♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
26. jún 2011

@danulienka35 a harmanček si neskušala? 😒

danulienka35
26. jún 2011

@akika722 nie mojko neskusala ale kvapocky jej pomahaju uz je to omnoho lepsie

21
26. jún 2011

Idem sa pochvalit s novymi slovkami... De je? Deti, daj, čik= vtacik- no to nie je iste, uvidime, ci to spomenie viackrat... 😀 😀 😀 Ale kecame, iba ked uzna za vhodne... 😠 😀

vladka84
26. jún 2011

@liba78 a z coho si chytila zapal? 😲 ja sa takto trapim stale s trhlinkami, teraz to ale bolo fakt hnusne, tak som jej ani z jedneho prsa nedavala aspon cez den, len som si odstriekavala, ked to bolo akutne, ale ked sa mi zacali robit hrce, tak som sa zlakla, aby som tiez nechytila nejaky zapal a dala som vycucnut Karinke, radsej som tu bolest vydrzala 😒 teraz uz je to ok, tak som zvedava dokedy 😖 inak, v tom case som jej takisto dala UM, ale nechcela, flasu normalne chytila, ale ked ochutnala, tak koniec.. a pritom, ked som si odstriekala a dala jej z flase, tak moje v pohode vypila... no oni dobre vedia co je dobre 😅 a tak som vydedukovala z toho, ze ani preto nechce kasu - lebo v nej citi UM 😕 mozno keby som kupila taku co sa zaraba s MM, tak by zjedla... ale kto bude tolko odstriekavat 😨

vladka84
26. jún 2011

@21 tak to ste riadne ukecaniiiii 😵 😵 😵 my rozpravame "aaaa" v roznych intonaciach a vzdy to znamena nieco ine podla toho ako to povie 😀 😝 ale povie aj paaa - to je niekedy ze papat a niekedy ze ideme prec a este povie baaa a to je zase bac ale aj bum bum a samozrejme este mama - to je pre nu vsetko 😀

vladka84
26. jún 2011

@21 tak to ste riadne ukecaniiiii 😵 😵 😵 my rozpravame "aaaa" v roznych intonaciach a vzdy to znamena nieco ine podla toho ako to povie 😀 😝 ale povie aj paaa - to je niekedy ze papat a niekedy ze ideme prec a este povie baaa a to je zase bac ale aj bum bum a samozrejme este mama - to je pre nu vsetko 😀

vladka84
26. jún 2011

no, som sa tu roztiahla a mozem ist 🙂

akika722
26. jún 2011

baby pomoooc...v obyvačke sme znižovali strop..a chcem tu dať garnižu..-dufam že aj vy to tak volate-že pišem spisovne 😅 /tak preklad ak nie-to načo sa veša zaclonka/
😀
aaaaaaaaaaaaa problem...strop od okien je len cca 5cm...sakra...a musi sa to navrtať do stropu 😒 a ak sa tak urobi neotvorim okno ☹ čo robiť?

kvietok121
26. jún 2011

@21 klonuk dole, my len blaboceme ale nnie su to ziadne slabiky, ani na nic sa to nepodoba 😠

mirmaj
26. jún 2011

@akika722 tak kašli na zaclony, budeš mať len žaluzie, alebo si ich už kupila? 😲
@21 waaw tak vy ste naozaj poriadne ukecané 😉 my neviem ešte ani mama 😝
@liba78 ďakujeme, dufam že nám to čoskoro prejde ☹
@lenadka uvidíme, zajtra to budu 3 dni čo horučkuje, tak som zvedava či sa vyhádže 😒

akika722
26. jún 2011

@mirmaj nemam lebo do obyvačky som ete nezohnala..ked ja som chcela že to bude utulnejšie ☹ mm hovori že sused to riešil tak že dal nejake ocelove lanka namiesto garniž 😨 -ja som to ešte nevidela a vraj to vyzera dobre..že sa musel zapozerať aby si to všimol..len sa bojim či to nebude na prd 😒

mirmaj
26. jún 2011

@akika722 tak to neviem to som ešte nevidela 😲 to maš pravdu zaclona to zutulní, ale ked sa nedá tak sa nedá 😉

akika722
26. jún 2011

@mirmaj asi zajtra navštivim susedu 😀 😀 😀 som zvedava ako to ma...ak to bude celkom dobre tak asi to dame aj my..ja chceeeeem zaclonkuuuu..v starom byte sme mali vertikalne žaluzie tak preto teraz tak tužim po zaclonkach 😅
ok babule..padam
@mirmaj nech je Tamarke rano už super 😵

vladka84
26. jún 2011

@akika722 a garnize ste uz kupovali? lebo my sme v starom byte mali take co sa vrtali do bocnej steny (tej, kde je okno), nie do stropu 😕
v novom byte mame vertikalne zaluzky, ale tiez sa mi viac pacia zaclony, len tu uz to takto bolo a zatial sme nemenili 😒

vladka84
26. jún 2011

@akika722 aha, teraz citam, ze vy ste to mali opacne ako my, predtym vertikalne 😀

dobru noc, idem aj ja, zajtra vstavame do skolky, pred nami posledny tyzden 😅

akika722
26. jún 2011

@vladka84 nekupovali sme ešte,zajtra ideme..do tamtej steny ako je okno vrtal sused a len diery si narobil..že je to nejaka blba stena 😒

akika722
26. jún 2011

baby kuk čo mi urobila jedna šikovna maminka tu na mk 😵 😵 😵 však su užasneeeee 😎

akika722
26. jún 2011

to bude mať oslavenec 😀

lenadka
26. jún 2011

Odfotím vás veľmi rada, je v tom ale veľká zrada, ešte zatiaľ nemám s čím, pošli mi hlas POPROSÍM https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-prievidza/

lenadka
26. jún 2011

@akika722 suprove 😀

lenadka
26. jún 2011

@21 uz zas prehravam, asi 5 sekund pred pol hodinou som mala o 2 hlasy viac a teraz kukam uz ma 20 naviac, kde to berie? 😅 😅 ma niciii 😀

lenadka
26. jún 2011

@liba78 ja som tiez necakala stolicku, len nahodou sme sa jasili a pozeram co biele tam vzadu ma a to kus zuba uz trcal, neviem naco jej su 😀 v poslednom case nechce nic zut...ale si preto ze ju tie dasienka bolia 😕

lenadka
26. jún 2011

@21 zlata, ukecana ako baba no nie? 😀 😉

hajatanufus
27. jún 2011

dobre ranko babenky dnes akosi nemozem spat koli starostiam idem k dr dat predpisat lieky a pozhanat nejakeho gynekologa ktory ma vezme aj smojou ceskou kartickou tak som zvedava ako dopadnem ci ma zas neodbiju
@katulkaaaaaa naaaaaaaaaaaaaaaaadherna torticka mnamky hned by som si dala 🙂 a maly je zlatucky 🙂

@kvietok121 aj tvoja torticka je pekna si sikovna urcite bola aj chutna 🙂

hajatanufus
27. jún 2011

@mirmaj ahojky to ma mrzi ze teplotujete ale urcite to bude len od zubkov a budete zase v poriadku drzim palceky nech to klesne a nech ste zase zdravi kamoska ma septembroveho chlapceka a oni horuckuju zo zubkov kazdy mesiac dokonca mu najprv isli ocne zubky co je fakt cudne drzte sa verim ze dnes uz bude po horucke 🙂

hajatanufus
27. jún 2011

@akika722 ahoj bodiky su krasne to je malovane s tymi farbami na latku alebo nejak potlacene? inak neviem ci ti neporadim blbost ale v anglicku mame zaclony primo na okne na takom lanku alebo co to je mame na oknach navrtane dierky na ocko a na hacik a zaclonka sa navlecie na to lanko ci co to je a pripevni sa to ale tym padom je zaclona nie nad oknom ale priamo na okne neviem ci som to napisala dobre inak v anglicku je aj ta vyhoda ze tam sa okna otvaraju smerom von a nie do vnutra skus pozriet teda u suseda a uvidis 🙂
este zopar fotiek mojich nezbednic 🙂

hajatanufus
27. jún 2011

@seagull2404 neboj zubky prejdu a bude zase pekne spinkat 🙂

akika722
27. jún 2011

@lenadka však su užasne?ešte ich nemam doma ale tešim sa z nich 😀
@hajatanufus neviem asi to su farby na textil..no to je asi to ocelove lanko..kuknem u nej a uvidim...alebo navrtame do bokov steny/len ja som nechcela taku dlhu garnižu 😖
zlate su..Lucka je ostrihana???

hajatanufus
27. jún 2011

@akika722 dakujem ano dala som ju ostrihat teraz to ma lepsie aspon jej zhustnu vlasky a spevneju lebo ich ma jemne

lenadka
27. jún 2011

@akika722 alebo garnizu navrtat na plafon, neviem aku mas, mozno by to slo a visela by smerom dolu, kukam na moju, ze ta by sa tak dala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre