♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
20. feb 2010

mne je dnes tak divne, picha ma od spodu,boli ma pod rebrami, unavena som jak kon z toho dažda a treba popratať byt .... doriti. ešte že muž vysava a tak,ale maly zas štrajkuje a nechce jesť,tak už som dnes na sračky.navyše ani netuším,kedy prídu,viem len že sa zastavia 🙄

lucy1990
20. feb 2010

Dobre ranko kocky 🙂 ahoj evicka, vitaj v augustovkach 😉

lulusha
20. feb 2010

ze dobre ranko 😀 ja som hore uz od osmej... akurat mi manzel oznamil, ze nejaky kreten nam suchol nase nove auto... som cakala, ze si ho osucham sama, ale ze hned mi donho niekto tukne, to je sila...

lucy1990
20. feb 2010

Bihan, dakujem za radu, konecne som si upratala v albumceku 🙂 aj ked by som este chcela vediet, ako sa zvyraznuje slovo 😅

rubinka
20. feb 2010

Lucy slovo sa zvyrazňuje pomocou STRONG, spraviš to isté čo s tým P čiže dáš do tých zátvoriek a medzi to dáš text ktorý chceš tučným písmom.

lucy1990
20. feb 2010

Fuuha rubi to som moc nepochopila 😅 to mam dat to strong na zaciatok aj na koniec slova? A tymi velkymi pismenkami?

rubinka
20. feb 2010

Hej dáš strong na začiatok a koniec slova, v tých zátvorkách a tá čo bude na konci bude mať aj lomítko, daj to kludne malým pismom 🙂

lucy1990
20. feb 2010

Idem si pridat brusko co som vcera vecer po velkej veceri odfotila 😅 a potom to skusim, diky rubi 😉

rubinka
20. feb 2010

Ja mám brucho akurát ked sa napraskám alebo len večer, inak nemám čo fotiť 😠

Inak mňa dnes tiež všelijako pichá, hlavne odspodu.

denisocka
20. feb 2010

luci super,len si musim otočiť noťas 😀 a tu maš farbu,vyklikáš odtial aj ine veci http://www.jakpsatweb.cz/html/barva.html

lucy1990
20. feb 2010

Rubi akurat som to to pridala, ja detto, pokial sa vecer nenapraskam nie je co fotit 😀 inak popichava aj mna vselijako cez den aj vecer..asi sa roztahuje maternica...

lucy1990
20. feb 2010

Deni, uz som ju otocila 😀 a dakujeeem 🙂 idem este pridat Lenku z minuleho utz 🙂

lucy1990
20. feb 2010

Musim bezat na obed, takze neskor ju pridam, papa 🙂

rubinka
20. feb 2010

Ja mám večer také nejaké podobné ako ty, po napraskaní a ráno také biedne 😀

nikitka231
20. feb 2010

kocky ...taku otazocku mam ,nemate niekto nejaky tip na steniatka kokerspaniela anglickeho ??fenku 😎
budem zrejme doma na rizikovom tak som chcela mat spolocnost 😀

denisocka
20. feb 2010

😀 niki,neporadím, ja som rada že som nekupila psika ,tiež ked som bola na Rizikovom som chcela,ale neviem ako by som zvladla dieťa aj psa

nikitka231
20. feb 2010

deni mas pravdu ja zvazujem ,ale este asi pockam ako sa veci vyvinu...a neskor asi kupime,to len clovek spekuluje lebo mu je smutno ☹ mali sme 16 rokov psa...a je to zvyk

kila
20. feb 2010

Ahojte!
U nás je už definitívne že o týždeň meníme okná, dohodla som sa s mamou že si Réku zoberú k sebe aj na noc aby som mohla pokojne upratať aspoň ten najväčší bordel. Som zvedavá ako to zvládneme, bude to prvý krvát čo bude bezo mňa v noci, viem že Réka bude ok, ale ja asi preplačem celú noc tak mi bude chýbať.
Inak sa mám fajn, krvné testy z 12 tt tentoraz dopadli dobre, bruško rastie a už čakám na prvé kopance. Budúci týždeň ešte ma čakajú AFP testy, ale som kludná.
Dnes som sa konečne dostala ku kaderníčke moje vlasy už vyzerali strašne, chcela som ísť už aj skôr ale tie rôzne pachy mi nerobili dobre.
Už začínam cítiť že mám niečo v brušku, ako keby to bol nejaký pomaranč a tlačí ma to. A občas ma to tam v podbrušku strašne šteklí. 😀

rubinka
20. feb 2010

Počuj kila meno tvojej malej je Réka alebo je to nejaká skratka? Lebo je dosť nezvyčajne tak sa pýtam 🙂

kila
20. feb 2010

Rubinka je to jej meno, nie je to skratka 😀 . Je to maďarské meno. 😉 Dobre že si mi pripomenula mená, idem nejaké pohladať pre bábo, lebo zatiaľ nemáme žiadny nápad. 😅

rubinka
20. feb 2010

Aha, a ty máš nejaké madarské korene?

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kila
20. feb 2010

Rubinka mám aj ja, ale najmä môj manžel, je z Komárna, aj doma sa rozprávame po maďarsky.

denisocka
20. feb 2010

ja tiež nemam žiadny nápad,počkám na morfo.usg a hadam sa dozvieme čo to bude. zatial sa stotožnujem že je to chalan,kope jak futbalista . teraz pekne pod pupkom mi bubnoval asi 10x po sebe

kila
20. feb 2010

Aj my sme už na ihlách že čo to bude, samozrejme každý od nás očakáva že to bude chlapček ale ja by som sa možno viac tešila keby to bolo zase dievčatko. 😅 Vybrať zase dievčenské meno nebude taký problém ako nájsť nejaké chlapčenské.

kika36
20. feb 2010

kila, pozerala som si tvoje fotky. Réka je krasne dievcatko!!! Strasne je zlata 🙂

maculienka123
20. feb 2010

deni teba uz tak kope jak blazon?ty sa mas 🙂 aj pri prvom ta tak skoro kopalo?

michaela80
20. feb 2010

aculienka druhe babo zena citi skor... prve som citila az 17tt+6 a toto uz minimalne tyzden citim... ale to co tam vyvadza je neskutocne hlavne ked sa napapam...

kila
20. feb 2010

Ďakujem Kika. 🙂 Ona je už teraz malá princezná ale najmä veľká herečka! 😀 Keď sa pozrie na ocinka so svojimi modrými očkami, manžel jej nevie odolať a urobí čo si len malá slečna praje. Chlapček je asi niečo úplne iné. Neviem, dievčatko je predsalen malá bábika. 😅

kila
20. feb 2010

Michaela to más super napísané v pase, že máš 2 deti, ten tvoj miláčik je tvoj manžel, však?! 😀 😀 😀 To máš pravdu, potom mám 2 deti aj ja! 😀
Aj ja som prvé cítila v 18 tt, ale teraz ma už začína štekliť, ale nie sú to kopance. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre