♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
17. jún 2011

@seagull2404 my mame zase v stredu poradnu, tak to v pondelok alebo vo stvrtok

seagull2404
17. jún 2011

@kvietok121 moze byt 🙂

ani najest sa nemozem, Tamarka mi vyliezla na chrbat a drzi ma za krk 😠 😠

kvietok121
17. jún 2011

@seagull2404 betarka
@eis4, @danulka3 @seagull2404 buduci tyzden v pondelok, alebo vo stvrtok podla pocasia - stretko kedy vam vyhovuje????

vladka84
17. jún 2011

@majka35 aaaano, aj Karinka strasne ziarli a prejavuje to tak, ze zacne knucat a mrncat, kym ju nevezmem na ruky... inak, neviem kto tu pisal o tom vydobijani si placom, ale u nas to uz taky tyzden isto funguje... Karinka place, ked nechce jest, ked nechce spat, ked chce chodit, ked nechce sediet, ked jej nehraje klavir, ked jej hraje, ale ona chce ticho, ked sa na nu pozrie niekto cudzi a ona akurat nema naladu, ked.... no z toho mi vychadza, ze mam urevane dieta 😕
a najnovsie este bije rukami a kope nohami!

seagull2404
17. jún 2011

@vladka84 to akoby si opisala moju Tamarku 🙂

vladka84
17. jún 2011

@seagull2404 no tak super... akoze nie som sama je super, nie to, ze su take urevane 😀

seagull2404
17. jún 2011

@vladka84 tak to je asi take obdobie a snad rychlo prejde 🙂

mirmaj
17. jún 2011

ahojte, ráno sme boli na plavaní a potom som si myslela že sa na chvíľku natiahnem ale mi to nevyšlo 😔 a teraz bol mm doma na obed, a to mu za tu pol hodinu 3x zvonil telefon, fakt rodinna idylka 😠 😠 a som sa rozhodla že prestávam variť solo Tamarke tie super jedla, ktoré každý deň vyhadzujem lebo ich nechce. Od stredy jej dávam to čo varím nám a ja normálne nechápem koľko toho dokáže zjesť, polievky papa normálne veľkou lyžičkou, dnes aj včera zjedla zeleninovej celý tanier a druhé normálne aj vidličkou, nepotrebuje to mixovať, pučiť nič, ona zje fakt všetko čo jej dam 😲 😲
@vladka84 @seagull2404 tamarka robí presne to iste, piští pri každej príležitosti ked jej niečo nevyhovuje a ona chce robiť niečo iné 😒
@vladka84 a tamarka nielen bije rukami a kope nohami ale ešte aj škrabe ako kocur a hrozne kuše 😠
@memory97 mňa tiež napadlo niečo s motívom hana montana (ani neviem ako sa to píše) ale viem že všetky deti na tom frčia 😀 😝

akika722
17. jún 2011

@majka35 v pohode Maji,hlavne nech je ok 😉 nabuduce 😉 moj samko ma na haku take..myslim to žiarlenie 😅

seagull2404
17. jún 2011

@mirmaj tak ale to mas super, ze nepotrebuje mixovat, nasa sa pri hrudkach tvari akoby sa mala kazdu chvilu pogrckat, ale pomaly si zvyka, ale mi ledva zjeme zeleninu, ieto este aby som jej polievku davala predtym ☹

akika722
17. jún 2011

@mirmaj moj stale papa to čo varim ja pre nas,nevarim mu zvlašť 😵

mirmaj
17. jún 2011

@seagull2404 a dávaš jej niečo len tak do ručky aby si sama odhryzala? my už dlho frčíme na takých veciach a myslím že aj preto jej nevadia kusky, aj uvarený zemiak pokrajaný len tak na štvrťky, dokáže zjesť aj 6 tých kuskov , banan zásadne spapa len z ruky, popučený z lyžičky nechce vôbec
@akika722 tak mi budeš dávať recepty čo ideš práve variť, lebo je mi jasné že segedín a rezne by ešte nejedla a ani by som jej ich nedala, ale fazulovú polievku už papa 😝 😀 ale chutia jej napr. zapekané cestoviny, čo som si myslela že by ešte nezjedla 😀

akika722
17. jún 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 na dnes ma tarhonove rizotko s kuracim mäskom,zajtra zapekam kura+hranolky tak maly-kura+uvarim zemiačky 😉 hranolky mu nedam

seagull2404
17. jún 2011

@mirmaj neviem presne co mas na mysli, davam jej do ruky chrumky, a kusok jablcka, ona si potom z neho aj odhryzne a melie to v tej puse aj pol hodiny a tak jej ho aj tak vyberiem, aby sa nezadusila, bananik jej pucim vidlickou a piskotku do vyzivky jej lamem na male kusky, ale ked jej dam napr. rohlik, alebo polystirenovy chlebik, tak tym len bucha alebo moci slinkami kym to nie je uplne rozpadnute

seagull2404
17. jún 2011

@akika722 @mirmaj normalne solene, okorenene???

akika722
17. jún 2011

@seagull2404 ja korenie nedavam vobec 😅 ani paťko nechce ani mm nechce 😅 a solim veeeeeeelmi malo,ak ma niekto chuť dosoli si...ja nemožem kvoli obličkam soliť,no už sme si zvykli..ja mam kg soli na pol roka rok 😀
a ked obedujeme niekde inde zda sa nam všetko slane 😀

mijam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
17. jún 2011

@seagull2404 inač ja jedina z nas milujem chilli 😅 tak si davam zvlašť ak chcem..a sol tiež davame zvlašť ak mame chuť na niečo slanšie 😉

seagull2404
17. jún 2011

@akika722 ja som asi vadna, ale vobec si neviem predstavit ako mam tamarke davat take jedlo ako my, ako jej dam hryst, ona nechce ani pit z poharika s naustkom

mirmaj
17. jún 2011

@seagull2404 presne také niečo som myslela, ja tiež davam chrumky, tyčinky, rožtek, kôrku, ovocie asi všetko ako banan, jahody, mala už aj čerešne, hrozno, broskyňu, ale takto spapa aj šunku, syr, fakt asi všetko čo jej dam do ruky. Z pohárika s naustkom pije možno 2 týždne predtým tiež nechcela, ale najradšej pije z klasického pohara. trocha ochutené to ma ale nie uplne ako pre nas, korenie moc nepoužívam, ale mám taku vegetu z DM Alnatura tak ked robím napr. zel. polievku tak trocha podusím na oleji zeleninku s tou vegetou ked je polievka hotová odoberiem tamarke a nam ešte dosolím a tak a takto podobne robím všetko, že ten základ je trocha ochutený, aj ked mala šalatovú polievku tak jej ju odoberiem predtym ako dám ocot alebo citron

akika722
17. jún 2011

@seagull2404 moj nema problem s kuskami,mixovane a pučene jedlo odmieta 😅 ale neboj,odmieta aj naustok 😉 hryzie do neho ale nenapije sa 😖 moj papa tak ako pisala @mirmaj banan do ručky,zemiačky na kocky,teda všetko na kocky,kusky

akika722
17. jún 2011

@mirmaj moj detto 😀 aj jahody-tie miluje..pred spanim mal hruštičku a broskynu a ked sa zobudi bude to rizoto

vladka84
17. jún 2011

@mirmaj a co je v stredu? 😕 no ja zatial varim zvlast, ale zo surovin, co robim nam - napr. dnes my mame cestoviny s kuracim maskom a brokolicou + syrova omacka a Karinka ma cestoviny + masko + brokolica... syrovu omacku este asi nemoze,tak je bez nej 😉 ale tiez mam niekedy pocit, ze jej chuti viac to, co mame my na tanieri a hlavne to "zakazane" 😅

majka35
17. jún 2011

aj ja dávam terezke všetko do ruky ... ja mám trošku pokoj a ona sa naje 😀

vladka84
17. jún 2011

a takisto papame kusky - rano chlebik alebo rohlik s masielkom, niekedy sunkou pokrajam na vojacikov, obed na malicke kusky, zeleninu a zemiaciky na vacsie, to rozomelie v puse, ale masko sa mi zda, ze polyka cele kusky 😕 jablcko som jej nedavala do ruky, lebo ona odlupne taky kus az hroza...ale ine ovocie ano... no myslim si, ze na to, ze nema zuby papa pekne 😀

mirmaj
17. jún 2011

@vladka84 😀 😀 😀 že od stredy čo bola jej dávam papať to čo máme my, ale inak nič špecialne 😀 😀 😀 😀 nám chutí všetko to zakazané, napr. bomboniera, horalky a podobne 😠 😠
@seagull2404 a inak ja si myslím že je to chutíé práve preto že je to trocha ochutené, tým že už okusila jedlo čo ma nejaku chuť, ako syr, šunka, chlieb a pod. tak už nechce tie bez chuti len uvarené vo vode 😒

mirmaj
17. jún 2011

@vladka84 tak vy nato že nemáte zuby papa naozaj pekne 😀 😀 tamarka doteraz nepapa natretý chlebík, ona ma v jednej ruky rožtek a v druhej šunku 😀 😀

majka35
17. jún 2011

@vladka84 som myslela, ako @seagull2404 spomínala, že to bude opačne a nakoniec žiarli terezka a to s tým plačom kvôli všetkému poznám u barborky, ja niekedy len pozerám, čo ju dokáže rozplakať ... totálne hlúposti, ani tak nedobre, ani tak nedobre ... a mna ide potom poraziť

vladka84
17. jún 2011

@mirmaj jaaaaj ja ze od dalsej stredy a rozmyslam, ze preco prave od stredy 😀 😀 😀 😀 nooo, skratila som vlasy a prisla asi aj o rozum 😝 😝 😝

mirmaj
17. jún 2011

@vladka84 a myslíš že syrovu omačku ešte nemôže? predpokladám že tam dávaš len tavený syr, šlahačku alebo mlieko a toto všetko tamarku už papa, syr jej dávaš aj na rožtek nie? šlahačku bežne dávam do brokolicovej polievky a tu jej dávam už asi mesiac 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre