♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kika36
21. feb 2010

lucy, prave som obdivovala tvoje svadobne fotky. Bola si krasna nevesta. Vyzeras na nich velmi stastna 🙂

lucy1990
21. feb 2010

Budem sa tesit 😵 dakujem velmi pekne za pochvalu, bola a aj som naozaj stastna 😵

lucy1990
22. feb 2010

Idem uz hajat, tak dobru nocku 🙂

kika36
22. feb 2010

dobru nocku 🙂

rubinka
22. feb 2010

Ahojte baby,

GROKA - pekne oddychuj, pevne dúfam, že tvoje problémy, už nadobro skončili.

NIKITKA - Krásne miery má tvoje bábo, že 9,3cm

BIHAN - Sára je v tej šatke rozkošná 😉

ABBEY - Gratulujem k dievčatku 🙂

zica1
22. feb 2010

Ahojte babenky 🙂 Mam taku otazocku,m co ste prvorodicky...kedy ste pocitili prve pohyby?

halintoa
22. feb 2010

Dobré ránko kočky,
mám za sebou desnú noc ☹ , od večera ma bolia kríže, iba na jednej strane, ale nedalo sa mi zaspať a keď som zaspala, tak som sa na to budila. Tak som sa bála, že to bude predzvesť niečoho zlého, že som sa ani nemilovala s drahým a to sme včera boli 8 rokov spolu... Ešte teraz tie hnusné kríže cítim. Ale klop klop nešpiním. Prsia ma bolia, ale rátala som, že teraz je zasa obdobie, kedy by som bola mala mrchu, tak hádam je to len tým. Idem si niečo nachystaťna raňajky a potom sa niečím zamestnať, nech na to nemyslím... Pekný dník všetkým.

zuzannas
22. feb 2010

Ahojte kocky,

Zica: ja osobne okolo 18tt som citila prve pohyby 😉

Mne sa snival divny sen, chystala som sa na daku operaciu (neviem coho presne nieco na tvari, nos, zuby?) brr, bolo to divne, lebo sa ta operacia furt musela odkladat a ja som len tvrdla v nemocnici... ☹

nikitka231
22. feb 2010

zica:ako prvorodicka som mala prve okolo 18-19 tt 😉

zica1
22. feb 2010

halintoa- ahoj
to mi je luto, ze si mala taku strasnu noc, ked si si ju predstavovala urcite ovela krajsiu ☹ Ale neboj urcite bude vsetko dobre, len musis mysliet pozitivne a nicim sa zbytocne netrapit a nestresovat. Aj ked sa to mnoho krat lahko hovori ale je to tak, treba sa tym riadit pocas tehu aby bolo malinke spokojne.Neboj vsetko bude urcite ok 😉 Aj mna obcas poriadne bolia krize az tak, ze sa bojim ze spravim prudsi pohyb a sekne ma ale snazim sa nevzimat si toho.Urcite je to len tym, ze si tvoje telo zvyka na malinke.Dobru chut!

zica1
22. feb 2010

nikitka - dakujem 🙂 uz sa neviem dockat 😵

zica1
22. feb 2010

zuzannas - dakujem 🙂

lenadka
22. feb 2010

kika, ty uz mas krasny 19tt, tak ten uz si brusko zasluzi 🙂 😉

zica ja som pozrela do diara a prve pohyby malej som ucitila na zaciatku 19tt, mas cas 😉

lenadka
22. feb 2010

hali, snad to bude "akoze od mrchy", ja som mala minuly tyzden mrchovy, nastastie nejake extra bolesti nic take sa nekonalo, akurat chut na sladke, to som pred mrsinou vzdy mavala take 2-3 dni a teraz tiez...lebo normalne sladke nemusim 😅

zica1
22. feb 2010

lenadka - 🙂 mam cas, mam len sa uz neviem dockat toho krasneho pocitu 😵

lenadka
22. feb 2010

zica verííím, ja som zatial mimco citila len 2x, raz som ho nastvala ked som si vecer dovolila lahnut na brusko a potom v sobotu-hektika den v kuse na nohach a ked som si konecne sadla...tak sa mu asi nepacilo ze uz ho nehojdam 😅 😀

inak ked uz som bola cca v 7 mesiaci, tak nam pred pracou opravovali chodnik, strasne to rachotilo, zbijacka a tak, ked som cez obed potrebovala ist do mesta, tak som cakala kym to vypnu a utekala rychlo popri nich, lebo male sa toho zvuku strasne balo, samo sebou ze som to zakazdym nestihla a to bol potom v brusku "tanec" az som mala pocit ze mala vyskoci cez pupok nie tadial kadial normane ma 😝 😝 😝 tak mi to bolo luto

zica1
22. feb 2010

lenadka 🙂 🙂 🙂 ved to je teda riadny zvuk ked rachotia so zbijackou, ani sa nedivim, ze sa toho malinka tak velmi bala

nikitka231
22. feb 2010

ja som tuto noc tiez zle spala ☹ baby mna tak bolia prsia mam ich uz ako melony...to uz ani lezat na nich nemozem ...sa mi zvacili tak minim o 2-3 cisla...no strasneeee

inak ...kocky ako ste na tom s vahou ?fuj som skoro odpadla ze dalsie 1 a pol kg mam ...a to jem len ovocie a zeleniu sa stravujem ako keby som ani tehu nebola...takze dokopy 3,5kg musim zacat nejaku pohybovu aktivitu
😎

lenadka
22. feb 2010

nikitka ja som sa radsej po vikende ani nevazila 😅 😅 😅 zabiackove speciality, kapustnicou sa pcham o desiatej vecer 😅 😅 rano som jedla varenu slaninku taku co sa dava do toho cesnakovo-paprikoveho pacu 😅 😅 😅 takze ziadne vazenie lebo odpadnem pri tej vahe 😀

zica1
22. feb 2010

nikitka - aj mne sa zvacslili prsia a tak neviem ci si mam kupit novu podprsenku alebo este pockat, ci sa nahodou este nezvacsia ☹

bihan
22. feb 2010

Bré ránko 🙂

Už polhodinu sa snažím dovolať kvôli info o zápise do pôrodnice a furt je tam niekto na linke 😅

Váha hlásila dnes ráno +1,1kg, tak som rada, že sa držím "podľa tabuliek" 🙂

Pri Sáre som prvé pohyby cítila v 17tt, teraz v 15tt.

Lenadka, Amazonas na môj vkuse veľmi tuhá a hrubá šatka, ale ja som rozmaznaná 😀

bihan
22. feb 2010

A tu je tabuľka ideálneho hmotnostného prírastu vzhľadom na vašu váhu pred otehotnením 😉
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=nepr...

nikitka231
22. feb 2010

lenadka:toto keby som papala na vecer tak celu noc misu objimam 😀
zica:prave ze ja som si kupila uz podprdu speci a uz mi je mala ..ma tlaciii....
bihan:vahu mas od zaciatku tehu doteraz 1,1KG alebo to su + 2kg dokopy...aj tak malicko ...som kukala do mojej velkej karty a do 11 tt som mala 2kg pri prvom ...dokopy 11kg do porodu

to asi tie moje ňadra važia len 2kg navyse 😀 😀

bihan
22. feb 2010

Nikitka, mám +1,1 od zatiatku tehu, čo je pri mojej "štartovacej" váhe tak akurát.. myslím, že do 12tt som nič nepribrala. Nevoľnosti 😝

Zica, novú podprsenku si pokojne kúp, mne sa asi najviac zväčšili prsia na začiatku tehu a potom na pár dní po pôrode, keď sa "spúšťa" mlieko, takže ak vyberieš niečo pohodlné, elastické (ak chceš dojčiť tak rovno na dojčenie), nemala by si s tým už mať do konca tehu ani po pôrode problém 😉

evitkamalicka
22. feb 2010

cafte

zuzannas
22. feb 2010

Ahoj Evitka, uz lepsie ti je??

marija
22. feb 2010

Ahojte kocky.

Tak ja sa omaly chystam do poradne. Tiez som sa rano vazila, aby som vedela nadiktovat vahu sestricke a este nic som nepribrala od zaciatku tehu, vlastne ked som otehotnela mala som takmer 61kg a teraz mam 60kg. Dufam, ze ma lekar zas nebude strasit nemocnicou, ale ako moze zena prve mesiace pribrat ked mi bolo zle a este stale mam problem s nechutenstvom??? No snad sa to potom upravi a pekne zacnem priberat 😉 pri prvom tehu ma riadne vydesil, ze to ze nepriberam moze mat aj ba svedomi, ze je nieco s babatkom, ze sa zle vyvija atd atd... potom som bola tak fixovana na vahu a modlila som sa aby ta rucicka isla vyssie a vyssie, ze mi z toho uz sibalo... a mala sa narodila aj donosena aj s vahou 3,7kg 😠

zuzannas
22. feb 2010

Ja som sa prave objednala na 3D utz, to uz budem v 16tt, som zvedava ci bude miminko pekne natocene,,, 😕 😵 😵

marija
22. feb 2010

Evitka ako???

evitkamalicka
22. feb 2010

zuzi ano je, po tych kvapkach som uz od noci nezvracala a aj hnacka ustupuje, len sa citim taka vycerpana, uz som aj cosi dietne zjedla a ostalo to vo mne, takze je dobre....lekar nam za chvilu donesie lieky, lebo nam zakazal chodit tam, aby sme niekoho v cakarni nenakazili a nakoniec sme sa dnes dozvedeli, ze nam to dovliekol svagor ked tu v sobotu bol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre