♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. jún 2011

@memory97 kto kde????????????????????????????? počkaj..Danka ma na fotke aj svoju dceru pri sebe+kočiarik a ta čo ma okuliare je Mirka..ma ich na hlave...

akika722
22. jún 2011

@memory97 na fotkach "kvietočku"

eis4
22. jún 2011

@memory97 ja som kočík držala lebo som mala aj tašku nabalenú a vtedy sa veru nakláňa.
minule sme išli do hurbanova a zabudla som jej dať vložku do ausedačky,chudatko taká bola spotená ☹ vlásky aj tričko na chrbátiku mala celé mokré. ale teraz ma napadlo.ale teraz mi napadlo že Nelinka v Nune nezvykne byť oprená ,ona vždy pozoruje okolie a rovno sedí tak asi aj preto sa nepotí 😀 😀 😀 😀
baby idem upratovat, lebo to tu vyzerá ako by tu spadla bomba,na to nemám čas aby som vyložila z umyvačky, už 2. deň je tam čistý riad 😀 😀 nemožem to robiť cez deň lebo malá je v momente tam a chce mi do nej vliezť po dvierkach 😀 😀 😀

memory97
22. jún 2011

@akika722 jaj uz vidim, tie sa mi podarilo akurat nepozriet, nechapem 😨

kahlan1
22. jún 2011

@katkavv vdaka 🙂 no uvidime ako sa nakoniec rozhodneme :D ale stale mi vrta v hlave aj Kristinka - akosi som sa s tym menom uz zzila

@seagull2404 ze 82 cm? fiha riadne velka 🙂

akika722
22. jún 2011

@eis4 ja som dnes kupala obe deti naraz a popri kupaniu som malemu odstihla par kučier 😅 už ich ma moc velke..som zvedava rano až to uschne 😨 😕 😅
@memory97 aj mne sa to stava 😀

memory97
22. jún 2011

@eis4 jaj, tak to preto sa maly poti, nevydrzi este dlho sediet rovno, rad sa oprie 😀 ale vyskusam s tou podlozkou, mozno sa bude menej potit🙂 este sa opytam plastenku a moskytilieru mas original alebo iba z DM-ka?

akika722
22. jún 2011

@kahlan1 aj ja som sa už vžila s Kristinkou..občas tak malemu poviem a am ma na haku 😖 😀

kahlan1
22. jún 2011

@seagull2404 jeeeej Tamarka ma presne supravu co Anetka - z Tesca ze?

kahlan1
22. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 no mozno to bude nakoniec Lukas ale mame to zatial 3 krat potvrdene

akika722
22. jún 2011

@kahlan1 ja som to mala len 2x potvrdene 3Dčkom a raz mojim dr 😵 😀

kahlan1
22. jún 2011

@akika722 tiez sme boli na 3D tak uvidime :D

akika722
22. jún 2011

baranček kučeravy,dufam že kučery zmiznu 😅

memory97
22. jún 2011

@kahlan1 jaj ja sa uz tak tesim na fotecky drobceka. Ved som dnes pozerala na Davidka, taky velky a dlhy uz je a bol ako babika drobunky, chudunky 😉

memory97
22. jún 2011

@akika722 krasne kucierky, ja by som ich veru nestrihala 🙂 Davidko tiez zacina mat kucierky, krasne to je, len ta nasa plesinka na zatylku 😉

kahlan1
22. jún 2011

a pridavam jednu s bruskom 😀
aj ked to brusko ako pozeram az tak nevidno

memory97
22. jún 2011

baby dobru nocku prajem, idem do postele, veru ani tato noc nebola lepsia, tak dufam, ze dnesna uz bude v pohode 😉

zajtra idem po fotecky k fotografke sa naramne tesim 🙂

eis4
22. jún 2011

@memory97 mám originál,lebo som kupovala v akcii za 155 aj s pláštenkou a moskytierou,velká spokojnosť z pláštenkou,malá tam aj vtedy vie pekne sedieť rovno a obzerať sa ked ju máme hore 🙂 lebo v nej su také želiezka a to drží plaštenku pekne do polkruhu ,moskytieru máme zbytočnu,kedže tam nespáva na dvore alebo tak.

kahlan1
22. jún 2011

@akika722 preco ved je nadherny :D

akika722
22. jún 2011

@memory97 ja som mu ostrihala tie v predu,na temienku..soja mu tak blbo.ta ofina...len ja nechcem aby ich mal ak podrastie..mne sa na chlapoch kučery nepačia..nooo..to musi fakt super chlap vyzerať 😅

kahlan1
22. jún 2011

@memory97 sa tiez tesim a hlavne ked ich porovname tak Anetka taky drobec bude uz velka sestra :D

eis4
22. jún 2011

@akika722 krásne kučierky 🙂
@kahlan1 užasné ste 😅 😅 😅 😅

akika722
22. jún 2011

@kahlan1 jéééééééééééj vy ste naaaaaadherneeeeee 😵 😵 😵

aaale len ta ofina mu blbo soji ako keby bola natupirovana..on ma viac vlasov ako ja 😀

kahlan1
22. jún 2011

@eis4 vdaka 🙂 🙂

akika722
22. jún 2011

@eis4 dakujeme 😀

kahlan1
22. jún 2011

@akika722 vdaka 🙂

ale je krasny s tymi vlaskami

akika722
22. jún 2011

@kahlan1 dakujem 😀 kučierky ešte teraz su pekne..len ofina mi vadiii..no ofina..to čo ma na temienku..zle to stoji 😖

hajatanufus
23. jún 2011

@akika722 ahojky maly je zlaty s tymi kucierkami 🙂
@kahlan1 ahojky ste zlatucke 🙂 a anetka je tiez uz taka velka 🙂 my sme tu asi najmensi lebo ja neviem ani kolko vazi ani kolko meria 🙂 a brusko mas tiez pekne celkom ho aj vidno este chvilu a drobceka budes mat v naruci pred rokom sme vsetky takto s bruskom chodili 😀 😀

hajatanufus
23. jún 2011

ahojte babenky dnes rano akosi nemozem spat a za chvilu aj tak musim ist do mesta nieco vybavit tak som dnes skorej vstala 🙂 vidim ze zilincanky sa konecne stretli pekne pokope 🙂 ste zlatucke maminky aj deturence 🙂 ja mam strasne vela problemov a som neskutocne vytocena z nasho zdravotnictva ale nejdem to tu rozpisovat lebo by to bolo nadlho a nechcem sa stazovat 😝 vcera som mala ist na usg ale nic z toho nebolo tak si musim najst dr. ktory bude ochotny mi zdarma urobit vysetrenia aj ked mam cesku karticku poistenca dufam ze niekoho najdem zatial zostavam na slovensku takze musim doriesit tieto veci okolo mojho tehu ☹
prajem vam vsetkym pekny den 🙂 potom sem znova nakuknem 🙂

vladka84
23. jún 2011

dobre ranko 🙂
tak u nas dnes zamracene a hlasia na cely den burky...no super, my mame ist do poradne 😒 nova dr. zmenila ordinacne hodiny a teraz je poradne len dvakrat do tyzdna v case kedy mi spime, takze fasa 😠

@akika722 jeej, krasny je Semi s tymi kucierkami 😵
@kahlan1 zlate ste, aj brusko vidim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre