• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
10. jún 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka :grinning: :grinning: :grinning: mohli by...a vsetko naj
vidim ze som spustila plodnu debatu o Anete :stuck_out_tongue_closed_eyes: akoze fakt sorry ale s tym bruchom to je deees aj ked je pekna chuda vsetko ale mne to nejde k tehu zene aby sa takto vystavovala jak opica :confused:
10. jún 2011 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 buchty hotove, cakam ta :grinning: :wink:
10. jún 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka mnaaaaaam! a vies aj bezlepkove...? pridem!!!
10. jún 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure jej, tak budem mat pomocnika na prazdniny :grinning:
10. jún 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje
10. jún 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka vsetko najlepsie... ja budem zajtra :grinning:

baby, s cim zjemnim stiplave leco? som si nevsimla a asi bola nejaka paprika stiplava :angry:
10. jún 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee..
idem vas dočitať..len sa idem pochvaliť čo som tu našla a budeme mať :grinning: http://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-choditka/98y4/predam-odrazadlo-mcqueen/ že aka super cena..povodna je 35-36? :grinning:
10. jún 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka čo oslavuješ?? :sweat_smile:
10. jún 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som tu dnes navštevu..svokru :dizzy_face: Paťko vyfasoval trubičky a čokoladu a maly???keksik čo sa dava v reštike ku kave :dizzy_face:
maly sa mi plazi po celom byte :grinning: ako vojak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 super, to sa aj lepsie cita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: len nech jej to vydrzi cim dlhsie :wink:

@vladka84 kamoska tam bola aj detmi a vravela, ze skvele prostredie, ze velmi sa vyhrali a unavili deturence, ze boli max. spokojni:slight_smile:
@majka35 a pridaj tam este fazulku, no super pohodka a lahodka :slight_smile: ja leco zboznujem :slight_smile: Kedysi som pozerala TV paprika a tam davali pochutku Francuzov, zvlast sa urobila prazenica a zvlast sa podusila paprika a paradajky a ze ako to zboznuju:slight_smile:
@evanns to vazne a tak pekne zacala sprava od teba :angry: ja by som mu ani jest nedala iba voda a chlieb a este ked bude dobry, tak pridam aj sol :grinning:
@liba78 jej, tam je bazen, ale sa maju ti tvoji chlapi :slight_smile:
10. jún 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 moja babka jeden čas zavarala lečo s fazulou :sweat_smile: ale bolo vyborne :wink:
10. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 nemam taku muku, ale vsak to bude tak isto len muka ina :grinning: :wink:

@vladka84 gratulujem popredu nech som prva :grinning: nespravis to nicim ked stipe, tak stipe :sweat_smile: :unamused:

@akika722 dnes mam narodky :wink: uz mi neukazuje to odrazadlo ked ho mas reserve :wink: ...maly bude vojak z povolania? :grinning: a co maly by sa dobre, do dochodku maju blizko, platy super :grinning:

10. jún 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka jej i ja sa mojko pripajam ku gratulacii vsetko naj vela lasky,stastia a hlavne zdravia :wink:
10. jún 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa treba povedat v DM-ke a baby to pourguju

@lenadka vsetko najlepsie, uz to bude iba stupat :wink:

10. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenadka oooo, dakujem :wink:

no do kelu, takze Timka mi ho jest nebude, ja stiplave tiez velmi nemusim a mm mi prave volal, ze sa zdrzal, tak sa najedol po ceste... :angry: to preto tak dopadlo, ze som s nim zabila cely den :grinning:
10. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka juj keby som to nasla skor, isto pribehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@danulienka35 ahoj, ako, boli to kiahne?

@vladka84 bud podlej vodou, daj viac vajicok alebo velky krajec chleba a pohar vody :wink:

@akika722 aj my sa takto plazime a prestavujeme nabytok, aby sme zabranili pristupu ku kablom a elektrike :slight_smile:
maly dostal dobry darcek od babky :grinning:

@akika722 moja svokra take zavara, ale ze je tam aj trosinku feferonov a neda sa to bez velkeho kusa chleba ani zjest :grinning: ale vyborne je, len keby nebolo take stiplave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 zatial nic nove ziadne nove vyrazky
10. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka jeeeeeeeeeeeeeej tak všeeeeeeetko naj :dizzy_face:
noo..už ho rezervovala...odrážadlo Mcqueen
:grinning: :grinning: :grinning: le neviem či si ho zhabe Paťko alebo Samko :sweat_smile:
doteraz sa len gulal...a už sa preplazi všade..piekla som teraz,pozrem na chodbu čo to za pohyb a moje dieťa sa nenapadne plazi preč :grinning:
@vladka84 fuu..neda sa to nejak zjemniť aby neštipalo????viac paradajok? :unamused:
@memory97 j štiplave milujem :sweat_smile:
10. jún 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka no mne pecenie sice moc nejde ani neslo, ale z bezlepkovej muky sa zevraj piect uci priemerne tak 2 roky... :grinning: ona nema ten lepok, co drzi cesto pohromade a tym je to tazsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy
my sme boli celé popoludnie vonku,posedeli sme si v cukrárni a dokonca vedľa nás sedel Braňo Bystrianksy (Imro z Paneláka ) z celou rodinkou :sunglasses:
Dnes je u nás nádherne,dúfam že to takto aj ostane....čo ste robkali ?
@lenadka všetko naj naj naj k narodeninkám a peknú oslavu prajem :dizzy_face:
10. jún 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... deti v postieľkach, mm v Blave a ja v kresle :grinning: dúúúúúúfam, že ma čaká pokojná noc
10. jún 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka35 moc prajem mojko a by to tak bolo :slight_smile: a vyloz nohy a relaxuuuuuuuj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. jún 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure joooj ďakujem moja :wink: relaxujem :slight_smile: ovládač v ruke a prepínam si čoooooo chcem :grinning:
10. jún 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 moja to aj ja :slight_smile: už tretí večer sami, mm je na Orave na Teambuildingu a dojde až zajtra dopoludnia takže som pánom domu ...idem kuk Panelák :sunglasses:
10. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata

ja konecne sedim, mame zase nadchu - vodove sopliky a trosku teplotku, dufam ze to neprejde do choroby

baby mozu deticky pred rokom sinupret
10. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj pisala som ti z mobilu iba v skratke, ale uz som pri pc, uvidime co ti napisu baby, ja mozem prist aj v utorok :slight_smile: ako bolo na plavani?
10. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure jéééj,on ma rodinku???aj dei??dobre to hra v panelaku stale sa na nom dobre bavim :grinning:
@majka35 ahooj,nech to tak je stale..20.00 a deti spia..noo..len nn nie v blave :grinning: ale pri tebe
@kvietok121 :frowning2: to mi je luto

babyyyy??od akeho veku by malo vediať dieťa povedať R???moj paťko to ešte nevie :rolling_eyes: @majka35 Barborka vie???
10. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jasne mozu my sme brali uz ako 3mesacni
@majka35 krasny vecer mne maly spinka,viki je u svokry na noc a ja mam klud pri panelaku
10. jún 2011 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aj my sme to už brali
10. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
@akika722 tak ste ma ukludnili, lebo na ceskom letaku je ze mozu od roka a ja som mu ho uz dala
10. jún 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok