♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
14. jún 2011

@majka35 nie nestretli 😒 ani neviem od kedy do kedy bola 😅 ale helen mi pisala asi zajtra pride tiež je v tv 😉
@seagull2404 zubky??4i horuco jej je v noci?tie čipky si neskušala homeopaticke na zubky?

akika722
14. jún 2011

@seagull2404 a k našim 😀 teda k mojim 😀

seagull2404
14. jún 2011

@akika722 ake cipky? ja neviem, ci su to zubky, ale ideme dnes na poradnu, tak sa spytam, ci tam nieco nevidi ona

akika722
14. jún 2011

@seagull2404 neviem ako sa presne volaju,baby ich tu spominali..nejak na v 😅 ale chcem ich kupiť aj ja 😒

alure
14. jún 2011

Ahojte babulky prajem dobré ránko,
trošku som sa v noci nevyspala a som unavená ale došla som aspoň pozdraviť pred tým než sa pustím do nejakej činnosti ...včerajšia návšteva bráchu a maminy rýchlo prešla ale ostala mi doma spúšť ...

@akika722 , @seagull2404 tie čípky sa volajú viburcol 🙂

akika722
14. jún 2011

@alure hej hej asi zajdem hned do lekarne pre ne..dakujem 😀

seagull2404
14. jún 2011

@akika722 @alure dakujem 🙂

mirmaj
14. jún 2011

@akika722 my sa máme fajn, mm už chodí do roboty tak sme sa vratili pomaličky do starých kolají 😝
@vladka84 hej skončila bola len do 15 😝 takže aj ty počkáš so mnou na tu dalšiu, ja tiež začnem pomaly vyberať až som pripravená a ak to nestihneme tak vyvoláme potom naraz už aj z oslavy 1.rôčika a letnej dovolenky 😀 😀 😀
@seagull2404 @akika722 aj ja používam tie čípky a nám zaberaju, ale majke nepomohli ani tie tak vyskušajte 😉

danulka3
14. jún 2011

Ahojte,
@seagull2404 vitaj späť v žiline,pozerám,že máte rušné noci,hádam sa jej to teraz napraví,ke´d už je doma.
Náš malý beťár tiež už mal ráno o 4,30 deň,pozriem na neho,oči otvorené a ke´d ma zbadať úsmev od ucha k uchu,no mne do smiechu nebolo,zaspal potom konečne o 6,ale to som ja už o 6,30 vstávala 😠
@akika722 Zajtra idem do mesta,kuknem ti tú čiapku 😉

danulka3
14. jún 2011

idem sa poradiť,práve som volala dr.,minulý týždeň malému robili výter z hrdla,je tam bacil klepsiella,ale vraj ke´d nemá ťažkosti,že to necháme zatiaľ tak,teraz neviem,či to je správne 😒

vladka84
14. jún 2011

@mirmaj ved to je zajtraaaaaa 😲 😲 😲 tak stihame, ci?

katulkaaaaaa
14. jún 2011

ahojte baby ja nic nestiham malemu ide dlasi zub 6ty stale placeme,nosime sa...vcera som davala nurofen teraz spinka tak mam chvilku cas,som unavena jak hovado 😒
@vladka84 moja zlata zase som to nestihla vsetko najlepsie ,najkrajsie ti prajem k narodeninam 🙂
@seagull2404 ako mamina?fuuu ze 10tt super 😉
@alure @liba78 @katkavv stvrtok sa tesim dufam ze uz nam do toho nic nepride 😵

lenadka
14. jún 2011

@danulienka35 no to bude prca, len druhu Martinku uz nenajdu 😀 😀 😀

lenadka
14. jún 2011

@vladka84 kedy mas narodky? ja 10.6. ze ci naraz neoslavujeme 😉 😀 a darcek super, notasu sa od mm nedozijem 😅

@seagull2404 pribinacik nechuti ani mne ani starsej dcere a mensej ho ani nehodlam kupit, tot kto by to dojedol ked ho nik u nas nema rad? 😅 😀

lenadka
14. jún 2011

@akika722 @seagull2404 asi myslis viburcol, to homeo 😕

lenadka
14. jún 2011

@alure jej ty si to uz vyssie pisala, som si nevsimla, lebo odpisujem postupne ako citam 🤐

seagull2404
14. jún 2011

@katulkaaaaaa juuj, super, vcera som bola na poradni so sebou, jake super, uz mam aj prvu fotecku 🙂 a dokonca zabral aj ten zazvorovy caj, uz mi nie je az tak zle, ale chcem sa vyspat
@danulka3 ja dufam, ze to prejde, lebo ja som strasna, ked sa nemozem vyspat
@mirmaj skusim tie cipky, len aby to ozaj boli tie zubky
@lenadka veru, najdem nieco ine, alebo jej radsej uvarim puding ako lahodku raz za cas 🙂

akika722
14. jún 2011

@danulka3 jéééééééééééééj dakujem moja...ak bude tak ju chceeeeeem 😅 Paťko dookola len o nej huči 😖
@lenadka ano ano to som myslela..tie homeo 😉

teraz sme došli z prechadzky..maly spinka,velky chrape polievka sa vari a mamka oddychuje 😎

majka35
14. jún 2011

@seagull2404 mne viburcol nepomohol 😖

@akika722 akú polievčičku varíš, moja ??

mirmaj
14. jún 2011

@vladka84 no ja asi prestánem sem prispievať lebo čo príspevok to OBR hovadina 😠 😠 jasne zajtra, ja som mala pretočený kalendar na august, lebo som riešila tamarkinu tortu na prvý rôčik s cukrarkou a tam bolo 15. v pondelok no chápeš aka som blba 😲 😲 😲

majka35
14. jún 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 a ja som cestou do obchodu riešila: veď ešte stíham tie fotky poslať, či nestíham, no asi už bolo 15., keď mirmaj písala, že už konec, amen, cma

lenadka
14. jún 2011

@mirmaj to sa stava 😎 aj ked nepotesi 😅

dnes cele doobedie vyvaram ako zavodna kuchyna, polievka fazulovo-zeleninova s hribikmi, a druhe segedinsky gulas za kuchtu ho naklochnim, bo chlap stavia plot a ma dovolenku tak nech sa natlaci dopopuku 😀

akika722
14. jún 2011

@majka35 mrkvička,novy hrašok a /kokso..ako sa to spravne vola 😀 /hmmm..že hruba muka a vajičko,urobiš tuhe cesto a struhaš.ja som to kupovala 😝 volaju to tu u nas aj mrvevnička,my to volame tarhona-aj ked viem že tarhona je niečo ine 😅 nooo..a s tym bude 😀

katkavv
14. jún 2011

ahojte baby,
neviete mi poradit, aky stan mam kupit pre maleho na plaz??? taku "muslu" by som chcela, musim pokukat po nete, ale budem mat az vecer cas, ja len ci nemate nejaky dobry tip ;)
diky

katkavv
14. jún 2011

@katulkaaaaaa @alure @liba78 baby a na kedy to dame, na 10:00hod? 🙂

akika722
14. jún 2011

@mirmaj ja riešim tiež s tortou..ale takto:chcem urobiť oslavu na zahradke,grilovačka,gulaš kotikovy,.... aaaaaaa ked tam donesiem tortu/tam nie je chladnička 😅 tak rozmyšlam že urobim len nejaku trasenu a pekne ozdobim,ale zas mi bude luto že Paťko mal velku tortu a Samkovi len taku? 😒
jaaaj neviem čo robiť 😒

majka35
14. jún 2011

@akika722 takto to volá, že polievka so strúhaním... ja to volám tiež mrvenička 😀

akika722
14. jún 2011

@majka35 😅 😀 😀 😀 hlavne že tam bude ten hrašok,mlady hrašok v polievke milujeme 😵

majka35
14. jún 2011

@akika722 ja budem oslavu tiež riešiť, že guláš,m gril a iné dobrôtky a tortu ešte uvidím ... barborke dala urobiť tortu jej krstná mama, po prvé bola škaredá, jak noc a po druhé, nikto ju nejedol, taká bola hnusná, samý umelý margarín, tak neviem, neviem, či mi nejakú neupečie @katulkaaaaaa 😀

akika722
14. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 ja som na 1r.Paťkovi piekla sama,teda s mamou,macka pooh ale Paťko je februar tak sa zjedla..no každy z rodiny huči že tam sa jesť nebude,že niečo smotanove mam urobiť 😖
jaaaaaaaj a ja neviem čo..chcem aby chutilo ale aby aj bola na fotke pekna,detska 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre