• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ja si neviem vybrat rifle,mam len 160cm a 55kg a tak mi nejak ziadne nevyhovuju.potrebujem pas aj boky 2x45cm
16. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni: tak to budeš mať ešte len teraz doma veselo :grinning:

discovery: vitaj :slight_smile: , kedy máš termín?
16. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tantum striekame na afty,aj fialovu vodicku a aj tee tree
16. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz by som sa mala tiez po nejakych riflikoch kuknut, lebo brusko rastie a rastie a uz musim vela rozmyslat co skombinovat aby mi bolo pohodlne. nastastie mam dvoje take bedrove, ktore sa mi este super daju pod bruskom zapnut :slight_smile:
Tea daj fotecku riflov z c&a- som zvedava :wink:
16. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď už niečo lacnejšie na jedno plece, tak radšej ring-sling - dá sa rozložiť na celé plece (čo sa babyvak nedá) a dá sa skvele uťahovať podľa polohy miminka (čo sa zase vak nedá)... a stojí neporovnateľne menej ako šatka.

Jéj, ozaj, Tea si na rade :dizzy_face: naftu do benziňáku radšej netankuj.. to by mohlo dopadnúť o dosť horšie :sweat_smile:
16. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni obycajna fialova gencianka, len som pocula ze sa prestava vyrabat? :sweat_smile:

peta, no aj horsie sa mohlo stat,hlavne ze auto ide :wink:

deni aj ja som zvedava na tu komodu :wink: mne ponukli baby z regionov co si piseme, hned som mala 3 IP ked som napisala ze zhanam :grinning: takze si asi poziciam od kamosky, my sme im zas poziciavali hojdacku a choditko, dokonca ma k tomu aj postielku tak som strasne rada budu vedla seba-v kuchyni, ked budem varit aby som babo mala na ociach :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan a nemas "po ruke" nejaky link ako TO vyzera, som v tom celkom amater :sweat_smile:
16. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ako ma dlho tie afty?
16. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
genciánka je toxická :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenadka, takto .. je to vlastne len krátka šatka s krúžkami, len neviem, čo má toto za krúžky a či a nešmýka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7208318
16. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chcem podeliť o radosť z augustového prírastku....dúfam že všetko prebehne hladko bez problémov.držte palce,päste..
16. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni,asi 4dni ukazuje,ze ho tam boli, 2dni uz mastime genciankou.viem ze je toxicka,ale pomoze.ine po ruke nemam
16. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda naj šatky aj slingy má didymos, ale to je zase aj navyššia cenová kategória :slight_smile:
http://www.didymos.cz/nabidka/ringsling/didysling.html
16. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som rano zjedla hrianku a teraz som zistila, ze ten chleba bol uz plesnivy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze sa malemu nic nestane z toho!!!!!!!
16. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuuha, este ze to bola hrianka a mozno si ten humus trochu vynicila :fearful:
16. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor, uplne som z toho hotova, lucy... ako som si to mohla nevsimnut :pensive:
16. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hadam sa nic nestalo...teraz sa uz nestresuj, uz ti to davno stravilo, treba verit ze je to ok :unamused: uz s tym nic neurobis tak nestresuj, nerobis tym malemu dobre...
16. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luluš a chutilo? :grinning:
16. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulusha neboj- malinkemu sa urcite nic nestane! :wink:
16. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulus, no co uz :sweat_smile:
16. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, no dobre, tak sa idem ukludnit pri seriali :slight_smile: dakujem za podporu :wink:

deni, celkom aj chutilo...dokelu :confounded:
16. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka, to sa este aj rymuje :sweat_smile:
16. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vy kukate panelak? :confused:
16. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulus nezjedla si to schvalne,l horsie je ked napr. niektori ludia a aj moja svokra povedala ked sa jej na lekvar chytila plesen, ze vsak len malinka zvrchu, zoskrabneme a bude to jedle, hadam to nevyhodim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela Ordináciu,ale malý lapil druhý dych tak mame veselo
16. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua mne to blbne, ten link tam byt nemal :angry:
16. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja pozeram, ze co tym chcel basnik povedat :grinning:
16. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja sa mi tu jasi :sweat_smile: ale o 20.30 ma brat ATB tak neriesim :sweat_smile:
16. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz lezka po rozpravke v posteli :slight_smile:

lucy tehu demencia preskocila aj na moj pocitac a ked mam otvorene dve stranky naraz tak mi to obcas takto prekopci :sweat_smile: takze holych chlapov naraz s konikom pozerat nebudem :grinning: este by som sa prezradila :grinning:
16. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale preco? niektore by sa mozno radi pozreli :sweat_smile:
16. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok