• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
michaela: ja by som bola u lekára už dávno, len ten môj je taký odborník ako abbeyna gynekologička... Musím vymeniť, len mi bude ľúto za sestričkou, tá to tam ťahala...

No, idem variť - zvolila som si zemiakový gulášik s kuracím mäskom a párkami a zatiaľ mi pekárnička upečie bábovku : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15090 :dizzy_face:
18. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija,aj moja stara banda ide 22.febr. do smokovca, tusim pavilon 2b. Ak chces,posli mi tc do ip,mozno tam zbehneme pozriet bandu
18. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa my mame dnes palacinky a brokolicovu polievocku
18. feb 2010 o 11:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam parkovu polievku a budu tiez palacinky s pudingom
18. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano kocky :slight_smile: clovek sem len zbehne a uz slinta :grinning: tusim preskocim ranajky a pojdem rovno na obed...inak vcera som sa ani nerozlucila, mm pustil film a bol dost dobry, tak som ani nevnimala svet okolo seba :slight_smile: vola sa to Sirota... :wink:
18. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,

testy na tehu cukrovku sa robia cca okolo toho 20tt, presne ako si vravela Marija :wink:
18. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hali ja ma tiez taku nadchu, ale pomalicky prechadza, beriem len vitaminy a viac pijem, uz som ako prietokovy ohrievac :grinning:
18. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja slintam ked vidim tu babovku, u nas je sosovicova polievka s uden. rebierkami a franc, zemiaky, prave som ich vypla
18. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta babovka vyzera mnamkovo
18. feb 2010 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmysalm upiest ju normalne-to by slo nie?
18. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte mi, ako si zmením v ktorom týždni som, ja som totiž v 13 tt a tento systém mi dal 16 tt.
dakujeem
18. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka jasne ze slo, ja tiez niekedy skusim
18. feb 2010 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus discovery iný dátum menzesu,kým nebudeš mať taky TP aky maš v tehu kižke
18. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez sa pridavam do vasej - nasej skupiny :slight_smile:
18. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mam na predaj takuto fesi postel pre chlapca skuste pozriet,musime doma urobit viacej miesta...preto predavame...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7819146&tab=6
18. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? spinkate? ja som si paradne schrupla na hodinku pred chvilou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem si dat detsku vyzivu, nech ma malinky nejake vitaminy :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, sedím a čakam ,či sa nepožehlia veci same ... ale nič sa nedeje. ja som dnes robila ešte palacinky s pudingom,som z toho statia pri panvici uplne grogy
18. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam ze sa samo vsetko porobi, som nejaka nevyspata, neviem preco som polku noci nespala a ked uz by som aj zvonil budik dat malej ATB o 4.15, oci sa mi zatvaraju ale kavu sio dat nechcem, lebo zas vecer nebudem moct zaspat...mam chut na jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno...ja som tak cakala asi mesiac...a tie svine sa nepozehlili... :frowning2: ale ja moc veci nezehlim, co nosim na doma, pekne poskladam a dam do skrine, no a co :grinning:
palacinky by som si dala, mnaaam... ale je to makacka... ja som si teraz objednala langose u svokry, muz ide zajtra ku nim a v sobotu ich mam tu, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luluš,len dufam že ti ich svokra nezačala robiť už dnes :grinning: .. bo to dopadneš jak s tým chlebom , či to bol niekto iny čo jedol zeleny chlieb s penicilinom? :grinning:
18. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez som tu,lezim v posteli a citam vsetko mozne,nic spravene,v kuchyni bordel,pradlo nezvesene,nuz co uz ked sa clovek na to neciti,nebudem to silit,praca pocka.idem hodit foto do albumu tak mrknite.
18. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
langose???jujjj tak tie by som si dala aj ja... :grinning:
18. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej macu,to je ale modelka,ake ma dlhe nožky
18. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto bude kupovať na kupanie VEDIERKO ???? http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3020149&tab=1
18. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali tento typ http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6502169&tab=8 , ale už taku nechcem,vykocovalo sa to na posteli,uzky spodok,takže bud kupim klasicku komunisticku alebo neviem
18. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez rozmyslam nad vedierkom ale to tak do 2 mesiacov,potom taku standartnu vanicku.
deni,vy ste kupali maleho na posteli?
18. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ano, to ja som si dala "zelenu hrianku" :grinning: hadam tie langose vydrzia z piatka na sobotu...a mozno ich bude robit az v sobotu...roi k nim aj taku skvelu fazulovu polievocku, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vedierko som zvazovala aj ja, vraj sa babatkam viac paci, len si neviem predstavit, ako ho v nom poriadne vyumyvam, ked je tam take natlacene :confounded:
Deni, ja budem mať požičanú Shantalu :wink: Vaničku máme doma, nikde inde ako vo vani sme ju nepoužívali :slight_smile:
deni ta posladna vyzera dost stabilna, uz mi tie linky chybali :grinning:
kedierko? naco, doma mam vedier :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok