♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
22. feb 2010

peta, aj mne krvacaju dasna a aj pri prvom mi krvacali, dokonca sa mi na dasne za horenymi prednymi zubami urobil taky vacok naplneny krvou a to som si musela tak vycucnut vzdy, nebol to hnis, nic, len krv, teraz su sliznice velmi naplnene krvou, tak to preto

peta131
22. feb 2010

Zuzi no mne az teraz zacali tak riadne krvacat ale len ked si zuby umyvam, alebo jablko jem...vcera som sa normalne zlakla som kusla do jablka a ono cele krvave zostalo 😝
ja mam pocit ze sa na mna lepia vsetky tehu priznaky ktore len existuju 🙄 mm mi hovori ze som uplne ucebnicovy priklad na vsetky tehotenske problemy a priznaky 😝 😀
ale pokial neni horsie tak toto su len fakt take banalnosti ktore sa daju vydrzat 😉

Inak uz som si myslela ze ma nevolnosti prechadzaju a dnes sme sa isli s mm na obed najest do restiky a ako som vystupila z auta tak mi tak strasne zle prislo ze som pred restikou za autom grcala 🙄 😝 😝 😝 a najlepsie bolo na tom to ze ludia chodili okolo a ja tam grcala 🤐

lucy1990
22. feb 2010

Peti, aj ja som nechcela nic hovorit, ale tiez som si myslela, ze su ranne nevolnosti fuc a rano som vracala zlc 😖 ale tak hadam sa to uz nebude opakovat...inak mne sa zda, akoby mi zo dna na den narastlo brusko 😨 cize mozem zabudnut uz na nejake fotenie, to uz neurobi asi ani photoshop 😅 skoda, lebo na prvom som sa natrapila a bolo to tak na pol ceste, ale tak bude cas aj potom.. 🙂 strasne sa tesim ako ubiehaju tie tyzdne...ako teraz pisem, tak citim take steklenie v brusku a obcas taky slabulinky ťuk 😵 je to strasne chutne...strasne sa modlim aby sme to vsetky doklepli do vitazneho konca 😵 😵 😵

denisocka
23. feb 2010

dobre rano ... dnes ma čaka ten telefonat o vysledky z tripple testu 😖

leteku
23. feb 2010

deni držím palce. Ja som bola na prvých testoch v 13 tt a teraz pôjdem v 16 a výsledky budú až potom. Nechápem prečo niektoré chodia len na jeden odber a niektoré na dva. Sestrička mi hovorila, že po novom sa chodí dvakrát ale plno z vás bolo len na jednom. No čo už.

evitkamalicka
23. feb 2010

dobre ranecko zienky

silwietta
23. feb 2010

dobre ranko prajem
ja mam taku dobru naladu po tej vcerajsej poradni 😵

evitkamalicka
23. feb 2010

silwi a co bolo na poradni?

silwietta
23. feb 2010

bola som u staronovej gyndosky a ten rozdiel oproti tomu co bolo v TT... pekne si spravila dlhy ultrazvuk, vsetko mi poukazovala, vysvetlovala, pocitali sme prsteky na rucicke, no nadhera...v TT mi doki povedal, ze plod zodpoveda velkosti podla poslednej MS a hajde domov...

evitkamalicka
23. feb 2010

super

zuzana76
23. feb 2010

ahojte

denisocka, kedy si bola na odbery? ze kedy budem mat vysledky asi ja, ked v piatok som bola na odbery? do tyzdna to bude? my sme tak dohodnuti, ze oni mi budu volat len keby boli zle, tak teraz sa bojim kazdeho zvonenia telefonu

evitkamalicka
23. feb 2010

zuzi aj mne budu volat iba ked bude zle, ale v kazdom pripade ich dostanem do ruky buduci tyzden na poradni

zuzana76
23. feb 2010

leteku, to asi preto,ze este nie vsetci lekari nabehli na naovy system, aj ja som bola len na 1 odbere

zuzana76
23. feb 2010

no, ja idem do poradne az okolo 10.3. takze to uz iste tie vysledky medzi tym budu

evitkamalicka
23. feb 2010

ja idem 4.3.

halintoa
23. feb 2010

leteku: aj ja budem mať iba 1 odber 🙂

evitkamalicka
23. feb 2010

ja som bola tiez len na jeden odber

halintoa
23. feb 2010

lucy: a tehotenské fotky robiť nebudeš? Myslím, že by si nemala mať problém nájsť zakázku 🙂

leteku
23. feb 2010

Pri malej som bola aj ja na jeden odber a teraz zmena. No dnes tam idem tak sa popýtam.

denisocka
23. feb 2010

no žiadne výsledky z TT nemám,vraj čo mi to za haluz povedali v labaku,že výsledok poobedfe ,vraj to trvá par dni .... takže ak chcem,mam si volať každy den

mata299
23. feb 2010

ahojte...deni, tiež som dnes bola na TT, ale mne sestra vravela, že výsledky až o týždeň...ešte ma dnes čaká hematológia...

rubinka
23. feb 2010

Ja budem mať výsledky až na dalšej poradni, na odber idem 9.3 a na poradňu 25.3, tak sa načakám. Ale verím že to bude ok 🙂

marija
23. feb 2010

Dobre ranko kocky.

DNes mam fofr den... musim na zbalit do tych Tatier, neviem oc skor 😒

dem vas docitat kym si vypijem ranajsiu kavu.

Deni tie vysledky sa aj mne zdalo divne, ze by boli hned, aj mne hovoril Mudr. Ze to trva chvilku. Tie moje boli za 3 pracovne dni a to tam robia vsetko frisko.

marija
23. feb 2010

No ako citam, tak som rada, ze uz mam vsetky vysledky a ze dopadli negativne. Kocky nic nebojte aj vase tak dopadnu a skor ci neskor budeme mat vysledky vsetky 🙂 mne pri malej volal Mudr. ze dopadli zle, ze musim ist na genetiku. Vtedy som to necakala vobec. Mala som 24 rokv a doma ani len cukrovnku nemame nieto nejake geneticke choroby... teraz som uz vedela, ze ma moze nieco cakat lebo tieto vysledky ked sa neberu v presnom tyzdni skresluju. Mne na genetike primarka hovorila, ze staci aj odchylka dvoch dni a uz mozu byt ine ukazovatele...

zuzannas
23. feb 2010

Dobre ranko!!

Lenadka: ako???

...inac tiez uuplna katastrofa, ja som mala desnu noc, tiez som mala take pichave bolesti pri uchu, ci som niekde prievan chytila?? ale nemala som kde ☹ no ale neviem ci koli uchu alebo zubu ☹ ☹ ☹ som sa hned objednala poobede k mojmu zubarovi...som bola v noci do 3.30 hore, hruuuza, az som si musela dat paralen..

myslite, ze sa paralen moze??

pipi1211
23. feb 2010

ahojte baby ja uz som zabudla tie TT testy su vlastne co za testy? to je ta hodnota HCG a tak? 😕 😕 😕 lebo ja som mala pri malej dake testy zle, aj na amnio som isla tak dufam, ze tentoraz to nehrozi ☹ a v ktorom tt sa to robi?

rubinka
23. feb 2010

No to sú tie testy na vrodené chyby, robia sa väčšinou v 16.tt

marija
23. feb 2010

Zuzanka paralen sa moze 🙂

zuzannas
23. feb 2010

dik Marija 😵

marija
23. feb 2010

Zuzana mna obcas strasne bolieva hlava a povedal mi doktor vcera v poradni, ze si mozem dat na to paralen. Tak verim, ze vie o com hovori 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre