♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
15. jún 2011

aaaaaaaaaaaa foto Samko a Dominika 🙂

akika722
15. jún 2011

a ešte par foto 😵

vladka84
15. jún 2011

@akika722 aaaaaaa maminky?

akika722
15. jún 2011

@vladka84 maminky sa nefotili 😅

akika722
15. jún 2011

baby,ked mi maly ani za svet nechce um a krabičkove vypije??? ☹ mam mu davať?bojim sa kvoli tej bielkovine ale ked urobim um tak ho aj vylejem..vobec nechce 😒

vladka84
15. jún 2011

@seagull2404 tak to mame asi vsetky uuuuplne rovnake... 😒 no ale ked uz ziskaju rovnovahu, tak to bude zasa o kusok lahsie...ja si uz vecer ani chrbat necitim, krize ma bolia este aj v noci 😕 a robota stojiiiii, lebo pri Karinke uz neurobim nic a ked spi cez den, tak som rada, ze stihnem navarit a najest sa, vecer zasa, ze idem do postele 😒
@akika722 skodaaaaaaa 😅

vladka84
15. jún 2011

@akika722 moja dr. je zato, ze v takomto veku sa uz moze, ale zatial sme nerozoberali pre a proti, kedze sa nas to netykalo... ja dufam, ze do jedneho roka kojenie potiahnem a potom ak prestanem, tak urcite dam normal mlieko 😕

vladka84
15. jún 2011

@akika722 aaaaa drobcekovia su krasni 😵 😵 😵

akika722
15. jún 2011

@vladka84 moja zas o tu bielkovinu niečo vravela..ale ked on mi žiadne um nechce a toto vypije ako tak..pije ho 2x denne teraz som mu davala 3x po sebe-rano-večer a vypil..a um vobec ☹
dakujeeeeeem,zlaty boli,len potom už unaveny obaja,moj nespal rano ako zvykne tak pofnukal a zaspinkal

kvietok121
15. jún 2011

@akika722 ano ide to velmi rzchlo a krasny ste aj vy musim ist lebo maly mi umyva podlahu s prave opranym pradlom 😠

vladka84
15. jún 2011

no tak som nakoniec stihla aj tu akciu na happyfoto, huraaaa uz sa tesim na fotky 😀
@akika722 neviem mojko, ja som sa este velmi tym nezaoberala, ale skus mrknut na net, isto o tom bude nejaka diskusia 😕

vladka84
15. jún 2011

@kvietok121 sikovnicek, chce mamine usetrit pracu 😀 aj my tak umyvame a potom znova perieme, tak ale zasa perie pracka, tak ja mam oddych 😝

akika722
15. jún 2011

@kvietok121 😀 šikulka

akika722
15. jún 2011

babyyyyyyy??? čo variť zajtra??? 😒

memory97
15. jún 2011

@lenadka ved mi tiez skusame, co zaberie 😀 , celkovo sa malemu od neho lepsie spinka 🙂

@katulkaaaaaa dakujem moja, ty si pokladik 🙂 v sobotu peciem skusobnu, tak budem mozno otravovat a asi spravim karamelovu plnku, salko mam jedno nevyuzite 😀 dufam, ze uz nebude po zarucnej dobe 😀

@21 juj veru, uz to nie je taka pohoda ako zo zaciatku, ako tak citam tuto stranu, tak nasi drobci sa proste rozhodli, ze maminky potrapia, ci uz zubkami alebo vstavanim pri hocicom 😉 nas to iba caka, my zatial iba lozime, ale uz ma poriadnu rychlost, veru obcas ani nestihnem zavriet dvere a uz je fuc 😀

@kvietok121 waw aky je zmeneny, uplne chlapcek, ziadne babatko 🙂 nase prve topanocky su nam uz male, tak musime kupit nove 😀

@akika722 jej super, tak si mala dobru navstevu 😉 to grckanie to budu zubky, my sme uz prestali a ked sa tlacil teraz 8my, tak zas zacal, ale iba den, dva a bolo dobre.

memory97
15. jún 2011

@akika722 a ty sa mu cudujes, ze sa plazil za takou kockou 😉
krabickove myslis, to ochutene mliecko pre babatka alebo tie, kde je normalne kravske mlieko?

@akika722 ja dnes idem robit zapekane cestoviny s cuketou .-) len nemam vajicka a syr, tak musime do obchodu 😠

akika722
15. jún 2011

@memory97 navšteva bola 1* 😉 zlate su kočky 😉
ale som sa bala že grcne aj malu 😒 😖
jaaaj ked poviem mm že cestoviny chyti sa za hlavu,boli skoro cely tyždeň 😅 no možem zato ked to bol Paťkov rozkaz?

lenadka
15. jún 2011

@kvietok121 dava si ich dolu? ako mu to ide pri auticku 🙂

lenadka
15. jún 2011

@akika722 ak mu nerobi problemy-neprehana, nezapeka, tak by som to neriesila, ved cochvila bude mat rok a aj tak ho uz pije ci nie? 😅 nasa dr. ale vravi ze ma byt plnotucne ked uz 😉

akika722
15. jún 2011

@lenadka plnotučne?ja som počula že polo 😕
ale dnes pil plnotučne,včera polo,tak kupil mm,jedno take jedno take 😀
nooo..kaka kedy ako 😒 ale nesťažuje sa 😅

katulkaaaaaa
15. jún 2011

☹ 😢 baby svokrovi nasli v hlave nador,je to vazne rano ho prevazaju do bratislavy ,ak to bude lepsi pripad vyberu to a liecenie ak horsi nechcem ani mysliet,teraz je doma,ideme za nim s detmi ach je mi hrozne 😢 zajtra na stretko idem potrebujem sa odreagovat lebo mam pocit ze sa zblaznim doma 😢

kvietok121
15. jún 2011

@katulkaaaaaa moja to je hrozneeeeeeeeeeeeeeee, drzte sa, na povzbudenie ani nenachadzam slov 😢 budeme mysliet aby to dobre dopadlo

kvietok121
15. jún 2011

@vladka84
@akika722 ze sikovnicek, mamina skrikne tak uz uteka 😀
@memory97 ano, mas pravdu poriadne sa zmenil, ale to asi vsetky augustovky, tak vy ste uz skuseni 🙂
@lenadka odvazuje snurky, potom chodi bez nich a ked mu ich chcem davat, tak sa zaprie ze ho nemozem ani udrzat, pri vlaciku mu to uz ide super, len vzdy buchne do steny a caka kedy mu vlacik otocim, ked neotocim tak sa odplazi a ked otocim tak sa znova priplazi a veselo si vykracuje

alure
15. jún 2011

@katulkaaaaaa mojko to mi je moc ľúto ☹ ☹ ☹

dúfam že zajtra u nás aspoň trošku budeme môcť byť pre teba oporou ....držte sa celá rodinka.....

alure
15. jún 2011

my sme boli na plávaní,detičky sa potápali a fotil ich fotograf som zvedavá na fotky ale drobci budú určite krásny 😉 potom samozrejme ukážeme aj fotky,len si na ne počkáme.....

ozaj ktorá ste objednávali foto z happyfoto? ja som objednala len nejakých 20ks ale stále mi neprišla informácia ohľadom dodania...len že je objednávka vo výrobe...nemám s nimi skúsenosti,ešte som tam nič neobjednávala tak len pre info ak máte skúsenosti dajte vedieť...

idem s deckami na záhradku,vonku je neskutočne teplo,možno ešte podvečer keď dojde domov zo služobky,zbehneme na rýchle schladenie na jazerá 😉
prepáčte že momentálne nepíšem tak ako pred tým,ale mám toho cez deň dosť na vybavovanie,a poobede sa snažím byť čo najviac s deťmi vonku na vzduchu
dúfam že ste všetky ok zdravučký a bábútka poslúchajú...

seagull2404
15. jún 2011

@vladka84 ja si stale hovorim, ze to raz prejde 🙂 ze budem mat cas aj na ine 🙂
@akika722 ja uz umele davam len rano okolo 6tej 100ml, inak pije to zahustene mlieko s kasou obcas na olovrant, kravske este nedavam, lebo ani neviem, kam cez den by som ho zaradila
@katulkaaaaaa strasne ma to mrzi a budeme drzat palce nech to zvladnete co najlepsie
@alure ja som mala s happy foto dobre skusenosti, mal by prist mail, v ktorom potvrdis objednavku a oni ti ju potom poslu domov; na ktorej hodine ste sa uz normlane potopili?
@akika722 maly je ze aky papkac, nasa by kolacit len pomrvila medzi prstekmi, otrieskala o zem a bolo by vybavene
@danulka3 som dnes v ZA v carrefoure objavila take cukriky ako ste spominali, ale su v balicku tak, ze jeden ruzovy, jedn biely, netreba ich strihat 🙂

akika722
15. jún 2011

@katulkaaaaaa moja zlata ☹ to mi je luto ☹ velmi ☹ dufam že to bude v poriadku 😔
@seagull2404 moj pije kravske rano a večer,ak ma naladu..ine bohužial odmieta 😔
že papkač 😀 on je šrotovnik,on zje uuuuuuuuuuuuplne všetko 😖

danulienka35
15. jún 2011

@akika722 ahoj moja ako krasne si ju Dominku osahaval chlap jeden videl peknu babulku a bol paf co 😀 😀 😀

akika722
15. jún 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 zlaty boli,len Samko sa rychlo unavil 😅

akika722
15. jún 2011

pri Paťovi prichadzam o nervy..bože nevladzem..ignoruje ma,kašle nato čo hovorim..poviem mu neskač na kanal a on šup na neho..božeeee zblaznim sa 😠
ok idem off pekny večer...

@majka35 ako sobotu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre