♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. jún 2011

@majka35 tak to je super, budeme oslavovat spolu 🙂 ty budes robit pre mm a ja pre seba 🙂
@katkavv
@vladka84 tak to ste sikovni, my sice aj lozime aj vstavame aj za vlacikom - choditkom pochodujeme, ale vieme len buch buch a dat pusu a ahoj, vobec ziadne tapy ani aky vysoky, ani papa, ani varila mysicka

a tym ze nehame ... sme na tom asi vsetky 🙂 mna najviac stve ze nechce byt v kociku ☹

lenadka
13. jún 2011

@kahlan1 moju malu brusko tiez bolievalo, test na alergiu na mliecko ked bola plne dojcena negativny a aj tak ked som ja jedla mlikeo a ml, vyrobky katastrofa, mala az krvave hnacky 4 mesacna, tak som mlieko vysadila na radu Dr., ze ma skusenosti s tymto a krce presli, teraz uz papam vsetko asi mesiac a mala nereaguje 🙂
viem ake je to tazke s dietatom co zle papa, ved som si pri Lucke vytrpela a stale je to na figu, ked niekam chceme ist a cakame kym ta nasa vyzlicka zje obed alebo ranajky, trva jej to niekedy aj 1.5 hodiny 😠 uz sa vyhrazame kolko krat ze je j cosi zakazeme co nam s mm praskaju nervy s toho 😔 😖

mirmaj
13. jún 2011

@memory97 ty si to uričte dobre napísala, len ja som to blbo prečítala 😀 😝 a to som u švagrinej vypila len 2 pohare piva, ale vidím že už aj to mi dobre udiera na mozog 😀 😀

memory97
13. jún 2011

Ahojte, tak uz sme tu, napapani a po prechadzke, este nas dnes jedna caka 😀

@brulka dakujeme 🙂 veru ono to vsetko chce trening, aby sa to naucili, len maminky sa musia obrnit obrovskou davkou trpezlivosti.
@kvietok121 dakujeme, veru, len dufam, ze nezabudnem objednat tu torticku, inac bude musiet piect mamina 😀
@alure dakujeme, uz sa na to tesime a dufam, ze v torte neskonci aj jeho hlavicka 😀 vsetko teraz nou skuma 😀, ani sa mi to nechce verit, ked mal mesiac, sa mi to zdalo neskutocne daleko, ze rocik a teraz je tu 😉
@majka35 dakujeme 🙂
@katkavv dakujeme 🙂

memory97
13. jún 2011

@mirmaj 😀 😀 esteze len dve, neviem si predstavit, co by si tam zbadala pri tretom 😀 😀 😀 😀

lenadka
13. jún 2011

@memory97 😀 😀 😀

kahlan1
13. jún 2011

@lenadka a ten peritol ste neskusali? pre Lucku lebo mne sa zda ze nam velmi pomohol inokedy mlieko ani pocut ledva 100 - 130 aj to 40 minut a teraz pekne vypije rano 160 a o dve hodiny 130 a spapa a j celu vyzivu aj obed aj pribinacika co doteraz nechcela - pripisujem to len tomu peritolu

seagull2404
13. jún 2011

ahojte, my sme uz v ZA, ale to mnozstvo roboty, co tu mam ma zabavi tak este na dalsi tyzden, no nechala som chlapa sameho doma dva tyzdne, co cakam, ze? 🙂

ako sa mate? my mame poslednu dobu neskutocny problem so spanim v noci, asi kazde dve hodky sa Tamarka mrvi, mrmci, place, no nevyspati sme, neviem, co sa deje 😖 😖

memory97
13. jún 2011

@seagull2404 ahojky, ako bolo? My sme tiez prestali dobre spinkat, vstavame 3 x za noc a pomedzi to mrnci, poplackava zo spanku....nam ide dalsi zubok, to bude asi tym.... u vas, mozno chcela byt uz doma pri tatovi 😉

seagull2404
13. jún 2011

@memory97 bolo super, velmi som si oddychla, ale ten sok dnes... tatko prisiel za nami uz vo stvrtok, a neprestalo to ☹ ☹ ☹ myslim, ze zubky to nie su, ale uvidime zajtra na poradni, ja som z toho na prasky

kvietok121
13. jún 2011

@seagull2404 juj moja dufam ze to skoro prejde aby si si oddychla teraz to potrebujes

mirmaj
13. jún 2011

pekný večer, tak ja som si prišli ku vam na chviľku poklebetiť a tu je inak mrtvo 😲 😲 kde ste všetky?

vladka84
13. jún 2011

ja som tuuu, ale len na pol oka, snazim sa dat dokopy fotky - neskutocne aky bordel v tom mam 😕
inak, mm prekvapil a veeeelmi - na narodky som dostala novy notebook, kedze na starom mi pomaly ale isto odchadzala obrazovka 😠 a dal mi ho s poznamkou - aby si mohla byt na konovi 😀 😀 😀
no ale vzapati ma nastval, lebo sa s nim celu sobotu bavil a skusal ho a instaloval programy a neviem co vsetko 😒

memory97
13. jún 2011

@seagull2404 neboj ono sa to vrati spat do normalu, mozno len mala plno novych veci v hlavicke a preto takto reagovala v noci. drzim prsty, nech sa vratite k svojmu staremu spinkaniu 😉

@mirmaj ja som uz tu. dnes sme uspavali velmi dlho, dufam, ze prespi aspon celu noc 😀

@vladka84 jej, tak to bolo skvele prekvapko 😀 isto potesil a mm sa s nim musel troska pohrat, aby si s nami mohla komunikovat 😉

aky ste mali den?
nas bol teda poriadne divoky. Okolo obeda sme boli s kamoskou na kave, poklebetit a samozrejme som tam zabudla ruksak. Ked sa maly zobudil isla som spat s malou dusickou, ze tam uz nebude, ale dobry ludia este nevymreli a nasli ho, jaj aka som rada, veci pre maleho mam doma 😉 , do toho som bola kupit toner do tlaciarne, lebo som kupila renovovany, ze usetrim a bol pokazeny, tak som ho bola vymenit. A ja trubka som tej predavacke doverovala a ta trubka mi dala zly toner, samozrejme som si to nevsimla, krabicka bola podobna ako zvyknem kupovat a teraz 15 eciek v prdeli 😠

denisocka
13. jún 2011

kámošky naše zlate, ak mozte,podporte nas ,lebo nas dobehnu 😖

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-presov/ plís, na revanž vratime akekolvek kliknutie

helen1007
13. jún 2011

ahojte babenky, nebola som tu už večnosť..nejako som to nestíhala, ale musím sa pochváliť zajtra si ideme pre tatina do Popradu a odtial do Trebišova....už a tesím, to bola vojna so svokrovcami ked som povedala že ideme s Dominikou samé...samé nie a prečo atd ale aj tak si urobím po svojom
detičky poslúchajú? ani neviem ako sa vám všetkým darí...snád ked pride mm budem mať viacej času na vás

memory97
13. jún 2011

@denisocka ja som uz urobila klik, viac nejde ☹

denisocka
13. jún 2011

@upomienka cau ty si augustovka ?

memory97
13. jún 2011

@helen1007 jej taaaak to je super, hlavne opatrne, zajtra hlasia dazd 😉 a dufam, ze tatino este spozna svoje krasne kocky 🙂

danulienka35
13. jún 2011

@helen1007 ahoj mojko no rto som rada uz ste domka?pridavam foto jak spinkame vonku

danulienka35
13. jún 2011

@denisocka mas moja aj nabuduce 😀

lenadka
13. jún 2011

@danulienka35 ake ma ciro na hlavke 😵 chutne spinka 🙂

evanns
13. jún 2011

@denisocka toto je verejna tema a @upomienka nemusi byt augustovka na to , aby sem mohla prispievat 😉

memory97
13. jún 2011

@danulienka35 jejda aka je zlata, a z toho chocholceka ja nemozem, taky isty ma aj Davidko 😉 jaj bude mi to chybat, ked nam vyrastu chrustiky nase 😉

helen1007
13. jún 2011

@memory97 ahoj neboj budem si dávať pozor 🙂 , ale hlásiť sa každú hodinu ako si to predstavovali svokrovci to je na mna trochu vela...no čo už ... idem pobaliť tašky a hajde do postele , chcela by som vyraziť čo najskorej ráno, kým ešte nie je tak teplo, mám v aute síce klímu ale nerada ju využívam pri malej

@danulienka35 ahoj zlatinko, dnes sme prišli....no tak toto spiace dieťa dobre poznám 😀

danulienka35
13. jún 2011

@lenadka to veru ma riadne mojko ciro 😀 😀
@evanns suhkasim stebou 😒

danulienka35
13. jún 2011

@memory97 veru aj mne mojko 😒 nech su dlho malicky 😀
@helen1007 poznas videla si vcera vsak 😀 😀 😀

memory97
13. jún 2011

@helen1007 uf, veru to by som nerobila ani ja, poriadna vojenska vychova 😀 telefon das malej do ruky a nech ich vytukava 😀 jasne, rano sa ide lepsie, nie je tolko aut na ceste a hlavne kamionov 😉 stastnu cestu a davaj na vas dve pozor.

danulienka35
13. jún 2011

babulky kde je nasa aikka? ☹ ☹ ☹ ☹ dnes ide farmar hlada zenu kukjate

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre