♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
17. jún 2011

@vladka84 my robime... 😀 aj zapecieme so syrom, alebo len na sucho alebo s olejom a solou... 😀 😉

vladka84
17. jún 2011

@kvietok121 ano taky klasicky 😉

a davate naspodok papier alebo alobal? lebo mne sa vzdy dole chytia...

21
17. jún 2011

@vladka84 teraz mame taky blby papier, co sa lepi, tak alobal.

seagull2404
17. jún 2011

@mirmaj ja som asi blba, ale ako papa hrozno? ja som jej raz dala, ona si ho cele vopchala do pusu a taku nafuknutu ju drzala 🙂 ceresne som jej tiez davala, ale s kostkou, tak som sa bala a nakoniec to skoncilo tak, ze iba vysala stavu, ale vcera som kupila sunku, ze jej dnes dam, tak som zvedava; a papate uz uplne vsetku zeleninu? aj paradajky, uhorky, salat? a aky syr jej davas?
@akika722 ja ked vidim ako sa Tamarka tvari, ked jej dam jedlo, ktore nie je uplne hladke, cakam kazdu chvilu, ze sa povracia, a ako sa tvarila, ked som jej dala sladucke jahodky od nasich zo zahradky...
@majka35 to zavidim, ze naje sa, lebo tamarka to taha po koberci, trieska tym o stol, pcha to medzi hracky, len raz da do pusy a takto zo vsetkym to je 😖
@mirmaj ty si inak odvazna, ja ked sa divam do toho, co mozu take deti, tak tam nie je ani slahacka, ani syr, ale ono nie je vzdy zdrave takto sa cohosi drzat, len ja teraz neobedujem, nic mi nechuti a na veceru mame take tie chlapsje kraviny, kedze tu amm ocka na stavbe 😖 😖

a davate uz aj hovadzinu? ja som mala minule taku krasnu panenku, mi aj napadlo, ze vyskusam, ale potom som to radsej nechala tak

seagull2404
17. jún 2011

@memory97 ja som bola triedna 6. triede a na konci roka dostavali odo mna chalani to hackies a babam som davala take ovocne lesky co boli aj na kluce a si mala vidiet tu radost 🙂
@memory97 som sa zasmiala, ze ako si vynucuje pozornost 🙂
@vladka84 ja milujem pecene zemiaky s kyslou smotanou, mnam
@mirmaj ake tycinky davas?

mirmaj
17. jún 2011

@seagull2404 hrozno si chytí do ruky a odhrýza si z neho, čerešne som jej davala bez kôstky mala to síce všade ale pustilo to 😉 paradajky a uhorku papa už od 8 mesiaca, teraz som jej nedávala ked boli tie famy okolo E.coli a nevedelo sa z čoho to je, ale už zasa papa. tyčinky bud DRU a oberala som jej z toho tu sol, teraz som našla take grahamové a tie su bez tej soli na vrchu, syr tvrdý ako je eidam, emental. Neviem či odvažna, nemá tu šlahačku zasa každý deň, a v tej vare jej zasa až tak veľa nieje, keby som sa fakt mala držať tých tabuliek tak neviem čo by doteraz jedla 😝

danulienka35
17. jún 2011

@lenadka vdaka mojko si zlata viem ze to vybeha 😉

danulienka35
17. jún 2011

@alure snad hej mojko budem sa na vas moc tesit 😉

seagull2404
17. jún 2011

@mirmaj fuh, tak to mozno preto je taka sikovna 🙂 ale nie, my sme mali s papanim obrovsky problem, bol to boj dostat do nej aspon 10 lyziciek a ja som sa asi uspokojila, ze konecne papa dobre, ja jej to casto menim, ale az taku variabilitu som jej este nedavala, a ako jej davas napr. paradajky?

memory97
17. jún 2011

@vladka84 ved prave, ale aj tak kazda maminka citi ako to jej babatko zvladne, takze nazory dr. beriem len orientacne 🙂 so syrmi a slanymi vecami my este pockame kvoli oblickam a potom uz veselo budeme davat, ak to bude na 100%.

@mirmaj veru, o chvilu pojdeme po zobrani, aby mala na dalsi darcek 😀 najviac ma na tom stve, ze jej to nevydrzi dlho. Do pol roka nieco tej taske urobila, ju boli reklamovat nieco na nej znicila a myslim, ze uz ju ani nepouziva.

@majka35 prosim este raz ten recept s cestovinami a spenatom.

@vladka84 ja ich robievam, ked sa mi chce ocistit zemiaky 😀 zemiaky nakrajam bud priamo s umytou a vydrhnutou supkou od hliny alebo ocistene. Osolim, okorenim, polejem olejom a rukou premiesam a misu prikryjem alobalom, peciem na 180 - 200 stupnov 45 minut. Ak ich chces mat troska pripecene, pred koncom cca 10 minut odokry. Ja moc pripecene nemam rada

memory97
17. jún 2011

@vladka84 olej a troska podlej vodou.

danulka3
17. jún 2011

ahojte maminky,konečne som sa dostala k pc na dlhšie,tak vás idem prečítať 😉
Niekto tu rieši darčeky pre 12-ročnú??Pozor to je vyšší level tie fičia na Twighlight (či ako sa to píše) alebo upírskych denníkoch 😀 😀 😀

danulka3
17. jún 2011

joj,normálne závidím to stretko,krásne ste si to užili 😉

memory97
17. jún 2011

@mirmaj tie paradajky a uhorky zaujimaju aj mna, ci jej osupes supku, pokrajas alebo ako?

memory97
17. jún 2011

@danulka3 ja som riesila 10 rocnu, uz bude mat 11. Tie upirske denniky, to kde zozeniem? Ona miluje strasidelne pribehy 🙂 a vobec ma nic take nenapadlo, sa mi zdalo, ze je na to este mala, ale deti asi skor dospievaju 🙂

danulka3
17. jún 2011

@kvietok121 Zatiaľ môžem v pondelok aj vo štvrtok
@seagull2404 Ja tiež len pučím,ale keď sa ponáhľame,tak rozmixujem a sme raz-dva napapaný

danulienka35
17. jún 2011

ahojte baulky ako sa mate?

memory97
17. jún 2011

@katulkaaaaaa tie cukriky na potahovku to su tie take penove. Nemali v lidli tie, co su na obrazku, kupila som nieco podobne, dufam, ze su to take tie penove cukriky.

memory97
17. jún 2011

@danulienka35 ahojky, dobre sa mame, drobec sa konecne rozhodol, ze sa chvilku pohra a maminku necha troska povegetit na MK🙂

danulienka35
17. jún 2011

@memory97 no super posielam foto co kamoska robila Petruske k narodeninam tortu uplne ju pokazila ☹

danulka3
17. jún 2011

@memory97 to sú knižky,takže v kníhkupectve? 😉

hajatanufus
17. jún 2011

ahojte maminky ako sa mate? a co mate noveho? dlho som sa neukazala lebo na net vobec nemam cas stale som na sk , a co nase tehulky? ako sa mate? ja idem buduci tyzden na usg tak dufam ze vsetko bude v poriadku
@danulienka35 ozaj teraz ma napadlo ze 5.7. sa chystam na zapadne slovensko k svokre lebo chcem vyuzit ten akciovy listok v lidl teda ak ho vo stvrtok este budu mat tak ak by si chcela mohla by som zajst aj do pezinka alebo by sme sa mohli stretnut niekde inde lebo to bude sviatok a neviem ako chodia vlaky ja totizto musim ist rano tam a vecer zase spat ale pojdem so segrou tak snad to tentoraz uz vyjde

danulienka35
17. jún 2011

@hajatanufus ahoj no to mi uz ideme na dovolenku ku maminke vies

hajatanufus
17. jún 2011

@danulienka35 aha tak nic snad inokedy nevadi aj tak neviem ci sa to vobec podari a ako sa mate ty a chiara?

memory97
17. jún 2011

@danulienka35 sa roztopila? mohla byt krasna 😒

danulka3
17. jún 2011

ináč pozerám,že ste sa tu niektoré pekne rozpapali,teda vaše detičky,budeme musieť aj mi už vyskúšať niečo nové,lebo ten jedálničkový stereotip mi už lezie na nervy 😠
Včera sme boli na rehabilitáciach,celý vytešený,že ako sa malý krásne plazí a tá nás hneď schladila,že to je pasívne lozenie,lebo sa priťahuje na rukách a tým pádom ťahá nohy za sebou ☹ Ale mne sa zdá,že ona by našla na každom dieťati niečo.Dala nám cvičiť znova ten cvik,čo minule,pritom vie,že už nám to minule nešlo. 😠 Ale pochválila,že už sedíme celkom rovno,a to sme necvičili vôbec,lebo sme boli chorý.Tak si vyber.Kašlem na ňu,občas,ak sa bude dať zacvičím.

danulienka35
17. jún 2011

@memory97 nie neroztopila len je spatne urobene a som nastvana na nu velmi odflakla to

akika722
17. jún 2011

😅 jaj baby bolo užasné,som plakala jak kon 😅 nadhernééééééé..videjko maličke mam na fb 😉 dokonca aj mm som pristihla ako si utiera oči 😀 viete ake to bolo cele krasne?umrem.nadheraaaa

akika722
17. jún 2011

@danulienka35 prečo pokazila?ved je super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre