♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
21. jún 2011

@katulkaaaaaa ved to by som aj chcela ale ked tu v he ziadny nie je co foti deti, neviem ci ju dat k takemu co foti len dospelych ci bude mat trpezlivost

lenadka
21. jún 2011

@kahlan1 jeej ta prva je ako od profi fotograga, krasna je 😵

kahlan1
21. jún 2011

@lenadka dakujem 😉

lenadka
21. jún 2011

@memory97 aj aj chcem vidiet tie fotkyyy kde ich mas? na FB?

memory97
21. jún 2011

@kahlan1 dakujem. Veru asi by mal mat vztah k detom. Maly mi stale place, ked zbada novych ludi a pri tej pani bol uplne v pohode 🙂 upodozrievam ho, ze on si uz vybera, ktori ludia su mu sympaticki a ktori nie 😀

@katulkaaaaaa jej, tak to by osm poznala dalsiu Dianu 🙂 ale ine meno by mi uz k tebe nepasovalo :-P

memory97
21. jún 2011

@lenadka ano su na FB. Poslem ti do IP moj nick 🙂

lenadka
21. jún 2011

dnes mi Terezka vyliezla sama na Luckynu postel a na schody, z postele som ju zlozila zo schodov nestihla, avsak spadla len z 2 stupienka, lebo uz tam davam kose na pradlo pre istotu tak vyssie ist nemohla a pada ako kaskader, hlavu drzi hore ani sa nebuchla, skor sa zlakla tak hned hajde 4nozky a frflajuc utekala zamnou sa postazovat a ukludnit, snazi sa vyliezt na kreslo v obyvacke, a ked sa to nauci tak amen tma, to budem len za nou behat nech sa nezabije 😅

@memory97 😉

memory97
21. jún 2011

@lenadka uz ta mam 😀

adal
21. jún 2011

@memory97 ďakujem, skúsim dať aj mliečko, alebo čajík 🙂
@katulkaaaaaa ani nepotešilo. nechápem ako niečo môže byť taký "vyčúraný" 😀

21
21. jún 2011

@memory97 aj ja chcem vidiet foto!!! 😵

danulienka35
21. jún 2011

@kahlan1 jejda aka je rozkosna nadherna herecka 😉

kahlan1
21. jún 2011

@danulienka35 dakujem 🙂 a vy sa ako mate? pozeram stale foto co davas na FB - krasna je - taky smejo pohodacky

danulienka35
21. jún 2011

@kahlan1 mi v pohodicke ano niki ju stale foti dam vam i sem foto, a co ako sa itis mojko ? dufam ze malicka moc nekopka a nech ta vyspinkat ?

memory97
21. jún 2011

@21 poslala som IP 😉

memory97
21. jún 2011

@danulienka35 aka je krasna, pusinka mala 😉

eis4
21. jún 2011

http://www.facebook.com/video/video.php?v=21963...
video z rodinného plávania 🙂

seagull2404
21. jún 2011

@memory97 joj, tak ja mam s dochodcami tiez taku skusenost, ze ja s kociarom sa mam uhnut, lebo oni strasi idu, a pritom miesta kopec... tak snad bude, lebo ani zalohu sme neplatili, vsetko az pri montazi, tak to ma ako tak upokojuje a videla som ich pracu
a u koho ste sa boli fotit?
@kahlan1 nadherna, dr. ktora ti povie, ze musi priberat, je krava, je je to jedno stastne a spokojne dieta

eis4
21. jún 2011

@danulienka35 juj ako krásne sa usmieva 🙂

kahlan1
21. jún 2011

@danulienka35 tak to kope o 106 a hlavne v noci 🙂 Anetka pekne spinka a druha bambulka bojuje

kahlan1
21. jún 2011

@seagull2404 dakujem 🙂 mne sa zda akurat ale tabulky nepustia ☹

danulienka35
21. jún 2011

@memory97 dakujem moja pozerala som na fb malicky je uzasny herec moc krasnucky je 😉
@eis4 to sa tak skery mojko 😀
@kahlan1 anetka je uzsene krasne babetko velka sestricka moc rozkosna 😉

seagull2404
21. jún 2011

@kahlan1 tabulky robia ludia, ja by som to neriesila

memory97
21. jún 2011

@seagull2404 si daj na FB Sasa Kraus photography

@danulienka35 dakujem moja 🙂 veru neskutocne krasne fotky spravila a uz sa tesim na dalsie 🙂

hajatanufus
21. jún 2011

@kahlan1 ahojky ako ide tehulkovanie? anetka je nadherna velka slecna fakt naspapanie tie fotky su fakt ako od profesionala tak mozno staci ak ju budes fotit ty 🙂 inak ja som tiez za Dianku ja idem zajtra na morfologicky scan tak som nervozna drzte palce nech je vsetko v poriadku
@seagull2404 kuchyna vyzera velmi dobre hned by som aj ja taku brala ale mozno az o par rokov ked aj my budeme mat svoje vlastne byvanie ☹ 🙂

danulienka35
21. jún 2011

@memory97 moc krasne fotecky vazne vsechna cest

memory97
21. jún 2011

@danulienka35 dakujeme moc 🙂

danulienka35
21. jún 2011

@memory97 to podakuj tomu kdo fotil a predovsetkym tvoja a tvojho mm je to zasluha ze mate tak krasneho anjelika 😉

memory97
21. jún 2011

babulky krasnu, dobru nocku. idem do postele uz 2 noci som poriadne nespala, tak aspon nieco dospim 😀 sladke snicky aj drobatkam nasim 😀 😉

danulienka35
21. jún 2011

@memory97 pekne snicky mojko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre