♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
18. feb 2010

ze kedierko 😀 😀 😀

bihan
18. feb 2010

A v Shantale kúpe kamoška ešte svoju dvojročnú cácorku 🙂

lenadka
18. feb 2010

lulu, este ze ti tie langose posle, mna sa pred vcerom svokra pytala v aute ked sme ju zviezli od lekara domov, ze robila sisky a parene buchty ci nam da, ja ze ok, ale buchty mam radsej...a doniesla mi za tanier sisiek a AZ jednu buchtu aj to tu co malej dala cesto a ta sa s tym babrala, tak to vyzeralo skor ako slimak nie buchta 😀 😅 😀 😅

denisocka
18. feb 2010

a čo to šantala?

lenadka
18. feb 2010

bihan a ako to vyzera? 😕 pozam len vanicku a vedierko, to shantale ee

denisocka
18. feb 2010

macu,hej na posteli 😀 take netradične ..... doniesli sme vaničku,naliali kus vody a davaj .....

,potom sme ho kupali nejak tak http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4031586&tab=8 , potom som vaničku od zlosti rozbila bo zavadzala a kupila som , prosím nesmejte sa , obrovsky lavor s dvoma uškami a kupe sa tam dodnes 😀 . samozrejme,lavor je vo vani , nie na posteli v spálni

lenadka
18. feb 2010

vyzera to dobre aj cena je ok a je to sirsie ako klas. vedierka

denisocka
18. feb 2010

aha, a to je bihan nejak väčšie ako to Tummy? no ak bude druhe take hyperaktívne ako prve,tak kupim nejaky bazen v Mountfilde

denisocka
18. feb 2010

leni,tak asi v obyčajnom vedierku sa deti nekupu,ak neratam toho nášho v lavory

lenadka
18. feb 2010

deni aj my sme tak hore mali svokrovci taku pidi kupelnu tak sme dali vanicku na gauc, hned vedla toho som mala stol na prebalovanie a islo sa ... ten lavor co spominas v tom sme malu kupali u babky, jej sa to hadam este viac ratalo ako vanicka 😀

denisocka
18. feb 2010

tak aby ste videli,vyguglila som dalšiu maminu expertku,takto to vyzera aj u nás http://sites.google.com/site/markusfamily/lavor... a stalo ma to len 7€

bihan
18. feb 2010

Shantala je z tých dostupných vedierok najlepšia, anatomicky tvarovaná.. Tummy Tub je všade rovnako "hrubý", nemá to zadné predĺženie.. fakt aj dvojročné dieťa sa do nej vprace 😀

lenadka
18. feb 2010

deni, mam fotku malej v obycajnom vedre v ktorom som nosila vodu do tej vanicky 😀 ale kupat som ju tam fakt neskusala 😀

denisocka
18. feb 2010

ináč,dnes som videla že moja značka šatiek - storchenwiege - LEO ma novu farbu Cafee , to chcem !!! http://nosime.sk/tovar2037-storchenwiege_leo_ca...

lenadka
18. feb 2010

deni to je on 😀

bihan
18. feb 2010

Sára sa u svokrovcov tiež kúpala v takom lavóri s ušami a bolo jej tam super 😀

lenadka
18. feb 2010

v takom este aj mna u babky kupali 😀 je

lenadka
18. feb 2010

baby ako je to dnes, este sa bali na siroko do postoliek ci nie?

bihan
18. feb 2010

Lekári už nemajú direktívy odporúčať široké balenie, ale nejaká komančovská pediatrička, ťa ešte možno bude "nútiť" baliť na široko. Oficiálne to už nie je potrebné.

denisocka
18. feb 2010

ja som davala pampersu a 1plienku dvojmo + poštolky tuším do 6týž,po prvu kontrolu. na nej ešte nemal tie jadierka,ale všetko bolo Ok,tak sme to zrušili

maculienka123
18. feb 2010

baby to tie satky ako sa uvazuju,nemoze sa to rozviazat?

denisocka
18. feb 2010

nerozviaže sa,neboj,treba kupiť,porodiť a viazať 😉

maculienka123
18. feb 2010

len to si sama asi neuviazem,ci ano?

denisocka
18. feb 2010

no,hadam ti to nemám prisť viazať ja? 😀 pravdaže sama,je to jednoduche

bihan
18. feb 2010

a kto iný by ti to viazal? 😀

lenadka
18. feb 2010

ked sme boli v utorok u pediatricky prisla tam mamina s babom v satke a veru mala problem sa porozvazovat 😅

lenadka
18. feb 2010

aj sa mi zdalo ze us sa do postoliek nemusi, lebo svagrina maleho takmer vobec nebalila nasiroko a ja mam fungl nove 3ks postolky na suchy zips 😅 😅 😅

lenadka
18. feb 2010

no, bola som sa popytt pivnice co som robila v lete a vylovila som zvarane cernice, mrazene maliny a slivky a ide sa bastit, len skoda ze jahody mi uz dosli ☹

maculienka123
18. feb 2010

no to som zvedava,som to este ani nevidela nejak nazivo,takze kupim a budem praktizovat na krsniatkovi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre