♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
3. aug 2011

@memory97 no my sme mali len jeden pad, davaj ho do nej az na koniec 😉 ked bude sediet na zemi daleko nespadne 😉 😀

lenadka
3. aug 2011

@memory97 inak ten batoztek co mate na nej je super, zas nasa ma kosicek vpredu aj vzadu kam davam drobnosti pre malu a pitie, mo na penazenku a tak je ten batoztek lepsi 🙂

memory97
3. aug 2011

@lenadka ked ho z nej vyberiem, tak ho mozem nahanat po byte, kym sa obujem 😀 😀 😝 ano to mas pravdu, ta taska je super, akurat tak na tie drobnosti co potrebujes a uplne staci 😉

nini88
3. aug 2011

@memory97 dakujem za radu, budem davat na to velky pozor. To by ma veru nenapadlo, ze moze byt taka nestabilna. Inak velmi pekna je ta vasa trojkolka. My uz trojkolku tiez mame, teda babka ju ma doma uz kupenu, ale mala ju dostane az na oslave buducu nedelu 🙂

memory97
3. aug 2011

@nini88 dakujeme 🙂 nie je zac, vela dobrych kilometrov bez nehod 😉 a poriadne oslavte prvy rocik 🙂

elina313
5. aug 2011

@memory97
@lenadka
@nini88 a náš miláčik dostane asi http://zvierata.bazos.sk/inzerat/9472375/Jack-R...
Bývame v dome, jedného havkáča už máme a malý je taký pokakaný za havkami, že manžel normálne sám od seba, že by sme mu mali kúpiť ...
Kedže bývame na kopci, tak si trojkolku tu veľmi neužije, tak ešte uvidíme... keďže nie sme ľahkovážny, tak aj tento živý darček chceme poriadne zvážiť, aby sme nakoniec nemali viac starostí ako radosti.... ale zrejme to aj tak asi vyhrá 😀 😀 😀

21
5. aug 2011

@elina313 zlatucky havko!!! 😀 😀 😀

elina313
5. aug 2011

@21 nooooooo aj mne sa tak páči, chceme to zvážiť a pre túto rasu je rozhodnutý môj manžel, len čo som čítala, tak tieto psíky majú neuveriteľnú energiu :D:D :D a ja som si o rok chcela založiť záhradku, tak ja neviem neviem 😀 😀 😀

nini88
5. aug 2011

@elina313 strasne chutny havinko 🙂 aj nasa Ninka ma rada psikov, za vsetkymi sa obzera z kocika a dokonca aj na balkon chodime specialne kvoli psikom, vykrikuje na nich vava vava a mava rucickami .... ja som skor na macky, u babky jednu mame, Ninke sa velmi paci, len musim tu macku pred nou chranit xixiix .... minule ju riadne vytahala za usko 😒

21
5. aug 2011

@elina313 😀 😀 😀

lenadka
5. aug 2011

@elina313 krasny havko, u nas ich dost maju po dedine a ked bude v rodine kde su deti super, ked mate dvor kde bude behat uplne krasa my chodime jedneho ocumovat kazdy den a obe dievcata ho hladkaju, ma rad deti, podla mna ste vybrali dobre, lebo nie je velky, ma kratku srst a ak chces na rok zahradku je dobre vziat ho teraz nech to besne steniatkovske obdobie ma teraz za sebou, o rok uz bude kludnejsi 😉

lenadka
5. aug 2011

@nini88 nasa Tete aj mackam vravi havo, minule kozu Lizu pomenovala havo 😀 😀 😀

rosienka
autor
5. aug 2011

Ahojte! Gratulujem vsetkym augustovym milacikom k rôciku! My oslavujeme zajtra Milusinkine narodeniny. Neuveritelne to leti, ved teraz som bola tehulka!? :( Dufam, ze ste vsetky OK a deticky pekne rastu. Nasa kocka uz zacina behat a vsade liezt do vysky, strach jej nic nehovori...

simuska153
5. aug 2011

@rosienka - Milenke gratulujeme k 1. narodeninkam 😵 a prajem všetko najlepsie a najkrajsie, stastne detstvo a krasny zivot 😉

rosienka
autor
5. aug 2011

@simuska153 dakujem 😉 A prajem Davidkovi tiez vsetko naj!

nini88
6. aug 2011

@lenadka Terezka je urcite mala sikovnica, asi sa jej tie zvieratka podobaju 😉 ved macky aj koza maju podobny "kozusok" a styri nozky - tak sa jej ani necudujem 😀

21
6. aug 2011

Vsetkym milacikom vsetko najsamlepsie..!!!!!!! 😀 😀 😀

memory97
10. aug 2011

@elina313 tak to bude ten najkrajsi darcek pre maleho. Havino nadherny, to bude radosti 🙂

@rosienka blahozelame malinkej k prvemu rociku a nech vam robi iba radost a rovnako aj vsetkym augustovym milacikom, ktori maju prvy rocik uz za sebou 😉

fialka5959
11. aug 2011

VSETKYM ZUZKAM, VSETKO LEN TO NAJ, K MENINAAAM 🙂
Ako pozeram asi vacsina ste po dovolenkach...

dymko
12. aug 2011

@memory97 dakujem, je to hrozne ked nechce jest a ja neviem ako mu pomoct

memory97
12. aug 2011

@dymko veru je, len treba skusat a hladat sposoby. Je to narocne, ale nakoniec sa nam odvdacia krasnym usmevom 😉

ilona3
22. aug 2011

Baby ako ste na tom so sedenim na nocniku? Rozmýšľam že zacneme aj ked viem že na odnaucenie sa od plienok je ešte skoro.

21
23. aug 2011

@ilona3 my uz ani nerozmyslame, mame problemy s kakanim a raz som ju posadila, ked isla kakat, boooolelo ju a odvtedy nechce nocnik ani vidiet. Tak hadam v tych 3 rokoch sa rozhodne aj sama... 😀 😀 😀

jajka377
23. aug 2011

No malá kaká do nočníka už 2mesiace, tesne pred 10.tym mesiacom. Ona inak ani nechcela, len pri tom sedela a tak jej to nešlo von a kakala aj na 4krát 😒 tak som to vyriešila tým, že som ju posadila na nočník a tam sa vykaká raz dva a je šťastná prešťastná 😀 A ja jasné že tiež. 😀 😀 😀 😀 😀 To už zahlási len kaka a ideme!!! 😉

ilona3
23. aug 2011

@jajka377 to je super mala je teda sikulka 🙂
Dnes sme sa boli ockovat a v poradni a sestricka chcela vedieť že či sa vycika aj vykaka do nocnika 😝 ked som sa priznala že ešte sme na nocniku nesedeli hneď ma sprdla že uz mame na nocnik posadzovat. Takze asi zacneme, ale ešte pockam kým sa spamata z dnešného pichania do oboch noziciek ☹

ilona3
23. aug 2011

@21 aké máte problémy s kakanim? Ma veľmi tvrdú stolicu?

jajka377
23. aug 2011

@ilona3 ja som malú tiež kvôli tomu posadila na nočník - že nám robila bobky 😀 😀 😀 😀 a teraz je to našťastie veľmi fajn - len s tým, že moc mi do plienky už kakať nechce a zase do mesta na nákupy brať nočník predsa nebudem 😅 Tak držím palce pri skúšaní!!!

elinka27
24. aug 2011

Bože baby, flákam to už sem ani moc nechodím nieje kedy, dnes je to presne rok čo sa narodila naša "augustovka" všetky tie "augustovky" ktoré mali a budú mať rôčik želám všetko najlepšie!

zuzicka1982
24. aug 2011

@elinka27 Ahoj 🙂 Aj my mame dnes 1.rocik. Prijemnu oslavicku 😉

ilona3
24. aug 2011

@zuzicka1982
@elinka27
Gratulujeme! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre