• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
baby ako sa prejavuje palenie zahy,take palenie v trubici a tazko sa mi prehlta?je to ono?
23. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka:hej hlavne ti tá hnusna zaha stoji az hore v krku :angry: hnusota jedna a mas take palenie skoro ako po "paprike":unamused:
lenadka tak to mate tazke :grinning: a kedy ides na sono ?v 20tt ci skor?
23. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka: asi tak nejako, s tym palenim...

ja som tiez minule dostala o 22-hej chut na hranolky, drahy sa hned ponukol, ze mi ich moze kliďánko doniest z MD, ale nakoniec som usudila, ze tlacit hranolky o desiatej v noci by som asi nemala... :grinning: (uz mam skoro 3kg navrch)
23. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanas :grinning: ale co tí nasi muzi pre nas neurobia si to tak vezmi ze?keby si im povedala v zime ze chces jahody a tesco ani nic podobne by nebolo tak by ich aj spod zeme vyhrabali :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikitka, sono by som maal mat az v 20t, takze uz necele 2tt :confused:, lebo zajtra zacinam 18tt.. ako to leti :astonished:
23. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ,
dnes idem na preventívku k zubárovi, tak sa trasiem, čo mi zasa nájde, minulý rok to boli 4 kazy :confounded: . No a potom skúsim nájsť osobu, čo robí u nás na poliklinike EKG, nakoľko som ešte nebola a už vyše týždňa mám búšenie srdca, proste radosť...
Kočky, čo ste boli v gyn-five - koľko ste to platili za prvý ultrazvuk? Lebo sa mi nechce čakať do 20tt, kým zasa uvidím bábo, chcem sa priebežne uisťovať že je v poriadku a nezmizlo :sweat_smile: .
24. feb 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
včerajší večer bol uplne hrozne. mne sa baby stalo z očí ako som šla maleho nahlasiť do školky.je tam jedna osoba,z ktorej je väčšinu ludi z očí zle. tak večer ma začala ukrutne bolieť hlava a žaludok,do toho to kvazy tvrde brucho a malý nam nespal celu noc,teda spal,ale každe 10minut plakal. pojedol mi včera hrašky z rizota , tak ho asi naduvalo. zaspal ako kamen až rano o 4.00 ked vypil 220ml mlieka a o 7.00 sme ho rýchlo budili,že ide na cely den do babky, nech to ja dospím
24. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč riešim práve toto. kamočka vravela,že ked dam maleho do školky , tak rpídem o rodičovsky prispevok na šimona. to chapem,ale vraj o tom prídem aj ked ho dám len na 4 hodiny , na ten adaptačny pobyt či ako sa to volá

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=75160&vGroupOffset=0&=&vOffset=90 lebo že adaptačny už neexistuje . bud je v školke riadne a ja pridem o RP alebo to ma schvaliť nejaka komisia?

viete o tom niekto niečo

naša učitelka v našej rozpadajucej sa školke vobec o tom nevie
24. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, denis, ja neviem, ale skus zavolat na spravu materskych skolok, kam patrite, neviem ci mate vo vasom meste, alebo okresnom

alebo na urad prace, rodiny a socialnych veci, aj tam by mohli vediet
24. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,kamoška volala v okrese na urad,tak tam vraveli že žiadny adaptačny už neexistuje,bud je v školke a ty prideš o RP,alebo je dieťa doma..avšak,ina je realita,učitelky tvdria,že adaptačny existuje,tak aby mi ho nedali na adaptačny a mne nakoniec UP nič neda
24. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na tom urade varveli,ze neexistuje? tak asi nie, aj neviem, tu u nas ani deti na adaptacny neberu, lebo ani deti co uz maju 3 roky sa niektore nedostanu do skolky, nieto este pred dovrsenim 3. rokov an aadptacny
24. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vidiš,a u nas chu zavrieť školku bo neni 10deti čo musia byť aby fungovala, moj šimon je deviaty
24. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded:

je to hrozne
24. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano babulky,

podla toho co ja viem, a som sa docitala, akonahle sa dieta umiestni do predskolskeho zariadenia (skolka, jasle, je jedno ci sukromne, statne) rodic prichadza o RP :confounded: :frowning2:
24. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, tak som zasa spat - mala som hrozny tyzden
bolo mi zle, sla som k lekarke a skoncila v nemocnici - nastastie vyzera ze babo je ok
boli to pluca - nie je horsie ako ked nemate kyslik a viete ze dusite vlastne dieta
takze beriem konske davky kortikosteroidov aby sme to s babatkom udychali

co mate noveho za posledny tyzden, nemam silu citat spat 50 stran :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som volala za AFP testy, ze pri su v poriadku - tesim sa ako mala, lebo prve boli zle
24. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacena, mas to teda pestre, drzim palce, nech sa Tvoj zdravotny stav co najmenej komplikuje a aj s babom ste v poriadku :slight_smile:
24. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,že ked dam do školky,tak pridem o RP, ale ide mi o adaptačny proces,že jun/jul pojde na 4hodiny a od septembra riadne. to už aj tak budeme mať v auguste druhe babo
24. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnesbola na testoch... som pokecala so sestrickou, lebo vypisovala taky dotaznik k tomu a ze to sa teraz robia take zdvojene testy (o dva tyzdne idem na AFP odbery), co ste spominali, tak mne to brali naraz s tymi zakladnymi vysetreniami...
24. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na AFP zajtra, aj poradnu mam
24. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tusim je to tak, ze ked zveris dieta do starostlivosti niekoho ineho (jaslicky, skolka....) tak prides o RP... ale v tom case by si uz mala mat matersku na druhe babo, nie ?
24. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni o prispevok neprides pokial das maleho do skolky SUKROMNEJ nedotovanej mestom ,ja som maleho ked mal 2 roky dala do takejto skolky a rodicovsky mi chodil norm.do 3 roka od narodenia,neviem ako to je sice teraz ale skus sa na to popytat ,vtedy to bola jedina moznost aby ti ho nevzali ten prispevok :wink:
24. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, deni alo to posr...li s tym rodicovskym ze? Moja chodila do skolky a RP som normalne dostavala, ale pravda je ze do 3r. chodila len na 4 hodiny, to vies niekde musia usetrit ked zvysili RP do 2 rokov veku maminam co pred tym ako nastupili na matersku odpracovali 270 dni, aspon to ma tesi a dufam, ze to dovtedy dokial budem mat na to narok nezrusia :sweat_smile: lebo pri mojom stasti je to tu raz dva...

inak mi je stale hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som sa len naranajkovalaa lezim ako zdochlinka, ta mandla ahrdlo stale bolia, uz ledva cakam kedy tie ATB zacnu ucinkovat, dnes mi bolo chvilu celkom na odpadnutie-preto som si lahla a to som sedela an stolicke v kuchyni a jedla a islo ma vyvalit :confounded:

inak sa citim ako velrybka, co budem robit ked budem veleryba???? Normalne sa nemozem najest, lebo zaludok nema niesto, dnes som na ranajky ledva zdolala jednu cerealnu buchtu :sweat_smile:
24. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka co to je to ATB?nejako mi usla pointa tohoto slova :unamused:
ja sa tiez citim ako velerybka a som zvedava ako budem fucat v 9 mesiaci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ATB-antibiotika :wink:
24. feb 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: baby nasla som jednu celkom v pohode podprsenku http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&code=80017710&color=10&size=0 co hovorite?
Nikitka atb su antibiotika :wink:
24. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokonca tu je lacnejsia ale nie vo vsetkych velkostiach :slight_smile: http://www.ma-ma.sk/?page=shop&cat_id=14&id=198&page_id=0
24. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka :diky uz budem mudrejsia
lucy:cez net by som podprsenku neradila kupovat,najlepsie vyskusat...kvoli elasticite materialu :wink:
24. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy pekna.. obycko ale vyzera velmi pohodlne, ja som si kupila v nedelu podobnu, velmi pohodlna je.

Dnes letim vecer na Slovensko, zajtra ma caka odber krvy - druhy odber na AFP testy, a ak bude mat doki cas- co slubil ze si urobi tak poobede by mi mal urobit 3D ultrazvuk.
Tesim sa mam o kilo viac :slight_smile: ale ani sa necudujem, mam pocit akoby mi z brucha vynasali, furt by som nieco pucila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked mi chuti no nie... doma mamka uz chysta co mi navari... a co ste tu pisali o langosoch..este sa mi stale slinky na ne zbiehaju :dizzy_face:

Lenatka nech ti rychlo prejde, radsej si polez, aby si bola rychlo fit
24. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz som sa pomerala, a budem potrebovat 75 F takze mi je nanic :unamused: asi pobeham par obchodov...a klapinka drzim palce na testy :wink:
24. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok