♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
19. feb 2010

Rubi, super 😉 musi to byt riadny zazitok...

kika36
19. feb 2010

bihan- to je samozrejme- obliecka kupena rovno s vankusom! 😉
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1723...

bihan
19. feb 2010

Kika, no to by si sa čudovala, väčšinou sa predávajú bez obliečky 😉

Lucy, ja myslím, že každá mamča sa už s nejakou tou hnačkou stretla a predsalen je jednoduchšie nahodiť do googlu, čo na hnačku, ako sa na to pýtať v tehotenskom termíne, ale neva, zlatá si 🙂

Rubi, neboj, zážitok je to super a nabudúce bude aj fotka 😉

lenadka
19. feb 2010

kika, ja som tiez nad tym uvazovala ale zas pri malej mi nechybal, dojcila som skoro vylucne v lahu-aspon som si oddychla 😀 a tiez to bolo lepsie pre malej reflux, mliecko jej pomalsie stielko do bruska, v sede az ked mala asi 11mes. a to mi ani nevydrzala krmit sa pokial jednym okom nesledovala rozpravku drnda mala, ale to len cez den, v noci, vecer a rano sme pekne lezkali a tulili sa pri papani 😵

denisocka
19. feb 2010

Rubi super. A tp ti sedi s velkostou? Baby sorry ze sa furt pytam😵

lucy1990
19. feb 2010

CRL 7,4 sedi na 13+5, rubi ty si v ktorom tt?

denisocka
19. feb 2010

No aj ja mala 7,3 v 13+3tt tak sa pytam,bo rubi svieti 13tt na fore

lucy1990
19. feb 2010

Na tickeri ma 12+5, tusim rubinke rychlejsie rastie 🙂

rubinka
19. feb 2010

Tak mne asi rastie z tých vitamínov 😀 lebo vraj sme 12+4 a ešte merali BDP=25mm a AC=68mm.

denisocka
19. feb 2010

Uz sa nepytam radsej

lucy1990
19. feb 2010

Rubi, alebo mas geneticku predispoziciu..nieste v rodine vysoki? 🙂 Ale uz som pocula, ze z vitaminov deticky rastu ovela rychlejsie...preto sa snazim radsej jest vela zeleniny a ovocia a davam si len polovicu toho kolko by sa vraj malo davat...

lucy1990
19. feb 2010

Deni, ale radsej vacsie ako mensie, nie? 😉

rubinka
19. feb 2010

Lucy čosi my sme malinkí všetci 😀 fakt to bude z tých vitamínov asi.

kika36
19. feb 2010

bihan- no ved aj ten moj vankus bol bez obliecky, ale v tom istom obchode som si ju hned zadovazila 😉

lenadka- som zvedava ci ho vyuzijem pri dojceni- mozno ani nie, ale lezi sa na nom super 🙂 vies si ho perfis prisposobit, supnut pod nohy, pod hlavu, vselilenbarzjak 🙂 a je to naplnene takymi gulickami, tak sa to super prisposobi.

marija
19. feb 2010

Ahoj kocky, fakt to tie vitaminy ovplyvnuju az tak? Zas kolko ich treba zjest aby to babo rastlo rychlejsie? 😕 Ja som pri malej jedla len kyselinu listovu lebo som bola tehotna na jar a uz sme mali kopu veci v zahradke a moja mala bola aj tak vzdy podla UZV na tyzden az dva vacsia a aj sa narodila 3,7kg, a teraz som jedla kyselinu listovu a Calibrum mami, jednu tabletku denne, teraz uz jednu tabletku raz za dva dni a aj tak mam babo o tyzden vacsie 😎 tak sa vyznajte v tom 😒

bihan
19. feb 2010

Marija, mne to príde ako blbosť, pri Sáre som vitamíny jedla len v prvom trimestri a to Babyplan, čiže len sitovka, C-čko a pár málo významných vitamínova a pri narodení mala 51cm a 4030g 😉

Kika, mohla by si mi ho, prosím, zmerať? Mám inú značku a náhradná obliečka by sa mi hodila, len neviem či by bola táto dosť.

bihan
19. feb 2010

že sitovka 😀 listovka 🙂

marija
19. feb 2010

Bihan pride ti blbost to ze z vitaminov rastie rychlejsie ci? 😕 inak moja mala 52cm, ale o 300g menej 😀

marija
19. feb 2010

bihan a keby šitovka 😀 no niektore preklepy su fakt mile :D

bihan
19. feb 2010

hej hej, podľa mňa je to hlúposť, že z umelých vitamínov rastú deti rýchlejšie.. ešte niekto musí dokázať, koľko z tých umelých vitamínov naozaj dokáže telo spracovať 🙂

lenadka
19. feb 2010

kika, no ked ho uz teraz tak fajn vyuzivas, tak neni co lutovat 😉

inak ja som v prvom tehu tiez v poslednom trimestri radsej jedla obden tehu vitaminy, striedala som femibion a maternu, lebo ma strasili velkym babom 😅 ale mala sa narodila uplne idealna 3380g a 50 cm...normalne som tie miery zle nadiktovala v poradni, ked sa dr. pytal na prve dieta 😅 😅 😅 az teraz ked som nasla diar, tak kukam ups, ja som mu nadiktovala 3280 a 49 cm, ale ved az tolko som sa nesekla, mne sa to poplietlo so synovcom, ten sa narodil v novembri a ja som s toho bola taka vytesena akoby to moje bolo 😀

marija
19. feb 2010

ahaaa, no ved aj ja to vravim, tiez je to podla mna blbost. Si vezmi, ze moj dedo pochadza z 11 deti, vacsina z nich sa narodila pocas vojny a hladomoru na Ukrajine, takmer vsetci mali nad 4kg... ze ake vitaminy? Ze aka strava? Ale kazdy z nich mall v dospelosti takmer 2 metre a muznu stavbu tela a aj ich otec bol velky chlap, cize aj genetika ma na to asi nejaku zasluhu...

lucy1990
19. feb 2010

Ja som zasa investovala do toho tuli - sedacieho vaku, uz ho mame asi 2 tyzdne doma, a je perfektny, neviem si ho vynachvalit...

bihan
19. feb 2010

Genetika tam hrá určite väčšiu úlohu ako nejaké umelé vitamíny 🙂

marija
19. feb 2010

No a kamoska brala vitaminy podctivo ako je na krabicke napisane, ze najprv jednu denne, potom dve denne, ale ona zas do seba nedostane ziadnu zeleninu tak asi musela ci co a mala sa narodila nacas a mala 49cm a 2800g... tak podla toho by to babo malo vazit aspon 5kil 😀 ale ona je asi tak vysoka akoja, coz je 165cm a chuducka a jej muz je asi o 5cm vyssi ako ona a o kusok tazsi ako ona 😀

lucy1990
19. feb 2010

Ja sa strasne tesim, ze teraz budeme mat babatko v rodine, svagrinka caka 8.3. dievcatko, ale myslim si, ze to pride aj skor 🙂 vsetko to uvidim necely polrok pred narodenim mojej..normalne si to neviem predstavit, ked si ju zoberiem do ruk, budem to prezivat ako vlastne 😅

rubinka
19. feb 2010

Bihan tak podľa mňa tie vitamíny s tým niečo majú šak nikto tu nemá také veľké dieťa jak ja 😀 a to mám 156cm a manžel 169cm, rodičia tiež nie su vysokí. Tak jaka genetika? Samí malí ľudia sme, žiaden nadpriemer ani jeden člen rodiny. 😕

Za tri týždne narástlo o 4,4cm tak dosť rýchle nie? 🙂

lucy1990
19. feb 2010

Tak podla genetiky by sme mali mat priemerne dieta 😀 ja mam 171 cm a mm ma 186 cm...a rodicia su tiez priemerni 🙂

rubinka
19. feb 2010

Sa začínam báť 😖

bihan
19. feb 2010

Luci, na tulíka sa teším aj ja, mám ho v pláne do novej obývačky po sťahovaní.. miesto kresla 😀
ale teda pre detváky by som tak strašne brala tú Obludu, ale kua.. stojí toľko ako ten najväčší vankúš.. to mi u MM neprejde 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre