♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
13. feb 2010

ideš volať sanitku? skus možno inu nemocnicu ako minule,nemáš nič opačným smerom?

denisocka
13. feb 2010

bihan,tak ma označ nech ma odstrania 😀

a ty ako,nekrvacaš?

ja dnes ležím a čakam či sa male pohne a nič 😖 . ale aj ja mam občas taky pocit v podbrušku,akoby zovretie, take slabe tvrdnutie alebo ako to nazvať, take jemne stuhnutie

bihan
13. feb 2010

Ja už ništ... vlastne už keď som bola na UZV, tak už som skoro nič nemala.. to aby som si ten pupok veľmi neužívala 😀 Na a maternica mi tvrdne tiež, v "múdrej knižke" som vyčítala, že pri prvorodičkách to začína po 20tt, u druhorodičiek skôr a intenzívnejšie... tak som zvýšila dávky horčíka.

Kua, som zvedavá, kedy si to tehu začnem konečne užívať 😝

denisocka
13. feb 2010

a ti teraz aj merali babatko,či len take rýchle to bolo?

bihan
13. feb 2010

nie nie, teraz len taká 5 minútovka, len viem, koľko má stehenná kosť a že váži asi 120g.. ešte aj fotky z 3D sú také o ničom, ani to sem neidem dávať.

denisocka
13. feb 2010

ale daj,alebo mi hod tie fotky na skype,ja zvedava..a ta kostička kolko má? 😝 a nieje to vela 120g???

bihan
13. feb 2010

Doki povedal, že presne zodpovedá 15+1, kosť nemeral ani v 12tt.. a fotky z 3D sú fakt len také machlanice.. to nestojí za reč.

kika36
13. feb 2010

Ahojte kocky 🙂 Ako sa dnes mame?
Bruska rastu? 🙂

denisocka
13. feb 2010

rastu
😉

kika36
13. feb 2010

Mne brusko vybehlo zo dna na den a odvtedy sa stale zvacsuje 🙂
Cakam prve babo takze je to pre mna taky zvlastny pocit...ale pekny 🙂

michaela80
13. feb 2010

bihan...takze tvrdne aj tebe brusko ? dnes po rannom keksiku mam pocit ze ho mam tvrde vkuse...nejdem ani dopratat ,chalani to dufam zvladnut a idem lahnut radsej...ake mnozstvo horcika beres na den? ja mam na den 48 mg , nie je to malo?

bihan
13. feb 2010

48mg? odporúčaná denná dávka pre ženy je 300mg.. dávam si jednu šumivú ráno a podľa toho, ako sa cítim cez deň, ešte na obed alebo večer.

bihan
13. feb 2010

a všetky tabletky, čo doma mám, sú 300-ky plus B6-ka, v jednom mám aj 200mg listovky

michaela80
13. feb 2010

tak idem na to , cize mozem tych 300... to znamena ze asi 5-6 tabletiek nevadi ze mam Magne B6 kde je 5 mg B6?

bihan
13. feb 2010

Pozor na to, pozerala som, ako je to s magne B6-kou a Magnesii lactas /(mliečnan horečnatý 470 mg) zodpovedá 48 mg Mg2+.. sa mi to zdá divné, aby tam bolo tak málo magnézka.

michaela80
13. feb 2010

no akurat som docitala letak a tam je ze tehotne mx. 2 tablety denne....cize bude niekto asi utekat do lekarne kupovat magnezium... ale ake?

lulusha
13. feb 2010

juj groka, drzim palce! nech to je vsetko v poriadku... ale isto sa ukaz dokimu!!!

bihan
13. feb 2010

Tak s tými dvomi tabletami v tehu by som veľmi nerátala 😀 ak si dobre spomínam, moja lekárka mi pri prvom tehu hovorila 4 MagneB6-ky dene 😀 inak ak si videla leták, tak je tam 6-8 tabliet denne.. Pohľadám ti, koľko B6-ky je v tých mojich

bihan
13. feb 2010

Tak pozerám, že Magne B6-ka má 5mg B6-ky v tablete a tie moje vitamíny 2mg B6-ky na 300mg horčíka 😅 Trochu rozdiel.

denisocka
13. feb 2010

no 200mg listovky aasi nie bihan 😝 najviac ma obyčajny acid.folicum a to 10mg, zvyšne su udavane v mikrogramoch,a to je stotina mg

denisocka
13. feb 2010

no reagovala som skor ako som dočítala,tak zahada vyriešena

bihan
13. feb 2010

tak to bude 0,2mg 😅 😀 proste polovica z toho, čo je vo väčšine tehotenských vitamínov...

halintoa
13. feb 2010

ahoj kočky,
vás kým človek dočíta 🙂
Peťa: blahoželám ku svadbe a teším sa na fotočky, určite si nádherná nevesta 😵

tea: s nohavicami mám rovnaký problém, pevné stehná a k tomu nepomerne štíhly pás. Mám jedny super rifle Con´s a inak nosím večne také, čo mi moc nesedia, resp. sú mi voľné na páse, inak fajn a strih mi sedí len bootcut - snáď som to napísala dobre (nižšie pás a do zvona).
Čo sa týka čiernych šiat, moja skorošvagrinka si na našu svadbu kúpila čierne šaty a brat jej potom vysvetlil, že to asi nebude vhodné 😀 . U nich v Číne to nie je smútnočná farba, tak nevedela. Napokon mala nádherné bielo-fialové šaty čnskeho strihu, bola dokonalá 🙂 . No ale k Tebe, aké šaty si si napokon zvolila? 🙂

Čo sa týka tvrdnutia bruška, keď som išla na WC po sexíku tiež som mala bruško úplne tvrdé, resp. som cítila, akoby v ňom niečo tvrdé bolo, tak neviem, či to nie je možné cítiť aj skôr...

lucy1990
13. feb 2010

Ahojte kocky, tak sa hlasim, ze uz som tu, tak ma vystavilo to vstavanie a fotenie, ze som si musela lahnut 😅 az teraz som to zbadala, ako ma to tehu vycerpava, predtym som po foteni este aj diskoteku zvladla..a dnes som sa musela ozvat, ze uz som unavena...takze sa to bude muset robit na 2x - nevadi..dakujem za podporu, Lenka uz bola ku koncu zvedava co sa deje, tak mi zacalo brusko vytrcat, aj ked som nic nezjedla 😕
Lulusha, fotila som styl akt, playboy styl, ale nic hulvatske, myslim, ze take jemne...a ukazku dat nemozem, lebo sa to bude ponukat jednemu slovenskemu alebo ceskemu casaku a nesmie to byt uverejnene...ale ked chces, tak poslem ip kde najdes moje fotky 😉

lenadka
13. feb 2010

caute, kay som vas docitala 😝 😝 😝

groka uz si dufam bola u lekara 😕

michaela, ja mam magnezko v takej modrej krabicke od galvexu, je tam 50 tabliet, obsahuje magnesi dihydricus 500mg, co zodpoveda 51mg cisteho horcika v jednej tablete, stalo max. 2€ /predtym mi ho Dr. napisal a ked sa minulo kupujem si ho/, beriem ho uz len rano, ale ked som mala problemy tak som mala nakazane 3x denne a ked ma boli brusko supnem si ho 2 x denne, no vacsinou teraz uz len 1x a vecer zas papam maternu, tam je tiez trosicku horcika 😉
okrem toho si rano k nemu davam vitamin E, kys. listovu a vit. C

lenadka
13. feb 2010

lucy, ja by som bola zvedava mne IP mozes poslat tiez 😀

denisocka
13. feb 2010

aj ja chcem IP

lucy1990
13. feb 2010

Babizne, ake ste zvedave 😀 mate to poslane 😉

mimkao
13. feb 2010

Ahojte. Groka, predpokladám, že si na pohotovosti, ale ak by nie, tak len chcem napísať, že mne sa dnes stalo presne to isté, tvrdnutie a potom tlaky. Ale ma to po chviľke prešlo a už sa to nezopakovalo.Ale kebyže áno, určite idem na pohotovosť, takže dúfam, že si tam aj ty. daj potom vedieť, jak si dopadla.
A aj ja blahoželám Peti ku svadbe. Všetko naj, naj. 😉

tea333
13. feb 2010

Groka 😖 😕 😒 Dufam ze si na tu pohotovost isla ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre