• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
pozri v okolí nekaku poradkinu na nosenie . naklikni sa na www.nosenie.sk a pozistuj čo maš v okolí
18. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach moj pravopis a mylslea som stránku www.nosime.sk a nie nosenie.sk
18. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze vsetky studujem o 106 to nosenie :grinning:
18. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme kupovali taku tu klasicku vanicku z ikey, ale pouzili sme ju asi tak max 2 razy, kupali sme bud v umyvadle alebo vo velkej vani.. :wink:
18. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skôr si myslím, že tie, čo nemajú v pláne nosiť a kúpať v kýbliku, nemajú veľmi na čo reagovať :grinning:
ja už len poznámočku k nosime.sk, ak si tam náhodu niekto niečo budete chcieť objednať, tak čakajte s mesačnou dodacou lehotou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mňa dnes zase tak príšerne bolí hlava, že by som si ju najradšej o niečo otrieskala. :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecer ideme na Novu scenu na Fragile, sa moooc tesim! :dizzy_face:
18. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej konecne sa tu linky objavili som vsetko prestudovala :grinning:

to vedierko sa mi pozdava o nom som citala uz dlhsie, link som poctivo ulozila a budem o nom uvazovat :grinning:

a satky sa mi tiez pozdavaju len baby neboli vas z toho chrbat a krize ked uz je dieta vacsie? :confused:

ja som bola dnes na tych AFP testoch sice rano som zjedla trochu jogurtu ale ako sme prisli k dr. som ho cely vygrcala :rolling_eyes: mne sa zase vratili nevolnosti ma ide porazit :angry: neni zase dna co by som nevracala :confounded: boze len sa bojim aby mi to netrvalo celych 9 mesiacov :frowning2:
18. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako všetky chodíte na AFP :sweat_smile: Ja mám síce papier vypísaný, ale na kontrolu idem až v marci, tak sa zatiaľ cucať asi nedám...tak o týždeň :grinning:
Normále nechápem, že už je za chvíľku koniec februára.. kam ten čas tak letí? :confused:

Peťa, z nosenia práveže chrbát vôbec nebolí, lebo je váha rozložená na celú vrchnúť časť tela - plecia aj pás, kým nar. pri klokankách len na tie tenké pásy na pleciach..v tom je rozdiel :wink:
18. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tak to budes mat zazitok hned by som aj ja isla :wink: aj mne sa Fragile velmi lubi :slight_smile:
18. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu :grinning: ja som bola vcera na AFP a mam modrinu... mala stale chodi pozerat, ze co to mam :grinning: Bihan, ja mam v tych papieroch napisane, ze sa to ma stihnut do 15+6tt, ci je to jedno kedy? :confused:
18. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je Fragile? :sweat_smile:

Marija, nie je. V mojich papieroch je medzi 14+1 a 17+6, čiže mi napísala termíny medzi 7.2. a 4.3 a kedy sa dostavím na odber, to už je na mne :wink:
18. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan no dobre vediet :wink: ja som rada ze ste tu take co maju z mnoha vecami skusenosti a mozete poradit :wink: lebo ja si vzdy najradsej necham poradit od skusenych :slight_smile: a ty si Sáru kupala v tom vedierku? neviem ci si to tu pisala...
18. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa, to máš fajn, ak si necháš poradiť, ja som myslela, že všetko viem najlepšie a potom som nakúpila sprostosti.. ale po narodení malej som sa, našťastie, trošku unormálnila :grinning: Sáru som vo vedierku nekúpala, máme vaničku s protišmykovým dnom a tiež slúži doteraz. :slight_smile:
18. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,pridavam sa do skupiny....pozeram,ze niektore ste tu uz poriadne zbehle a niektore cakate nie prve babo.toto je moje prve tehu mam 32,takze sa vsetkeho obavam a snazim sa aby mi nic neuslo.chcem sa spytat na vase srdcove frekvencie a tlak....ja mam vysssi uz teraz a pulz okolo100,vraj je to ok,ale niekedy ma stve ze sa zadycham pri malej namahe......ekg mam ok.............a este mi pomoze ak mi napisete ake ste uz absolvovali vysetrenia......Dakujem.....
18. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan sranda, preco je to tu inak ako vo Francuzsku??? Kukla som to este raz a mam tam napisane od 14+0 do 15+6 :confused: no co uz. Stihla som to podla nasho tak akurad. O tyzden by mali byt vysledky, dufam, ze dopadnu dobre lebo tri tyzdne budem mimo BA...

Ja som kupala malu klasicky vo vanicke a vyhovovalo mi a ked som nemohla ja kupat na zaciatku kupala mamina alebo manzel a bolo to pre nich take prirodzenejsie, takze oprasim staru vanicku a ideme na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked uz vedela sediet tak vo vysokom sprchovom kute sme ju umyvali, kedze vanu nemame.
18. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to bravali po 16týždni,to AFP ...
18. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan: Fragile je slovenska a'cappella (7 spevakov spievajucich bez hudobných nástrojov) a su veelmi super! :wink:
18. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka vitaj. Ja mam skor problem s nizkym tlakom takze neporadim... A vysetrenia... no bola som na prvopociatocnom odbere krvi, krvny obraz plus HIV, zltacka, toxoplazmoza atd. V 12tt som bola na UZV kde sa meralo NT a CRL a brali mi krv na PAPP, a vcera mi brali krv na AFP. O tyzden by mal byt vysledok tychto dvoch krvnych testov a tykaju sa genetiky, ci nema babatko napr. DOwnov syndrom. Este som bola na 3D v 15tt, ale to som sa objednala sama aj sama som si to hradila. To by malo byt asi vsetko na co si spominam :sunglasses:
18. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni my? :confused: to nechapem :confused: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka: Vitaj! :dizzy_face: a nemaj boja, len sa moc nepozoruj, sestricka Ti bude na kazdej poradni merat tlak, takze ked nieco zisti (ak zisti) urcite to bude riesit :wink:
18. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fragile su super, ja som na nich bola v Scherzi aj s muzom, uzasne spievaju, aj show robia dobru :slight_smile:

mne uz jedny AFP robili v 12 tt a teraz mi budu robit na buducu stredu, to budem 15 a 5 tt

leni, mila svokra :slight_smile:) mne by tie sisky bodli asi viac, aj na ne mam chut :sunglasses:
18. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam tiez nizky, naposledy som mala tusim 90/60
Mne doktor povedal ze krv na AFP sa ma brat po ukoncenom 15 tyzdni

Bihan ja si velmi rada necham poradit :slight_smile:
Ak si dobre spomínam, tak na tej stránke, na ktorú som tu dávala link o všetkých krvných tehu testoch bolo písané AFP medzi 14 a 20tt. Podľa mňa ani tak neide o to kedy presne, ale aby bol presne určený dátum začiatku tehotenstva, lebo potom sú tie výsledky skreslené a vychádzajú bludy.

S tlakom som, našťastie, nikdy problémy nemala :slight_smile:
18. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my,som sestrička a stihla som už robiť aj na gynde na amb
18. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan a ten datum urcia na zaklade toho merania v tom 12tt ci? Lebo mne do tych papierov napisal, ze podla poslednej MS som 12+0, podla UZV 12+6, a aj na tom druhom papieri co som odovzdala pri vcerajsom odbere bolo napisane len podla poslednej MS kolko a podla UZV ktore mi robili v tom akoze 12 ale uz v podstate v 13tt ..
18. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som dopisat k tomu AFP mi hovoril ze najdolezitejsie je ze musi byt ukonci 15tt a do 20tt to je jedno kedy sa krv zoberie...

Deni inak pekna fotka :wink:
18. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska fakt? Jaaaaj, tak potom tomu rozumiem :wink: no parada!
18. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme písali PM, potom nejaky udaj z USG - kto aký mal - trebars CRL v akom týždni kolko, alebo BPD a potom nejake zakladne udaje ako vek a tak, no a krv . a tam sa posudzuje kolko tých hormonov v krvi momentálne je a vzhladom k týždni tehu či je to OK
18. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok