♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
12. feb 2010

ja tiez nemam chut na sexik, skor na keksik fidorka horka 😀
dufam ze chut sa vrati, pamatam pri malej okolo 20tt to na mna prislo ze utekal on😀
napisala by som aj viac, ale predsa je to verejne...tak drzim zobak 😀

lulusha
12. feb 2010

jaj, a deni, ten xylofon, ci ani neviem, ako ho ta suknova nazvala 😀 😀 ja som podobny mala ako decko 😎

ozaj, som si objednala tehotenske rifle z netu, tak som zvedava, ake mi budu... podla merani by mi malo sadnut S-ko, hoci normalne som M-ko... tak ak budu male, dam ich do plena 😀

snehulienka24
12. feb 2010

lulusha a odkial si objednavala? mne tiez minuly tyzden dosli a velkost M inokedy L, tiez som sa bala ale su perfektne, super sadli a ten pocit na brusku ked sedim, ze ma netlaci ziadna gombicka 🙂)

witchka
12. feb 2010

Ahojte baby, Peti tiez ti prajem, aby to bol zajtra tvoj najkrajsi den, nech vam vsetko vyjde, co ste si naplanovali a ty si to uzivaj a nestresuj 😉

narychlo som pozerala tu debatu o porodniciach v BA, no je to tak, des, na to ze je to hlavne mesto, tak super, nie? Juchuuu

myslim ze kacena4 si sa pytala, ci nas doktor pozera aj zvnutra? Mne posledne 2 poradne robil ultrazvuk uz zhora z bruska, ale vzdy ma prehliadne aj zvnutra (nemyslim ultrazvuk), ci je vsetko ako ma byt, kde je maternica a tak...hadam vie co robi 🙂

a sexik? mne chut tiez odisla niekam do ameriky, ani sa nebojim o babo, ale proste nemam chut, manzel to chape, aj ked vidim, ze keby bol sexik, bol by stastnejsi 🙂

lenadka
12. feb 2010

ja som tiez mala obavy ta tehu sukna co som si objednavala je 36tka a ja nosim 38 a sadla jak ehm na ehm 😀 😎
este cakam na dve tehu tricka, cervene a ruzove uni velkost tak uvidim ci sadnu, to su tie polske co deni na ne davala link uz davnejsie

lenadka
12. feb 2010

potrebujem hlavne nieco pohodlne do prace, do terenu, lebo v kancli som aj tak v bielom

snehulienka24
12. feb 2010

no ano, aj ja som tuto pozerala, nakoniec som objednala na mojamoda.sk lebo ta pani bola z ciech a chcela to pripisat na ucet, tak som si odtialto na dobierku....

lulusha
12. feb 2010

snehu, ja som objednavala z Presova, skusim najst ten link, tu je:

http://www.mojamoda.sk/product/nohavice-sivocie...

tak dufam, ze aj mne sadnu, ked aj u vas je to o cislo mensie...

lulusha
12. feb 2010

ano, je to ta ista firma ako vidim 🙂 tak super, ked mi sadnu, objednam aj dalsie, alebo aj suknu, tie sa mi dost pacia na tej stranke... aj taka, co ma vpredu taku "skladanicu" 😀

snehulienka24
12. feb 2010

lulusha no to je presne ono 🙂))) tak to ti sadnu, som sa citila ako hviezda ze M 🙂) ale fakt su super.

lenadka
12. feb 2010

lulu tak ta zo skladanicou sa aj mne VELMI pacila a cakala som ze ju bude mat aj tato pani co som objednavala od nej tricka, ona ma ucet na na SR aj dodava zo SR, je to v podmienkach predaja, za postovne som platila 1.5€

ikulka
12. feb 2010

jéééj svadba na obzore peti prajem ti aby si si tento den len a len užila a celý život naň s láskou spomínala.....a teším sa na foto.....
potom je kto na rade sa mi zdá že tea nie?
no mna dr vobec nepozerá zospodu len mi prehmatá brucho a dosť čo mi aj už v posledných týždnoch vadilo, lebo každá baba vedela či je krčok pevný či sa otvára a ja nič lebo mna nikdy nepozrela....
jeeej idem aj ja kuk tie veci len neviem aku velkosť by osm si mala objednať teraz som nosila taku 38-čku to kolkatku objednať teraz radte čo vám už odtial prišli veci
a lenad pekné tričká akurát že ja by som si vybrala zrovna tie farby čo si dala linky na ne 😉 🙂 a ešte tak tu ružovu.....

denisocka
12. feb 2010

leni,tak vidim že si dobre vybrala u mojho favorita,potom podaj hlasenie o materiáli a fotky

peťuška, kráásny den ti zajtra peajem

lenadka
12. feb 2010

ikulka ja som si nevedela farbu vybrat, normalne hroza, tak som podla toho ake mi tehulovske veci v tych farbach chybaju, resp. najviac sa budu hodit
dost som vahala nad tym zelenym, len to je v 2 odtienoch a bala som sa ze mi pride omylom to tmavsie, tak som treskla cervene a to ruzove som zas s kolegynkou vyberala, sme sa zhodli ze to mi najviac pojde, ja som taka bledula a farby ako modra a zelena ma potom prifarbia do polomrtva 😀

lenadka
12. feb 2010

deni jasne, som zvedava kedy pridu, ma tam ze do 4t 😅 tak mozem caklat 😀
este uvazujem nad suknou letnou od tej pani takou kvetinkovou ruzovo cervenou, mam super tricko na ramienka ruzove k nej...len pockam ci este tu suknu zo skladanicou nenahodi, usetrim na postovnom ako teraz 😀

ikulka
12. feb 2010

lenad 😀 no ved jasné ja len že zelenu a modru možem ale aj ružovuuuu to su moje farby .....idem to omrknuť teda čo maju a aj ja niečo objednám mám dvojo nohavíc ešte z prvého tehu tak asi skor nejaké kraťasy na leto len neviem či sa už teraz trafím do velkosti tričká hádam nebudem potrebovať snád vydržím s tým čo mám

peta131
12. feb 2010

Jeej babulky dakujem vam velmi pekne 🙂 snad sa nam vsetko vydari a bude to jeden z mojich najkrajsich dni v zivote 🙂
no a svadobna noc ehmmm no na nu som zvedava ja budem taka istotne unavena ze len lahnut a spat no neviem si predstavit po takom pre mna narocnom dni este keksik 😝 ale vsak hadam sa nejako premozem 😀 lebo ako som otehu tak sme len 2x a to som sa musela tiez riadne premahat 😝

a co sa tyka objednavania cez net ja som si na mmb objednala take krasne tehu gate, som sa na ne tesila ako male decko aj velkost je moja a su mi totalne velke 😠 tak ja som skoncila s objednavanim cez net lebo sice napisu velkost ale teraz robia take velkkosti ze ani boh nevie ktora sadne 😝

lenadka
12. feb 2010

ikulka ja zelenu mozem len tmavu, olivovu, inak sa ma pytaju ci som chora 😀

ikulka
12. feb 2010

no to hej ked ti nepristane...keždemu ide niečo iné...inak objavila som tehu obchod aj u nás tak tam pojdem utorok kuknuť čo tam maju a za aké ceny...

peta131
12. feb 2010

ja som zhanala tehu gate vcera ale nic som nezohnala lebo vsetko mi je velke ☹ ja som take male ziena nizka a chuda ja potrebujem 34 nohavice a vsade najmensie 36, tak teraz neviem co mam robit lebo vsetky moje nohavice su mi uz uzke v pase tak chodim s rozopatym gombikom a na tom dlhy sveter aby to nebolo vidiet 😝

lenadka
12. feb 2010

inak to tyrkysove to bych mozna mohl 😀 😝 mojej sestre zas velmi pristanu modre veci, no modrooka blondinka tak jasne 🙂

peti podla mna ti sadne 😉

lenadka
12. feb 2010

nedopisala som... 😝... ked si das napisat kolko co meria 😉

lenadka
12. feb 2010

peti tie gate velike, hod inzerat a predas ich a kupis si take co ti sadnu 😎

lenadka
12. feb 2010

no nic idem este nieco zbodnut nech nahodou neschudnem do utorka, nech ma Dr. zas nezvozi a potom ...neviem...utekat pred mm 😀 😎

peta131
12. feb 2010

lenadka ja som sa spoliehala ze 34 mi sadne som ani netusila ze 34 noohavice mozu vyzerat ako 40 😝

denisocka
12. feb 2010

baby, vraj Harmoni Bianca z Juna je už anjelik 😔

tea333
12. feb 2010

denisocka to je fakt smutne ☹ bolo to proste prilis skoro ☹

tea333
12. feb 2010

no tak baby bola som v avione, kupila som si super saty a tricko aj na brusko, som sa potesila..ale neviem ako mam zohnat gate..ked mi poradite, budem velmi rada..

normalne mam velky problem nejake gate najst, chodim iba do mustangu, inde mi gate nesedia, a celkovo mam take asi nejake divne proporcie, tak vdaka zadku a sirokym bokom nosim velke cisla, aj ked su mi velke na bruchu a dlhe 😝
bola som v C&A a gate v mojich cislach su vypredane..
pochybujem ze si kupim gate cez net, ja mam stale ine cislo podla strihu a hlavne vacsina mi nesedi, su uzke na bokoch trebars..
tak co mam robit..musela som si dat dnes take polosatky a mala som pod nimi rifle s rozopnutym gombikom 😒

denisocka
12. feb 2010

jaj moja, tepláky by asi nebola dobra volba 😀 ale neporadím,sama mam problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre