♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
3. nov 2011

caute, co nove? kakame? 😀 nasa ako kedy, niekedy pekne sedi a urobi co ma a niekedy mi zdrhne, ale teda na 80% spravi do nocnika co ma ked ju dam, ked nedam pekne do plienky 😀

memory97
25. nov 2011

@lenadka tak to je sikulka. Maly na nom nechce ani za nic, lepsie a pohodlnejsie do pampersky 😀

barinkova
30. dec 2011

ahoj kočky ja už normalne trpim nespavostou uz asi mesiac kvoli malej pekne na obed spi a v noci nehrozi,cim to je?kolko krat som celu noc hore co zaspi az o piatej rano a to tak dobre spavala,cim by som jej pomohla k spanku alebo tak,dakujem ☹

rosienka
autor
30. dec 2011

@barinkova to znie dost hrozne, kedy a ako dlho mava obedny spanok a kedy sa zacinate chystat na nocny spanok? Je to pre nu bud skoro, alebo uz velmi neskoro a potom sa tiez tazko zaspava. Mate nejaky zaspavaci ritual a aky mate vecerny program? Potom sa bude lahsie radit. Pripadne ste nemali v rodine nejake väcsie zmeny, na ktore by mohla reagovat?

fialka5959
1. jan 2012

@21 My uz mame ten prvy krok za sebou, sadla si na nocnik ale velmi ho nemusi. Asi tak 2 tyz. sme ho pravidelne pouzivali 3 do dna, ale znova zuacala mudrovat tak nechavam to asi az na leto ked bude behat po zahrade hola 😀
A prajem krasne sviatky

21
1. jan 2012

@fialka5959 Tiez pekne sviatky.. Ja obcas posadim na zachod, bez pomocnej dosky, drzim ju a tam vydrziiiii aj 10 min. 😀 😀 😀 Uz tam aj naprdkala 😀 😀 😀

fialka5959
11. jan 2012

Tak to je superrrr 🙂 Ked sa jej tam paci !

21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaemma
12. júl 2012

ahojky... nevedela som ze je na konikovy nieco take ako augustove babetka 2010 tak ak sa da radi by sme k vam patrili aj mi... neviem ci si tu radite alebo len tak sa bavite co mate noveho.. nechce sa mi citat vsetkych 2850 stran..🙂

rosienka
autor
14. júl 2012

@veronikaemma ahoj veronika, zial sem uz skoro nikto nechodi, lebo sa za ten cas vytvorili dve sukromky. Skus sa tam spytat, ci ta neprijmu.

veronikaemma
14. júl 2012

@rosienka aha aha a vcom su ine tie dve sukromky?? zalezi ci sa zapacim alebo nie ci?? 🙂

rosienka
autor
15. júl 2012

@veronikaemma v tej prvej sme boli tie, co sme sem chodili od zaciatku a druhu sukromku si vytvorili tie "opozdene", co zacali chodit az od jari/ leta 2010. Tam ta mozno prijmu, ak chces, ja uz nemam kontakt s ani jednou.

veronikaemma
16. júl 2012

@rosienka aha tak dakujem ja som nevedela ze nieco take vlastne tu existuje zaregistrovala som sa sem a skoro po roku som zistila ze je neico taketo... nechodila som tu nejako extra casto..🙂 a dakujem za info.

mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fifina461
17. jan 2013

@nikitka231 Kornan mi zachranil zivot...aj dcerku...narodila sa v 24tt...prisla som neskoro z kubinskej nemocnice....jeho posledne slova pred cisarskym zneli:" Oni Umieraju!!!" a sme tu. dcerka sa narodila 640 gramova a 30 cm----dnes ma uz 3kg a vdacim mi za vela,,,,to je moja skusenost

denisocka
17. jan 2013

@rosienka aahoj 🙂)))

rosienka
autor
18. jan 2013

@denisocka ahoj, ako sa mas? esteze zaviedol kôn ten odkazovac upozorneni na mail, lebo sem malo chodim.

denisocka
20. jan 2013

🙂
@rosienka máme sa super

rosienka
autor
20. jan 2013

@denisocka ved uz vidim a gratulujem k prirastku v rodine. Takeho by som aj ja raz chcela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre