♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
21. jún 2011

ahojte, ja som dnes bola na poradni, normalne mam uz aj tehu knizku 🙂 ale som sa nastvala, lebo plna cakaran, Tamarku mi strazila kamoska so svojim malym, takze mala dva kociare, chuda, a cakame vsetky pekne, nato sa dotrepe taka mlada krava, ihned sa prezuva a hrnie sa k dveram, ja som sa nezdrzala a slusne, zdoraznujem slusne jej hovorim, nech sa este neprezuva (dr. tam ma take slapky na prezutie), lebo potom nebudem mat na prezutie ja a som na rade, co ta spustila, ze ona je objednana na 10:00 a je 10:05, a ze co sa predbiehame, ked nie sme objednane, tak jej slusne hovorim, ze ja som objednana na 9:30 a ze mam dole male dieta, a ona slech, ze staci len slusne povedat, tak jej znova slusne vravim, ze som bola mila a ze bohuzial bude musiet pockat, ona ze bla-bla, boze, ze nech nestresujem a take pubertacke reci, tlak mi hned stupol, a ked som odchadzala, tak este cakala, lebo prisla pani s nejakymi silnymi bolestami, tak som sa skodoradostne na nu usmiala...

a aby som nezabudla, Tamarka v noci skoro vobec nespala, o tretej nad ranom sa zobudime na hlasny dzavot a smiech, mm ju prelozil k nam do postele, obaja sme zaspali, nechajuc nase dieta vo veselej nalade a rano mi mm hovori, ze ked sa zobudil, ze tamarka sedela so sklonenou hlavickou a tak spala 🙂 samozrejme rano som ju o 8:15 m usela budit, aby som stihla poradnu, potvorka mala

@katulkaaaaaa ja uz oblecku takto nekupujem prave pre taketo skusenosti, ono to v konecnom dosledku ani nie je vyhodne, ak vystihnes nejaku akciu, tak si za par supov kupis aj nove veci
@eis4 tiez sa mi zdaju v tescu tie veci take babatkovske, ale v Mirage maju niekedy super akcie v Lindex
@memory97 no a aj si ju pritom dokladne nafotim

kahlan1
21. jún 2011

ahojte 🙂
@brulka no my tiez cely den lozime a hracky su nam ukradnute len somariny ju bavia ako supanie do list na stene a podobne 🙂
@seagull2404 no ja som sa tiez prave vratila od gynekologa - potrebovala som iba papier na matersku a som sa ocakala a prisla som bez papiera lebo nakoniec dr nedosiel mam prist zajtra takze super - take behacky s drobcami ze?

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 aj tamarke vyšla len 1 jednotka hore a potom dvojka a až potom ta jednotka do paru 😉

lenadka
21. jún 2011

@katulkaaaaaa dobre si urobila tolko penez za handry spinave 😠
@memory97 no kto vie preco ste nespali u nas dnes pohoda noc, len 3x boal hore co je oproti 10x kraaasne 😀

kahlan1
21. jún 2011

@akika722 aj my mame len dva zubky aj to nie celkom vyjdene

seagull2404
21. jún 2011

@kahlan1 akoze, ja sa tu v ZA stazovat nemozem, okrem posty to vsade ide bez problemov, ale moj gyn. poslednu dobu zobral vela ludi a ked sa mu nakopia urgentne pripady, tak to potom tak vyzera, to ale niekomu nevysvetlim, ze napr. mm len odbehol z roboty a ked bude dlho prec, moze mat problem a pod. v duchu si vzdy hovorim, ze aj na tychto ludi raz dojde...
vidim, ze hracky uz maloktore nase babo bavia, najlepsie, ked s Tamarku robi mamka somarinky, ale cely den to sa asi ani neda 🙂

kahlan1
21. jún 2011

@seagull2404 no to hej, a hlavne aj ked sme s malou u lekara tak nas nik nepusti a trepu sa tam velky skolaci :( je to take vselijake ale co uz 🙂
no presne na somariny ju bavia o dusu 🙂 esteze mi pomaha sestra lebo ja uz vobec nevladzem je to tazke s tym bruskom 🙂 a my v noci spime krasne ale bambulka v brusku kope ako diva tak nespim preto :D

a ani nevieme vybrat meno lebo sa nam zda ze Kristiniek je akosi vela - co poviete na Olíviu alebo Dianu?

akika722
21. jún 2011

@majka35 Paťko rovnako....

akika722
21. jún 2011

baby ja odpadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kuk
https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/ve7... 😀 😀 😀 😀


aaaaaaaaaaaa mam tu chlapcov z bytoveho,tečie nam voda zo 6ky až po 2ku 😖 poschodie..
prasklo čosi,vyondili mi celu novu baleriu z vane

vladka84
21. jún 2011

@akika722 pane boze!!!! 😲 😲 😲 😲

lenadka
21. jún 2011

@akika722 v tom vybere ti neviem poradit, neviem aku mas kuchynu a tak... 😅
@brulka teda otras pristup 😠 ze sa nehambia, uz vies s kym neletis nabuduce co?

seagull2404
21. jún 2011

@kahlan1 no, uz sa neviem dockat, lebo mne tu enma kto pomoct ☹ mne sa Diana paci 🙂
@akika722 no to potesi, hlavne ak je to sused, ktory nema v umysle preplatit skody

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 😲 😲 😲 tak to je fakt niečo 😀 😀 😀 akože fakt nechápem čo už tí ludia predávaju 😝 určite sa jej to oplatí, keby ich vyhodila by lepšie urobila ako dávať to sem

mirmaj
21. jún 2011

@kahlan1 Kristíniek je určite dosť, a čo ešte ta Veronika ktoru ste pôvodne tiež chceli? olívia je pekné ale ako by si ju volala skráteno? Ola asi nie, to je desné, ale Olívia je pekné, už potom možno Lívia to sa ti nepáči?

akika722
21. jún 2011

@seagull2404 to tieklo od nas 😅 ale len po rurkach čo su v hajzliku..čakam kym maly zaspi a idem tu hrozu upratať 😖
@mirmaj ja som z toho inzeratu hotova 😀 😀 😀

akika722
21. jún 2011

@kahlan1 Dianka..to je krasne meno 😵

eis4
21. jún 2011

@brulka gaťuše ani u nás velmi nemali ale ja som bola skor tričká a šatočky kupovať.gaťuše teraz moc nevynosí to jej kupim až v septembri.teraz ponosí tie čo má 😉
@akika722 moja ja ti neodporučam taku malu umyvačku,su zbytočne drahšie lebo su atypické....... my sme kupili tu na 9 suprav táto je na 6 a velmi lutujem že sme nekupili tu najväčšiu.tiež sme kupovali kvoli miestu malu,aj som si hovorila že to nám určite stačí.NESTAČÍ!!!!!!! niekedy ju musím zapnuť aj 2x a to sme len 3ja. hrnce tam nedáš a o panviciach ani nehovorím,ani umelé dozi väčšie,takže mala by si to len na taniere,príbor a pár pohárov 😒 všetko ostatné v rukách.čo ťa už nebude baviť ked si zvykneš na umyvačku 😀
@seagull2404 v lindexe maju krásne veci ale dávno som tam nebola lebo vždy odchádzam z bolavým srdiečkom 😢 kvôli tým cenám 😒

eis4
21. jún 2011

@akika722 to nemyslí vážne s tými topánko -korčulami 😲 😲 😲 😲 😲

seagull2404
21. jún 2011

@eis4 ja som minule chytila akciu, napr. tie satocky cierne s bielymi bodkami som jej na oslavu kupovala za 6e aj so svetrikom
@akika722 heh, tak to ta teraz vsetci maju radi 🙂

memory97
21. jún 2011

@katulkaaaaaa fuha, tak to nie je serioznost. Ja som tiez dala do bazarika, ale upozornila som, ze su tam fliaciky, su od banana, ale to sa da este oprat. Ja by som jej to vratila spat a peniaze nech pekne posle!!!

@katulkaaaaaa ano, boli sme skusit profi fotky🙂 nadherne su a to som nedufala, ze sa nieco podari, maly vobec nechcel spolupracovat iba vsetko okusaval 🙂 som videla, ze ju mas medzi priatelmi 🙂

@majka35 ake uzasne slovicko... 😀 spindura 😀 😀 😀 ale je to pravda, mali by sa hanbit a nie, ze este si to aj vyper!!!

@adal staci aj cumlik, len aby mal nieco v pusinke, aby mu nezalahlo v uskach 😉

eis4
21. jún 2011

dnes Nelinka sama vyliezla 3x na gauč aj z neho zliezla 1x 🙂 bez toho aby si tam niečo priložila,mám aj foto ako tam lezie ale do notebooku neviem vložiť foto,nemám nainštalovaný program k tel ☹ možno večer ked bude spať tak skočim hore na comp.
dnes sme boli zas plávať zaplatili sme si 1 vstup lebo nám dali 4 eurá zlavu lebo teraz im tam už chodí málo detičiek.
Nelinke dali rukávniky a ona sama plávala,zlatá bola velmi 🙂 asi sme boli naposledy,potom už pojdeme len v auguste na kurz 😒 😒

akika722
21. jún 2011

@eis4 ked ja mam hroozne malu kuchynu a do kuchynskej linky sa mi 60ka nezmesti a ani na vyšku nevojde..tak velmi tužim po umyvačke riadu,no nemam ju kde dať ☹
chceme meniť kuchynu ale možno až o rok,lebo chcem novu linku
a tie korčule 😀 😀 😀 pani chce zarobiť

akika722
21. jún 2011

@seagull2404 ale tak mne to domovnička podla že aaaaaa..a volam susede na 3tom a ona že nič mokre nema len dlažbu kde je wc...to v zadu kde maš supačky..tak dufam že nebudu pohlady.ved ja zato nemožem 😅

eis4
21. jún 2011

@akika722 my máme tiež velmi malu kuchynku,chvalabohu nemáme dokončenu inak by sme ani my nemali kam dať,máme kuch linku na mieru ale len 1 skrinku,1 šuflikovu a velký roh to je všetko tak sme boli že potom si dáme dorobiť ked na to budeme mať.aj sme dobre urobili lebo teraz to chceme uplne inak ako predtým. radšej počkaj kým kupite novu linku lebo by si velmi lutovala tak ako ja 😉

seagull2404
21. jún 2011

@eis4 normalne v klasickom bazeniku ste boli? joj, Nelinka je sikovna, nasa sa este boji aj sadnut, ked stoji

memory97
21. jún 2011

@akika722 moja my mame umyvacku bosh, su drahsie, ale oni maju najlepsiu kvalitu, nepozerala som tuto, ale bosh ma poistku, ak by ti pretekala voda, sa automaticky zastavi, nepamatam sa ako sa vola ten system, ale max. spokojnost s nou 🙂

@katulkaaaaaa tak tomu nechapem ako moze mat tolko kladnych hodnoteni a taky zly tovar ti poslala!!!

@mirmaj bud rada,, ze len na druhe, ja som ho vcera niesla zo 6teho 😀 😀 😀 a tolko som hundrala po poschodiach, ze ked sme prisli uz aj siel 😀 vecne ho na jednom poschodi niekto zasekne!!!

lenadka
21. jún 2011

@akika722 tak uz pockaj s umyvackou a das si poriadnu ked budes kuchynu menit 😉

memory97
21. jún 2011

@katulkaaaaaa ja som tiez pre podobnu skusenost prestala kupovat z bazarika. Teraz nakupujem v anglickom sekaci a krasne veci za par eur 🙂

@seagull2404 to je sila, ale ked je trubka, sama sa vytrestala 🙂 Ja som dnes takto bojovala s lekarnickou, ked som si prisla po mlieko. Ma tak nasrali tu v jednej lekarni, smola, ze len tam maju to mlieko, co treba malemu, ze som napisala dotaz na zdravotnu poistovnu a odpisali mi, ze maly ma narok, tak to ta truba chcela vidiet. Ale som sa drzala, ved nech si napisu dotaz aj oni, ked nevedia zakony!

eis4
21. jún 2011

@seagull2404 tu sme boli na sasinkovej v detskom plaveckom centre,kde sme chodili aj na kurz.kurz sme skončili 3. juna ale minulí týždeň som dostala sms že Nelinka dostane jednu hodinu bonus, tak sme boli v piatok zadarmo a tam mi hovorila inštruktorka že ak chceme jednorazové vstupy by sme mali za 10 eur namiesto 14.tak sme to využili 🙂
chodíš k paučinovi? čo sa týka tých mladých u lekárov ,by som ich vyplieskla 🙄 a ty sa neznervozňuj s tým bruškom.vždy sem napíš a my sa vytočíme aj za teba 😀

eis4
21. jún 2011

@mirmaj ja nosím na 4 poschodie každý deň a vždy menej to zvládam takže viem o čom hovoríš.ale ja som si naschval kupila taku buginu čo viem pekne zložiť a dať na pleco,inak by som nevyšla ani na to 2 poschodie ako ty 😀 dnes som išla z plávania,tak som mala cestovnu tašku ,po ceste som sa zastavila na nákup a ked som vošla do vchodu tak som si nadávala že ako to ja teraz všetko vynesiem 😢 tak som kočík nechala dole a vyniesla som spiacu nelinku,aj z nákupom ,položila som ju do postielky a išla pre kočík´.len nechápem prečo s toho šlapania do schodov neschudnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre