♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

murinko
21. dec 2009

bihan, ja mávam nevoľnosti, ale iba také, že cítim ťažko od žalúdka... Zatiaľ som sa so záchodovou misou rozprávala len 2 x 😀 Našťastie...
ale sú dni, keď mi nie je nič a potom je deň, keď ani neviem, čo so sebou 😒

tiriel
21. dec 2009

bihan,mne ani nenastupili, nieto ustupili. aurat včera ma popichoval lavy vaječník a boleli ma večer prsia. a rano ak som hladna tak mi je kus nevolno,ale nie zle. proste jem akoby som bola tehotna , žiadne nevolnosti . iba popichávanie v krčku odpsodu , a cikam po nociach jak najata

marija
21. dec 2009

Ahojte kocky, dlho som tu nebola, ale mala bola chora, plus este vianocne nakupy, pecenie, upratovanie a ani neviem ako to rychlo ubehlo 😀

Docitat vas asi nestihnem, ale aspon sa o to pokusim 😎

V stredu idem aj ja konecnce k doktorovi tak sa tiez neviem dockat.

Bihan mne uz asi 5 dni nieje zle a to mi byvalo dost hrozne 😕

Vidim, ze ste riesili aj FB 😎

rubinka
21. dec 2009

Michaela80 dakujem 🙂
Ja zatiaľ nevolnosti nemám, semtam cítim pálenie záhy.

marija
21. dec 2009

Vitam nove tehulky! Vidim, ze nas tu krasne pribuda ;) to je super. To aby som pokukala vsetky albumy 😀

marija
21. dec 2009

juliq aj teba som si pridala, paradna fotka 😎 ty si ale cert 😀

janusa127
21. dec 2009

nevolnosti ani ja nemám vkuse , tiež mám že zo dva dni nič a potom jeden deň žalúdok na vode a tak... snažím sa na to moc nemyslieť ale ked to nejdeee 😅 😀

janusa127
21. dec 2009

tak som som poposielala žiadosti fb čo ste sem podávali mená 😎 😀

rosienka
autor
21. dec 2009

caute kocky, uf ale ste tu za tri dni naklabosili, mala som co citat 😀

vidim, ze nic vazne sa tu nikomu nestalo, vsetky ste viac-menej v pohode s mensimi ci väcsimi problemami, to je super 🙂

nove tehule vitam, "starym" gratulujem k peknym UTZ a tehu knizkam! 😅

janka kuriatko- dufam, ze to rodicia predychaju, i ked si myslim ze budu mat co robit sa s tym zmierit. najdôlezitejsie je, ze ty si to dietatko chces nechat, za to vas s juliq obdivujem 😉 ja som v tom veku rozmyslala, ze s tym mojim vtedajsim priatelom som vedela, ze to nie je navzdy a ze by som to dieta dala asi na adopciu, nech ma aspon iny par radost, ale neviem neviem co by bolo po pôrode, asi by som si ho aj ja nechala, puto by bolo silne.

tak ja som bola dnes znova na UTZ a nese dva pampusiky sa sice krasne oba vyvijaju, ale jedno ma hrozne malinky plodovy vacik, ze ho cely vyplna 😲 😖 Dufam, ze to vsetko dobre dopadne a bude sa aj nadalej vyvijat, hrozne by som chcela mat obidve a nemôzem to nijako ovplyvit... 😢

rubinka
21. dec 2009

Rosienka dakujem za privítanie a držím ti palce nech to dobre dopadne a nech sa obe bába vyvíjajú tak ako majú 🙂

janusa127
21. dec 2009

rosienka držím palce aby to dobre dopadlo a vačik narástol 🙂

groka
21. dec 2009

ahojte

som tehotna,na sone bolo vidiet malu gulocku len taku bodku malilinkavu,no a doki sa mi pacil,na 80 percent som tehotna,tych zvysnych je krv ktora bude zajtra po 11:00,ale tak mame mimco v maternici

no len neviem ako to ten moj doki pocital,povedal mi,ze som tehotna 2tt az 2 a pol tt tyzdna a ze o 5 tyzdnov mam prist na poradnu a to uz budeme v 7tt a budeme vidiet pekny plod a srdiecko,takze mi predpisal ten duphaston a vitaminy napisal mi 4 druhy mam si vybrat,ale kalibrum som hned odmietla,no a mam ostat doma,uzivat si,opatrovat sa,papkat,setrit sa a zdoraznil mi ze teraz a vzdy v obdobi ms nemame mat pohlavny styk par dni

🙂 🙂 🙂 🙂

michaela80
21. dec 2009

groka on to pocital ake stare je mimco a nie od poslednej mrchy ako ti rto pocita v pase...

groka
21. dec 2009

michaela hej hej,uz som pochopila 🙂

lenadka
21. dec 2009

bihan, ani mne uz tak zle nebyva, niekedy vobec a to boli dni ked mi cely den bolo ble 😝 no nevracala som ani raz 😉

lenadka
21. dec 2009

grofka gratulujem, nech sa drzi fazulka 😵
rosienka a tvoje babiky tiez!!!!!! 😵

rosienka
autor
21. dec 2009

rubinka, janusa, lenadka. dakujem, ja mu tiez pevne verim, ze bude rast a nedal sa surodencom "utlacat"...dobre to teda zacinaju 😀

marija
21. dec 2009

rosienka drzim palceky, urcite vsetko dopadne dobre, nic neboj 😉

groka blahozelam 😵 no ja sa uz tiez neviem dockat kedy uvidime nasu fazulku, este dva dni 😀

murinko
21. dec 2009

Rosienka, držím všetky pršteky a verím, že oba drobčeky budú v poriadku... Možno o čo ťažšie to má teraz, o to väčší bojovník to bude potom, keď sa teraz naučí, že sa nemôže nechať utláčať 😉 😉 😉

marija
21. dec 2009

Lenadka tvoja Lucka je januarove babatko? Lebo ja mam tiez prvu januarovu a teraz to bude agustove miminko 😵

peta131
21. dec 2009

Tak aj ja som vam poposielala ziadosti na FB ktore ste tu dali mena 😉 ostatnym ak chcete poslem moje meno na FB cez IP 😉
aj ja inak na FB farmacim 😀

no mne uz bolo vcera lepsie len dnes ja krava som si bola kupit obed u cinancov a to mi vobec nezapasovalo je my z toho total blee 😝

peta131
21. dec 2009

Groka ty si z noveho mesta? lebo aj ja 🙂 k akemu gyn. chodis?

nika.r
21. dec 2009

ahojte 🙂

tak ja som s andes ráno najprv fajne rozčúlila a potom som s aorevala jak malé decko. Moja úžasná a preprepmúdra sestrička u Dr. ma k nemu nepustila. Zobrala mi len krv. Som sa dožadovala, že som prvé tehu mala rizikové, tak chcem vedieť, či je všetko v poriadku a ona ma odbila tým, že nemám dvíhať ťažké veci, žiadny sex a bla bla. Tak hovorím, že to ja viem, veď už som raz bola tehotná, že chcem, aby ma videl lekár a ona na to, že aj tak ešte na ultrazvuku nič nebude vidno. Tak hovorím, že to mi je jedno a že keď už ide o to, že pri prvom som bola v 6tt a vidno už bolo a teraz som už v 7tt. A ona nič na to. Proste normálne ma pekne slušne vyhodila, že nech si zavolám o výsledok cez obed. A ešte som jej vravela, že veď tri testy mi vyšli pozitívne, je nepotrebujem z krvi vedieť výsledok a ona na mňa že testy nie sú spoľahlivé, z krvi je to na 1000%. A ešte si za ten odber zapýtala 5 eur. Holky, mňa šlo poraziť. Dr. o tom vôbec nevedel, že som tam bola, nemal vôbec žiadnych ľudí, len jedna tehuľa bola predo mnou, myslím, že on by vôbec nemal problém ma pozrieť. Najviac ma štve, že som musela zháňať sestru k malému a otca, aby ma tam odviezol, lebo bývam 15 km od mesta a nakoniec celá naháňačka pre jeden odber.

joj!

sorry za dlhý príspevok, ale som sa aspoň vyžalovala. Milujem sestričky, ktoré sú múdrejšie ako lekári 😠

nika.r
21. dec 2009

inak prajem všetkým pekné predvianočné dni. Groka, rosienka, držkajte sa.

lucy1990
21. dec 2009

Ahojte baby, tak sa pripajam ku vam, dnes som bola na gynde a z UTZ mi vyslo ze som momentalne v 6-7tt 🙂 , cize u mna sa neda spolahnut na poslednu MS 😒 cize posunul sa mi termin asi o mesiac 😀

janusa127
21. dec 2009

nika no premúúdrelé sestričky 😠 😠 😠 mňa by tam porazilo na mieste...ešte aj peniaze za odber, no to som ešte nepočula 😨 😨 ... inak s tým plačom ja som taká citlivá že keď sa rozrevem neviem sa zastaviť 🙄

lucy tak ťa tu vítam 😀

jankaat.
21. dec 2009

ahojte🙂 ziadosti na FB potvrdene🙂 a teraz sa idem pokusit vas docitat 😅
len keby sa mi chcelo..

rosienka
autor
21. dec 2009

marija, murinko dakujem 😉 urcite to bude bojovnik, doteraz to dokazal/la 😝

nika- no mna by slak trafil z takej chudery 😠 tiez mam skoro taku skusenost s premudrelymi tupymi sestreckami... 😖 skus mu poslat e-mail ak sa da, tak obides tu kravu, ja mam s tym dobre skusenosti 😉

lucy- tak vitaj a prestav si to najako podla virtualnej mrchy 🙂

bihan
21. dec 2009

Lucy, tak vitaj a zmeň si pas 😀

Nika, že si sa nechala vyhodiť 😅 Ja by som odtiaľ neodišla (teda hlavne keby som si musela zariadiť stráženie a odvoz), kým by som nevidela lekára 😅 Nabudúce si zavolaj a dohodni si vyšetrenie.

marija
21. dec 2009

Nika no to by asi nas.alo aj mna 😠 ja by som tam asi urobila cirkus a to poriadny 😀

Lucy tiez ta vitam 😉 no ako pozeram, vselico sa moze stat 😀 aj termin o mesiac posunut 😉 no ale hlavne, ze je drobcek v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre