• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
rubi: malý akrobat :grinning: . Ako to robíš, že vieš urobiť nový riadok - proste mať oddelené odstavce ako chceš? mne sa to nechce podariť :frowning2: . Mne inak hlavičku nemerali, iba NT a CRL, asi až na ďalšom sone,a le to si počkám do 20tt.
Podarilo sa mi vydražiť krásnu tehu blúzku: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1810859 :dizzy_face:
19. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne sa to neda oddelit, tak aj mne poradte :wink:
19. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hali sikulka si, mne sa este vydrazit nikdy nepodarilo :slight_smile:
19. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela že nepíšete a asi som sa riadne sekla,musim vas dočítať
19. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si tiez vydrazila tehu gate na leto za 3E :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam uz aj saty za 10E a ma mi prist este super sukna za 6E :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta bluuuzka je bohovska !!!! ale teraz ukazuje,že niesu žiadne akcie na tehu veci, odkedy blbol MMB tak to je nejake posrate tam
19. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika36 - ten vankuš ma ale brutalnu cenu a nema ani obliečku :rolling_eyes: .ja som taky mala a vobec mi nevyhovoval,tak som ho poslala dalej ... ja to už nechcem

rubi,zaleži aj ako ho doky odmeria,to bao . teraz je dôležitejšie to BPD čiže dlžka hlavku v spánkovej oblasti , ked tvoje tak vystrajalo tak možno bolo stale vystrete a preto bolo akože dlhšie, dieťatko musi byť schulene do klbka či ako,aby sa to dobre zmeralo .Pozri, BPD nemáš nejake velke,je primerane veku /myslím/
a rubi, s akým grafom si myslela že ti to sedí?
tu je super stranka,podla nej maju asi aj ultrazvuky nastavene :grinning: len sa neviem dostať do 1.trimestra http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trimester/Default.aspx . ale viem že včera som tam čosi vyklikala čo ti vyhodi cely kalendár s dnami a kolko by malo mať ktorý den BPD a tak
19. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dobru noc, dnešne nakupy a poradna ma zmordovali,ešte som malemu kupila aj male papučky,teda len pol cm väčšie ako ma nožku,tak neviem či isť meniť,či urežeme z pätičky :grinning:
19. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni: teraz sa Ti tam nezobrazia žiadne, lebo podľa nového to ukazuje iba končiace aukcie - tzn. aukcie končiace v daný deň. Keď stlačíš + vedľa príslušnej kategórie, ukážu sa Ti všetky ostatné aukcie v tej kategórii :wink: . Tiež mi chvíľku trvalo, kým som na to prišla.
19. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by si nevyhrala,ked vieš jedina ako to funguje :grinning:
19. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je 11 a 12tt???
mne npr. sedí :
V 9 týždňov a 3 dni menštruačné vek, priemerné merania sú nasledovné:

Gestačná Sac (GS): 35 mm
Crown-Rump Dĺžka (CRL): 25 mm

a tu už viac ako 10+6 nieje
V 10 týždňov a 6 dní menštruačné vek, priemerné merania sú nasledovné:

Gestačná Sac (GS): 45 mm
Crown-Rump Dĺžka (CRL): 40 mm
19. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipik mi už poskakuje v brušku,idem do hajan,pa baby
19. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej 11 a 12 tt nejako chybaju
19. feb 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veru na tom merani babatka strasne zalezi

napriklad mne nameral 9.2. doktor BPD 27 mm a 17.2. moj doktor BPD 33 mm, to znamena ze hlavicka mala za 8 dni narast az 6 mm co je vylucene, takze niekedy to babatko na sone aj zle odmeraju, rastie tak 3 mm za tyzden teraz v tomto stadiu
19. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem spat, dobru noc
19. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač,beriete niekto DuphastoN? mne dnes vravela,že mam dobrať posledne balenie - na 10dni a mam končiť.

ináč,mne sa stala taka vec, ja mam na bradavke , teda blízko take akoby bradavičku,neviem to nazvať, take male,tak to trčí - ma to hadam 2mm a dnes kukam a infart,sa to zväčšilo asi na 4mm -no ako dva špendlikove hlavičky a naplnilo sa to krvou,je to ako gulička na stopke a ja debil som sa zabudla pýtať dokyny čo s tým :sweat_smile:

zabudla som aj moč vziať,aj dať si pichnuť B12,aj ten dufaston recept -tak o tom som jej volala...

dala mi aj listok na morfo ultrazvuk,ale dala mi tam aj datum,tak hadam o mesiac nebude starý a napísala len ,žiadam o UZ vyšetrenie
19. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo rastie 3mm za týžden,hlavička? tak nam narastla za týžden a pol 3mm
19. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ste tu daktora? :slight_smile:
19. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku, pipi uz asi hajas :wink:
20. feb 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ráno :slight_smile:

Deni, ja som dala za vankúš (aj s obliečkou :grinning:) ešte viac a neľutujem jediné eur, rozhodne to bola najlešpia investícia, akú som ešte v prvom tehu urobila a prakticky slúži už 3 roky a nedám ho za nič na svete. Podľa mńa sa oplatí investovať do dobrého vankúša, ktorý nemá priamo fomu podkovy a nie je príliš tvrdý, lebo keď je mäkkší a ohybnejší, tak sa lepšie tvaruje a lepšie sa dá využiť.. napr. na tej podkove by sa mi asi dosť debilne spalo, lebo ja mám ten môj pri spánku úplne vystretý do rolky.

Kika, dík, to by malo sediať aj na môj :wink:

Rubi, ja ťa presa nechcem o ničom presviedčať, len som trošku uvažovala, či to nemohlo byť inak, ale ak si si istá, že nie, tak mám pochybnosť o meraniach lekára, ale to je jedno, mne by to nedalo pokoj, a udivuje ma, že tvoju lekárovi to pokoj dá, keď je z biolog. hľadiska nemožné, aby mimi narástlo 4cm za tak krátku dobu. :wink: Ale už s tým fakt končím :wink:

Lucy, mne v 15+1 podľa stehennej kosti vyrátal lekár váhu 120g.. vraj akurát zodpovedá veku.
20. feb 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobre ranko

ved ziadne uzv meranie nie je 100 percentne presne, tak hlavne,ze Rubinke nameral trosku viac, ako keby jej mal namerat menej ako mne, potom ju este vystresoval. Podla mna tam vznikla odchylka aj tym,ze babatko sa jej stale hmyrilo a proste ho nevedel presne zamerat.

okrem toho aj taj nie je smerodajne , co teraz presne nameraju, ved ako sa potom mozu zmylit, ked napr. mojej sestre vraveli,ze dieta bude vazit 3600 g a bude velke, sestra prenasala este 10 dni a narodilo sa jej baabtko s 2900 gramami :wink: , mne tak isto vraveli,ze to bude macko, cele tehu malo hlavicku o 2 tyzdne vacsie a narodil sa s 3250 g, takze skutocnost ake dietatko velke bude, sa dozvieme az priamo pri porode :slight_smile:
20. feb 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubi, ta hlavicka 25 mm sedi na 13 tt, takze len dlzka CRL je vacsia , ale nie ovela, lebo v 13 tt ma byt 71 mm, som to pozrela v tabulkach :wink:
20. feb 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze podla tohot babatko zodpoveda svojmu veku a na tom CRL sa par mm aj mohol seknut
20. feb 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta hlavicka Denisocka rastie tak 3-4 mm za tyzden priblizne
20. feb 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko , celu noc tu pršalo, bolia ma krčove žili - to bude asi z toho.
bihan, ja som dala svoj nazor o ten vankuš. hej mala som ho do podkovy a to mi vadilo. guličky sa dali vypustiť aby bol ako som chcela,ale netrebalo.mal aj obliečku . stal novy 900sk a nedalo sa na tom spať,ani kojiť,bol to hovado kojaci vankuš, nejaky moc velky :sweat_smile:
20. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka v tom 9+5 ttsi pisala, ze babatko malo 31,5 mm, tak to presne sedi na 10 tt, bolo vlastne len o 0,5 mm vacsie, lebo v 10 tt ma mat 31 mm
20. feb 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok