♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
23. feb 2010

ty možeš LU

lucy1990
23. feb 2010

Tak moje neni ziadny gigant 😝 😀

bihan
23. feb 2010

Deni, šak ale hrčku? Sorr, ale kým neuvidím, neuverím 😀 Proste tá nožička má 3 centimetre, kosti ledva začínajú trošku pevnieť, toto fakt hrču neurobí 😉

nikitka231
23. feb 2010

kocky tak vcera som mala isty pocit kopnutia ,uz taky ako ma byt...prezila som vcera dost stresu naraz tak asi sa hnevalo a koplo 😕
som sa naplakala 😢
deni ako vysledky?nie som schopna citat naspat strany...

denisocka
23. feb 2010

ok bihan, nemam za potreby ťa presviedčať 😉

nikita,nemam vysledky,vraj to trva par dni a že v labaku ma zbytočne pojašili,že to vyšetria za pol dna

zuzana76
23. feb 2010

ahojte

aj mna malinke kope, necitila som ziadne roll - on, ale normalne kopnutia a dokonca som to aj citila na brusnej stene rukou-ten kopancek

lenadka
23. feb 2010

silwietta, super, nie je nad dobru doktorku 🙂

blahozelam vsetkym co uz maju vysledky a su negativne, zatial vsetky vuau! 😀 ja si idem pre moje vysledky v piatok 😕

zuzka bola som u doktorky dala mi ATB zinnat, ze sa moze aj v tehotenstve :-P no co uz, lepsie sa preliecit ako TO prenies na plod, paralen som si aj ja vcera svihla na tu bolest ucha, bolo to potom znesitelnejsie a do uska sup burrow roztok /neviem ako presne sa to pise/-dostat v lekarni, aj dr. ma pochvalila ze dobre som urobila ze som si ho dala a vatu mam v uchu do tej ten roztok nasiakne a posobi proti zapalu, mam napuchnuty zvukovod, len mna to ucho asi boli od mandle a aj nadchu mam uz 2 tyzdne 😝

denisocka
23. feb 2010

no inač, ked ležím,tak mam brucho skoro ploske, žiadne tuky zatial navyše,tak maly nemal problem ani s 3cm nožičkou /podla mna / urobiť na sekundu hrčku , ked si kopol

zuzana76
23. feb 2010

a aj mne sa raz urobila vypuklinka, akoby drobatko tam malo chrbatik, alebo ritku, proste na jednej strane take tvrde a hybalo sa to, tak to muselo byt babo

zuzana76
23. feb 2010

deni, ja ti verim, lebo aj mne sa to stava, teda hrcku nevidim, ale citim taku vibraciu

denisocka
23. feb 2010

zuzana,si si ista že si citila kopček? 😅 😀

zuzana76
23. feb 2010

deni, som

denisocka
23. feb 2010

je to jedno, niekto neciti pohyby do 20tt aj dlhšie,takže možme byť radi že citime poniektore a poniektore aj vidime ... ved každy je iny

zuzana76
23. feb 2010

peristaltika to nebola 😀 , aj dnes som ho uz 2x citila, rano a okolo obeda

denisocka
23. feb 2010

ja viem zuzi že si,len som chcela kus nadlahčiť temu - a neveriacu bihan 😀 😝

denisocka
23. feb 2010

ja som bola teraz nahasiť maleho do školky od septembra + jun,jul na adaptačny pobyt par hodin denne,ale hrozi že školku aj tak zavru,nemame ani 10deti,ktore musia byť aby školka išla. takže dufam,že v septembry bude v školke,bo si to hodim

lenadka
23. feb 2010

deni gratulujem ku ozajstnym kopancom 🙂

lucy, tak som rada ze ste v poriadku 🙂

lenadka
23. feb 2010

nikitka co sa stalo ze si bola taka smutna vecer??? 😒

bihan
23. feb 2010

Deni, mňa nenaserieš 😝

lenadka
23. feb 2010

inak ja som nikdy na bruchu slaninu nemavala a teraz mam táááááááku, ja ziadnu nozicku tak skoro neuvidim 😀 ...nejak sa mi uklada tuk viac ako normalne, dokonca aj na mliekarne 😀 dnes som uz definitivne posledny krat asi zapla najvacsiu podprdu, cakam ze kazdym dnom mi pride ta, co som si objednala, je to sice obycajna, ale uz so zapinanim na dojcenie, dufam, ze mi sadne 😝 nepredpokladam, ze po skonceni dojcenia mi ostanu tieto melouny 😀 takze klasicku vacsiu neviem ci sa mi opati kupovat, skor potom nejaku krajsiu tehulovsko-dojciacu, ale to si radsej vyskusam, skusim par butikov obehat ked sa vratim do prace.

inak na to dojcenie sa tesim asi najviac, sice prve dni to bude asi horor, ale ked sa to zladi tak na to sa tesim, dufam, ze male bude papkac cuckavy, lebo mam pocit, ze niektore deti, no jednoducho sa im nechce 😝

denisocka
23. feb 2010

bihanved ja ta ani nechcem nasrat 😉 len ked píšem,že bolo vidno na chvílku aj kopček tam kde koplo,tak asi tom to videla , aj ked to z fyziologickeho hladiska popieraš

bihan
23. feb 2010

veď ja viem 😉 Lekári úplne odmietajú napr. to, že by ženy mohli cítiť mimi od ukončeného 12tt, fyziologicky je to nemožné a tie maminy nikto nepresvedčí, že si necítia vlastné mimi.. tak ja zase neverím tomu, že by mimi mohlo v 16tt urobiť hrču hlavne bez toho, aby to mamina cítila 🙂 Ty si to už cítila rukou aj videla, to uznávam, že to mohlo byť mimi, ale u Lucy asi nie 😉

denisocka
23. feb 2010

tak teda nechápem,čiže mne veriš? to si písala o Lucy?

inač, ešte ked som ani nebola tehotna som mala take vnutorne vetri čo mi robili na bruchu take vydutiny ako šimon v 25tt 😀

lenadka
23. feb 2010

a kopanceky uz tiez citim, take slabucke tuky...inak baby, ja vobec neviem ako vyzera - tvrdnutie brucha 😅 a to som uz bola tehula, ak sa tym mysli taky pocit napatia s miernou bolestou, asi nie...to boli asi poslickovia, no ani jedneho ani druheho som si v prvom tehu neuzila, nic mi nebolo, nic ma nebolelo, zle mi nebyvalo, no krasne tehotenstvo /dokonca ani pri porode ma silne kontrakcie neboleli ale boleli ma slabe 😅 , lebo som bola polku porodu na monitore a dr. na mna pozeral ze co nejojkam ze mam podla zaznamu obrovsku kontrakciu-musel mi dat infuzku na zmiernenie ze az prilis tlacili babo a tie male svinuchy tie boleli ako slak 😅 /, teraz mi akoby obcas stvrdla maternica-citim potom taku hrcu ako grapefruit v brusku ale to su momenty, vacsinou ked uz velmi potrebujem cikat 😅 tak neviem ci je to ono 😕

bihan
23. feb 2010

Písala som o "hrči" a za tým si stojím, že dieťa v 17tt určite hrču ako päsť neurobí 😀 Navyše keď dieťa kope, tak je maternica mäkká, inak by tie pohyby nebolo cítiť.

denisocka
23. feb 2010

ty si asi myslela,že hrču ako hovorila lucy,ale asi si to nepochopila. aj mne ked stvrdne maternica,lebo sa vyduje male chrbatikom,tak sa urobi hrča,ale netrči z tela ,ale je v bruchu,len ked si chytim brucho tak citim ohraničenu hrču /teda maternicu asi ako päsť - že je to tvrde,ale netrči to z brucha von,len proste ta časť tvrda je taka asi velka..no neviem,zas nechcem byť za blazna,ale aj ked som bola v nemocnici v 14tt teraz,tak rano som mala takto stvrdnutu asi 10 minut,ale to bolo tam to babo asi nejak natlačene dole do klbka

bihan
23. feb 2010

Nechaj tak ;)

lucy1990
23. feb 2010

Deni, ale ani mne sa nevyduje ta hrca von 😅 len je citit, ze je to tvrde a okolo je makke...a citim pri tom take pnutie...

denisocka
23. feb 2010

ok, ja viem o jakej hrči pisala lucy , možno jej to bolo pekne vidno ked je taka štihlučka. teda určite . šak aj mne bolo v 14tt v nemocnici vidieť taky polpomaranč stvrdnuty ,ked som ležala 😀

idem sa vyvaliť,maly je u babkovcoch ,tak ešte hodinu mam veget

denisocka
23. feb 2010

tak sme sa zamotali,tak sa domotajme...a vymotajme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre