♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kacena4
11. feb 2010

kde najdem tie nastavenia? reku to zmenim nikde som ich nenasla

rubinka
11. feb 2010

Kacena hned hore najdeš nastavenia 🙂

rubinka
11. feb 2010

Marija tak ja tiež fičím na ovocí ale mne strašne chutia pomaranče a citrony 😀 ked už sa mi zdá že som malo zjedla tak si dám aspoň to ovocie lebo to môžem vždy a potom ešte cherry paradajky. 😉

marija
11. feb 2010

janusa 😉 no ja som tiez stale smadna 😀 na bababy ma vsak nejako netaha, ale take magno... noooo 😵

marija
11. feb 2010

rubonka cherry paradajky!!! O ano :D aj to mozem a este kuceravy salat :D si pripadam jak kralik 😝

kacena uuuuplne hore su posebe ze "uzivatelka kacena4", potom su nastavenia a potom interna posta a dalsie moznosti 😀

rubinka
11. feb 2010

Tak hlavné že nám chutia tie zdravé veci 🙂

marija
11. feb 2010

rubinka no to ano 😀

mimkao
11. feb 2010

Ahojte. Môžem sa k vám pridať? Tiež som augustovka. 🙂

marija
11. feb 2010

mimka ved ty si tu uz bola nie??? ja si ta pamatam 😀 😵

mimkao
11. feb 2010

Hej, bola, ale potom už dlho, dlho nie... 😝 Bolo mi zle, tak som veľmi nekonikovala, ale už som o.k. 🙂

kacena4
11. feb 2010

dik dievcence, uz som zmenena, zajtra dodam fotecky z 3D

kacena4
11. feb 2010

MIMKAO: gratulujem k dalsiemu babatku a drzim palce, obdivujem viacdetne rodiny, ak Boh da aj my by sme takou chceli byt, len neviem kam to natlacim do 3 izbaku popri profirodicovstve 😀

marija
11. feb 2010

mimka a uz vies ze to bude chlapcek? ;) super dva pariky 😎 no ved ja si ta pamatam 😉

kacena no super 😉 si to zvladla 😀 a kolko mas tych fotiek?

kacena4
11. feb 2010

MIMKAO, teraz pozeram na tvoj termin, aj ja mam termin 5.8 (preco tam mam 4.8 - musim to opravit) a uz mame doma Matuska, je to nadherne meno

rubinka
11. feb 2010

Mimkao wow 5.dieťa na ceste, no klobúk dolu 🙂

marija
11. feb 2010

fiha kacena super, vy ste profi rodicia? Uuuuuzasne! 😵

kacena4
11. feb 2010

uz mam 5.8, musela som si posunut termin menstruacie 😀 😀 😀 😀

marija
11. feb 2010

mimka a k to nieje tajomstvo kolko mas rokov? Mi pripadas strasne mladunka 😀 alebo len tak vyzeras??? 😵 😀

kacena4
11. feb 2010

no nie "my" ale len ja, tolko deti by sme nemali kam ulozit, sak teraz davaju na jedneho cloveka az 3 deti (ale vacsinou 2) - nemame nafukovaci byt ☹ a na rodinny dom nemame a stat mi ho nepreplati 😒

mimkao
11. feb 2010

Baby, dík. 🙂
Marija, noo, ešte neviem, či to bude chlapček,, ale modlím sa, aby bol, tak dúúúúúfam... 😀
Kacena, hej, Matúško je krásne meno. Už aj naša v poradí tretia aj štvrtá mali byť Matúško, ale zakaždým im chýbal pipík, tak snáď to teraz výjde...
Aj my bývame zatiaľ len v trojizbovom domčeku. Ale tento rok by sme chceli začať stavať. Tak už si spravíme väčší...
Marija, za mesiac budem mať 25... 🤐 😀

marija
11. feb 2010

kacena nechapem, profesionalnym rodicom je len jeden z rodicov, ci? 😕

kacena4
11. feb 2010

MIMKAO: super vek, to my stare paky uz toho vela nenarodime 😀
takze ani nie si rizikova! nie?
ach baby zavidim vam vek - ja sa uz strachujem aby to bolo v poriadku...
co sa tyka bejvaku: je rozdiel 3izb. domcek alebo byt. mas dvor SUPER VEC, a izby urcite nemaju 3x3m a rozmyslam kam pichnem postielku kedze mame 210cm postel (aj s konstrukciou) a nehovorim o nocnych stolikoch tie pouzivame,alebo nepouzivame, nieje ich obcas kam dat 😉
ale su dolezitejsie veci ako deti natlacene v jednej izbe - ZDRAVIE, LASKA, POROZUMENIE, SUHRA PARTNEROV...
ja mam pocit ako by som sa vydavala len pred par tyzdnami tak je nam dobre 😀

marija
11. feb 2010

mimkao fakt??? 😲 wow 😉 ja budemmat o mesiac 27 😀 chcela som aspon tri deti, ale v zivote to vyslo tak, ze zatial cakame len druhe 😉 a

halintoa
11. feb 2010

mimka: vau, klobúk dole, ja mám 25 a čakám prvé a to som musela mm dlho ukecávať, že už tikám 🙂 . Tiež snívam o veľkej rodine, len uvidím, čo nám financie dovolia...

marija
11. feb 2010

kacena to si velmi pekne napisala ;) inak ty mas kolko rokov? vsak rozpravas jak keby si bola stara skatula 😀

kacena4
11. feb 2010

ja hovorim, nie je dolezite kolko deti porodis, ale kolko ich vychovavas (teraz sorry ak ste potratili)
myslim tym ze su aj ine moznosti ako dohosit vlastne dieta - nezapre sa vo mne profirodic a decke domovy plne deti, ktore nik nechce 😢

marija
11. feb 2010

kacena to ano,a le aj tym profi rodicom sa treba narodit, nie kazdy toto poslanie zvladne a ma na to... 😔

kacena4
11. feb 2010

no ja sa tak obcas citim, teda vacsinou
mala som tazky zivot - vychovavala som o 13 rokov mladsiu sestru (od mojej 15-stky)
😀 tak ze by zitovne skusenosti 😀
ale nie rehocem sa ked to pisem - no zivot je tazky ked vam zomre mama ked ste mala a starate sa o domacnost a mladsich surodencov - obcas sa citim ako keby som si uz svoje prezila - a Boh mi vzdy nieco posle, aby mi ten moj kriz pripomenul...

kacena4
11. feb 2010

to je pravda, clovek to musi citit
ale nehovorila som o profi, ale o prijati dietata - na vikendy, sviatky, prazdniny, osvojenie (adopcia), ci pestunstvo

mimkao
11. feb 2010

kacena, ja pochádzam so šiestich súrodencov. Bývali sme v 3izbovom paneláku, takže viem, čo je to byť jak v konzerve...Ale prežili sme... 😀 Hej, to je fakt, že v dome je to iné, ako v bytovke. A ten dvor je fakt na nezaplatenie....

Halinota, 25 a už tikáš... 😀 to je dobrééé... 😀 Ja som začala tikať v 19-tich. 😀 Ale my sme to tak plánovali, hneď po svadbe, dve deti za sebou. No, tu tretiu sme už neplánovali, ale je to poklad. Štvrtá tiež neplánovaná, ale v pohode som to zobrala, no a to piate už bolo starostlivo naplánované. A vyšlo na prvý šup.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre