♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
17. jún 2011

@mirmaj aj teraz pil normalne mliečko..len neviem či mu daval polotučne či plnotučne..každy vravi inač tak striedam ☹

danulienka35
17. jún 2011

@akika722 ved pozri moja ako tie hlavy urobila 😒 pridavam foto malej co som ju naucila ze urob ksychtik 😀 😀 😀

akika722
17. jún 2011

@seagull2404 toto robil aj moj Paťko..moja ved ja som paťkovi musela mixovať skoro do roka a pol lebo z kuskov zvracal 😖 všetko ho naplo..a maly je jeho opak..ten teraz večer chytil broskynu a celu ju spapal 😀
inač..deti zmorene spia od 19.30 😝 😝 chvalim sa 😀

akika722
17. jún 2011

@danulienka35 ja som si nevšimla 😕 svietilo jej slniečko? 😀

akika722
17. jún 2011

@liba78 maš krasne deti moja 😉 to sa budu ženy byť o nich 😀 fakt su užasny 😵

danulienka35
17. jún 2011

@akika722 nie som ju naucila zatvor ocka a ona toto robi pri tom potvorka mala

akika722
17. jún 2011

tak ešte par foto 😵

akika722
17. jún 2011

@danulienka35 jaaaaj zlata 😀

akika722
17. jún 2011

Paťko je v tom modrom hned pri učitelke..boli trpslici a pani učitelka bola snehulienka 😎 aka boi zlaty všetci

memory97
17. jún 2011

@danulienka35 aspon dobre chutila? ci aj chutovo bola zla?

danulienka35
17. jún 2011

@memory97 no mohla byt lepsia mojko nic moc ☹
@akika722 dakujem a malicky je rozkosny ja by sm plakala od statia akeho mam uzasneho synka

akika722
17. jún 2011

@danulienka35 moja som na neho taka hrda..prvy vystupoval.pred tym mal len take v školke..teraz tam bolo kooopu ludi....som sa rozplívala 😵 sme ho vzali na jeho vytuženy:veuky zmjzjinovy pohau so sjahackou 😀 😀 😀 a mal až tji kopseky 😀

memory97
17. jún 2011

@danulienka35 bombova je 🙂 tak maly sa take nieco nauci urobit az, ked bude dospely 🙂

@akika722 ty co sa schovavas za Patiho !!!! zlaty je a ten pohar nema chybu, hadam ho cely nezjedol 😲 krasny boli, musela to byt super akcia.

babulky, idem upratat, lebo teraz dosiel mm a maly uz haja, tak idem vyuzit cas, nech nemusim upratovat zajtra, zajtra iba pecieme kolaciky 😀 krasny vecer vam prajem

akika722
17. jún 2011

@memory97 jaaaaj ešte že som sa za neho ako tak vošla 😀 jasne že ho spraskal..asi za 10min? 😅

danulienka35
17. jún 2011

@akika722 moc krasnucky sak odmenu si zasluzil pravom a chutilo mu vsak? milacik
@memory97 neboj co chvila sa nauci

akika722
17. jún 2011

@danulienka35 či chutilo?dojedol a vravi..ešte si pjosim 😀

danulienka35
17. jún 2011

@akika722 milacik moc mu smakovalo

kvietok121
17. jún 2011

@danulka3 to je super ze vam to uz ide, urcite sa vytesujes 🙂my stale to iste v jedalnicku, aj ked si myslim ze to nevadi, vsak raz maryzu, zemiaky, cestoviny, roznu zeleninku, zltko, rozne masko, rozne ovocie a roztek ... my slim ze mu to nevadi, ze toho nema az tak vela ... vsak ma este casu dost
teraz co sa obavam je moja skokra, ktora mu stale chce dat jahody a my ich mame prisne zakazane a ona si neda povedat 😠 nesmiem maleho pustit z oci
@hajatanufus jeeeeeeeeeee, ako sa citis???? a drobce uz hladkaju maminke brusko?
@danulienka35 nahodou je dobra
@danulka3 @seagull2404 @eis4 v pondelok doobeda povinne na MK aby sme sa dohodli na stretku 🙂
@vladka84 davala si aj lucinu? http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://img.i...

akika722
17. jún 2011

@kvietok121 ja som taky syr ešte nevidela 😅

danulka3
17. jún 2011

@kvietok121 no vytešujem,veď som písala,že nás hneď sprdla,že tak sa plaziť nemá,ale vysvetli mu to.Ide,ako vie.Ale veď on vás raz dobehne 😉S tám papaním,musím mu začať už aj ja skúšať dávať aj ten chlebík s masielkom a podobné veci.My sme jahodu raz dali a bol v pohode.A čo svokra už je na hlavu padnutá?Veď keď máte zakázané,nestačí jej to povedať raz 😠
Ja som na mk,skoro každé ráno,len tak prebehnem očkom,čo tu nové,takže ak sa nič nestane a počasie bude aké také,tak ja určite prídem 😉
@akika722 Malý je zlatunký,kukala som aj video na fcb,máš byť na čo pyšná a odmenu si samozrejme zaslúžil 🙂

danulienka35
17. jún 2011

@kvietok121 dakujem moja 😉

akika722
17. jún 2011

😵 @danulka3 som moja som..dakujem.. 😵

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@memory97 moja mali by byt marschmelow, aj jojo slovenske su take len su dvojfarebne....pojde to snad aj s inymi musis vyskusat,drzim palce a potom chcem foto 🙂

kvietok121
17. jún 2011

@danulka3 ona nechape, ze ame vela veci zakazanych, ona od polroka davala vsetko 😠 no proste si to musim ustrazit, a teraz je sezona jahod, a oni ich maju do bludu 😠 takze matejko bude chodit len s maminkou
a j my sme sa najprv plazili a tahali nohy za sebou a potom to postupne prislo, co ta dr chce, ved on nemoze vsetko naraz 😠 milujem tie tabulkove dr

danulka3
17. jún 2011

@kvietok121 ja ju tiež kašlem,som s ním stále ,tak vidím,že je to šikulka,len to chce svoj čas.
Veď sezóna jahôd už končí,tak bude po probléme 😉 Moja svokra tiež u v pol roku dávala segedín a nič im nebolo,beriem ju s rezervou 😝
@katulkaaaaaa Katka ja som kúpila tie šmolkové,niekde som čítala,že sa dá tá farba umyť,nevieš o tom?

kvietok121
17. jún 2011

@danulka3 ved to,presne ty vies, co je najlepsie, oni su na kysuciach, tak tam sa rozbieha 😀

danulka3
17. jún 2011

@kvietok121 Tak návštevu Kysúc na pár dní vypustite z programu 😀

danulka3
17. jún 2011

vybíja sa mi ntb,prajem dobrú noc 😉

memory97
17. jún 2011

@katulkaaaaaa esteze som kupila dva baliky, jeden mi uz zlikvidoval mm 😀 uz som myslela, ze obsypem iba orechami alebo kokosom ako kedysi 😀

@danulka3 aj my sme tak zacinali, najskor iba s rukami sa posuval a teraz uz aj nozky zapaja a ked sprintuje k dveram, aj nohy zabuda pouzivat, aby mamina nestihla zavriet dvere do druhej izby. 😀 mne hovorila baba na rehabilitacii, ze este kolko musime cvicit, ze maly ma este stuhnute svaliky a neurolog videl maleho po mesiaci a pol a zakazal rehabilitacie 😀 takze daj na svoj instinkt a nie na jej 😉

adal
17. jún 2011

@memory97 môj Tobi štvornožkuje úplne v pohode, ale zrazu si zmyslí že sa k "cieľu" potrebuje dostať rýchlejšie a tak sa začne plaziť 😀 verím že v poslednom čase by preteky lezúňov asi aj vyhral 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre