• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
bihan:ja som si praveze kupila podprsenku elasticku doporucenu v maternity shope...stale skoro 40 eur..pani mi vravela ze v pohode este ked sa aj naleju...ale ozaj za par tt sa mi strsne zvacsili...tak podprda je akurat v skrini :angry: a inak ked si nedam inu podprdu tak ma strasne bolia prsia ked nemaju oporu normalne som nosila 70C-D ale toto co je ...katastrofa...
22. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - dakujem za radu :slight_smile:
22. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikitka, ja nemôžem chodiť bez podprdy vôbec, s E-čkami sa proste nedá :sweat_smile: Teraz sa mi asi veľmi nezväčšili, len sú citlivejšie a myslím, že to už také hrozné nebude ani po pôrode.
Inak tiež som si kúpila v tehu obchode (v prvom tehu :grinning:) Anitu za nechutné prachy, asi tisícku ma vtedy stála a natiahla že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Podľa mňa hlavne pri väčších prsiach na podprsenky treba dávať veľký pozor, aby dobre držali tvar a zároveň netlačili.. preto som taká nadšená z tej, čo som minule dávala link, úplne je úžasná, len dúfam, že taká aj vydrží :grinning:
22. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, patrim do vasej temicky, nam sa ma v auguste tiez narodit prve dietatko,,,, :slight_smile:
22. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jjana17 vitaj medzi nami :slight_smile:
22. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - tak daj link na nu ;)
22. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som dnes bol na tripple testoch, vraj poobede už budu vysledky,tak si skusim zavolať
22. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka, dakujem,,,,,,pozeram ze prave pisete o bolestivych a naliatych prsiach,,,,,ja mam len citlivejsie i ked sa zvacsili poriadne tak moc uz nebolia predtym som ani nemohla sa ich dotknut,,,ale strasne striem mam po nich
22. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, tie E-cka ti nezavidim, moja mama je tak obdarena a kym bola mlada ok, ale teraz ju s tych balonov bolievaju chrbat-medzi lopatakmi a hlavne krcna chrbtica, nakolko ju naklanaju dopredu, uz aj uvazuje o plastike-zmenseni....ja neviem po kom som zdedila lentilky pod kobercom ,no teraz som spokojna, narastli mi zatial 3-ky, no ta podprda je mi uz trochu tesna, ale viac ako D to asi nebude :grinning: pri malej mi az taketo nenarastli ako teraz :confused: aj mama mi to spominala ze ako dievca mala male prsia a az pri druhom tehotenstve jej narastli a uz zostali /s tým ze si vsimla ze mi dost narastli/, no kiez by :grinning:
22. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani vitaj :slight_smile:

deni tak rychlo?... sikovnici :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka, ja idem po skončení dojčenia pod nôž, s týmto sa nedá žiť a chcem pekné "malé" C-čka :grinning:
22. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,tak rýchlo,ani tomu neverim ale v labaku mi tvrdili,že to robia denne a poobede ma výsledok lekár , že si mam zavolať
22. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan:tak ja som po prvom tehu isla pod noz :wink: na modelaciu ,povodne ked som bola uz pred porodom som nosila 75F a ked som zacala kojit som mala G keby ste videli tu podprdu...no strasne..ked som isla na sono pred prepustenim z nemocnice tak doktori nemohli verit vlastnym ociam pri vahe 55 kg 75Gprsia ale kamene..ako pamela :grinning:
22. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak vy ste fakt Pamely :grinning: ja mám teraz Béčka a som celkom spokojná. :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan:a tiez som s tym nemohla zit lebo som dostala zapal prsnika a musela som si odsriek,mlieko kazde 2 hodiny..mala som velke problemy ,maleho som kojila 3 mesiace,ale tie prsia potom tak opadli ..ze ked som isla vonku a dala si podprdu a sa zohla tak aj prsia mi vypadli esteticky...ostala len koza a trochu zliaz ,plast.chirurgovia to urobili krasne tak na C a potom som nemusela nosit ani podprdu pod trickom cez leto :grinning: :grinning: konecne som mala klud...a teraz uvidim ako sa mi budu drzat ..ak to bude zle pojdem opat :wink:
22. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, vidis niekomu su "male" C-cka :grinning: pre man su taketo akurat :grinning: len keby aj ten tvar, pevnost a vsetko take ostalo, uz vidim ako sa vylajdaju pri dojceni :sweat_smile: teraz nemusim ani podprdu nosit a aj ked mam obtiahnute tricko bez podprdy uplne super..takze som prisla na to preco na mm stale obchytkava...teraz som nahodila rozlajdanu mikynu nech mam na chvilu pokoj :grinning: :grinning: :grinning:

inak mm sa urobil pasovy opar :sweat_smile: mala som aj ja na pere, potom sa urobil na pere aj jemu a asi o 2 dni na bruchu na boku na jazve, sranda ze to ma len na tej jazve co ma cca 5x3cm-to ma suchnute ked spadol na motorke taku velku plochu ovalnu jazvu...vyhnala som ho k lekarke, ta zas na kozne, berie lieky a maste a ja sa ho bojim aj dotknut ze to dostanem, uterak na vycleneny a zacalo ho to boliet ako slak aj uzliny na tej strane na slabinach ma poriadne zdurene a bolave :confounded:
22. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka:nie je to vzdy taka vyhoda..tie velke prsia...hlavne kvoli chrbtici ..je to bolest a esteticky po kojeni vzdy tie prsia opadnu ako ked mas mensie a naleju sa :wink:
22. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty vole, Niki, tak na teba sa nechytám! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s prsiami mám problém od puberty... a je to vlastne jedno či mám 60 alebo 75kg, furt sa ma tie E-čka držia, po pôrode to mohli byť cca F-ká, ale nie na dlho.
Pod nôž som chcela už po prvom, ale tretie už tak skoro nechcem, tak sa mi konečne splní sen po krásnom spodnom oblečení :sweat_smile:
22. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak s dojčením som problém nemala, žiadne zápaly, produkcia síce trošku vyššia, než bolo treba, ale to sa pomerne rýchlo zrovnalo, len keby nevyzerali ako psie uši :sweat_smile:
Na operáciu som sa bála ísť, lebo by mi určite ufikli aj žľazu a dojčenie milujem, takže operácia počká :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja nastastie prsia mam take priemerne B a pri dojceni C, celkom ok, ja by som si na operaciu netrufla ist, no ale ak mate zdravotne problemy, tak jasne
22. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som príliš veľké nikdy nechcela, ale chcela som väčšie ako tie moje Áčka :grinning: teraz mi narástli o číslo a je to super, brala by som tak možno trojky pri dojčení a potom nech mi ostanú tie Béčka a budem maximálne spokojná. :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubinka, nechcem Ti brat nadeje, ale prsia sa po dojceni vzdy vratia do predoslej velkosti, ak nie do mensej..teda aspon moj pripad to bol.. :sweat_smile: :wink: ja mam acka, pri kojeni sa mi zvacsili do becka, co bolo super, ale hned ako som dokojila su presne take ake boli :pensive:
22. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - s ktorou podprsenkou si to taka spokojna? Mas prosim ta link? :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - uz mam dakujem :dizzy_face:
22. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubi, tiež som ti to chcela napísať, B-čka ti (s najväčšou pravdepodobnosťou) nezostanú :sweat_smile:

Jujú, tak som si vybavila ďalšiu vec okolo pôrodu - v máji treba zavolať, objednať sa na vstupné vyšetrenie a vybavené :dizzy_face: Tu sa totiž v niektorých pôrodniciach zapisujú maminy hneď ako zistia, že sú tehotné, lebo inak nie je miesto :sweat_smile:
22. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan :tak to je supis ze si to vybavila :wink:
kocky ja som sa tiez bala ist pod noz ...ale rozhodla som sa po viacerych konzultaciach som sa rozhodla spravne som spokojna...a 3 baby neplanujem takze uvidime v akom budu stave teraz:slight_smile:
22. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj som si tak vcera spomenula ze kde som ja dala vsetky veci po malom ako je vanicka ,postielka,nocnik a taketo veci...si totiz nepamatam komu som to pozicala a kto mi to vlasnte nevratil :grinning: :grinning: :rolling_eyes: do kelu
22. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki, tak toto mám ja jednoduchšie... nikto nám nič nepožičal ani my nič nikomu :sweat_smile:

A pod nôž sa teda vôbec nebojím (teda len trošku), za ten komfort potom mi to stojí :slight_smile:
22. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, citam ze riesite prsia :slight_smile: ja som si tiez kupila speci podprsenku v pondelok, lebo ostatne tlacili ziadna slava...ale tsim sa z mojich A/B su zrazu B/C viac C.. tak super...

a vahu baby.. pri vyske 178 cm som mala povodnu vahu 69kg..ale od kedy som tehotna tak som -4kg... vraj je to oki. midwife mi len povedala ze ak po 16tt nezacnem priberat tak pojdem na lieky, lebo malinke bude malinke. Vsetky migreny a vracanice.... z 30 dni do mesiaca som mala 20x migrenu... radsej zu ani nesponinat.

Tesim sa velmi zacinam plavat nejake speci plavanie pre tehotne mamky, budu nam pustat hudbu do vody..som zvedava v utorok by som mala ist prvy krat. Vy chodite na nejake cvicenie???
22. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti mozem potvrdit ze zmena to je riadna a stoji to za to :sunglasses: :wink:
22. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok