♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. jún 2011

@katulkaaaaaa mnam mnam, aj ta druha vyzera dobra, uz sa tesim na dalsiu, kym docitam, aj tu bude foto :-P

@vladka84 krasne fotky a mala je nadherna a hrda ze ide do novej skoly 😉

@danulienka35 aka je krasna a tie zubky, jaj uz sa tesim na tie licka, len dufam, ze nebude z nej uz slecna, ked sa nakoniec stretneme osobne 😀

memory97
27. jún 2011

@jankasramka nie je zac, ale este stale mam nedocitane maminky, ak tam na nieco natrafim, tak poslem 😉 ako sa mate? Mateovi je uz lepsie?

@katulkaaaaaa jej ta je podarena 🙂 ale urcite bola vynikajuca, ty tu uz nemozes davat tie dobrotky, lebo stale chodim do chladnicky,ci tam nieco nie je 😀 😀 😀

@kahlan1 moja, ked bude bambulka cislo 2 na svete, budu taky nadseny, ze aj zabudnu na tie hlupe poznamky, ale verim, ze ti to vadi, ono najhorsie sa pocuvaju taketo slova od tych, co ti najviac na nich zalezi, ze nerespektuju tvoje zelania, ale presadzuju si svoje... bude vsetko ok a budete mat krasne, zdrave dievcatko a Anetka uzasnu sestricku 😉

vladka84
27. jún 2011

@seagull2404 no tak skusime aj my dvojchodovo obedovat, len kto bude vymyslat tie jedla 😕 ja mam problem vymysliet co nam navarim a nie to este stravu do 1 roka 😨
@akika722 no tak super, ze ste kupili 😉 normalne si ma navnadila a rozmyslam, ze vymenime vertikalky aspon v detskej a potom postupne v dalsich izbach...ale zasa my by sme mozno aj stropy znizovali, tak neviem ci to nepocka a urobime to naraz 😒
@mirmaj joooj, hadma jej to uz prechadza 😖 dobre, ze nemusite ATB, nech sa skoro vlieci uuuplne 😉
@akika722 no co ja vieeeem, vsak moj ma uz pomaly dva roky po tridsiatke, tak hadam ten vek je prelomovy? 😀
@memory97 dakujeme 😵 tesi sa, len by uz chcela vsetko vediet, citat, pisat, pocitat... som zvedava ci jej ta snazivost ostane aj v skole 😀

seagull2404
27. jún 2011

@vladka84 som sa inspirovala tu babami, polievku varim ako sebe, menej osolim, druhe varim ako doteraz 😉

kahlan1
27. jún 2011

@seagull2404 fotis krasne 🙂 ked budeme v za tak mozme byt tvoji prvy zakaznici 😉

@memory97 dakujem si velmi zlata 🙂

seagull2404
27. jún 2011

@kahlan1 modelky hladam, to je fakt 😉

memory97
27. jún 2011

@jankasramka som to prekukla, ze uz mas potvrdene tehu a blahozelam a keby tu boli tlieskajuci smailici, tak ti aj zatlieskaju 😉

@kvietok121 jej ty si sikulka 😉 zeby konkurenia @katulkaaaaaa 😎 Hehe a ja som dostala oneskorene od nasich knihu o tortach, tak nabuduce sa aj mne podari 😀

@vladka84 ja veru ani postelne nezehlim, hlavne ked je zvesene zo snury, treba pekne urovnat a odlozit, aj tak sa to pozehli v spanku 😀

@mirmaj dufam, ze je mala uz v poriadku. My sme mali teraz tiez teploty u nasich a tiez boli veru od 38 vyssie a do 24 hodin klesli a veru baby neuverite, ale nejaky rotavir sme chytili. Kamoska, co sme boli spolu s jej malou v materskom centre dokonca su az v nemocnici. Ja by som niektore maminky po zadku vybila za taku nezodpovednost, ze chodia medzi zdrave deti 😠 😠 😠 Keby sa mi dostala do ruk, veru jej od srdca vynadam 😠 a to som este aj ja chytla, kedze unava robi svoje 😖

lenadka
27. jún 2011

@vladka84 bud rada ze jej tak chutiii 😀 my stale jeme len jeden chod 😉
@memory97 gratulujem ku krocikom 😵

memory97
27. jún 2011

@akika722 nepozerala si take pojazdne kolajnicky? tam by nemal byt problem. Garniza je krajsia, ale ked uz je nizsie strop, tak to tazko s tym nieco robit....

@akika722 krasne bodinko, my mame pohladnice k prvemu rocku 🙂

memory97
27. jún 2011

@mirmaj pouzivam aj ten celovy, ale ber ho s rezervou. Ak odmeras s celovym a nato s obycajnym, tak je teplota rozdielna 😒

@mirmaj ako ste dopadli u dr.? My ideme zajtra, lebo dnes ja som mimo, hlavu mi ide rozhodit...

@majka35 to mi je luto s malou. Neber si to tak, mas ju rada, len tieto deti je treba stale niecim zaujat a drzim prsty a nech su tie zle dni skoro za vami. mozno by jej pomohol tyzden niekde inde a ty by si si tiez oddychla. Neber to ako "odlozenie" jednoducho musis mysliet aj na seba a mozno aj Barborka bude spokojnejsia a opat najdete spolocnu rec.

hajatanufus
27. jún 2011

ahojte babenky ja som zase u dr. nepochodila zase ma vsade odbili ze maju dovolenky ja som z toho taka nestastna aj som si poplakala ajemi staledoplacu lebo ani neviem ci je babatko v poriadku a bojim sa on kedze prezivam tolko stresov a uz fakt nevladzem vsetko uniest 😔 😔 😔

danulienka35
27. jún 2011

@memory97 mojko neboj ja uz si nerobim z toho nic poviem si svoje len raz pocujem neco na malu a poviem i ja nedam sa 😀 a Davidko je sikulka ako citam a navic je moc rozkosny milacik sikulik 😉

danulienka35
27. jún 2011

@eis4 ocka uz nemame zapalene len soplik nas trapi ale to prejde mojko 😉 vsetky ste tu take zlatunke moc sa na vas vsetky tesim na stetnutie 😉

memory97
27. jún 2011

@kvietok121 neplanujeme nic extra. Dame upiect torticku taku malu a malemu urobim tu jablckovu s piskotkami, aby aj on mohol papkat a svokra potom este o tyzden po narodeninach upecie malemu tortu a oslavime to s rodicmi. prvy rocik si velmi pamatat nebude, bude mat aspon krasne fotky 😉

@eis4 dakujeme

@hajatanufus raz to vysvetlovala gynekologicka jednej babe, ze ak sa tam presvihnu niektore vysetrenia, neviem, co tym myslela, tak na ostatne sa uz nevztahuje poistenie... neviem, ci som to spravne pochopila, ale ved uvidis co ti povedia lekari.

@vladka84 ja davam malemu polievocku, ktoru prave mame, solim ju, ale uplne jemne iba vegetou. Skor je nesolena ako solena 🙂

@mirmaj super, neboj bude v poriadku, a nezabudni na vodicku, ked ma teplotky

memory97
27. jún 2011

@vladka84 len ver, ze ostane 😉 a mozno ta este velmi milo prekvapi 😉

@lenadka dakujeme 🙂 hadam este chvilku vydrzi to plazenie, nech mamina nepride o chrbat 😝

@danulienka35 dakujeme, ano je to mamkyn milacik a maznacik 😀

a konecne som vas docitala :-P

danulienka35
27. jún 2011

@memory97 ved je jak anjelik milacik aj nasa je taky ceconik mamincin uzivam siju moc tusim az prehnane

hajatanufus
27. jún 2011

@memory97 vies ale mne sa nechce chodit po celych kosiciach a hladat dr. ktory nema dovolenku a mal by volny termin este na tento alebo na buduci tyzden je to komplikovane chodit tam s dvoma detmi cakat kym vyjde sestricka von opytat sa co potrebujem vediet a ist dalej fakt na tonemam nervy

danulienka35
27. jún 2011

@hajatanufus a preco ta nechcu vysetrit? nechapem ved od 1.6 nepotrebujes ziadne doporucenia a nic

hajatanufus
27. jún 2011

@danulienka35 ahoj topretoze mamcesku karticku poistenca a oni ju nechcu uznat ale mne by uz ani nevadilo ani keby som muselaplatit lenze jak naschvalvsade kde som sadnes bola pytat tak mali dovolen´ku takze nic z toho tak som z toho nestastna

danulienka35
27. jún 2011

@hajatanufus fu ha no ti ti teda neviem poradit a preco teda neskusis it do ciech? a platis si nemocensku? zdravotnu?

hajatanufus
27. jún 2011

@danulienka35 ano platim lenze v cechach ale nemozem tamist lebo nemam peniaze an cestu ani na ubytovanie a okrem toho este dve male deti takze je tocele velmi komplikovane som tu na sk doslova uvaznena a ked savratim do anglicka tak sem uz viac nepridem

danulienka35
27. jún 2011

@hajatanufus preco uz neprides na sk? nerozumimem? ale ved nech ti sestra postrazi deti a na otocku by si isla ved ked pises ze ti nevadio ze by sis tu zaplatila tak o co ide?

danulienka35
27. jún 2011

kde ste vsetky babulky? ☹

hajatanufus
27. jún 2011

@danulienka35 ja sestre deti nenecham lebo sa bojim a nemam ani peniaze na cestu do ciech teraz uz ide len o to ze aby som nasla doktora ktory mi urobi vysetrenie vcas lebo zacaliu dovolenky dnes som bola v troch ambulanciach a ani v jednj nebol dr lebo boli na dovolenke a tym padom ma nemohli vziat a na slovensko uz nepridem lebo tu mam len problemy

danulienka35
27. jún 2011

@hajatanufus ale ved si vysetrenia budes musiet zaplatit vsetky a nebojis sa ze ta to vyjde vela? neviem ja ked som bola s detmi v cechcat na prazdninach a mala si tam nohu zlamala ma to vyslo velmi vela vysetrenia

hajatanufus
27. jún 2011

@danulienka35 neviem pozistujem si kolko to stoji dnes som v jednej ambulancii citala ze usg vysetrenie 10 eur a poradne pre tehotne 12 eur tak to nie je az tak vela a vybavim si rychlo e106 a potom uz budem mat vysetrenia zdarma len na tu e106 potrebujem nejake dokumenty tak to chvilu bude trvat ale potom uz bude po probleme mne ide v podstate teraz len o ten morfologicky scan ktory sa robi okolo 20 tyzdna a to je prave teraz preto som nestastna ze neviem zohnat dr lebo ten usg uz potrebujem tento tyzden

hajatanufus
27. jún 2011

@danulienka35 a nedala si si to na sk preplatit?

danulienka35
27. jún 2011

@hajatanufus dala ale i tak zapaltit sa musi sak vies

memory97
27. jún 2011

@hajatanufus tu je zoznam gynekologickych ambulacii, neviem, ci su vsetky, ja by som skusila zavolat, behanim nic nevybavis a takto sa opytas a budes vediet, ci ano alebo nie http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=gynekologick...

hajatanufus
27. jún 2011

@danulienka35 ja viem aj moja mam ked bola v cechach tak musela dost vela platit za osetrenie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre