♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
11. feb 2010

Lenadka a ako sa vola??? a dakujeme ;) vrtelo sa, mame aj 10 videi ale tie tu nemam ako nahodit :D

kika36
11. feb 2010

Ahojte, dakujem vsetkym za privitanie 🙂
zuzannas- som z BA- Ruzinov 🙂

marija
11. feb 2010

Jeeej Kika vitaj 😉

nikitka231
11. feb 2010

marija:krasne fotecky a rozmery mate ake??
ja idem v pondelok na sono som nervozna z toho ....

kocky mate aspon predstavu o vasom buducom kociku?ci to este neriesite?aspon taku predstavu...ze farbu a znacku... 😎

kika36
11. feb 2010

dakujem marija 🙂 Prave pozeram ako to tu funguje. Neviete mi poradit ako sa to tu da trosku zjednodusit aby som sa nemusela stale preklikavat s prvej strany na poslednu a podobne? ci neda sa inak? Som tu uplny novacik tak budem vdacna za kazdu radu 😉

marija
11. feb 2010

Nikitka on nam meral len hlavicku, obvod bruska a stehennu kost a to potom vyhodilo v ktorom som tyzdni podla velkosti babatka. Nemeral nam CRL.

Ja mam kocik pomalej. Chicco ;) vanicku sme pouzivali minimalne, tak bude ako nova. Nechystam sa kupovat novy, kedze tento je v takom stave, ze som ho chcela predat ako malo pouzivany a zachovaly 😀

marija
11. feb 2010

hadze ta to na prvu stranu tejto temy alebo ako? lebo nerozumiem :D

kika36
11. feb 2010

presne marija- vzdy ked odpisem, tak ma to zase hodi do tem, tam si musim vybrat nase forum a hodi ma to na prvu stranku nasho fora ☹

marija
11. feb 2010

no mna to tiez vzdy hodi do tem, ale potom ked si tam vyberiem temu tak ma to hodi sem k nam, ale uz na tu poslendu stranu, nie prvu... takze neviem akos a to da a preco ty to mas inak...

denisocka
11. feb 2010

ja som sa vyžalovala v teme našho regionu a vraj tam chodia špioni z nemocnice /asi personál ... a čitaju kto sa na nich ako stažuje,tak už mam zas po nalade 😔 . to volim byť ticho a ležať v posteli , ešte si problemy narobím

kika36
11. feb 2010

tak budem dufat ze to len docasne blbne 😉
Pozerali sme s priatelom fotky vasho babatka- kraaasne 🙂

bihan
12. feb 2010

Deni, špióni sú všade.. keď som ešte nehovorila, že som tehotná, len som to šupla na koňa, tak nejaká "dobrá duša" to vykecala mojej kamarátke.. dobrú dušu ani nepoznám, ale kamoška bola trošku sklamaná, že ona to ešte nevie.. pritom som bola len v nejakom 5-6tt, tak som jej to vysvetlila, ale tak čo na robíš? špehovať budú vždy, kým je to verejný portál 😉
A špióni z nemocnice by už dávno mali mať na izbá niečo ako hodnotenie nemocnice pacientom, nemuseli by špehovať 😝

Nikitka, ja mám o kočíku predstavu úplne presnú, len najprv musím predať ten, čo sme kupovali pre Sáru. Máme totiž Quinny Speedi a vytiahla som ho tak asi 10x za celé tie vyše 2 roky, čo malá má... Keď sme ho kupovali, som totiž netušila, že si zamilujem nosenie a kočík bude len na naklikávanie sedačky 🙂
Takžte teraz budeme kupovať Gesslein Swift s adaptérom na Maxi-Cosi sedačku, pretože nič viac nebudeme potrebovať.

denisocka
12. feb 2010

ahojte

hej bihan,hodnotenie bolo-anonymne. prve bolo same ++++ a teraz som ale dala čistu pravdu , len ma to mrzí . lebo som tam napísala zažitok s primárom a ak sa to dozvie,mam strach ako zareaguje,ak ho to bude zaujímať a tiež so sestričkou,čo ma cievkovala bez dezinfikovania

denisocka
12. feb 2010

ja už ináč viem,z čoho som mala tie hrozne bolesti !!! dala som si kupiť nescafe 3v1 a muž kupil ine - nejake LAfesta 3v1 a z toho, bolo to hrozne. dnešna noc parada , konečne som sa vyspala a aj malý a až do 7.00 😝

kacena4
12. feb 2010

denisocka: zavidim ti to spanie do 7.00, ja som v tom case uz v praci
a zacala som pit 2x za den kavu, inak som grogy uz o 12.hod a spala by som ako mala,uvazujem ze sa dam vypisat na PN-ku nech si oddychnem

v noci mam desne sny na ktore sa budim a hlavne 2-3x chodim na WC, takze som UZASNE vyspata
uz som rozmyslala aj nad bylinkami na spanie ci neico podobne
co vy na to?

witchka
12. feb 2010

Ahojte baby, ja zase len nachvilku.

Tea, gratulujem k skuskam, mne by sa uz znova asi nechcelo studovat, aj ked som chcela ist este aj na PhD 🙂
Kika vitaj
Marija, perfektne fotecky 🙂
Deniska, mrzi ma to, presne ako niekto pisal, tusim bihan, maju mat hodnotenie v nemocnici (na oddeleni, izbe) a nemuseli by to takto svinsky riesit ...

Viac som nestihla, takze ja len ze sa vsetky drzte a ladywitch, uz nech si coskoro fit, dufam ze to prejde.

ja som bola vcera na poradni, vsetko je ok, velkost neviem, ale doki ze meral hlavicku a ta zodpoveda tomu 15+0 co bolo vcera, tak som rada. Mala bola zase akcna, mrvila sa, opytala som sa, ci moze ist muz dnu, tak na chvilku bol, no ked som ho videla, som sa cela rozliala, on bol z toho uplne mimo, vyvalene oci a ze jeej ona sa hybe a aha, ma prsty a tu nos, tu mozog 🙂 ja som sa tak smiala...ked som mu potom ukazala fotku tak ze pchchch fotka, ten pohyb, to je akcnejsie 😀

Tak vsjo, pekny den, papa

kacena4
12. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
tak uz sme aj my pridali zopar foteciek

witchka
12. feb 2010

jeeej Kati, supeeer peknucke 🙂

biba12
12. feb 2010

Marija pekne fotky🙂 Vzdy ma udivy, ze to je vlastne este take male mrniatko a uz sa to podoba na cloviecika.. Ja ked som prvykrat uvidela na 3D Andrejka, tak som si to pustala dokola par dni... A este sa mi zdalo, ze nam aj zamaval.. Uz sa tesim na to nase 3 D.
Kacenka a mlieko s medom nepomaha? Alebo nejaky caj s medovkou, to by si asi mohla.
Denisocka, nestresuj sa dobru mu tak. Ja mam brata doktora a ver mi, ze ked mi niekedy porozprava zazitky z nemocky, zvlast z Ruzinova, tak su to podla mna absolutne horory. Hlavne spravanie niektorych doktorov aj ku ku svojim kolegom. Nieto este ku pacientom.

biba12
12. feb 2010

A ozaj, ja som raz bola u mojej zubarky na preventivke/ bola nova a moj zubar predtym zomrel/ a dala si ju zaplatit. Nerozumela som preco, ale mlela nieco o karte. Tak som napisala na bratislavsky samospravny kraj, ze odkedy sa platia preventivky raz rocne a oni si ju predvolali a prikazali je peniaze vratit. Poslala mi ich postou. Zubarku som zmenila,ale moja mama tam stale chodi a mozem Ti povedat, ze sa k nej chova maximalne slusne a pritom vie, ze je to moja mama,lebo sa jej pytala, ci to bola ona a ona, a mam ze nie, to jej dcera. A ze jej dcera si moze pisat do kolonky zamestanie : chronicky stazovatel.Zubarka sa ospravedlnila a nakoniec som zistila, ze ju nejaka zastupovala. A ze ta si to dala zaplatit.
Lebo podla mna , ked citis nespravodlivost mas sa ozvat. Ked budeme vsetci ticho, nic sa nezmeni.

denisocka
12. feb 2010

biba, bodaj by si mala pravdu , len sa fakt kus bojím,bo pamatam jak som teraz ležala 1x a čosi som fotila a lekár na usg spoza plenty na mna že "fotíte???" a ja že hej,ale nevedel čo a on nato " a potom to dáte na internet ..... " tak som ostala zarazená tou poznámkou . a teraz chápem,baby vraveli že pred rokom jedna z noch tak napísala ako bola nespokojná na porodnici a sestrička nejaka čo tam robí a chodi na MK donášať spravy o babach čo z okresu porodili tak z toho urobila take halo , tak sa obavam . aj ked nič hrozne som nepísala,akurat že si ma primar splietol s kyretom a sestrička ma civiekovala bez vydezinf. cikuli

zuzannas
12. feb 2010

Dobre rano kocky,

suhlasim s tebou Biba! ked sa neozves, nic sa nezmeni... ☹

My ideme so synom do Tesca, kupit plienky, uz dufam, ze posledne..potom ich uz chcem na noc odburat...myslim, ze uz je cas, nakolko plienky na den uz Adam nema od 19 mes.

biba12
12. feb 2010

Zuzannas my sme na tom rovnako, Andrejko nema plienky cez den tiez cca od 19 mesiaca, ale v noci mu este davam. Chcem s oducanim zacat niekedy v aprili v maji. Podla mna este nie je zrely. Uvidim..

kacena4
12. feb 2010

denisocka - netrap sa uz s primarom, bola to jeho chyba ze si vas poplietol a nie tvoja, tak sa nemas coho obavat, skor by sa ti mal PORIADNE ospravedlnovat
a co sa tyka sestricky, nou koment - naco studovala zdravotnu? aby nedodrtiavala predpisy?
ako by to bolo keby si soferi robili co chceli????? tiez dodrzujeme predpisy, kvoli bezpecnosti
a ze o tom pises??? to je dobre, aspon si budu davat ostatne na to pozor co sa s nim ide robit!!!!!!!!!!!!!!

carculca
12. feb 2010

ahojte, boli sme na sone, pridala som aj fotky do albumu, ked sa drobec zjavil na obrazovke, zdvihol rucku a zamaval, bolo to super 🙂

lenadka
12. feb 2010

ahojte, baby krasne fotocky mate 😵 😵 😵

deni precitala som si temu SNV, ved si napisala len to co si prezila, nech sa spamataju...a co s ito vlastne fotila? 😕 🙂

denisocka
12. feb 2010

to je jedno čo som fotila,taky plagat na nastenke 😉 , a on počul len cvak foťaka/mobilu

denisocka
12. feb 2010

carculka krásne, vy mate tie fotky zo sona take pekne, naše je asi slabe / sono/ lebo niesu take pekne fotky a ani nevidieť tu kostičku v nose a nožičky . a kolko ma dlžku babatko

bihan
12. feb 2010

Carculka Lenka, daj si pozor na to, aké info nechávaš na fotkách z UZV 😉

Ako som písala, všetko to záleží od kvality mašinky, keď porovnávam fotky Sáry a tohto drobca, tak je to veľký pokrok napriek tomu, že pred tými 2r a niečo už vtedy mali špičkové mašinky.

bihan
12. feb 2010

A Kacena tak isto.. kočky, nenechávajte si na webe meno, prizvisko a rodné číslo.. je to vo vašom záujme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre