♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. jún 2011

@evanns 😀 😀 😀

vladka84
29. jún 2011

@akika722 no ked sa nebude bat 😀 😀 😀 bolo by to super, len cez prazdniny a dovolenkovy cas sa zosuladit, tak to bude tazke... my sme zatial dovolenku nevybrali, aj som mm povedala, ze kym sa on rozhybe, tak uz mu v robote daju tak najskor v septembri, lebo on si akosi "zabudol" nahlasit termin 😠 akurat budem mat na prazdninách niektore tyzdne krsniatko a niektore zase pojde Timka, tak ked budem mat urobeny rozvrh, dam vediet kedy by to z mojej strany bolo mozne 😉

memory97
29. jún 2011

@akika722 v juli budem aj ja na vyhodze 😀

akika722
29. jún 2011

@vladka84
@memory97 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a posledne julove tyždne ma mm dovolenkuuuuuuuu 😀 kto by mohol vtedy?zas jeden deň bez svokry 😅

vladka84
29. jún 2011

@memory97 fakt? no tedaaa, tak nakoniec to nebude ani take tazke sa zosuladit 😅

memory97
29. jún 2011

@akika722 ja som od soboty tusim je to 17teho jula na vychode 🙂 na dva tyzdne 😉

@vladka84 mozno sa podari aj vyhodnarske stretko 😀

danulka3
29. jún 2011

@memory97 tak to mi odľahlo 😀
@vladka84 v Babyboo si určite vyberieš,majú tam dobrý výber a super ceny,my sme tam kupovali trojkombináciu a kopec iných blbostí ( lehátko,preb.pult,hniezdko+baldachín....)a všetko nás to dokopy vyšlo toľko,koľko by sme u nás dali len za kočík
@hajatanufus Tak to vám super vyšlo ,gratulujem,hlavne,že je všetko v poriadku 😉

akika722
29. jún 2011

@memory97 mm ma od 18teho alebo 19teho 2t 😀
@vladka84 ty ako???
@majka35 @evanns a vy???

a kto ešteeeeeeeeeeeeeeee??????????? babyyyy hlaste saaaaaa 😀

evanns
29. jún 2011

@akika722
@memory97
@vladka84 ja som flexibilna cely jul...povedzte vopred termin...az od 28.7 mame na navsteve 4 Irov 😀 tak potom uz nie

danulka3
29. jún 2011

@eis4 ďakujem za tip,dnes sme sa dostali do deichmannu a kúpili sme tie elefant topánočky,síce 21-ky,ale na jeseň budú super

akika722
29. jún 2011

@evanns od kedy budu?u vas?

evanns
29. jún 2011

@akika722 od 28.7 do 17.8 😲

vladka84
29. jún 2011

ja este neviem ako budem mat na prazdninach krsniatko - akosi mi zabudli nahlasit terminy 😕 tak zistim a dam vediet... ale vybookujem si teda jeden den na konci jula - niekedy v termine od 18.7. do 27.7. 😀

akika722
29. jún 2011

@evanns he he he si ich užiješ dostatočne..

no čo baby,dame cez tyždeň alebo cez vikend???mne je jednoooo...

akika722
29. jún 2011

@vladka84 ok zisti čim skoooor 😀

evanns
29. jún 2011

@akika722 ti poviem? sa odstahujem!

memory97
29. jún 2011

@danulka3 😀 😀 neboj aj mne, lebo vsetci tu uz chodia, len my sa plazime 😀

@evanns my budeme mat tiez navstevu ten prvy tyzden, ale na chvilku vas pridem pozriet. Neviem, ci budem tam mat net, tak mi dajte niekto potom vediet, kedy a kde 😀 a hlavne, dufam, ze ma niekto odvezie do KE, lebo na vlak sa mi s malym nechce 🙂 som si zvykla na pohodlnost autom :-P

vladka84
29. jún 2011

@akika722 jj budem sa snazit, ved ked sa uz dohodnete, ja sa prisposobim 😉 inak, nejaky julovy vikend mame ist aj do Madarska, to pojdeme isto cez Ke a potom budeme aj v Smolniku, to je tiez kusok od Ke, takze ja sa dotrepem 😉
padam do postele, zajtra musim krasne vychystat tu moju skolkarku, rano este kupit kvietky a hura mame prazdniny 😅
dobru maminky 🙂

memory97
29. jún 2011

@vladka84 dobru nocku ja idem tiez do postele, som dnes mrtvola, ani tie ATB akosi nezaberaju ☹

akika722
29. jún 2011

@evanns 😀 😀 😀
@memory97 aj my sa plazime 😝 😀
@vladka84
@memory97 dobruuuuuu

danulienka35
29. jún 2011

pekne snicky babulky prajem idem do hajan

eis4
29. jún 2011

@danulka3 nemáš za čo,dufam že sa mu v nich bude dobre cupitať na jeseň 🙂 presne tieto sme skušali aj my 🙂 ale 21 jej boli velmi velké 😒
baby ja som tak strašne zakopla,asi mám zlomený prst na nohe,aj my to puchne 😲 dufam že nedávaju do sadri kvoli jednému prstu ☹ to potom neviem čo budem robiť,kto bude naháňať malu po byte ? 😒
ked som bola pod sprchov tak vraj dávali nejaku reklamu asi na nejake tabl. na žaludok a ukazovali tam nahu ženu od polpasa hore asi aj prsia lebo malá spozornela na telku,zdvihla prst ukázala na telkučítam , a povedala mama 😀 😀 😀 mm mi rozprával 🙂
dnes vás zas nedočítam ☹ prajem dobru nocku

majka35
29. jún 2011

@evanns ja idzem lem s barborku, tyž jedno, kedy pujdzeme

@akika722 jaj, ta to by bulo dakus dzivne stretko v košicoch a ja že bym tam nebula

majka35
29. jún 2011

@eis4 😖 nemusí byť zlomený, ja som raz tak zakopla, na vozíku ma viezli do nemocnice na sto percent som myslela že je zlomený a nebol, no ale týžden som ledva chodila ... napuchnuté to bolo jak das, dávaj si octan a ľad, stále ľad

akika722
29. jún 2011

@eis4 ufam že to bude ok ☹
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budze budze 😀

hajatanufus
29. jún 2011

@kvietok121 dakujeme 🙂 inak nad tou fortunou som aj ja uvazovala ale vyhrala zopa koli vacsim kolesam ale inak je super a ma ja super cenu

hajatanufus
29. jún 2011

@akika722
@vladka84
@danulka3 dakujem babenky ja som sice bola presvedcena ze to bude holka ale ak to vyjde tak to bude super
@akika722 inak aj ja sa pridam na stretko v ke a je mi jedno kedy

hajatanufus
29. jún 2011

ufff konecne som vas docitala preto som reagovala az teraz a uz idem aj ja do hajan zajtra sa tu zas zastavim dobru nocku a sladke sny aj detickam

mamisqva
30. jún 2011

ahojte maminky aj deticky uz si na mna nepamatate asi?Ja vas citam po veceroch tak som v obraze ale nepisem lebo som stale jak na ihlach pri malej.Ved to som chcela Nelka stale papa v noci aj kazdu hodinu ked papa 5krat to je ok noc som s toho unavena.kojim a som nevyspata bo je pri mne ...Inak ani mala neszvornozkuje je pohodlna.Papa tiez skoro co my vsetci menej soli.

mamisqva
30. jún 2011

Gratulujem tehulkam aj svagrinka caka v januar tiez sa im nedarilo dva roky tak sa tesim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre