♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
10. jún 2011

@katkavv ma dobry vyber maly, ja milujem lososa, mnam 🙂 v hippkach je to tusim skor ako odporucaju vsetky prirucky 😉 pokial nema kosti nemal by byt problem 😉

katkavv
10. jún 2011

@akika722 ja som kupila v rakusku hipku, kde bol losos a bolo tam napisane ez od 4 mesiaca, chapes to? no ale malemu to velmi chutilo, ale uz som dlho nevidela tie hipky v rakusku predavat, tak neviem, ci to nestiahli z vyroby 😕

katkavv
10. jún 2011

@alure no uz dlhsie papa, viem, ze ideme spolu, vcera som to tak dohodla 🙂 teba chceli dat na 12h a mna na 12,30h tak som ta supla na 12,30 h :D

vladka84
10. jún 2011

@akika722 moja neter nevie dodnes, je prvacka, chodi k logopedicke, takze cvicia hravou formou..Patko ma cas 😉

no, tak som skusila vsetko co @memory97 radila a podla mna stale stipe, ale Timka ho hrdinsky zjedla a ani sa nestazovala, tak to uz asi len mna stipalo v ustach z tych prvych ochutnavok... @lenadka ok, posli adresu 😀 😀 😀

katkavv
10. jún 2011

@memory97 ja tiez lubim, ale nekupovala som ho domov, maximalne som si dala niekde vonku ... ale dnes som kupila v ikea 4 kusky steaky (mrazene) 500g za 8,- € co je super cena, tak mu to robim

akika722
10. jún 2011

@alure 😲 to može že ti neoznami???

akika722
10. jún 2011

@katkavv ha ha nejak skoro ne? 😀

danulienka35
10. jún 2011

@alure neplace len ked je hladna spusti plac ale len taky akoze 😀

akika722
10. jún 2011

@vladka84 dakujeem

jaj baby ste ma upokojili 😀 dakujem

memory97
10. jún 2011

@vladka84 vies co aj zemiak stahuje stiplave, ale do leca brrr 😝
moja zlata, tak to je hrdinka a zasluzi si velky boztek, ze pozdravujeme velku-malu hrdinku 😉

majka35
10. jún 2011

@akika722 bistoš sa naučí, barborka ma spolužiakov Mikuláška a Gabka a tým nerozumiem ani pol slova ... a to sú starší od tvojho skoro o 2 roky 😀

katkavv
10. jún 2011

@akika722 oni to tam maju inak, tie mesiace, malemu som tu kupila vyzivku jablcko s palacinkami, inak tu stalo 2,19 200g a bola od 8 mesiaca a v rakusku bola presne ta ista od 10. mesiaca, stala 1,29 eur tiez 200g, pekne rozdiely, ze?

memory97
10. jún 2011

@katkavv ja kupujem na Vianoce, alebo ked je akcia v bille 🙂 to je ina pochutka, to by som mohla jest od rana do vecera 🙂

alure
10. jún 2011

@katkavv si POKLAD 😉 mojko sa teším...to je dobre že Kajko spapá komplet všetko,lepšie ako naháňať dieťa do ktorého ledva niečo dostaneš....aj Denis vyzerá že zje všetko čo nezje jeho,len idem trošku s niektorými vecami pomalšie ale my v podstate papáme ani nie 3 mesiace niečo iné ako MM tak to trvalo....
@akika722 ona si myslela že môže všetko a nakoľko bola riaditeľkou v škôlke a spolupracovali s psychologmi a logopedmi,tak to takto urobila 😠 ale to je do inej temy 😝 nechcem to tu riešiť...ale už sme za tým 350 km je dobrý dôvod nestresovať 😀 😀 😀 😀

alure
10. jún 2011

@danulienka35 to je super 🙂 aj my síce sa tvárime nešťastne a ako taký plač keď je hladný a keď je unavený..iank stále smejulo 😉

kvietok121
10. jún 2011

@denisocka ja som vzdy davala fenistil ale dochadza mi a v lekarni mi nedali a na pohotovost sa mi nechce, tak preto som si nasla sinupret
@alure to je super

akika722
10. jún 2011

@majka35 no uvidiš o tyždeň,budem prekladatelka 😀 možno bude dalšia manžeuka 😀
@katkavv koksoo.palacinky.chcem byť dieťa 😀 jaaaj ale ine ceny 😲
@alure naša uč.vravi že je v pohode..že všetko ma svoj čas..len mi je luto že na rok odchadza ☹ sice na matersku,čo je pekne..len on si ju tak oblubil 😅

vladka84
10. jún 2011

noo, uz spia aj moje deti... akurat ma caka este kopa riadu a potom si mozem urobit pekny vecer... mm este nedorazil 😲

kvietok121
10. jún 2011

no baby odchadzam, maly zaspinkal o pol deviatej, je devat hodin a uz bol 3x hore, takze nas caka dalsia bujara noc, tak sa drzte

vladka84
10. jún 2011

baby, nepiste o jedle!!! Zakazuje sa pisat o akomkolvek jedle v tychto hodinach! Ja sa potom prestavam ovladat a "kutram" po skrinkach a chladnicke 😠

majka35
10. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 a toť naša teta evka @evanns príde, či nepríde s nevestičkou 😵

vladka84
10. jún 2011

@kvietok121 moja, dobru noc a drzte sa, nech sopliky rychlo prejdu a Matejko ta necha vyspinkat 😉

akika722
10. jún 2011

@majka35 no dufam že pride 😉

alure
10. jún 2011

@najka35 no ja som si už na to zvykla aj keď som zo začiatku nebola nadšená jeho pracovnou náplňou 😖
@akika722 presne všetko má svoj čas a neboj zvykne si v škôlke sú väčšinou milé p.učiteľky...aj keď to bude ťažšie ale nebojkaj sa 😉

alure
10. jún 2011

@kvietok121 dobrú nocku 🙂
@vladka84 ešte že mám myčku a s riadom sa nemusím zaoberať 😉

idem aj ja vyložiť nohy a relaxovať...ahojte a dorbú noc všetkým babatkam aj maminkam

vladka84
10. jún 2011

@alure my sme nechali v starom byte.. teraz sme sa este ku kupe novej nedostali a vlastne si ani neviem predstavit kde by som ju tu zabudovala, takze zatial vsetko rucne 😒 dobru noc moja...

majka35
10. jún 2011

@alure ja som si tiež musela zvyknúť a vraj som jediná žena, ktorá ho dnes do tej BA posielala, nech sa uvoľní a oddýchne si od nás, lebo ostatné manželky vraj neskutočne "cirkusovali" a to presne kvôli všelijakým teambuildingom, školeniam, pracovným stretnutiam, psychologickým testom atď. ... niekedy mám pocit, že vedenie zabúda, že "podriadení" majú aj rodiny ... dobrú noc

barinkova
10. jún 2011

kočky robili niektorej z vás laparoskopiu maternice alebo vaječnikov?

vladka84
10. jún 2011

@memory97 odovzdam - ten boztek 😉 ale asi fakt az tak nestipalo, lebo pochybujem, ze by to spapala, ona vymysla aj ked ma len nadych cierneho korenia 😀 minule odmietla spagety (jej naoblubenejsie jedlo), lebo som k nim urobila morcadelu od Hame a bola trosku ostrejsia 😕

lenadka
10. jún 2011

@alure @memory97 ved este si rozmyslim ci nieco dostane 😀 on nezabudol, to on vzdy tak ignoruje, potom mi v meste skoci do reci ze vyber si nieco a ja v soku, lebo nie som pripavena 😅

@katulkaaaaaa ja uz som davala pstruha 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre