♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
18. feb 2010

pozri v okolí nekaku poradkinu na nosenie . naklikni sa na www.nosenie.sk a pozistuj čo maš v okolí

denisocka
18. feb 2010

ach moj pravopis a mylslea som stránku www.nosime.sk a nie nosenie.sk

lenadka
18. feb 2010

vidim ze vsetky studujem o 106 to nosenie 😀

zuzannas
18. feb 2010

Tak my sme kupovali taku tu klasicku vanicku z ikey, ale pouzili sme ju asi tak max 2 razy, kupali sme bud v umyvadle alebo vo velkej vani.. 😉

bihan
18. feb 2010

Skôr si myslím, že tie, čo nemajú v pláne nosiť a kúpať v kýbliku, nemajú veľmi na čo reagovať 😀
ja už len poznámočku k nosime.sk, ak si tam náhodu niekto niečo budete chcieť objednať, tak čakajte s mesačnou dodacou lehotou 😝

Mňa dnes zase tak príšerne bolí hlava, že by som si ju najradšej o niečo otrieskala. 🙄

zuzannas
18. feb 2010

Vecer ideme na Novu scenu na Fragile, sa moooc tesim! 😵

peta131
18. feb 2010

Jeej konecne sa tu linky objavili som vsetko prestudovala 😀

to vedierko sa mi pozdava o nom som citala uz dlhsie, link som poctivo ulozila a budem o nom uvazovat 😀

a satky sa mi tiez pozdavaju len baby neboli vas z toho chrbat a krize ked uz je dieta vacsie? 😕

ja som bola dnes na tych AFP testoch sice rano som zjedla trochu jogurtu ale ako sme prisli k dr. som ho cely vygrcala 🙄 mne sa zase vratili nevolnosti ma ide porazit 😠 neni zase dna co by som nevracala 😖 boze len sa bojim aby mi to netrvalo celych 9 mesiacov ☹

bihan
18. feb 2010

Nejako všetky chodíte na AFP 😅 Ja mám síce papier vypísaný, ale na kontrolu idem až v marci, tak sa zatiaľ cucať asi nedám...tak o týždeň 😀
Normále nechápem, že už je za chvíľku koniec februára.. kam ten čas tak letí? 😕

Peťa, z nosenia práveže chrbát vôbec nebolí, lebo je váha rozložená na celú vrchnúť časť tela - plecia aj pás, kým nar. pri klokankách len na tie tenké pásy na pleciach..v tom je rozdiel 😉

peta131
18. feb 2010

Zuzi tak to budes mat zazitok hned by som aj ja isla 😉 aj mne sa Fragile velmi lubi 🙂

marija
18. feb 2010

Uz som tu 😀 ja som bola vcera na AFP a mam modrinu... mala stale chodi pozerat, ze co to mam 😀 Bihan, ja mam v tych papieroch napisane, ze sa to ma stihnut do 15+6tt, ci je to jedno kedy? 😕

bihan
18. feb 2010

čo je Fragile? 😅

Marija, nie je. V mojich papieroch je medzi 14+1 a 17+6, čiže mi napísala termíny medzi 7.2. a 4.3 a kedy sa dostavím na odber, to už je na mne 😉

peta131
18. feb 2010

Bihan no dobre vediet 😉 ja som rada ze ste tu take co maju z mnoha vecami skusenosti a mozete poradit 😉 lebo ja si vzdy najradsej necham poradit od skusenych 🙂 a ty si Sáru kupala v tom vedierku? neviem ci si to tu pisala...

bihan
18. feb 2010

Peťa, to máš fajn, ak si necháš poradiť, ja som myslela, že všetko viem najlepšie a potom som nakúpila sprostosti.. ale po narodení malej som sa, našťastie, trošku unormálnila 😀 Sáru som vo vedierku nekúpala, máme vaničku s protišmykovým dnom a tiež slúži doteraz. 🙂

janka2112
18. feb 2010

Ahojte baby,pridavam sa do skupiny....pozeram,ze niektore ste tu uz poriadne zbehle a niektore cakate nie prve babo.toto je moje prve tehu mam 32,takze sa vsetkeho obavam a snazim sa aby mi nic neuslo.chcem sa spytat na vase srdcove frekvencie a tlak....ja mam vysssi uz teraz a pulz okolo100,vraj je to ok,ale niekedy ma stve ze sa zadycham pri malej namahe......ekg mam ok.............a este mi pomoze ak mi napisete ake ste uz absolvovali vysetrenia......Dakujem.....

marija
18. feb 2010

Bihan sranda, preco je to tu inak ako vo Francuzsku??? Kukla som to este raz a mam tam napisane od 14+0 do 15+6 😕 no co uz. Stihla som to podla nasho tak akurad. O tyzden by mali byt vysledky, dufam, ze dopadnu dobre lebo tri tyzdne budem mimo BA...

Ja som kupala malu klasicky vo vanicke a vyhovovalo mi a ked som nemohla ja kupat na zaciatku kupala mamina alebo manzel a bolo to pre nich take prirodzenejsie, takze oprasim staru vanicku a ideme na to 😝 a ked uz vedela sediet tak vo vysokom sprchovom kute sme ju umyvali, kedze vanu nemame.

denisocka
18. feb 2010

my sme to bravali po 16týždni,to AFP ...

zuzannas
18. feb 2010

Bihan: Fragile je slovenska a'cappella (7 spevakov spievajucich bez hudobných nástrojov) a su veelmi super! 😉

marija
18. feb 2010

Janka vitaj. Ja mam skor problem s nizkym tlakom takze neporadim... A vysetrenia... no bola som na prvopociatocnom odbere krvi, krvny obraz plus HIV, zltacka, toxoplazmoza atd. V 12tt som bola na UZV kde sa meralo NT a CRL a brali mi krv na PAPP, a vcera mi brali krv na AFP. O tyzden by mal byt vysledok tychto dvoch krvnych testov a tykaju sa genetiky, ci nema babatko napr. DOwnov syndrom. Este som bola na 3D v 15tt, ale to som sa objednala sama aj sama som si to hradila. To by malo byt asi vsetko na co si spominam 😎

marija
18. feb 2010

Deni my? 😕 to nechapem 😕 😅

zuzannas
18. feb 2010

Janka: Vitaj! 😵 a nemaj boja, len sa moc nepozoruj, sestricka Ti bude na kazdej poradni merat tlak, takze ked nieco zisti (ak zisti) urcite to bude riesit 😉

lulusha
18. feb 2010

Fragile su super, ja som na nich bola v Scherzi aj s muzom, uzasne spievaju, aj show robia dobru 🙂

mne uz jedny AFP robili v 12 tt a teraz mi budu robit na buducu stredu, to budem 15 a 5 tt

leni, mila svokra 🙂) mne by tie sisky bodli asi viac, aj na ne mam chut 😎

zuzannas
18. feb 2010

a ja mam tiez nizky, naposledy som mala tusim 90/60

peta131
18. feb 2010

Mne doktor povedal ze krv na AFP sa ma brat po ukoncenom 15 tyzdni

Bihan ja si velmi rada necham poradit 🙂

bihan
18. feb 2010

Ak si dobre spomínam, tak na tej stránke, na ktorú som tu dávala link o všetkých krvných tehu testoch bolo písané AFP medzi 14 a 20tt. Podľa mňa ani tak neide o to kedy presne, ale aby bol presne určený dátum začiatku tehotenstva, lebo potom sú tie výsledky skreslené a vychádzajú bludy.

S tlakom som, našťastie, nikdy problémy nemala 🙂

denisocka
18. feb 2010

no my,som sestrička a stihla som už robiť aj na gynde na amb

marija
18. feb 2010

Bihan a ten datum urcia na zaklade toho merania v tom 12tt ci? Lebo mne do tych papierov napisal, ze podla poslednej MS som 12+0, podla UZV 12+6, a aj na tom druhom papieri co som odovzdala pri vcerajsom odbere bolo napisane len podla poslednej MS kolko a podla UZV ktore mi robili v tom akoze 12 ale uz v podstate v 13tt ..

peta131
18. feb 2010

zabudla som dopisat k tomu AFP mi hovoril ze najdolezitejsie je ze musi byt ukonci 15tt a do 20tt to je jedno kedy sa krv zoberie...

Deni inak pekna fotka 😉

marija
18. feb 2010

Deniska fakt? Jaaaaj, tak potom tomu rozumiem 😉 no parada!

denisocka
18. feb 2010

my sme písali PM, potom nejaky udaj z USG - kto aký mal - trebars CRL v akom týždni kolko, alebo BPD a potom nejake zakladne udaje ako vek a tak, no a krv . a tam sa posudzuje kolko tých hormonov v krvi momentálne je a vzhladom k týždni tehu či je to OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre