♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
20. jún 2011

a minule isla zo zachodu a v rukach babiku zabalenu v plienke a pytam sa jej, ci sa boli s Kristinkou (to je babika) vycikat a ona ze niee, bola som ju rodit 😀

seagull2404
20. jún 2011

baby, Tamarka m i zacala pchat ruky do nocnika, niekedy je prazdny, ale caso je v nom nacikane, a rehoce sa aj ked jej dam po rucicke, ja neviem, co s tym mam robit, ona si ich potom dava aj do pusy 😠 😠

majka35
20. jún 2011

@vladka84 ja som už chcela napísať, že aký romantický párik ste 😀 😀 😀

hajatanufus
20. jún 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobre mas podarenu dcerku ja tiez cakam ze kedy zacne lucinka kecat 🙂

hajatanufus
20. jún 2011

@seagull2404 musis sa snazit jej to vysvetlit ze to nesmie ale nehovor jej to tak ze to nema robit lebo ona to ne este nemusi dobre chapat ale skus nono davat rucicky len si myslim ze nase ratolesti su na to este male my sme tak s lucinkou mali problem lebo na chodila do kosa a nevedeli sme ju to oducit aj ked dostala po rucke alebo po zadku potom to preslo same ale aj nasa rachel sa rehoce ked na nu pokricim mala by si vidiet co robi ked ju krmim odstrkuje mi naschval lyzicku ruckou a rehoce sa z toho a vsetko naokolo je spinave mna ide od jedu rozhodit a ona sa rehoce 😠

hajatanufus
20. jún 2011

baby chcem sa trochu pochvalit lucinke sa konecne podarilo vypiskat do nocnika a tesila sa z toho tak dufam ze to je uz na dobrej ceste byt bez plienok 🙂

evanns
20. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
20. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 kde nato chodi? 😀 jaaaj tie deti 😀 😀 😀 aspoň sa da z nich zasmiať

lenadka
20. jún 2011

ahojte, moje dieta dnes spalo pol hodinu 😅 zachvilu bude na prasky nervna s toho 😕

@eis4 zlata 😀 😵 😀 aj moja sa niekedy obsluhije sama a ked sa jej neda hnd na cicku dostat zacuca sa mi aj do lica, na plece a tak 😀 tiez niekedy dojim v noci veela, 3x je minimum a stane sa v poslednom case aj 10x v noci 😅 😅 😅
@akika722 heej? mamina mu spapala? ale dobre ze mu tak chuti, dnes som dala malej 1x jogurt, uvidim reakciu 😕
@seagull2404 tak nech mala nema blbu reakciu na ockovanie, nas to caka o tyzden 😝
@vladka84 u nas taky tak, nepomaha nic len cicka, cumlik ani cajik ee, to ju neuspokoji, starsia mala dudlik radsej ako prso, tu som opacne salila 😅

akika722
20. jún 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
20. jún 2011

@lenadka moj miluje jogurty 😉

memory97
20. jún 2011

@seagull2404 skus jej dat tie gulicky, ci jej nebudu lahsie. chce to len trpezlivost, drzim prsty, nech sa to cim skor nauci 😉

@evanns tak to ste mali skvely vylet a mala je urcite nadsena z tolkych novych veci 🙂

@mirmaj u nas je napr.: vela spanku 3x3 hodinky a vecer uz zle spinka 😉 tak ma iba 2x1 hodinku a je lepsie 🙂

mirmaj
20. jún 2011

@memory97 😲 😲 3x3hod. to by spal celý deň nie? 😀 a po hodinke sa zobudí alebo ho budíš ty?

seagull2404
20. jún 2011

@hajatanufus no, ja uz mam pocit, ze je to strasne vtipne, ked sa mama hneva, no no je starsne zabavne a capanie po rukach je asi pride ako tlieskanie, nic, budem musiet pri nej sediet 🙂
@memory97 urcite vyskusam, ale aj dnes drzala v puse kusky mrkvy 😠 😠
@lenadka dakujem, aj vam drzime palce

memory97
20. jún 2011

@mirmaj veru take zurky, to uz viem, ze rano nevstanem, staci, ze si pozriem film, ktory skonci o pol noci a rano som rozbita ako po flame 😀

@evanns 😀 😀 😀 musela byt podarena 🙂

@mirmaj UM niektore propaguju az do 3 roka, to je kvoli detickam, co maju rodicov alergikou, astmatikov,... alebo maju nabeh na tieto ochorenia. Pred par rokmi sa hovorilo, ze do 3 rokov by malo byt UM, resp. MM, nie kravske mlieko, ze je vysoka pravdepodobnost, ze dieta nebude alergik,... my uvidime, ale isto nebudeme na normalnom mliecku hned po prvom rocku 😉

memory97
20. jún 2011

@akika722 ja som si teraz zobrala taku letakovu knizku o ockovani a tam nejaka rada lekarov vysvetluje, preco treba dat deti zaockovat, ale som to len teraz doniesla, sme boli po recept na mliecko a medzi recou som dr. spomenula, ze maly nechce papat, no aka som zla matka. Vraj maju deti papat tvrde, ked im idu zubky, no neviem, ale nas ma radsej mliecko, ked si ma vybrat medzi jedlom, ktore treba hryzt a mliekom 😀 😀 Tiez som prelozila ockovanie, mali sme ist vo stvrtok na poradnu, ockovanie a dr. nam to prelozila na pondelok, tak som rada,lebo ideme prec cez vikend a obavala som sa cesty....

@kvietok121 jej, tak bo bude rychlo odstaveny od mliecka 😀

@vladka84 😀 😀

lenadka
20. jún 2011

@majka35 uzijes si pri malej poriadne, po kom to dite je? 😀 😉
@vladka84 tiez dobre hlasky 😀 nasa sa tak hambi a tvari znechutene trochu ked si dame pusu a bucha si rukou na celo a vyplazi jazyk ze blééé 😀

eis4
20. jún 2011

@vladka84to som sa nasmiala že rodiť 😀 😀 😀 😀 😀 Nelinku učím posielať pusu,cmukať perami sa naučila ale ručku si k nim nechce dať 🙂 a ked si dáme s mm pusu tak príde a začne cmukať ustočkami dovtedy kým jej obaja nedáme pusu 😀 😀 😀
@mirmaj niektorý deň si písala že malej začneš dávať to čo jete vy.aj ja rozmýšlam lebo tiež vyhadzujem len neviem čo take mam variť čo može aj ona a zjeme aj my.poprosím nejaké tipy. 😉

akika722
20. jún 2011

@memory97 Paťko kusky nepapal do 1,5r.odmietal,grcal...

kvietok121
20. jún 2011

@memory97 ani nevrav, on je vo vsetkom rychlovka 🙂

memory97
20. jún 2011

@hajatanufus skusaj ju odnaucit aj nadalej, ale najlepsie na to je, ked si niekde pri mori alebo vode a mala by bola len tak v plavockach. Kamoska tak odnaucila pocas dovolenky maleho, boli sme s nimi, tak som to videla. Maly si tak zvykol, ze je bez plienocky, ze ked sa pocikal do gatiek, tak mu to velmi vadilo. Asi tam nemas vytvorene take podmienky, aby sa to dalo...
@vladka84 tak sa cmukate, ked ona nevidi, ale asi ma niekde nainstalovanu malu kameru a vidi vas 😀

kvietok121
20. jún 2011

@memory97 ani my nesmieme normalne mliecko kvoli mojej alergii na kravske mlieko a tiez ked dokojim tak mam davat UM do troch rokov 😲

memory97
20. jún 2011

@seagull2404 neskusala si jej dat nieco do ruciciek? aby nemala prazdne rucicky?

memory97
20. jún 2011

@mirmaj 😀 malo tam byt 3x1hodinke, vidis, dnes zas ja budem strielat hlasky 😀 😀 😀 vidno, ze som po nocnej 😀 😀

memory97
20. jún 2011

@seagull2404 dufam, ze tie kusky mrkvy nenamocila do nocnicka a tak do pusky 😀 😉

@kvietok121 to je dobre, my sme zas vo vsetkom ako slimacikovia, ale pomaly zrychlujeme 😀
ja tiez uvazujeme, ze budeme dlhsie davat, i ked vyskusam skor take ako pudingy z kravskeho mliecka a ine mliecne veci.

kvietok121
20. jún 2011

@memory97 ja som chcela davat od roka, gastro nam to zakazala ☹

akika722
20. jún 2011

@memory97 ja som tak Paťka odučala doma...a nechapem prečo ale stale sa popiškal na balkone 😅 a do 2t bol bez plienky 😉

seagull2404
20. jún 2011

@memory97 vzdy ma nieco, ale ona to odhodi a pcha si rucky do nocnika, trva to druhy den a zacala mi rozbalovat plienku, ked jej ju dam, aj si chytat obsah plienky, ked sa nahodou nevykaka do nocnika, mam len dve ruky, takze je to niekedy o sekundy, snad len potrebuje zistit, co je to a prestane ju to bavit
ale nie, na nocnicku sa nekrmime, sedla normalne v stolicke, ja som uz pomaly na psychiatriu, nevyspata, a este aj cez den mi pospala doobedu hodinu a poobede 25 min. a len sa po mne liape a pisti, nic ju nebavi, papat len vyzivky a polievocky,...
@akika722 @memory97 aj moj brasko sa odnaucil na dovolenke a tiez chodil kakat a cikat na balkon 😀 😀 😀

hajatanufus
20. jún 2011

@seagull2404 no to aj u nas mama jej je na srandu aj dnes posledna lyzicka sla cela na podbradnik a ona len smiech no co uz ony to casom pochopia 🙂
@memory97 jasne budem skusat dalej no ja k vode nechodim lebo nemam za co a mam mykozu na prstoch na nohach takze na verejne kupalisko nehrozi aj by som sa bala s dvoma detmi sama a slnko tiez velmi nemusim takze budem oducat len doma u nasich snad sa to za tyzden cvicenia naucime

seagull2404
20. jún 2011

ja nechapem, moja mama objednala dnes!!! uz!!! Tamarke tortu na prve narodeniny 😠 😠 😠 lebo bola objednavat pre babku, ja teraz musim oslavovat v TV, hoci sme sa este nerozhodli, kde oslavu spravime a myslela som si, ze jej upeciem torticku ja ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre