• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Press tak držím palce nech sa placenta umúdri :grinning:
16. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Rubinka, určite :wink:
16. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte fesandy :slight_smile:
tak my mame po prvotrimestrovom screeningu, vcera sme boli u Dr. Cunderlika. Male ma 6,3 cm a sme 12tt5d. meral mu aj NT ta je 1,4 a nosova kosticka je pritomna a ma 1,7. a inak sme videli srdiecko a mozog, mocovy mechur :d zaludok, chrbticu....ma aj ruky a nohy... :slight_smile: a skakalo tam ako blaznive a bol to super zazitok :slight_smile: zajtra mam poradnu a dnes este zavolat ake su vysledky z krvi, ale verim ze je vsetko ok :slight_smile:
16. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretulka, to je krasny citat, som si aj poplakala pri nom :slight_smile:

press, drzim palce, nech sa placenta posunie!

ja mam poradnu na buducu stredu, uz sa strasne tesime :grinning:
16. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čosi som tu zahliadla o monitore dychu

ja tiež určite niečo chcem, neviem ešte čo - či angelcare či tu novinku čo sa dáva do plienočky, ak mate skusenosť,tak poradte. ja by som chcela aj HLAVNE nejaku mini kameru + vysielačky
16. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisočka vidím že si si poradila s tým tučným písmom v albume :wink:

en monitor dychu by som chcela aj ja, taký pod matrac ale bola by som rada ak by sa dal niekde zapožičať.
16. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradila,,ani som ti nepodakovala - dakujem

mne sa zda že sa da u nas v Unione,musim si to preštudovať
16. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ja som bola na 3D minulý piatok u svojho lekára a vravel mi, že na 80% to bude chalan...tak sa teším...inak k tým pohybom, všetky tu už skoro niečo cítite a ja nič, akurát, že mám večer nafuknuté bruško
16. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pri malej mali monitor a urcite chcem aj teraz.... a urcite aj vysielcky :slight_smile:

inak kamoska mala monitor pozicany z dakej poistovne len uz neviem aka to bola, ze ked tam prihlasis dieta tak ti ten monitor na pol roka pozicaju :slight_smile:
16. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby doki mi nameral hlavicku 2,1,som 12+3tt je to ok?
16. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci a prečo by to nemalo byť OK
16. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len či neporadíte konkrétne typy, resp. či sa oplatí kupovať použité monitory - pipi kde je ten váš,čo ste mali predtým?mate odloženy či ste predali?
16. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka a stehennu kost ti kolko nameral? a dlzku babatka?
16. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila pouzity, ale len v zaruke, inak som sa bala a taktiez v zaruke som ho aj predala lebo je tam zaruka 3roky :slight_smile:
16. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a teraz ma napadlo kedy si zalozime album s fotkami brusiek a neskor deticiek? tam by sme mohli mat potom aj tu nasu tabulku :slight_smile:
16. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa zase nechystám ani na monitor, ani na vysielačky :grinning: Teda za podmienky, že sa mimi narodí po 38tt :wink:
16. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dostali ako svadobny dar monitor dychu Angelcare a to je hned ako aj vysielacka :wink: kamaratka co nam ho kupila ho maju tiez maju malinku 3-mesacnu dcerku a su s nim veeelmi spokojni...tak hadam aj my budeme :grinning:
16. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa a aky typ presne? a ako svadba - neviem či som prehliadla alebo si nepísala,
16. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu - http://babymed.com/Tools/Pregnancy/Calendar/Default.aspx tu si vypln a ukaže ti aka by mala byť hlavička
16. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebude ten monitor dychu viac stresovať?neviem, nemám žiadne skúsenosti, len si to neviem dosť dobre predstaviť, na akom princípe to funguje...
16. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati a kde si bola na 3D, u Dankovčíka? Inak predbežne blahoželám ku chlapčekovi. :wink:
16. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono to funguje tak ze ak nahodou prestane babo dychat tak to zacne pipat, nam sa to raz stalo tak som hned zobrala malu a nastastie bola ok :slight_smile:
16. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa, dobre položená otázka :wink:

Navyše bohužiaľ v 50% náhleho úmrtia novorodencov dochádza k mozgovej smrti, následkom čoho sa zastaví dýchanie a tam už nie je možná záchrana ani s najlepším monitorom na svete.
Ale v prípade napr. nedonosených detí, detí s refluxom a podobnými problémami s dýchaním, to môže byť super vecička :wink:
16. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,je pravda že falošneho poplachu sa bojim viac ako ozajsneho,možno viac tužim po nejakej vysielačke ako po tým podložkách na dýchanie...
16. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi stehennu kost mi nemeral ale babatko meria 5,7cm
16. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa taktiez nechystam kupovat monitor dychu, podla mna, ak nema dieta vazne problemy, je to zbytocne..jedine co asi obcas vyuzijem budu vysielacky :wink:

Dneska aj ja idem podat prihlasku pre maleho do skolky, dufam, ze nebudu problemy... :unamused:
16. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu,ale ved to sedí na tých 12+3 ,tak čo stresovaš?
16. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculienka, podl mna by ti Dr. 100% povedal ak by nebolo nieco okej! :wink:
16. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka, dlzka babatka sedi :slight_smile:
16. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok