♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
18. dec 2009

na mne je to uz vidiet, ale ja som bola vzdy skor chuda a ked mam zrazu nejake brusko-kt. mi vyrazne vyskocilo-naozaj skor ako pri 1 tehu...svagrina sa pytala druhej svagrinej pred 2 tyzdnami ked sme boli na oslave, ze ci nie som tehu-ze mam vacsie brusko a veru v tom case som ho az take nemala a este som si aj dala maskovaciu ciernu vestu a vsimla si 😀

lenadka
18. dec 2009

juliq ty chodis do skoly?

lenadka
18. dec 2009

a vobec nech sa pozeraju ved je to krasne 😵 😉

juliq101
18. dec 2009

Ja som taka akurát mno ale v poslednom čase teda posladny týždeň som nosila take obtiahnute svetríky a trička tak možno niekto vycítil asi začnem nosiť volne aj keď to neznášam 😝 ale možno sa mi to len zdá,že na mňa pozerajú 🙂 Mno ale v bunde to teda na mňe vidno riadne ja si vždy musím dať ruky do predného vrecka keď idem aby si nevšimli hlavne vychovávateľka 😅

jankaat.
18. dec 2009

juli ja som to uz povedala triednej...zazerala po mne ze som nejaka ina kludnejsia atd...takze uz to vie a nezazera🙂

ja idem zalahnut dobru noc..

lenadka
18. dec 2009

juliq, chodis este na strednu?

lenadka
18. dec 2009

janik aj ty? 😀 idem uz aj ja zalahnut este ze davas vecierku jani 😀 😀 😀

juliq101
18. dec 2009

Ty si to povedala triednej skôr ako mamine?A triedna vie,že mamina nevie?Sa nebojíš,že jej zavolá alebo čo?Ja by som to asi nepovedala 🤐 sorry,že tak veľa otázok 😅 moja triedna je slepa ako patrón v utorok som ležala na lavici sa ma pýtala,že či mi je zle alebo som unavena som jej povedala,že mi nič nie je a nič viac 😅 ja mám taku kravu triednu 😠 😠 😠 😠 😠

juliq101
18. dec 2009

lenadka áno,áno som 3čka 🙂 a Janka tiež tuším

juliq101
18. dec 2009

No inak ja na intraku o takomto čase už spím 😅

lenadka
18. dec 2009

na intraku som byvala aj ja 😀 veru vecierky a budicky rano 😀

juliq a tvoja mamina to vie? 😕

juliq101
18. dec 2009

áno áno vie 🙂 ona šla so mnou aj k lekárovi 🙂

juliq101
18. dec 2009

Idem aj ja už spať baby som K.O pá dobrú noc 😉

miciatko
19. dec 2009

Ahoj tehulky tak ako ste sa vyspinkali? , mna v noci bolel pravý podbrušok a teraz pre zmenu ľavý . Inak odkedy som tehu tak sa mi snívajú také somariny .

juliq101
19. dec 2009

Ahojte kočky ja som sa až teraz zobudila 😅 My dnes začíname 8tt 😵

evitkamalicka
19. dec 2009

ahoj kocky, nejako teraz nestiham....akurat sa chystam upiect este par druhov kolacikov

bihan
19. dec 2009

haha.. ja tak isto 😀

Ja mám chlapa na nákupoch, zajtra máme piknik s priateľmi (nežijem na Slovensku, takže nebudeme papať na snehu 😀) a potrebujem urobiť niečo na zajtra. Inak máme vianočné pečenie slušne na háku.. nikdy som nechápala, ako niekto môže piecť 10 druhov nejakých koláčov, pretože u nás ich potom nemá kto jesť 😀

tretulka
19. dec 2009

caute babullky...bihan, dik za tip, pojdem pozriet ten zazvorovy caj, posledne dni mi je vazne na figu, nevraciam, len mam zaludok na vode, sem-tam mi stiahne hrdlo, ze mam pocit, ze uz budem utekat na wc a nic, som straaasne unavena a bolia ma prsia....a to som sa vytesovala, ze mi nic nie je...ale na druhej strane som rada, beriem to ako dobre znamenie, ze sa mojej machulke dari 🙂 🙂

bihan
19. dec 2009

Ja to tiež beriem ako dobré znamenie...únava je príšerná, väčšinou sa mi podarí trošku si oddýchnuť, kým spí mala, prípadne keď prídem s práce a je s ňou MM.

Inak som si skúsila jednu "starú" podprsenku na dojčenie (už ma začínajú tlačiť kostice) a ona mi je normálne veľká 😅 Chytá ma panika 😀

evitkamalicka
19. dec 2009

bihan u nas to veru ma kto spapat, manzel je strasne na sladke a budeme tu mat na vianoce mojich rodicov a zaroven budeme mat 26.12. aj oslavu muzovych narodenin

miciatko
19. dec 2009

tak u nás to ma tiež kto spapať nakoľko mám dvoch puberťákov a jedného veľkého chlapa takže u nás bude aj málo, ale ja už nevladzem nič upiecť, lebo ma napína takže stači 6 druhov sucheho pečiva

anxuska
19. dec 2009

ahoj,
bihan, ani ja nepečiem, nechce sa mi, ani nebudeme mať stromček, lebo MM sa ho nechce doniesť zo záhrady, a to má len pol metra 🙂 no nevadí, my sa na vianoce chystáme k mame, takže o nič neprídeme.

cert33
19. dec 2009

ahojte, tiez sa k vam pridavam 😉 zatial som si robila len test, ale dve hrube ciary hned na supu a mrcha neni dva tyzdne, no co uz, neplanovane, ale hlavne nech je zdrave 🙂

juliq101
19. dec 2009

Ahojte 🙂 My s maminou vždy spravíme take 3druhy suchého metrový koláč a želatinovy a ostatne kúpime jesť to má kto ja by som len jedla od rána do večera ale nie je čas na pečenie 😒

juliq101
19. dec 2009

cert vitaj 😵 Gratulujemeee 🙂

rubinka
19. dec 2009

Ahojte baby, tak to vazerá tak že sa k vám pridám. Včera som bola 13DPO a robila som si test. Druhá čiaročka bola ešte slabá ale viditeľná. Len mám trošku obavy lebo stalé mám občas bolesti ako ked mám dostať mrchu. Mala to niektorá z vás?

juliq101
19. dec 2009

rubinka hej baby písali,že mávaju také bolesti mňe sa zdá,že je to normálne 🙂 ja osobne som nemala ani nemám tak neviem 🙂

evitkamalicka
19. dec 2009

vitam prichadzajuce

rubinka ja som mala take mrchovske bolesti do nedavna

rubinka
19. dec 2009

Dakujem za privítanie. Ja som zo strachu nespala celú noc, tak som sa zľakla že prečo tie bolesti v tehu, som sa bála že sa miminku niečo stane. Ked som sa zobudila som myslela že to nemôže byť ani pravda že som tehu. Mne to nejako ešte nedochádza, mm to ešte nevie, chcem mu to dať pod stromček 🙂 ale stojí ma to fakt veľa úsilia neprezradiť sa lebo on vie že som si merala BT a teraz sa furt pýta, že ako to vyzerá s teplotou 😀

juliq101
19. dec 2009

rubinka aj môk priateľ to dostane pod stromček 😵 včera som sa skoro prezradila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre