♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

halintoa
18. feb 2010

michaela: ja by som bola u lekára už dávno, len ten môj je taký odborník ako abbeyna gynekologička... Musím vymeniť, len mi bude ľúto za sestričkou, tá to tam ťahala...

No, idem variť - zvolila som si zemiakový gulášik s kuracím mäskom a párkami a zatiaľ mi pekárnička upečie bábovku : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15090 😵

denisocka
18. feb 2010

Marija,aj moja stara banda ide 22.febr. do smokovca, tusim pavilon 2b. Ak chces,posli mi tc do ip,mozno tam zbehneme pozriet bandu

evitkamalicka
18. feb 2010

halintoa my mame dnes palacinky a brokolicovu polievocku

denisocka
18. feb 2010

Ja mam parkovu polievku a budu tiez palacinky s pudingom

lucy1990
18. feb 2010

Dobre rano kocky 🙂 clovek sem len zbehne a uz slinta 😀 tusim preskocim ranajky a pojdem rovno na obed...inak vcera som sa ani nerozlucila, mm pustil film a bol dost dobry, tak som ani nevnimala svet okolo seba 🙂 vola sa to Sirota... 😉

zuzannas
18. feb 2010

Caute kocky,

testy na tehu cukrovku sa robia cca okolo toho 20tt, presne ako si vravela Marija 😉

lenadka
18. feb 2010

hali ja ma tiez taku nadchu, ale pomalicky prechadza, beriem len vitaminy a viac pijem, uz som ako prietokovy ohrievac 😀

lenadka
18. feb 2010

veru aj ja slintam ked vidim tu babovku, u nas je sosovicova polievka s uden. rebierkami a franc, zemiaky, prave som ich vypla

evitkamalicka
18. feb 2010

ta babovka vyzera mnamkovo

lenadka
18. feb 2010

rozmysalm upiest ju normalne-to by slo nie?

discovery8080
18. feb 2010

poradte mi, ako si zmením v ktorom týždni som, ja som totiž v 13 tt a tento systém mi dal 16 tt.
dakujeem

evitkamalicka
18. feb 2010

lenadka jasne ze slo, ja tiez niekedy skusim

denisocka
18. feb 2010

skus discovery iný dátum menzesu,kým nebudeš mať taky TP aky maš v tehu kižke

klapinka
18. feb 2010

ahojte, tiez sa pridavam do vasej - nasej skupiny 🙂

nikitka231
18. feb 2010

kocky mam na predaj takuto fesi postel pre chlapca skuste pozriet,musime doma urobit viacej miesta...preto predavame...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7819146&tab=6

lulusha
18. feb 2010

kde ste vsetky? spinkate? ja som si paradne schrupla na hodinku pred chvilou... 😝 idem si dat detsku vyzivu, nech ma malinky nejake vitaminy 🙂

denisocka
18. feb 2010

ja som tu, sedím a čakam ,či sa nepožehlia veci same ... ale nič sa nedeje. ja som dnes robila ešte palacinky s pudingom,som z toho statia pri panvici uplne grogy

lenadka
18. feb 2010

ja cakam ze sa samo vsetko porobi, som nejaka nevyspata, neviem preco som polku noci nespala a ked uz by som aj zvonil budik dat malej ATB o 4.15, oci sa mi zatvaraju ale kavu sio dat nechcem, lebo zas vecer nebudem moct zaspat...mam chut na jahody 😝

lulusha
18. feb 2010

mno...ja som tak cakala asi mesiac...a tie svine sa nepozehlili... ☹ ale ja moc veci nezehlim, co nosim na doma, pekne poskladam a dam do skrine, no a co 😀
palacinky by som si dala, mnaaam... ale je to makacka... ja som si teraz objednala langose u svokry, muz ide zajtra ku nim a v sobotu ich mam tu, mnam 😝

denisocka
18. feb 2010

luluš,len dufam že ti ich svokra nezačala robiť už dnes 😀 .. bo to dopadneš jak s tým chlebom , či to bol niekto iny čo jedol zeleny chlieb s penicilinom? 😀

maculienka123
18. feb 2010

ja tiez som tu,lezim v posteli a citam vsetko mozne,nic spravene,v kuchyni bordel,pradlo nezvesene,nuz co uz ked sa clovek na to neciti,nebudem to silit,praca pocka.idem hodit foto do albumu tak mrknite.

nikitka231
18. feb 2010

langose???jujjj tak tie by som si dala aj ja... 😀

denisocka
18. feb 2010

ej macu,to je ale modelka,ake ma dlhe nožky

denisocka
18. feb 2010

kto bude kupovať na kupanie VEDIERKO ???? http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3020...

denisocka
18. feb 2010

my sme mali tento typ http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6502... , ale už taku nechcem,vykocovalo sa to na posteli,uzky spodok,takže bud kupim klasicku komunisticku alebo neviem

maculienka123
18. feb 2010

ja tiez rozmyslam nad vedierkom ale to tak do 2 mesiacov,potom taku standartnu vanicku.
deni,vy ste kupali maleho na posteli?

lulusha
18. feb 2010

😀 😀 ano, to ja som si dala "zelenu hrianku" 😀 hadam tie langose vydrzia z piatka na sobotu...a mozno ich bude robit az v sobotu...roi k nim aj taku skvelu fazulovu polievocku, mnam 😝

vedierko som zvazovala aj ja, vraj sa babatkam viac paci, len si neviem predstavit, ako ho v nom poriadne vyumyvam, ked je tam take natlacene 😖

bihan
18. feb 2010

Deni, ja budem mať požičanú Shantalu 😉 Vaničku máme doma, nikde inde ako vo vani sme ju nepoužívali 🙂

lenadka
18. feb 2010

deni ta posladna vyzera dost stabilna, uz mi tie linky chybali 😀
kedierko? naco, doma mam vedier 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre