♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
22. feb 2010

bihan:ja som si praveze kupila podprsenku elasticku doporucenu v maternity shope...stale skoro 40 eur..pani mi vravela ze v pohode este ked sa aj naleju...ale ozaj za par tt sa mi strsne zvacsili...tak podprda je akurat v skrini 😠 a inak ked si nedam inu podprdu tak ma strasne bolia prsia ked nemaju oporu normalne som nosila 70C-D ale toto co je ...katastrofa...

zica1
22. feb 2010

bihan - dakujem za radu 🙂

bihan
22. feb 2010

Nikitka, ja nemôžem chodiť bez podprdy vôbec, s E-čkami sa proste nedá 😅 Teraz sa mi asi veľmi nezväčšili, len sú citlivejšie a myslím, že to už také hrozné nebude ani po pôrode.
Inak tiež som si kúpila v tehu obchode (v prvom tehu 😀) Anitu za nechutné prachy, asi tisícku ma vtedy stála a natiahla že až 😝
Podľa mňa hlavne pri väčších prsiach na podprsenky treba dávať veľký pozor, aby dobre držali tvar a zároveň netlačili.. preto som taká nadšená z tej, čo som minule dávala link, úplne je úžasná, len dúfam, že taká aj vydrží 😀

jjana17
22. feb 2010

ahojte baby, patrim do vasej temicky, nam sa ma v auguste tiez narodit prve dietatko,,,, 🙂

rubinka
22. feb 2010

Jjana17 vitaj medzi nami 🙂

zica1
22. feb 2010

bihan - tak daj link na nu ;)

denisocka
22. feb 2010

ahojte,ja som dnes bol na tripple testoch, vraj poobede už budu vysledky,tak si skusim zavolať

jjana17
22. feb 2010

rubinka, dakujem,,,,,,pozeram ze prave pisete o bolestivych a naliatych prsiach,,,,,ja mam len citlivejsie i ked sa zvacsili poriadne tak moc uz nebolia predtym som ani nemohla sa ich dotknut,,,ale strasne striem mam po nich

lenadka
22. feb 2010

bihan, tie E-cka ti nezavidim, moja mama je tak obdarena a kym bola mlada ok, ale teraz ju s tych balonov bolievaju chrbat-medzi lopatakmi a hlavne krcna chrbtica, nakolko ju naklanaju dopredu, uz aj uvazuje o plastike-zmenseni....ja neviem po kom som zdedila lentilky pod kobercom ,no teraz som spokojna, narastli mi zatial 3-ky, no ta podprda je mi uz trochu tesna, ale viac ako D to asi nebude 😀 pri malej mi az taketo nenarastli ako teraz 😕 aj mama mi to spominala ze ako dievca mala male prsia a az pri druhom tehotenstve jej narastli a uz zostali /s tým ze si vsimla ze mi dost narastli/, no kiez by 😀

lenadka
22. feb 2010

jani vitaj 🙂

deni tak rychlo?... sikovnici 🙂

bihan
22. feb 2010

Lenadka, ja idem po skončení dojčenia pod nôž, s týmto sa nedá žiť a chcem pekné "malé" C-čka 😀

denisocka
22. feb 2010

hej,tak rýchlo,ani tomu neverim ale v labaku mi tvrdili,že to robia denne a poobede ma výsledok lekár , že si mam zavolať

nikitka231
22. feb 2010

bihan:tak ja som po prvom tehu isla pod noz 😉 na modelaciu ,povodne ked som bola uz pred porodom som nosila 75F a ked som zacala kojit som mala G keby ste videli tu podprdu...no strasne..ked som isla na sono pred prepustenim z nemocnice tak doktori nemohli verit vlastnym ociam pri vahe 55 kg 75Gprsia ale kamene..ako pamela 😀

rubinka
22. feb 2010

Baby tak vy ste fakt Pamely 😀 ja mám teraz Béčka a som celkom spokojná. 🙂

nikitka231
22. feb 2010

bihan:a tiez som s tym nemohla zit lebo som dostala zapal prsnika a musela som si odsriek,mlieko kazde 2 hodiny..mala som velke problemy ,maleho som kojila 3 mesiace,ale tie prsia potom tak opadli ..ze ked som isla vonku a dala si podprdu a sa zohla tak aj prsia mi vypadli esteticky...ostala len koza a trochu zliaz ,plast.chirurgovia to urobili krasne tak na C a potom som nemusela nosit ani podprdu pod trickom cez leto 😀 😀 konecne som mala klud...a teraz uvidim ako sa mi budu drzat ..ak to bude zle pojdem opat 😉

lenadka
22. feb 2010

bihan, vidis niekomu su "male" C-cka 😀 pre man su taketo akurat 😀 len keby aj ten tvar, pevnost a vsetko take ostalo, uz vidim ako sa vylajdaju pri dojceni 😅 teraz nemusim ani podprdu nosit a aj ked mam obtiahnute tricko bez podprdy uplne super..takze som prisla na to preco na mm stale obchytkava...teraz som nahodila rozlajdanu mikynu nech mam na chvilu pokoj 😀 😀 😀

inak mm sa urobil pasovy opar 😅 mala som aj ja na pere, potom sa urobil na pere aj jemu a asi o 2 dni na bruchu na boku na jazve, sranda ze to ma len na tej jazve co ma cca 5x3cm-to ma suchnute ked spadol na motorke taku velku plochu ovalnu jazvu...vyhnala som ho k lekarke, ta zas na kozne, berie lieky a maste a ja sa ho bojim aj dotknut ze to dostanem, uterak na vycleneny a zacalo ho to boliet ako slak aj uzliny na tej strane na slabinach ma poriadne zdurene a bolave 😖

nikitka231
22. feb 2010

rubinka:nie je to vzdy taka vyhoda..tie velke prsia...hlavne kvoli chrbtici ..je to bolest a esteticky po kojeni vzdy tie prsia opadnu ako ked mas mensie a naleju sa 😉

bihan
22. feb 2010

Ty vole, Niki, tak na teba sa nechytám! 😝 ale s prsiami mám problém od puberty... a je to vlastne jedno či mám 60 alebo 75kg, furt sa ma tie E-čka držia, po pôrode to mohli byť cca F-ká, ale nie na dlho.
Pod nôž som chcela už po prvom, ale tretie už tak skoro nechcem, tak sa mi konečne splní sen po krásnom spodnom oblečení 😅

bihan
22. feb 2010

Inak s dojčením som problém nemala, žiadne zápaly, produkcia síce trošku vyššia, než bolo treba, ale to sa pomerne rýchlo zrovnalo, len keby nevyzerali ako psie uši 😅
Na operáciu som sa bála ísť, lebo by mi určite ufikli aj žľazu a dojčenie milujem, takže operácia počká 🙂

zuzana76
22. feb 2010

ahojte

ja nastastie prsia mam take priemerne B a pri dojceni C, celkom ok, ja by som si na operaciu netrufla ist, no ale ak mate zdravotne problemy, tak jasne

rubinka
22. feb 2010

No ja som príliš veľké nikdy nechcela, ale chcela som väčšie ako tie moje Áčka 😀 teraz mi narástli o číslo a je to super, brala by som tak možno trojky pri dojčení a potom nech mi ostanú tie Béčka a budem maximálne spokojná. 🙂

zuzannas
22. feb 2010

Rubinka, nechcem Ti brat nadeje, ale prsia sa po dojceni vzdy vratia do predoslej velkosti, ak nie do mensej..teda aspon moj pripad to bol.. 😅 😉 ja mam acka, pri kojeni sa mi zvacsili do becka, co bolo super, ale hned ako som dokojila su presne take ake boli 😔

zica1
22. feb 2010

bihan - s ktorou podprsenkou si to taka spokojna? Mas prosim ta link? 🙂

zica1
22. feb 2010

bihan - uz mam dakujem 😵

bihan
22. feb 2010

Rubi, tiež som ti to chcela napísať, B-čka ti (s najväčšou pravdepodobnosťou) nezostanú 😅

Jujú, tak som si vybavila ďalšiu vec okolo pôrodu - v máji treba zavolať, objednať sa na vstupné vyšetrenie a vybavené 😵 Tu sa totiž v niektorých pôrodniciach zapisujú maminy hneď ako zistia, že sú tehotné, lebo inak nie je miesto 😅

nikitka231
22. feb 2010

bihan :tak to je supis ze si to vybavila 😉
kocky ja som sa tiez bala ist pod noz ...ale rozhodla som sa po viacerych konzultaciach som sa rozhodla spravne som spokojna...a 3 baby neplanujem takze uvidime v akom budu stave teraz🙂

nikitka231
22. feb 2010

ozaj som si tak vcera spomenula ze kde som ja dala vsetky veci po malom ako je vanicka ,postielka,nocnik a taketo veci...si totiz nepamatam komu som to pozicala a kto mi to vlasnte nevratil 😀 😀 🙄 do kelu

bihan
22. feb 2010

Niki, tak toto mám ja jednoduchšie... nikto nám nič nepožičal ani my nič nikomu 😅

A pod nôž sa teda vôbec nebojím (teda len trošku), za ten komfort potom mi to stojí 🙂

klapinka
22. feb 2010

ahojte, citam ze riesite prsia 🙂 ja som si tiez kupila speci podprsenku v pondelok, lebo ostatne tlacili ziadna slava...ale tsim sa z mojich A/B su zrazu B/C viac C.. tak super...

a vahu baby.. pri vyske 178 cm som mala povodnu vahu 69kg..ale od kedy som tehotna tak som -4kg... vraj je to oki. midwife mi len povedala ze ak po 16tt nezacnem priberat tak pojdem na lieky, lebo malinke bude malinke. Vsetky migreny a vracanice.... z 30 dni do mesiaca som mala 20x migrenu... radsej zu ani nesponinat.

Tesim sa velmi zacinam plavat nejake speci plavanie pre tehotne mamky, budu nam pustat hudbu do vody..som zvedava v utorok by som mala ist prvy krat. Vy chodite na nejake cvicenie???

nikitka231
22. feb 2010

tak to ti mozem potvrdit ze zmena to je riadna a stoji to za to 😎 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre