♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
21. jún 2011

tak asi počkam baby ☹

eis4
21. jún 2011

baby predvčerom som kupila bublifuk.keby ste videli ako sa jej to páči.len problém je že jej to teraz musím fukať aj hodinu inak plače 😒

kahlan1
21. jún 2011

@mirmaj to ze Olívia je pekne ale neda sa s nim velmi narabat - ja by som ju volala Lili :D
@akika722 mm sa velmi paci Diana 🙂

vladka84
21. jún 2011

@eis4 @mirmaj no a ja ako sme sa prestahovali, tak takisto nosim peso na druhe poschodie, lebo tu nie je vytah...ale nevadi mi to, len keby sa to aspon odzrkadlilo na mojom zadku, ale zatial bez vysledku 😀

@akika722 noooo..a teraz si dala chrobaka mne do hlavy a asi zacnem poskulovat po mycke, no najskor musim vymysliet kde by som ju dala, lebo tu je tak bohovo riesena linka, ze to urcite vymyslal chlap! 😠

akika722
21. jún 2011

@vladka84 aj moju..aj celu mini kuchynu ☹

seagull2404
21. jún 2011

@eis4 jj, k paucinovi, ked som zacinala, tak to mal v poho, ale stale berie nove a potom je to taky natresk, uz som sa nabuduce dala na 7mu rano, tak skoro tam tie kofy nechodia, ale mam ist na tie geneticke testy na zeleznicnu, tak sa zase nazlostim, ale aspon mam vyssi tlak, lebo inak zufalo nizky

najviac ma pobavilo, ze ja som bola fakt strasne slusna, nezvyknem v takych situaciach

@memory97 a ked si to tak vezmes, tak je to ich biznis, clovek by cakala, ze sa potrha, aby ti vysla v ustrety

seagull2404
21. jún 2011

@kahlan1 tak ak chces Lili, tak bud Liliana, alebo podla UK kalendara Lilly

vladka84
21. jún 2011

vcera Timka vytiahla motorku - odrazadlo co mala, ked bola mala...Karinku som len tak zo srandy posadila, ze vyskusam ju kusok povozit a nakoniec som ju vozila HODINU po byte, lebo vzdy, ked som ju chcela dat dole spustila taky rev 😖 moje krize v prdeli, ale decko spokojne 😀
v noci som motorku schovala na pojd a kym sa nenauci odrazat sama ani ju nevytiahnem 😝

eis4
21. jún 2011

@seagull2404 ja tiež chodím k paučinovi.ja som chodila k nemu na poradnu vždy na 7 alebo 7:30 ráno a nečakala som,to je najlepšie sa objednať na ráno 😉

seagull2404
21. jún 2011

@eis4 to je fakt, len tonie vzdy pri Tamarke stiham tak, aby bol mm na 8mu v praci, ale radsej takto, ako tam v tej dusnote sediet

ked sa tu tak bavite o kuchyni, idem sa pochvalit konecnou verziou tej nasej, akurat mi prisla a sa taaaaak z nej tesim

eis4
21. jún 2011

@kahlan1 mne sa páči Diana.ked som bola malá vždy som hovorila že moje dieťa sa bude volať Lilien ale mm sa to nepáčilo 😒

kvietok121
21. jún 2011

@eis4
@seagull2404 aj ja chodim k paucinovi a tiez som sa vzdy objednala na 7.00 - ako prva 🙂 iba raz za cele tehu som sla neskor 🙂
a ten bublifuk ... ani nehovor, ide z neho zosaliet, odkladam tak ze ho musim najprv niecim uputat a gulicky a chrumky atd....

vladka84
21. jún 2011

@akika722 my mame tiez mini kuchynu, ale tym ze je prepojena s obyvackou, tak to tak ani nevyznie... 😒

katulkaaaaaa
21. jún 2011

ahojte pani sa mi neozvala zatial hodnotenie nepisem,balik som jej uz poslala ...teda vy ste toho uz popisali,svokor ma uz po operacii nador sa podaril cely vybrat,navecer ho budu preberat z narkoy,cely den som nervozna ako pes a maly je strasne zly zase odomna...no uzastny den 😒
@seaqull2404 nadherna kuchyna zavidim 😉

kvietok121
21. jún 2011

@katulkaaaaaa sme s tebou

eis4
21. jún 2011

@seagull2404 z dieťaťom je to už ťažšie.aj aj závidím kuchyňu 🙂
@katulkaaaaaa držím palce aby svokor bol v poriadku

katulkaaaaaa
21. jún 2011

@seagull2404 ja nakupujem sekac mne to nevadi ,ked sa daju super kusky za par centov,ale asi som sa velmi nudila ked som takto cez net snorila 😠 som nahnevana sama na seba,ale mas pravdu ja nakupujem nove veci prevazne v tescu tam je to za par supov a krasne 🙂 a super si o vybavila u gynekologa,tie pubertacky treba dat do laty 😀 😀 😀
@kahlan Olivia 100% 😉

katulkaaaaaa
21. jún 2011

@lenadka @memory97 ani ja nechapem ze takto niekto moze predavat ☹ @memory97 som zvedava potom aj na ostatne foto,Davidko je zlaty 🙂 Jani raz pridem k tebe do trencina a pojdeme do sekaca 😝
@eis4 nelinka je velka sikulka🙂docitavam vas spetne preto odpisujem vselijak 😀

seagull2404
21. jún 2011

@kvietok121 🙂
@katulkaaaaaa dakujem, hlavne, aby bolo vsetko v poriadku, prva dobra sprava uz prisla, tak treba verit, ze to bude uz len lepsie
@eis4 dakujem moja, len keby to vsetko pekne tolko nestalo

eis4
21. jún 2011

@katulkaaaaaa díky.už mám aj video.chudatko sa tak velmi snaží tam vyliezť,teraz sa jej to podarilo až na 4 krát 🙂 bude čas tak dám na FB aj to ako lezie na kočík 😀

katulkaaaaaa
21. jún 2011

@adal vrrrr tak to by ma isto nepotesilo

kahlan1
21. jún 2011

@eis4 ja som tiez chcela Lillien ale nepreslo mi to, tak uvidime :D

memory97
21. jún 2011

@akika722 pozrela som od tej baby topanocky a zimne za 10eur a okopane alebo spinave 😠 je mi jedno, ci su z Nemecka, ale nech su ciste !!!

kahlan1
21. jún 2011

dnes som skusala fotit drobca :D ale rada by som ju dala odfotit profesionalnemu fotografovi
@memory97 ta foto je neskutocne krasna

memory97
21. jún 2011

@kahlan1 ja jednoznacne Diana, poznam par bab s tymto menom a su to uzasne zienky 😉

@seagull2404 vies ja od dnesnej mladeze nic dobre necakam, su uplne arogantny a 15tka ti bez problemu vynada ako soplavemu detsku... ja si pamatam este ako nas slusne ucili ako sa mame k starym ludom spravat, ale musim povedat, ze mne sa zatial nestal ziadny incident s takymi, ale isto ma to v jeden krasny den neminie. Skor mam problem s dochodcami, dnes som skoro spadla s kocikom z vysokeho obrubnika, lebo babicka vencila psa a ja som nemala pomaly kam s kocikom ist. Som sa ponahlala, tak mala teta stastie 😉 inac by som sa pristavila a "pokecala" s tetou 😀
kuchyna vyzera super a vsetko po ruke, len nech ju tak pekne aj spravia ako je na obrazku 😉
@katulkaaaaaa super, ze sa operacia podarila, len nech sa pekne lieci a nenamaha sa a bude vsetko v poriadku 🙂
aj ja som zvedava na dalsie foto, ma skvele oko🙂 ved ja trubka som vcera az do pol noci cakala a nevedela som od nedockavosti zaspat, ci neda este dalsie foto 😀 😀 jasne, kludne prid kedy budes mat cestu okolo, sekac je 5 minut od nas, ja som tam pravidelne 😉 len musi prist tovar, lebo inac je tam iba par kuskov, pre male babatka stale najdes, ale pre takych drovcov ako mame uz je vacsinou vsetko vykupene ☹

memory97
21. jún 2011

@kahlan1 nadherna je 🙂 myslis tie co som ho dala fotit? Keby si videla ako nespolupracoval, ja som mala vtedy taky zly den a maly bol tiez troska, ale na to vsetko tie fotky su uzasne. Prvykrat, ked som pozerala na tu fotku v zelenom kosiku, hovorim mm, ze aha ake krasne dietatko a kukame lepsie a to nas maly 😀 😀 😀 😀 vlastne dieta si nepoznam 😀

kahlan1
21. jún 2011

@memory97 vdaka, hej tie od fotografa - su uplne krasne, maly je bombovy a vobec nevyzera ze nespolupracoval 🙂 len tu v humennom som nenasla fotografa ktory by fotil deti len dospelych a myslim ze s tym treba mat prax aby boli fotky pekne

eis4
21. jún 2011

@kahlan1 rozkošná je velmi.cmuk cmuk,už ich ťažko fotiť.predtým som ju fotila každý deň ale teraz už na to nemám nervy 😀

kahlan1
21. jún 2011

@eis4 vdaka, ved to ze predtym som ju fotila v jednom kuse a teraz to zanedbavam 🙂 tak to musim dobehnut

katulkaaaaaa
21. jún 2011

@kahlan1 bozinku ta je krasna 🙂 urcite ju daj vyfotit to je investicia ktora sa rozhodne vyplati,je to pamiatka na cely zivot 😉 @memory97 ja som sa mala volat Diana 😝 mama si na poslednu chvilku rozmyslela...maly spi uz dve hodiny to asi preto ze som ho ohovarala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre