♥Augustové miláčiky 2010♥

Ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete x-) x-) x-)
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉
21
10. jún 2011
@lenadka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
katulkaaaaaa
10. jún 2011
@lenadka 😃 😃 😃 mohli by...a vsetko naj
vidim ze som spustila plodnu debatu o Anete :-p akoze fakt sorry ale s tym bruchom to je deees aj ked je pekna chuda vsetko ale mne to nejde k tehu zene aby sa takto vystavovala jak opica =-)
lenadka
10. jún 2011
@memory97 buchty hotove, cakam ta 😃 😉
21
10. jún 2011
@lenadka mnaaaaaam! a vies aj bezlepkove...? pridem!!!
memory97
10. jún 2011
@alure jej, tak budem mat pomocnika na prazdniny 😃
danulienka35
10. jún 2011
ahojte babulky moje
vladka84
10. jún 2011
@lenadka vsetko najlepsie... ja budem zajtra 😃

baby, s cim zjemnim stiplave leco? som si nevsimla a asi bola nejaka paprika stiplava ]-(
akika722
10. jún 2011
ahojteeeee..
idem vas dočitať..len sa idem pochvaliť čo som tu našla a budeme mať 😃 http://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chodi... že aka super cena..povodna je 35-36? 😃
akika722
10. jún 2011
@lenadka čo oslavuješ?? :-N
akika722
10. jún 2011
mala som tu dnes navštevu..svokru x-) Paťko vyfasoval trubičky a čokoladu a maly???keksik čo sa dava v reštike ku kave x-)
maly sa mi plazi po celom byte 😃 ako vojak 😃 😃 😃 😃
memory97
10. jún 2011
@majka35 super, to sa aj lepsie cita :-p 😃 len nech jej to vydrzi cim dlhsie 😉

@vladka84 kamoska tam bola aj detmi a vravela, ze skvele prostredie, ze velmi sa vyhrali a unavili deturence, ze boli max. spokojni🙂
@majka35 a pridaj tam este fazulku, no super pohodka a lahodka 🙂 ja leco zboznujem 🙂 Kedysi som pozerala TV paprika a tam davali pochutku Francuzov, zvlast sa urobila prazenica a zvlast sa podusila paprika a paradajky a ze ako to zboznuju🙂
@evanns to vazne a tak pekne zacala sprava od teba ]-( ja by som mu ani jest nedala iba voda a chlieb a este ked bude dobry, tak pridam aj sol 😃
@liba78 jej, tam je bazen, ale sa maju ti tvoji chlapi 🙂
akika722
10. jún 2011
@memory97 moja babka jeden čas zavarala lečo s fazulou :-N ale bolo vyborne 😉
lenadka
10. jún 2011
@21 nemam taku muku, ale vsak to bude tak isto len muka ina 😃 😉

@vladka84 gratulujem popredu nech som prva 😃 nespravis to nicim ked stipe, tak stipe :-N :-|

@akika722 dnes mam narodky 😉 uz mi neukazuje to odrazadlo ked ho mas reserve 😉 ...maly bude vojak z povolania? 😃 a co maly by sa dobre, do dochodku maju blizko, platy super 😃

danulienka35
10. jún 2011
@lenadka jej i ja sa mojko pripajam ku gratulacii vsetko naj vela lasky,stastia a hlavne zdravia 😉
memory97
10. jún 2011
@katulkaaaaaa treba povedat v DM-ke a baby to pourguju

@lenadka vsetko najlepsie, uz to bude iba stupat 😉

vladka84
10. jún 2011
@lenadka oooo, dakujem 😉

no do kelu, takze Timka mi ho jest nebude, ja stiplave tiez velmi nemusim a mm mi prave volal, ze sa zdrzal, tak sa najedol po ceste... ]-( to preto tak dopadlo, ze som s nim zabila cely den 😃
memory97
10. jún 2011
@lenadka juj keby som to nasla skor, isto pribehnem :-p

@danulienka35 ahoj, ako, boli to kiahne?

@vladka84 bud podlej vodou, daj viac vajicok alebo velky krajec chleba a pohar vody 😉

@akika722 aj my sa takto plazime a prestavujeme nabytok, aby sme zabranili pristupu ku kablom a elektrike 🙂
maly dostal dobry darcek od babky 😃

@akika722 moja svokra take zavara, ale ze je tam aj trosinku feferonov a neda sa to bez velkeho kusa chleba ani zjest 😃 ale vyborne je, len keby nebolo take stiplave :-p
danulienka35
10. jún 2011
@memory97 zatial nic nove ziadne nove vyrazky
akika722
10. jún 2011
@lenadka jeeeeeeeeeeeeeej tak všeeeeeeetko naj x-)
noo..už ho rezervovala...odrážadlo Mcqueen
😃 😃 😃 le neviem či si ho zhabe Paťko alebo Samko :-N
doteraz sa len gulal...a už sa preplazi všade..piekla som teraz,pozrem na chodbu čo to za pohyb a moje dieťa sa nenapadne plazi preč 😃
@vladka84 fuu..neda sa to nejak zjemniť aby neštipalo????viac paradajok? :-|
@memory97 j štiplave milujem :-N
21
10. jún 2011
@lenadka no mne pecenie sice moc nejde ani neslo, ale z bezlepkovej muky sa zevraj piect uci priemerne tak 2 roky... 😃 ona nema ten lepok, co drzi cesto pohromade a tym je to tazsie... :-p
alure
10. jún 2011
Ahojte maminy
my sme boli celé popoludnie vonku,posedeli sme si v cukrárni a dokonca vedľa nás sedel Braňo Bystrianksy (Imro z Paneláka ) z celou rodinkou 😎
Dnes je u nás nádherne,dúfam že to takto aj ostane....čo ste robkali ?
@lenadka všetko naj naj naj k narodeninkám a peknú oslavu prajem x-)
majka35
10. jún 2011
ahojte ... deti v postieľkach, mm v Blave a ja v kresle 😃 dúúúúúúfam, že ma čaká pokojná noc
alure
10. jún 2011
@majka35 moc prajem mojko a by to tak bolo 🙂 a vyloz nohy a relaxuuuuuuuj 😎 😎 😎
majka35
10. jún 2011
@alure joooj ďakujem moja 😉 relaxujem 🙂 ovládač v ruke a prepínam si čoooooo chcem 😃
alure
10. jún 2011
@majka35 moja to aj ja 🙂 už tretí večer sami, mm je na Orave na Teambuildingu a dojde až zajtra dopoludnia takže som pánom domu ...idem kuk Panelák 😎
kvietok121
10. jún 2011
ahojte dievcata

ja konecne sedim, mame zase nadchu - vodove sopliky a trosku teplotku, dufam ze to neprejde do choroby

baby mozu deticky pred rokom sinupret
katkavv
10. jún 2011
@alure ahoj pisala som ti z mobilu iba v skratke, ale uz som pri pc, uvidime co ti napisu baby, ja mozem prist aj v utorok 🙂 ako bolo na plavani?
akika722
10. jún 2011
@alure jéééj,on ma rodinku???aj dei??dobre to hra v panelaku stale sa na nom dobre bavim 😃
@majka35 ahooj,nech to tak je stale..20.00 a deti spia..noo..len nn nie v blave 😃 ale pri tebe
@kvietok121 😞 to mi je luto

babyyyy??od akeho veku by malo vediať dieťa povedať R???moj paťko to ešte nevie 8-( @majka35 Barborka vie???
katulkaaaaaa
10. jún 2011
@kvietok121 jasne mozu my sme brali uz ako 3mesacni
@majka35 krasny vecer mne maly spinka,viki je u svokry na noc a ja mam klud pri panelaku
akika722
10. jún 2011
@kvietok121 aj my sme to už brali
kvietok121
10. jún 2011
@katulkaaaaaa
@akika722 tak ste ma ukludnili, lebo na ceskom letaku je ze mozu od roka a ja som mu ho uz dala

Začni písať odpoveď...

Odošli