♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
19. feb 2010

ja vypijem strasne malo co ma aj dost hneva ale ja si fakt neviem predstavit co by som potom robila...to by som len cely den na zachode presedela...ved ja ked nic nevypijem tak vkuse beham nie to keby som mala vypit 1,5 litra 😝

maculienka123
19. feb 2010

ja beham stale na wecko aj pocas dna sto krat,pijem dost,smadi ma velmi,aj 2 litre,predtym som vypilia tak pol litra a stacilo.
deni tiez som nocny hlados 🙂

zuzana76
19. feb 2010

ja vypijem tiez ten liter a pol a rataju sa tusim aj polievky , tak to si dam aj 3-4 porcie, takze je to aj 2 litre urcite spolu

rubinka
19. feb 2010

Ja mám tiež fľašu pred sebou lebo by som nepila 😀

Zuzi tak ty máš už pekný apetít ked zješ toľko porcíí polievky 🙂 ale ja tiež už začínam mať viac chuti do jedla, konečne.

pipi1211
19. feb 2010

ja denne vypijem flasu Lucky a este aj pomedzi to daco pijem 🙂 a potom stale len cikam niekedy dokazem behom pol hodiny ist na 5x na WC a vzdy toho vela vycikam no nechapem 😒 nastastie v noci je to uz celkom ok niekedy sa stane ze iem uz iba raz 🙂

ja beriem vitaminy centrum pre tehulky a dr mi este prepisala zelezo

rubinka
19. feb 2010

Ja beriem vitamíny NEW LIFE od firmy Calivita.

zica1
19. feb 2010
zica1
19. feb 2010

Ahojte kocky. Ktora mi vie poradit ako si dat tehu TICKER do albumu?

tretulka
19. feb 2010

ja neberiem ziadne vitaminy, pred otehotnenim a na zaciatku tehu som brala kyselinu listovu, ani pri malom som uz potom ziadne vitaminy nebrala...ale mam v plane sa spytat dr, ci mi nieco neporadi
dostatocny prijem tekutin je aj u mna problem, dobry sposob je ten co spominala evitka, mat flasu pred sebou, inak ma ani nenapadne sa napit...to je moj vecny problem

zuzannas
19. feb 2010

Rubinka: tak ja urcite vypijem denne tak 2 litre 😉 sa snazim, ale tiez mi to dlho trvalo kym som si zvykla..

A nnedas please radu alebo link na tu vanicku?? taku by som teda aj ja brala, ale este som taku nevidela ☹

Niki: ja sa chystam zacat chodit na tehu cvicenia asi az v 7mes., zatial cvicim normalne doma alebo v posilke 😉

zuzannas
19. feb 2010

s tou flasou pred sebou som sa aj ja tak naucila v praci pit... 🙂 to som vzdy vypila min. 2litre (hlavne v lete)

abbey
19. feb 2010

Ahojte.Prišla som od novej gynekologičky.Bola užasná.Urobila komplet poradňu,sono-i podľa nej je to jasný 17tt.Tiež sa divila tej predchádzajucej Dr.Vzali mi nanovo krv a Triple budu v utorok.Potom ešte kontrolné sono v20tt u Holaňa a budeme si 100% istí.Držte nám päste.

tretulka
19. feb 2010

zica, na stranke napr. http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php vyberies aky chces, get my ticker, a potom skopirujes link z prveho okienka a vlozis si ho do albumu - popis albumu...dufam, ze som to zrozumitelne napisala, ak nie tak sa pytaj dalej

rubinka
19. feb 2010

Abbey tak super že si tak dobre dopadla 🙂 fakt nechápem tu tvoju predošlú gyndošku.

denisocka
19. feb 2010

už pijete KAVU ???

abbey super !!!

tretulka
19. feb 2010

abbey, super, tesim sa s Tebou 🙂

zuzannas
19. feb 2010

Inak co sa tyka vitaminov, tak uz neberiem ziadne, brala som prve 3 mesiace kys.listovu, ale uz som ju dobrala..teraz si dam obcas magnezko koli krcom v nohach 😖

halintoa
19. feb 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
ja som si dnes kúpila vitamíny Prenatal od Jamiesonu. Vraj ich berie aj vedúca lekárne, kde som ich kupovala, tak hádam budú dobré. Okrem toho ešte doberám kyselinu listovú, čo mám predpísanú od lekárky.

deni: mne kávu sestrička v pondelok vyslovene odporučila kvôli tlaku, ale ja ju neľúbim, tak mi nakázala piť pepsi 🙂 . Čo sa týka toho pichania dole - mňa tam pichá pravidelne po milovaní, taký deň ma vnútri popicháva. Čím to je netuším.

Tea: blahoželám ku svadbe, uži si ju 😵 .

Bihan: všetko naj k narodeninkám 😉

zuzannas
19. feb 2010

Hali: veduca lekarne bude brat vsetko, len aby dobre predala.. 😉 😀

Kavu pijem 2x denne, aj ked neviem ci mi moc zabera na moj nizky tlak, vypijem kavu a dokazem do pol hodky spat 😉

halintoa
19. feb 2010

zuzi: také mi nehovor, inak som vyhodila 16€ zbytočne 😀

zuzannas
19. feb 2010

Tak isto je to aj s Dr. tiez Ti odpurucia tie lieky alebo vitaminy tych spol. s ktorimi maju dohodu 😉

zuzannas
19. feb 2010

ale nieee, urco to nie je zbytocne!! ale ja by som si uz nekupovala, ale ja jem denne vela ovocia aj zeleniny...

mata1001
19. feb 2010

baby vdaka ze ste reagovali na moju otazku co sa tyka vitaminov.asi si kupim ten femibion. 🙂
a mam este jednu.pred tyzdnom som mala nadchu.baby mi poradili aby som si kupila celaskon a homeopatika.nadcha odisla.ale ja aj nadalej pijem kazdy den celaskon.vsak ze nevadi ze ho pijem aj nadalej...?vdaka

halintoa
19. feb 2010

zuzi: ja vitamíny chcem už len preto, lebo je tam aj vápnik a mne mlieko teraz zle trávi a jogurt si dám raz za čas, nechcem prísť o zuby ☹ . A zelenina... no, denne jedna paradajka alebo kúsok papriky na chleba, inak len pomaranče. Myslím, že jahody a ananás z konzervy sa moc za vitamínové bomby rátať nedajú 😀 .
maťa: ja som si kúpila celaskon tiež, je tam 100mg v jednej tabletke a lekárnička mi odporúčala jesť len polovičku, lebo že denná dávka pre tehuľky je 80mg. Hmm, fasa a teraz pozerám, že v jednej tablete toho prenatalu je 150mg... no vyznaj sa v tom 🙄 .
A tuším ste niekde písali, že v tehu sa môže Tantum verde a v príbalovom letáku je, že ho neodporúčajú tehotným ani kojacim matkám 😕 ...

mata1001
19. feb 2010

halintoa ja mam sumive tablety 500mg.to mi dala v lekarni.

rubinka
19. feb 2010

No ja som spokojná s mojimi, mám balenie na 4 mesiace za necelých 14 eur takže super 🙂 femibion stojí tiež asi toľko ale je to len na mesiac a neni tam toľko vecí, ja som to brala a doktor mi kázal tieto. Tak jasné biznis je biznis ale aj tak pomer monožstva a ceny je super a sú tam snád všetky vitamíny.

halintoa
19. feb 2010

hmm, pekne, človek už nevie, čomu a komu veriť...
v tých tabletách, čo som kúpila je v jednej 10mg B6 pričom denná odporúčaná dávka je údajne 2,2mg pre tehotné a toto som našla na jednej stránke: Predávkovanie spôsobuje nervové poškodenie. Dlhodobo podávané vysoké dávky vedú k poruche vnímania a funkčným poruchám v končatinách. 🙄 tak teraz mi povedzte, ako to užívať...
Na druhú stranu aj v Magne B6 je v jednej tablete 5mg B6 a v tehu sa má brať 2 tablety denne...

mata1001
19. feb 2010

no ja tomu nerozumiem...na tom celaskone vobec nie je napisane ze tehu to nesmu.teraz clovek nevie,kedy robi dobre a kedy nie.tak uz to teraz podla teba nemam pit?

denisocka
19. feb 2010

Veduca lekarne ma vela veci zadara,kamoska magistra bola tiez ako chodiaca reklama .ale sak zadara kto by to nejedol?

ikulka
19. feb 2010

nie leteku nemala som kiahne keby hej tak to neriešim bola by som práveže rada, že malá dostane by sme si to aspon teraz odbili. ale preto že som nemala nemožem tam dať malu aby ich nechytila.....
no veru u nás je dnes celkom pekne konečne slniečko sa malá von vybláznila.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre