♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
19. feb 2010

Sak ja doma jem magnezko sumive 2xdenne 150mg

lulusha
19. feb 2010

no vsak aj ja som mala dilemu s C-ckom... pri spineni som brala Ascorutin 3x denne, k tomu Femibion, takze mam v tele tolko C-cka, ze mozem rozdavat 😀 ale hadam co nepotrebujem, vypisam...nie?

denisocka
19. feb 2010

Lulu vypisas.ja ho berem aj 2000mg denne

mata1001
19. feb 2010

denisocka a co presne beries? 😉

lenadka
19. feb 2010

caute, hlasim vcera vecer ked som si lahla na brusko tak male protestne zacalo kopkat-takze konecne je to tu 😀

lenadka
19. feb 2010

tiez chcem v albume ticker a nejde mi to tam prikopcit, resp. neviem CO mam skopirovat 😅

lenadka
19. feb 2010

ježkove oči, konečne sa mi to podarilo 😝 😀

zuzannas
19. feb 2010

mne sa inac tiez zda, ze tantum verde by sa v tehu nemalo..ale neviem to presne 😕

zuzannas
19. feb 2010

tak som to nasla, v dobe kojenia urcite nie, v tehotenstve len ak lekar urci/predpise...

denisocka
19. feb 2010

Ahojte,tak dokyna ma vyliecila z depresie,pomerala len hlavicku BPD 33mm tj.16+2tt. Takze dlzku neviem, tripple testy v utorok

leteku
19. feb 2010

deni - no vidíš a toľko stresov zbytočne

kika36
19. feb 2010

nikitka, ja chodim na gravid jogu od 11tt a je to uplne perfektne. Urcite budem chodit az pokial sa bude dat- dufam ze sa bude dat az do porodu a potom sa prihlasim na poporodne cvicenia. Na jogu som chodila aj pred tym ako som bola tehu a neviem si ju vynachvalit.

marija
19. feb 2010

Kika a kam chodis na jogu? Ja chodim na fit lopty a aj pri malej som chodila, dokonca dvakrat do tyzdna, teraz stiham len raz ale chcelaby som dvakrat.

kika36
19. feb 2010

marija miracle studio 😉

marija
19. feb 2010

kika ja tiez 😉

biba12
19. feb 2010

Jeeej, aj ja chodim do Miracle studia, ale na pilates pre tehu. Kazdy stredu.

kika36
19. feb 2010

😀 a kam chodite baby? ja chodim na Nitriansku.

marija
19. feb 2010

ja na Feriencikovu v stredu o 16:40 😀

kika36
19. feb 2010

Inak baby, dnes som si kupila takyto vankus: http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1262...
Baby na joge si ho pochvalovali tak reku ze vyskusam...odobeda na nom lezim a je perfektny!!!
Vyuzijete ked budete mat vacsie bruska (ale urcite aj teraz 🙂 ) pri spani a potom aj pri kojeni ked uz bude malicke na svete 😉

denisocka
19. feb 2010

Vystala som si v dm,ale tie zlavy,nech sa daju vysmiat!

bihan
19. feb 2010

čafte 🙂

vitamíny beriem len tie, čo potrebujem, čiže Magnézko, B6-ku, občas si dám listovku, občas C-čko...tisícku, 80mg je fakt smiešna dávka a zvlášť pre tehotnú ženu, ktorá toho C-čka potrebuje viac ako normálny človek 😀

Kika, odporúčam na vankúš obliečku, veľmi praktická záležitosť 😉

Na cvičenie nechodím, ani neviem, či tu v okolí nejaké sú...mám doma CD s gravidjógou ale ešte som sa do toho nepustila.. a od mája sa chystám na predpôrodné kurzy, musím to stihnúť do konca 8.mes.

pupusko
19. feb 2010

caute baby moj maly janko kaka a kaka a kaka a kaka a neviete co snim moze bit? a ma strasnu hnacku ☹ ☹ ☹ ☹

lenadka
19. feb 2010

ja sa chystam tiez chodit na predporodne cvicenia, v Bojniciach ich robia od 24tt zda sa mi ze od 15-tej, to budem mat akurat cestou z prace 😀 a budeme chodt obe s kolegynkou, uz sa tesim, ona s zas tesi, kedy uz pridem spat do prace, ze budeme spolu chodit do terenu a po praci na babtkovske nakupy 😉

lucy1990
19. feb 2010

Ahoj pupusko, a kolko ma rockov janko?

lenadka
19. feb 2010

😀 😀 😀

lucy1990
19. feb 2010

Ak uz dlhsie hnackuje, tak moze stratit vela tekutin, treba mu dat bud nesladeny cajicek, alebo nebublinkovu mineralku, rozmixovat mrkvicku, zemiacky, bananik, hlavne nic mastne, sladke a mliecne. Preto sa pytam, kolko ma rockov, ci sa mu da dat smekta, zivocisne uhlie ale aj suche pecivko(len neviem, ci uz vie kusat)...ja by som urcite zajtra rano isla aj ku pediatricke..

bihan
19. feb 2010

Lucy, to je nejaká kuleha.. prvý príspevok, takýto a rovno sem? 😀

rubinka
19. feb 2010

Ahojte baby, tak som doma, boli sme pozrieť toho nášho gymnastu 😀 Bábo robilo v jednom kuse stojku na hlave a furt si zabáralo hlavu do placenty. No bol to krásny zážitok, doky popozeral všetky veci čo sa dali, aj nejaké orgány či je to ok. Tak bábo vyzerá byť zdravé 🙂 Máme z toho skoro 9 minútové video, ale niekedy ani neviem na čo pozerám, chýba mi ten lekárov pokec. 😒 Fotku nemám lebo ako vravím väčšinou malo hlavičku schovanú alebo slabo viditeľnú. Inak CRL máme 7,5cm takže je to už riadny velkáč. Skoro sa nezmestilo na obrazovku 😀

lenadka
19. feb 2010

bihan, tiez si to myslim, preto tie 😀

lucy1990
19. feb 2010

Ak jej to co len trosku pomoze, budem rada 🙂 ale tiez si myslim, ze to sem nepatri..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre