♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
2. júl 2011

@miciatko dakujem si zlata dufam ze sa ti coskoro ozve urcite je ok.Moj mi pred chvilkou pisal sms ze hra desmod to je moja srdcovka a ze nech zavolam ze mi da popocuvat tak som chvilku pocuvala nazivo zlaty ze si spomenul.Ale uz sa tesim ked pride stale som napata.

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 ano ja viem len ako dych v nez zaspinka chudatko moje lne s vysavacom beham jak bosorka nacvicujem na sraz bosoriek 😀 😀 😀

evanns
2. júl 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 zlatyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 jaaj ešte že su tie odsavačky 😒 nech je rychlo ok..aby si nemusela lietať s vysavačkom bosorečka 😀

mamisqva
2. júl 2011

@akika722 chudatko hladujes.na mna plati jest mensie porcie a 5krat denne a obmedzit sladkosti len sa stale neviem nastrojit.Take ako ty to je krute to by som asi umrela od hladu obdivujem ta.

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 ja niesom mala bosoreka ale taka riadna bosora 😀 😀 😀 dakujem mojko snad to prejde

akika722
2. júl 2011

@evanns no len či to povieš aj po zajtrajšku 😀 😀 😅 len si všimni prve minuty ked priete ako sa bude hambiť 😀 😀 😀 a po 10min.ho bude plny byt 😅

akika722
2. júl 2011

@mamisqva ééé..to len dnes som bola hladnaaaaaa 😀 😀 😀 musi si moje velke brušisko zvyknuť na kraličie zvyky 😅

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 ja jem mojko uz 3 dni len ovsene vlocky s mlieckom 😒

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 a prečooooo? 😲 ved podla foto ty maš 40kg aj s topankami 😲

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 lebo som mala mojko 59 kil ale uz mam svoju vahu 55 tak uz je to ok 😉

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 jaaaaj čo by som dala za tolko???? 😅 to by mi trčali rebra ako Paťkovi 😀

jankasramka
2. júl 2011

som len na skok vcera sme boli u dr. a mateo ma len 8 850g cize nic moc ale vyzera ok, povedal ze je vidno ze sa mu venujeme a ze ked zacne chodit tak to bude fuska:D
na USG idem 11.7. tak potom dam vediet co a ako;) net doma stale nemame a teraz mi pozicala svagrina a uz ide prec tak som zas prd stihla 😔
@katulkaaaaaa mm vravi ze to video so simonkom je podfuk ze ved to nemoze tak uzasne vediet chodit 😀 😀 😀 a asi bol zahanbeny lebo si myslel ze mateo je vo vsetkom popredu 😀 😀 😀 😀

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 netrcia neboj mojo

danulienka35
2. júl 2011

@jankasramka ahojjjjjjjjjjjjjjj mojko ako sa nam mas chybas nam tu velmi

akika722
2. júl 2011

@jankasramka no ahooooooooooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jaaj ty mi tu veeelmi chybaš ☹
@danulienka35 dufam že mne raz budu 😀

eis4
2. júl 2011

baby.Nelinka chodí 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 preco to tolko chces schudnut?

danulienka35
2. júl 2011

@eis4 gratulujem mojko 😉 😉

eis4
2. júl 2011

@danulienka35 dakujem 🙂 tak sa teším a aj ona bola strašne vytešená.poprechádzala sa po celej obývačke. 🙂

akika722
2. júl 2011

@eis4 no gratulujeeeeeeeem 😀
@danulienka35 lebo mam po detoch na sebe cez kg a citim sa ako tukan

eis4
2. júl 2011

@akika722 že tukan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem 🙂
idem, spinkať.len som sa musela pochváliť 🙂 dobru noc prajem aj detičkám cmuk cmuk

danulienka35
2. júl 2011

@eis4 uzasne mojko tesim sa stebou nas to len caka nasa lenivka len stoji s nasou pomocu ale zatial uzivam pokial tak je 😉
@akika722 prestan si kocka a toto na seba napises?

eis4
2. júl 2011

@danulienka35 neboj sa má čas do 18 mes 😉

mamisqva
2. júl 2011

@katulkaaaaaa
http://www.tortyodmamy.sk/content/skryta-cislic... mam toooooooo jedna sikovna maminka mi to nasla som radaaaaaaaaa kukni idem studovat ako tam dostanem tu jednotku do tej torty 😀 😀 😀 😀 😀 mam cas do 27.8 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
2. júl 2011

@eis4 ja viem neriesim to ono to pride verim tomu

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 si ma nevidela na živo 😀 😀 😀 no ved baby ti zajtra napišu 😝 😅 😀

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 si myslim ze si kocekna mojko tak prestan viem co napsiu aka si super babulka co ja mozem len lutovat ze sme daleko od seba hned by som sa pridalak u vam idem ja uz haji som k.o. pekne snicky 😉

mamisqva
2. júl 2011

@eis4 gratulujem Nelinke nasa Nelinka je hnilkoooo ani nestvorkuje len sa hadže ako ryba na suchu ale ako pises mame cas.Inak ty tusim tiez kojis ako casto v noci?lebo ja velmi casto aj 8 krat aj viac neviem ako ju to odnaucim ona si sice niekedy len podudka a spinka ale uz ba mohla prespat.

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 tak som 🤐 ved dojdi moja.si urobite vylet..alebo do tych Ke koncom jula 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre