♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
14. jún 2011

@danulienka35 ahoj 🙂
@mirmaj moja foto nam neukaže 😅

lenadka
14. jún 2011

@memory97 ten recept na jablckovu tortu si kopcim, dakujem za typ, vyzera mnamky 😵

danulienka35
14. jún 2011

@akika722 ahoj stratena nasa 😀

akika722
14. jún 2011
danulienka35
14. jún 2011

@akika722 😀 tak ja odchazim idem ku malej haji prajem pekne snicky babulky a detickam pusinky papa

21
15. jún 2011

bre ranko!!!

seagull2404
15. jún 2011

ahojte, nam asi tie cipky nezaberaju, dalsia super noc za nami, my mrtvi a buchticka si tu sladko spi este teraz, dufam, ze to rychlo prejde, lebo to je katastrofa, len spusti zrazu taky plac, my obaja na nohach a ona sa otoci na druhy bok a spi dalej...

@alure vy idete kupovat domcek, jeeeej, drzim palce
@akika722 musim aj ja vyskusat, vcera som robila jahodovo-rebarborovy, lebo som este mala od nasich zo zahradky nejake zasoby, ale musim aj tento...

katulkaaaaaa
15. jún 2011

ahojte 🙂 @seagull2404 moja aj mi mame taketo noci,malemu ide dvojka hore,z nicoho nic hrozny rev a ja infarktove stavy v noci,hlava ma boli ach jaj...cez den sa to da ale noci su desne
@akika722 poslem sice nejaky postup extra neexistuje vsetko je len o fantazii a skusani 😉
baby dnes ide svokor na cetecko myslite na nas,sa bojim co mu zistia 😢

seagull2404
15. jún 2011

@katulkaaaaaa ona sa aj strasne casto budi a mrmci, ale nic nevidno, aj dr. vcera vravela, ze tam nic nevidi, presne to je zle, ze cez den akoby sa nic nedialo ☹
budeme drzat palce

memory97
15. jún 2011

Dobre ranko, my sme mali tuto noc super, aj som sa konecne po dlhej dobe vyspala a netresti mi hlava
😀
@danulka3 nie je zac, hlavne, ze ti pomohla info. Nepocula som veru o tom bacilovi, ale ty isto skor zbadas na malom, ak by nieco nebolo v poriadku 😉

@alure tak to je skvele, ze ste nasli nieco co vam obom vyhovuje 😉 drzim velmi prsty, aby vam to vyslo a islo vsetko hladko 😉

@mirmaj u nas vcera zabrala vana, mm nechal maleho sa vyblaznit, on uz nechce ziadne pomocky do vane, iba kacicky, proste sa vo vani prevali na brusko a takto preplava niekolko dlzok, je hrozne podareny a hlavne ako sa sikovne otoci na okraji 😀 a vcera spinkal ako drievko, myslim, ze iba 2x som vstavala pre mliecko.

memory97
15. jún 2011

@lenadka moja mamina ho myslim nerobievala, ale krstna nas takto rozmaznavala, ked sme k nim dosli na chatu 🙂 Sa mi pred par rokmi dostal do ruk recept a aspon raz za rok ho odvtedy robievam 🙂 a hlavne, ze je to raz - dva 🙂

@21 ahooj, ako sa ma Terezka ?

@seagull2404 moja skusenost s dr., boli sme na poradni a dr. vravi, vyjdu dolne dvojky, idu zubky, preto je taky nervozny a vysli horne 😀 skus jej dat na noc 1/2cnu davku panadolu baby, u nas to vzdy zabralo. Teraz mam sice brufen, ale ten tak nezabral pri zubkoch.

danulka3
15. jún 2011

Pekné ránko,my máme dnes v pláne kámoškyne promócie a pomóóóóc ja si nemám,čo obliecť 😠
Baby,tie noci vám nezávidím,ale asi si tým musíme prejsť každá,nebojte to prejde,nič netrvá večne 😉
@katulkaaaaaa Držím palce,nech to dnes dobre dopadne.

seagull2404
15. jún 2011

@memory97 no, tiez dufam, ze sa mylila, asi nemam doma panadol, len nurofen, mozno skocim kupit, len ju nechcem liekmi tlmit, ked si nie som ista, som si tak hovorila, ze vydrzim este tyzden, ze mozno sa to doma upravi, len to chce cas, a cez vikend to skusim zvladnut tak, ze ju nebudem prekladat k nam do postele

memory97
15. jún 2011

@seagull2404 ja tiez maleho nerada dopujem liekmi, ale pri zubkoch ich to musi riadne boliet 😒 ked nechces panadol, skus potom od leros cajik na pokojne sny pre deticky, taka zelena krabicka. Ten nam tiez pomahal, ked mal zly spanok. Uvidis co zaberie.

seagull2404
15. jún 2011

@memory97 dakujem moja 🙂

lenadka
15. jún 2011

@memory97 ten cajik tiez mame, ale ked idu zubky nepomaha nic 😅 ☹
@seagull2404 ja to len na tie zuby vidim, terezke tiez nic nevidno a zrazu najdem dalsi zub po nociach ako si opisala, len 1x mala pred tym dasienka cervene a spuchnute, prve zubky trapia najdlhsie, tie dalsie uz vylezu nejak skor mam pocit 😕 uz ma 7 osmy tak presvita ze som myslela ze uz je vonku a prd

akika722
15. jún 2011

@katulkaaaaaa držim palce moja,neboj všetko bude ok ☹

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj boli ma brucho jak koňaaaaa 😖

@jankasramka je kdeeee?????? 😕 juuuuuuj chybaš mi tu cica ☹

akika722
15. jún 2011

jaaaaaaaaaaj dobre ranko 😅

seagull2404
15. jún 2011

@lenadka ja dufam, ze su to zubky, len prve 4 vysli uplne bez problemov, ale tak treba si vsetko odzit

vladka84
15. jún 2011

dobre ranko, my konecne spiiime, tak som prisla mrknut na vas...
@alure drzim palce, nech to vyjde a potom chceme vidiet fotoooo domceka 😉 a samozrejme aj z vaseho zajtrajsieho stretka 😵
@katulkaaaaaa aj ja chcem postup ako @akika722 to vies, ja som tiez blba na pecenie 😅 ale tu torticku by som vyskusala
my na prvy rocik asi dame piect nasej cukrarke, ktora je fakt sikulka, len este nevieme ci urobime taku ovocnu zo zelatiny alebo nejaku klasik marcipanovu a rovnako ako @mirmaj to budu mat ako kolacik ku kavicke 😉 a uz ziadne dalsie vypekanie 😝 a neviem si predstavit, ze by sme nemali tortu na prve narodeninky... aj ked Karinke to bude teraz mozno jedno 😀

vcera som mala strasny den, Karinka je taka ukricana a umrncana, ze ja uz by som niekedy naozaj najradsej odisla z domu a zatvorila dvere, mne uz vecer isla prasknut hlava, nechapem co jej je... aj v noci sa casto budi, ale to vacsinou dame dudku alebo cicu a spime dalej 😒 vcera idem zohrievat obed, vyberam hrniec z chladnicky, obzriem sa a ona frajerka stoji pri stoliku, drzi sa jednou rukou a druhou sa natahuje za ovladac od telky, isla som ju zachranovat, tak som hrniec chcela rychlo prelozit a jasne, ze sa mi smykol a cely obsah sa vykydal na koberec... tak som vecer tepovala 😠

akika722
15. jún 2011

@vladka84 bez torty si to ani ja neviem predstaviť 😅 skusila by som tuto od Katky to slniečko a aj nejaku smotanovu 😒
na grilovačku budu super 😉 keby som tam vzala obrovsky obdlžnik-tortu nemala by som ju kde dať 😖

katulkaaaaaa
15. jún 2011

@akika722 @memory97 @vladka84 baby poslala som ip fakt na to postup neexistuje,poslala som len spravu ako sa robi marcipan,a piskotove cesto take pevne na tortu....plnky existuju vselijake oblubene zatial co som robila ta falosna parizska alebo klasika karamelova uvarime salko a rozmiesame s maslom 😵 ovocne alebo jogurtove by som v tomto horku fakt nerobila a urcite pod marcipan dat len maslo zmiesane s cukrom...inak sa vam potahovka roztecie 😕
ked pride august urcite to este preberieme mame dva mesiace cas 😝 ja sama neviem co malemu budem piect snad ma nieco napadne dovtedy
@vladka84 vladi mne sa dnes maly postavil a tresk na kraj stola hrca obrovska...no stale nieco 😒

vladka84
15. jún 2011

a ako pisete, ze za tu nervozitu a pohorsene noci mozu asi zubky... ja to tiez vzdy na to zvalujem a ak by to bola pravda, tak uz mame minimalne styri vonku... ale nemaaaaame 😀 😝

vladka84
15. jún 2011

@katulkaaaaaa my u stavame vsade, najnovsie v kupelni vo vani, aj zvonku pri vani, tam sa najviac bojim, ze spadne na kachlicky a koneeec, minule skusala pri pracke, akoze nechapem, kde sa tam chcela chytit a samozrejme, ze sa rozculuje, ked jej to nejde a kriciiii 😖 no a o sedeni mozem uz len snivat, ona neposedi ani minutu, normalne ked ju dam sediet, zacne plakat na raty 😕
dakujeeem 🙂

katulkaaaaaa
15. jún 2011

@danulka3 dakujem 😉 tu bielu hmotu mam preto lebo ja kupujem biele cukriky z lidla len je velka nevyhoda ze ich maju snad len dva krat do roka 😕 mam uz posledne tri balicky tak potom neviem z coho budem robit sakra...tieto to su

seagull2404
15. jún 2011

@katulkaaaaaa budes strihat tie dvojfarebne 🙂 alebo bufdeme vsetky behat do lidlov po slovensku a posielat... 😎
@vladka84 asi maju nejake blbe obdobie, snad rychlo prejde, ja mam normlane niekedy pocit, ze sa proste nudi, tak pisti; jj, uz ani chvilku neposedia, najlepsie je, ze sa chce postavit pri niecom nizkom, potom ma zadok vyssie ako hlavu a zlosti sa, nohami sa tak zapiera, ze ju ani posadit nemozem a najradsej mam, ked sa snazi postavit o zaclonu 😅

21
15. jún 2011

@memory97 mame uz styri zuby, asi sa tisnu dalsie, v noci sme hore tak 10krat, obcas mrzuto, ale viac sa zaujima o vsetko.... jednoducho si neoddychneme a aj tazsie sa vari a upratuje.... furt pri nej... stale sa pusta, je jej jedno, ci sama postoji a tak... prave dnes sme uvrestani.. 🙂 😨

danulka3
15. jún 2011

@katulkaaaaaa dík za tip,pôjdem kuknúť,ak budú beriem viac a pošlem ti 😉
@seagull2404 ja som strihala,aj tak boli také do oranžova

aj my sme dnes objavili šuflíky v obývačke,stále ho to tam ťahá 😒

kvietok121
15. jún 2011

pekny den vam prajem 🙂
@danulka3 to aj nas miluje sufliky a este lepsie su skrinky a trieskat s nimi 🙂

nasa oblubena hra, posuvanie guliciek 🙂 a nase prve topanocky, na ktore si tazkoooooooooooooo zvykame

akika722
15. jún 2011

@kvietok121 aky je krasnučky Matejko 😵 teraz sa narodili a už budu oslavovať narodeninky 😒

babulky a ja som mala navštevu z mk 😝 bola u nas Helen s Dominikou 😎 jaaaaaaj kočky zlate,Dominika je zlatučka,beha si po 4roch,moj sa za nou plazil jak had 😀 aaaale postavil sa na 4 😀 😀 😀
zlata mamička,pokecali sme,Samko mi ogrcal pol obyvačky ☹ a zaspinkal
neviem či zubky či čo 😒
aaaaaaaaa chcete aj foto??? 😀 noooo..bude hned 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre