• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katkavv ma dobry vyber maly, ja milujem lososa, mnam :slight_smile: v hippkach je to tusim skor ako odporucaju vsetky prirucky :wink: pokial nema kosti nemal by byt problem :wink:
10. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som kupila v rakusku hipku, kde bol losos a bolo tam napisane ez od 4 mesiaca, chapes to? no ale malemu to velmi chutilo, ale uz som dlho nevidela tie hipky v rakusku predavat, tak neviem, ci to nestiahli z vyroby :confused:
10. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alure no uz dlhsie papa, viem, ze ideme spolu, vcera som to tak dohodla :slight_smile: teba chceli dat na 12h a mna na 12,30h tak som ta supla na 12,30 h :D
10. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja neter nevie dodnes, je prvacka, chodi k logopedicke, takze cvicia hravou formou..Patko ma cas :wink:

no, tak som skusila vsetko co @memory97 radila a podla mna stale stipe, ale Timka ho hrdinsky zjedla a ani sa nestazovala, tak to uz asi len mna stipalo v ustach z tych prvych ochutnavok... @lenadka ok, posli adresu :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja tiez lubim, ale nekupovala som ho domov, maximalne som si dala niekde vonku ... ale dnes som kupila v ikea 4 kusky steaky (mrazene) 500g za 8,- € co je super cena, tak mu to robim
10. jún 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure :astonished: to može že ti neoznami???
@katkavv ha ha nejak skoro ne? :grinning:
@alure neplace len ked je hladna spusti plac ale len taky akoze :grinning:
10. jún 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladka84 dakujeem

jaj baby ste ma upokojili :grinning: dakujem
10. jún 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vies co aj zemiak stahuje stiplave, ale do leca brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja zlata, tak to je hrdinka a zasluzi si velky boztek, ze pozdravujeme velku-malu hrdinku :wink:
10. jún 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@akika722 bistoš sa naučí, barborka ma spolužiakov Mikuláška a Gabka a tým nerozumiem ani pol slova ... a to sú starší od tvojho skoro o 2 roky :grinning:
10. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 oni to tam maju inak, tie mesiace, malemu som tu kupila vyzivku jablcko s palacinkami, inak tu stalo 2,19 200g a bola od 8 mesiaca a v rakusku bola presne ta ista od 10. mesiaca, stala 1,29 eur tiez 200g, pekne rozdiely, ze?
10. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ja kupujem na Vianoce, alebo ked je akcia v bille :slight_smile: to je ina pochutka, to by som mohla jest od rana do vecera :slight_smile:
10. jún 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv si POKLAD :wink: mojko sa teším...to je dobre že Kajko spapá komplet všetko,lepšie ako naháňať dieťa do ktorého ledva niečo dostaneš....aj Denis vyzerá že zje všetko čo nezje jeho,len idem trošku s niektorými vecami pomalšie ale my v podstate papáme ani nie 3 mesiace niečo iné ako MM tak to trvalo....
@akika722 ona si myslela že môže všetko a nakoľko bola riaditeľkou v škôlke a spolupracovali s psychologmi a logopedmi,tak to takto urobila :angry: ale to je do inej temy :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcem to tu riešiť...ale už sme za tým 350 km je dobrý dôvod nestresovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulienka35 to je super :slight_smile: aj my síce sa tvárime nešťastne a ako taký plač keď je hladný a keď je unavený..iank stále smejulo :wink:
10. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ja som vzdy davala fenistil ale dochadza mi a v lekarni mi nedali a na pohotovost sa mi nechce, tak preto som si nasla sinupret
@alure to je super
10. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no uvidiš o tyždeň,budem prekladatelka :grinning: možno bude dalšia manžeuka :grinning:
@katkavv koksoo.palacinky.chcem byť dieťa :grinning: jaaaj ale ine ceny :astonished:
@alure naša uč.vravi že je v pohode..že všetko ma svoj čas..len mi je luto že na rok odchadza :frowning2: sice na matersku,čo je pekne..len on si ju tak oblubil :sweat_smile:
10. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, uz spia aj moje deti... akurat ma caka este kopa riadu a potom si mozem urobit pekny vecer... mm este nedorazil :astonished:
10. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby odchadzam, maly zaspinkal o pol deviatej, je devat hodin a uz bol 3x hore, takze nas caka dalsia bujara noc, tak sa drzte
10. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nepiste o jedle!!! Zakazuje sa pisat o akomkolvek jedle v tychto hodinach! Ja sa potom prestavam ovladat a "kutram" po skrinkach a chladnicke :angry:
10. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a toť naša teta evka @evanns príde, či nepríde s nevestičkou :dizzy_face:
10. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 moja, dobru noc a drzte sa, nech sopliky rychlo prejdu a Matejko ta necha vyspinkat :wink:
10. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no dufam že pride :wink:
10. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najka35 no ja som si už na to zvykla aj keď som zo začiatku nebola nadšená jeho pracovnou náplňou :confounded:
@akika722 presne všetko má svoj čas a neboj zvykne si v škôlke sú väčšinou milé p.učiteľky...aj keď to bude ťažšie ale nebojkaj sa :wink:
10. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok121 dobrú nocku :slight_smile:
@vladka84 ešte že mám myčku a s riadom sa nemusím zaoberať :wink:

idem aj ja vyložiť nohy a relaxovať...ahojte a dorbú noc všetkým babatkam aj maminkam
10. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure my sme nechali v starom byte.. teraz sme sa este ku kupe novej nedostali a vlastne si ani neviem predstavit kde by som ju tu zabudovala, takze zatial vsetko rucne :unamused: dobru noc moja...
10. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja som si tiež musela zvyknúť a vraj som jediná žena, ktorá ho dnes do tej BA posielala, nech sa uvoľní a oddýchne si od nás, lebo ostatné manželky vraj neskutočne "cirkusovali" a to presne kvôli všelijakým teambuildingom, školeniam, pracovným stretnutiam, psychologickým testom atď. ... niekedy mám pocit, že vedenie zabúda, že "podriadení" majú aj rodiny ... dobrú noc
10. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky robili niektorej z vás laparoskopiu maternice alebo vaječnikov?
10. jún 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 odovzdam - ten boztek :wink: ale asi fakt az tak nestipalo, lebo pochybujem, ze by to spapala, ona vymysla aj ked ma len nadych cierneho korenia :grinning: minule odmietla spagety (jej naoblubenejsie jedlo), lebo som k nim urobila morcadelu od Hame a bola trosku ostrejsia :confused:
10. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alure @memory97 ved este si rozmyslim ci nieco dostane :grinning: on nezabudol, to on vzdy tak ignoruje, potom mi v meste skoci do reci ze vyber si nieco a ja v soku, lebo nie som pripavena :sweat_smile:

@katulkaaaaaa ja uz som davala pstruha :wink:

10. jún 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok