• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
baby,dobru noc .
evka,nech sa ti polepší :wink:
21. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej dakujem :dizzy_face: aj ked som teraz strihala mm, tak mi oprasil tricko a hovori, ze ty uz mas normalne brusko :dizzy_face: ale rano ho v pohode zakamuflujem :grinning: a este zapnem vsetky rifle, to vecer sa tak poriadne vypuci :slight_smile:
21. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, sladke snicky :wink:
21. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiha Evitka co to??? :frowning2:

Pridala som fotku bruska, fotila som vcera, no zatial nic moc :grinning:
21. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni dobru nocku :wink:

Lucy ja tiez zapnem vsetky rifle, ale ked sa najem a sedim musim su rozopnut gombik :grinning:
21. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija a kedy bolo fotene? Ja mam taketo rano :slight_smile:
21. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera okolo 4 poobede? Uz si napamatam cas, ale stmievalo sa :grinning:
21. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marija,počlala som si na to tvoje pidi bruško,ja mam take tiež rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: páá kočky
21. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska :grinning: tak dobru nocku :wink:

Pri malej som mala o kusok vacsie, aj tu fotku som tam dala na porovnanie. Jaaaaj, to bolo uz taaaaak davno a uz tu pri mne sedi hotovy clovek :grinning:
21. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, pribalovy letak nemas? dala by som si tolko ako udavaju v odporucenom davkovani, ak nemas pojdem ti to pohladat
21. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija, na to ze je to druhe mimi je to take pidi brusko, ja uz ma riadny kotol :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspin moj sub. pocit :grinning:
21. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvlastne, hovori sa, ze pri druhom tehu rastie brusko rychlejsie :confused:
21. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka okukala som aj tvoje :wink: no krasnucke, gulate :wink: tak ale vies, cim je baba chudsia tym je to asi lepsie vidno alebo co... mne sa zagulatilo pri malej az v nejakom 25tt, dovtedy nebolo jasne ci som tehotna alebo len pribrata :grinning: no a tesila som sa, ze pri druhom bude vidno skor a praveze je este mensie ako pri malej... no ale ono sa este ukaze a velke brusko si este uzijem az az :wink:
21. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, nasla som ten letak, je tam napisane ze v gravidite po porade s lekarom, takze asi treba vygooglit ci sa odporuca, davkovanie deti nad 10r a dospelí 40-60 kvapiek 3x denne
kolegynka co mala crevnu chripku si davala reasec tabl. a smectu prasok
21. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy no prave, ale mne pri prvom tehu neplatilo nic z toho "co sa hovori" a pri druhom to asi tiez tak nebude... ja neviem :grinning: mne sa strasne pacia tahe tehu bruska, to je kraaasne, no ale u na je to tehu brusko az okolo toho 25tt, aspon pri malej to tak bolo :grinning:
21. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som kotlik cvakla, skusim este nahodit, rano je malinke ale vecer otras :sweat_smile:
21. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka a to z nicoho nic? Alebo co to? Juuuuj, snad bude lepsie :pensive: skusaj pit apson po duskoch ak sa bude dat, aby si sa total nedehydrovala.
21. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a to co mas v albume je fotene pred tyzdnom? No pridaj, som zvedava :wink:
21. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridane :sweat_smile:
21. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Leni, to uz je skutocne kraaaasne brusko!!! :dizzy_face:
21. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim sa ze ked sa vratim do prace stale nas s kolegynkou budu porovnavat-uz teraz to robia a to sa len obcas zastavim na pokec, ona caka prve mimi a je v 18tt a brusko nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
priadala som aj malu, zaobstarali sme jej hojdacieho kona, je s neho hotova, stale za mnou chodi nech ju na nom fotim :grinning:
21. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna nemaju s kym porovnavat, v okoli ziadne tehoska znama ci v rodine :grinning: Krasny konik a mala Lucka je strasne zlata! :dizzy_face: a to je vas kocurik? Moja mala by si stale chcela nejake zvieratko mojkat, ale nemame ziadne domace pritulne...
21. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je pred nou tiez v pozore :grinning: ked moze zdrha, lebo ona je besna, stale ho nahana a on tak rad spi :grinning:
21. feb 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame ho od leta, kupkany, odcervovany, ockovat sa bude v dohladnej dobe v lete bol na to este maly...ale chodi aj von tak 50/50 takze ja sa s nim prilis nemojkam, max. mu dam papat
21. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile: :pensive:
21. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku :wink:
21. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka- ja cakam prve babo a mam pocit ze mam vacsie brusko ako ty :wink: To je individualne ako tie bruska rastu, hlavne budme rady ze rastu babatka v nich :slight_smile:

marija- fotky su super- mala je krasna :slight_smile:
22. feb 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika a co nepridas nejake foto, nech sa aj my pokochame :dizzy_face:
22. feb 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, uz sa chystam asi tyzden ale som stale pri PC kde nemam stiahnute foto, tak dufam ze to coskoro napravim :wink:
22. feb 2010 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok