♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
19. jún 2011

@akika722 ináč ja by som dávala plnotučné, obsahuje bielkoviny a tuky, ktoré sú dôležité pre vitamíny rozpustné v tukoch

katulkaaaaaa
19. jún 2011

@majka35 ja som aj zabudla 😕 aj tak je u nas nalada na nic zachvilku sa ide za svokrom,ja nejdem nemam kam dat deti,u nas zatial neprisi tak idem na prechadzku 🙂

akika722
19. jún 2011

@danulienka35 ahojteee..
ale tak fakt moja som tu priliž vela 😀
@jankasramka ahooooooooooooj ..jaaaaaj hned mam lepši deň ked vidim že si sa ukazala 😎
to mi je luto s tym Mateovym noštekom a so psíkomi 😔 to su ludia 😠
a jeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem že si isto tehuuuuuu 😎 😎 😎 držteeee saaaaaaaa....
@katulkaaaaaa jéééééééj Kati ved naše boli nedavno take malinke 😀
@majka35 aj tu leje..tak nič zo zoo moj mm s Paťkom išli do inej zoo-svokruši..do utorka rana 😅

akika722
19. jún 2011

@majka35 faaakt:treba až plnotučne?jaaaaaaj ja som z toho jeleň 😖

akika722
19. jún 2011

@majka35 aj ja som zabula že dnes je niečo take...ale tak čo už..aj moj drahy zabudol že bol deň matiek 😵 a už je aj tak preč....a naštval ma 🙄 jaaaaaaaaaaaaaaaaaj on je taka nerva v poslednom časeeeee 😖 ☹

memory97
19. jún 2011

@majka35 dakujem 🙂 vyskusame zajtra, skusim mu dat, ci mu bude chutit, uz som kupila malu cestovinku pre neho 🙂

@katulkaaaaaa to je v pohode, ved raz sa to naucim 😀 no asi to fakt nebolo salko, iba to malo podobny nazov. Kupovala som to v lidli v presvedceni, ze je to salko 😠 Som ho 2 hodiny varila vo vode a ono to bolo uplne riedke, asi preto mi to nechcelo stuhnut. Nevadi, nabuduce uz budem vediet, prikladam foto mojho nepodarku 😀 najprv som sa hrala aj s ozdobami,ale ked mi to zacalo tiect, tak som to tam len tak nahadzala 😀

akika722
19. jún 2011

@memory97 aj tak vyzera chutne 😀 jaaaj no teraz by som si z nej dala..mam chuť na sladkeeeeeeeeee.. 😝

katulkaaaaaa
19. jún 2011

@memory97 ale co chces dobre to je nato ze tiekla plnka ,urcite bude chutna 🙂

lenadka
19. jún 2011

ahojte, nestiham to vsetko precitat co ste popisali ale pridam co nove, mala som perne dni tak som sem nestihala prist, mali sme navstevu z vychodu, kamosku s rodinkou boli na dva dni, potom do toho mm naoberal ceresne a ja som zavarila vyse 40 poharov, sa citim ako teta Carpathia uz sa mi o nich aj snivalo kurnik, ale ine ovocie asi nebude tento rok a Lucka ich pyta casto, tak bude mat
noci mame otrasne vcera asi 3-4x hore co je pohoda ale dnes mam pocit ze do takej 3.00 som ani nespala bola zo 20x hore tak som sviezaaaa, ked som varila uplne kravin som robila, dobre ze som cukor do polievky nenasypala cez den ma tiez drzi v strehu teraz som ju bola uspavat zas spala 40 minut a uz plac potom zaspi na cicke ale uz musim tam ist a uspavat 😅

memory97
19. jún 2011

@akika722 no uvidim ako bude chutit, takto vyzera dobre 😀 po obede ju rozkrojime a ochutname 🙂 aj by som ti z nej poslala, len dufam, ze nikomu z nej nebude nic 😀

@katulkaaaaaa dakujem, uvidime, ved dam vediet, ci sa aj plnka vyparila, ale nemam odvahu ju rozkrojit 😉 takto vyzera aspon dobre 😀

@lenadka je chorucka, ze tak zle spinka, alebo idu zubky? veru nech len toto rychlo prejde. klop,klop my uz spime asi 3tiu noc v pohode, uz som tiez robila somariny z nevyspatia 😉 malinka nech necha maminku oddychnut 😉

seagull2404
19. jún 2011

ahojte, ja len na skok, Tamarka mi zaspala, som zvedava na ako dlho, nestiham tento viend, mm je cele dni na stavbe, a ja byvam vecer na smrt unavena, jednak zle spime, ale Tamarku uz nic enbavi, llen po mne lozit, ked som v kuchyni, priplazi sa a snazi sa postavit o moje teplaky, ani nepisem, ze casto skoncia dole teplaky i Tamarka, alebo ma taha za vlasy a rehoce sa ako blazon, a najnovsie hovori len ma-ma-ma-ma ale myslim, ze tomu nedava ten original vyznam 😀 😀 😀

@jankasramka jeeeeej, gratulujem, ja som ani nepostrehla 🙂 a mas pravdu, ze ludia su casto horsi ako svine 😠 ale ono sa im to raz isto vrati

hajatanufus
19. jún 2011

@akika722 ja som sa tiez od teba inspirovala s tymi jogurtami a zacala som malej davat tak ze jej len trochu zamiesam a pase to jedna radost cely jogurt spapa sama tiez kupujem tie z agromilku a skusila som uz aj tiramisu bol fajny ale nie vzdy ho maju dost rychlo ho vykupiaa lucinke kupujem to male jahodove mliecko rajo antiviro je sice trochu drahe ale viem ze aspon jedno na den potrebuje a malej uz aj ja davam umela tak 2x denne kupujem jej hami to jej chuti takze toto papa ale este trochu ju aj kojim tak 1x za den a v noci aj 2x

akika722
19. jún 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 mna tiež vždy za vlasy ťaha 😖 a naušnice 😖

seagull2404
19. jún 2011

@akika722 ja uz nausnice nenosim ☹ tak ju fascinuje moja usna dierka 🙂

akika722
19. jún 2011

@seagull2404 ja som maniak na naušnice,bižu 😅 moja slabosť 😅
@hajatanufus mne sa to antivíro zda prehnane sladke,pripada mi to ako umelina..občas si to paťko vydupka,ale radšej mu urobim kakao doma-nie tak sladke...a namiesto toho mu kupim jogurt

hajatanufus
19. jún 2011

@jankasramka ahojky ja som tu dlhsie nebola som stale na slovensku su tu pekne horucavy ale dnes sa poriadne ochladilo tak mame trochu anglicke pocasie hlavne ze v uk je slnecno tak sme si to trochu vymenili citam ze to mas pekne pestre to so psami ma mrzi je to smutne ze ludia su taki zli a citam aj dobru spravu ze si asi tehulka tak drzim palce nech ti to aj potvrdia ja idem v stredu na usg tak som zvedava co mi povedia my este zatial nechodime ani nestojime len stvornozkujeme alebo sa plazime a uz si vie aj sama sadnut a vzdy ked jej idem dat papat alebo prebalit alebo dam napit tak mi zatlieska je to take mile akoby mi davala najavo ze som uhadla ze co chce inak vie dat aj servus aj pusinku a papa len sem tam som tu na sk uvaznena lebo nemam peniaze na letenky kedze je sezona ceny strasne stupli tak neviem dokedy tu budem trcat uz by som sa chcela vratit do uk tak to je zhruba vsetko inak ja ani necitim ze som tehotna tie prve mesiace boli blbe ale teraz je to celkom v poho

hajatanufus
19. jún 2011

@akika722 ja viem ale lucinka si to tiez vydupe a ona to pije cestou z obchodu ale uz jej to tiez nebudem kupovat zase na druhej strane lepsie mliecko ako cukriky tie jej nedovolim si vydupat mala by si vidiet co vystraja v obchode ked jej nie je po voli ach jaj

hajatanufus
19. jún 2011

@katulkaaaaaa zlatucke pristane ti to aj vikinke treba este jedno ja sa uz tesim ked budem drzat maly uzlicek v naruci

hajatanufus
19. jún 2011

@kvietok121 ja mam dost velku maternicu takze sa tam deticky stracaju takze ja som pri oboch citila pohyby tiez az neskor tak asi po 20 tt a teraz to asi tiez tak bude uvidim co mi povedia v stredu na usg dufam ze sa pocasie dovtedy umudri lebo nerada by som sla s drobcami do dazda dnes u nas cely den prsi a je dost chladno ale az tak mi to nevdi ked prestane skocim kupit malej mliecko do billy

lenadka
19. jún 2011

@memory97 najskor zubky spodna druha dvojka uz uz presvita a ma to napuchnute aj tam kde su ocne a k tomu je v noci teplo tak mame zurky v noci 😅 😀 😎

@hajatanufus jejda obdivujem ta mas dve tak male deticky a uz je na ceste tretie, je to krasne drzat cerstvo narodene babtko, ale aj vycerpavajuce starat sa o tolke, vela sil a entuziazmu prajem a pomoci od najblizsich-hlavne 😉 😵

adal
19. jún 2011

ahojte 🙂 baby čo skúsenosti s letmi, čo môžem zobrať do lietadla Tobiaskovi piť ?

fialka5959
19. jún 2011

Ahojte ako sa mate? mam chvilku cas mala mi zaspala 🙂

jankasramka
19. jún 2011

ahojte , stihla som pozriet nejake fotecky na FB, vase bateka sa mi vidia ovela starsie ako mateo 😲

@adal mozes, mne detsku tasku vobec nekontrolovali.

jankasramka
19. jún 2011

a dnes tu ani nikto neni...no nedela...🙂
baby kolko krat za den kakusaju vase milaciky a ako riedko ci husto?lebo mateo vali uz asi mesiac aj 3-4krat za den a strasne vela. ja neviem cin ma parazity ci je to normalne....

danulienka35
19. jún 2011

@jankasramka ahoj mojko ja som tu ako sa mas co testik ako vysiel?dufam ze dobre ? pridavam fotecku malej

lenadka
19. jún 2011

@jankasramka mne teraz mala kak castejsie ako sa jej zubky prerezavaju tak hrozne, 3-4x a den kakne do plienky a potom ma ritulku cervenu, ona je na to hrozne citliva 😖

lenadka
19. jún 2011

dievcata prepacte ze s tym zas otravujem, no par dni som tu nebola a superka ma o 20 hlasov viac, vytiahnite nas z kase prosíííím 😉 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-prievidza/

akika722
19. jún 2011

@jankasramka oj kaka max 1x denne
@danulienka35 zalta je..ja som dnes take 2bežove šatky kupila v kik,dosť slinta tak som mu uviazala na krk..jak super to vyzera 😀 no som blba viem ale s klasickym podbradnikom vyzera divne 😖
@lenadka ja už som ti dala hlas 😉

babyyyy.dnes som sa trepala do tesca,chcem formičky na nanuky,nemali,tak som s malym zmokla..obehala som cestou obchody no v našom blbom meste nemajuuuuu..porazi ma..ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙄

danulienka35
19. jún 2011

@akika722 dakujem mojko

akika722
19. jún 2011

@danulienka35 mala spinka?moj už odkvecol...jaj aky je šteklivy ked mu chytim stehienka..ide sa rozpučiť od smiechu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre