♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mimkao
11. feb 2010

kacena, máš môj obdiv. 😉

kacena4
11. feb 2010

MIMKAO ja obdivujem teba, zvladat tolko deti - ja som mala po roku "len" dve, ale dali mi zabrat, teraz ju prvakčka a druhák, poviem ti strasny zaberak - uplna zmena domacnosti, to uz nie je skolka, pridu domov a hraju sa, to uz je makacka aj ked pridu domov niekedy koncime az o 7-8 s ucenim

aj moj muz je zo 4 deti a vyrastali cely zivot v 2 izbaku, zmestili sa, ja hovorim ked sa chce tak ide vsetko 😀

kacena4
11. feb 2010

ozaj a nas je 5 a tiez sme prezili vsetky

mimkao
11. feb 2010

Super, sa teším že nie som sama z toľkopočetnej rodiny. 🙂 Vidíš, to mi nenapadlo, že to bude asi ťažšie, keď už budú deti v škole. Teraz v septembri pôjde najstaršia. Doteraz som si vlastne ani neuvedomila, že to už bude úplne inakšie ako v škôlke... No, už začínam mať obavy... 😒

Ozaj, ešte som sa chcela spýtať... koľko kíl ste od začiatku tehu pribrali,? bo ja už 4. A sa mi to zdá strašne veľa. Aj keď neviem, kam sa uložili, bo sa mi nezdá, že vyzerám širšia, ale váha mi tak ukazuje... 😕

rubinka
11. feb 2010

No ja som akurát len kilo schudla a pomaly ho naberám späť ale inak nepribrala som. Ešte ma nechytila žravka 😀

kacena4
11. feb 2010

tak ja zeriem kade chodim pribrata som nieco viac ako 4kg. presne nepoviem, lebo si ich chcem nechat aj po porode

mimkao
11. feb 2010

No, aj ja žerem momentálne skoro všetko, čo mi príde do cesty... A hlavne večer. Na začiatku tehu som scgudla 7 kg a 4 už mám naspäť... Keď to takto pôjde ďalej, tak sa do konca tehu fajne nabalím... 🙄 😀
Rubinka, super, že ešte iba kilo. 😉

rubinka
11. feb 2010

Mimkao, hej kilo ale to šlo dole, nie hore 😀 možno tak 300g som nabrala späť xixi.

michaela80
11. feb 2010

ja som este tiez so svojou vahou 1 kg v minuse...ale myslim ze teraz sa to rozbehne...papam vsetko co mi pride pod ruku, i ked polovicu este vyvracam ale predsa je to lepsie ako december januar, co nic som nedala do seba a len vracala... 😀

denisocka
11. feb 2010

marija a kedy ideš na to 3D,bo ja furt čakam

denisocka
11. feb 2010

http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli... tuna asi udavaju dlžky dieťatka asi celkovo,aj s nohami ?? ked v 38tt udavaju 50cm

marija
11. feb 2010

deniska o 16:00 😉 hned ako pridem budem informovat nic neboj 😀

marija
11. feb 2010

a hodim aj foto, lebo v tom albume nic nemam 😀 a to som sa chystala nahodit tam aj fotky malej... som neporiadna a leniva ci co 😠

kacena4
11. feb 2010

dlzka dietata sa deli na tusim 20-25tt je to po zadocek a potom su tie dlzky az po nozicky tak som to citala niekde tu na koniku

lulusha
11. feb 2010

baby, ja som tiez este nepribrala...max pol kila...ale brusko mam uz teda riadne 😀 😀 😀

denisocka
11. feb 2010

Kaci a tvoje teda kolko malo?

kacena4
11. feb 2010

co moje kolko malo???

denisocka
11. feb 2010

😀 dlzku na 3D

kacena4
11. feb 2010

ak babo, tak v 12tt tusim 7cm, neriesim takeho veci, babo rastie individuale a zbytocne sa nezaťazujem dlzkou, furt sa hybe a udaj nemusi byt objektivny pri merani - je to o mm, moji ked sa narodili boli akurat, tak sa tym drzim stale 😀

kacena4
11. feb 2010

aha, na 3D som sa na dlzku nepytala, bola som tak vzrusena z pohladu na babo, ze som sa nepytala na nic len mi hovoril co je kde ale inak nic nove som sa nedozvedela ☹ ale moc ma to netrapi sak ono rastie urcite

biba12
11. feb 2010

Baby, ja Vas obdivujem tiez, ja totiz planujem skoncit pri cisle 2. Asi som sebec, ale chcem ist trochu aj do roboty, venovat sa s muzom jeden druhemu,ked deti odrastu a vracat sa stale do plienkoveho obdobia sa mi nechce. Chceme trochu cestovat, chcem Kubu, Kanare/to nabuduci rok aj s detmi tesim, tesim.../, Sri Lanku a novy dom🙂))) Chcem vela. A niekedy chcem aj viac casu sama na seba. Asi na to mat viac deti treba schopnost obetovat sa a ja si niekedy pripadam, ze jej az tak vela nemam. Ale keby sa pritrafi tretie, tak ktovie? Ale v plane ho nemame.Asi to ide aj s vekom ,mam 33 a po 35-tke nechcem rodit.

rubinka
11. feb 2010

Biba to si na tom ešte dobre, ja by som sa musela úplne vzdať detí keby som mala ísť na také dovolenky a mať dom. Hypotéka proste nepustí. Ja budem šťastná ked sa dostanem aspoň niekde k moru. 🙂

biba12
11. feb 2010

Rubinka tie dovci su zatila v plane snov, iba ta jedna je realna. Lebo s malymi detmi exotika druhu Kuba a Sri Lanka nehrozi, tak sa vrhneme na ten dom. Pozemok dostaneme od svokrovcov o to je to lahsie. Keby sme mali kupit aj to, tak sme dostavali.
Ja som sa s muzom zoznamila na dovolenke v Egypte. A kolko si uz slubujeme, ze sa tam vratime a furt nieco... S malymi detmi sa bojim , Andrejko ma len 2 roky, musi trocha vyrast a potom pojdeme vsetci 4.

rubinka
11. feb 2010

No to máš dobre že pozemok máte, vtedy sa dá stavať ale ked nemáš tak môžeš zabudnúť. No nič aj v byte je dobre 😀

kacena4
11. feb 2010

babenky ja vam zavidim sny o dovolenke, ja nemam za co tak nesnivam, kupime listky k nasim odcestujeme a mame dovolenku 😀

marija
11. feb 2010

Biba ja mam podobne plany. Vzdy som chcela minimalne dve deti a keby soms a bola vydala skor tak aj 3. Ale takto planujem este jedno, to budem mat 27 ked sa narodi a tiez cchem ist do roboty, kedze som este na vyske otehotnela nikdy som nerobila na TPP, tiez chcem ist kade tade a aj detom ukazat svet a aj zit este co to pre seba a aj s muzom nieco pokukat 😉 my mame to stastie, ze nam nasi nekupili len pozemok, ale oni nam postavili rovno dom, 4izbovy. Takze ziadna hypoteka nehrozi zatial. Okrem toho byvaju hned vedla nas, tak vdaka tomu mam kde nechat malu a mozem ist ucit a aspon co to si privyrobit. Mame aj dvor s mieskoviskom, v lete bazenik, vlastnu zahradku a mamina je velka pestovatelka vsetkeho mozneho. V tomto sme mali fakt obrovske stastie...

anxuska
11. feb 2010

kacena4, všimla som si, že budete mať klárku 🙂 ak budem mať babu, tak sa tiež bude volať klára 🙂
ja som už pribrala 2 kilá 😝 , a to neviem ako sa mi podarilo, ale vidno to na mne 😠 už som prestala aj sladké baštiť

marija
11. feb 2010

vlastne uz neplanujem, uz je v brusku 😀

rubinka
11. feb 2010

Marija tak to máš ozaj super že máte dom a bez hypo 😝

marija
11. feb 2010

Na tieto casy je to priam zazrak by som povedala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre