♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
24. feb 2010

rubin- ja som do 14tt tiez nic nepribrala, alebo max. kilo

rubinka
24. feb 2010

Tinka super že je všetko ok, musel to byť krásny zážitok.

captainka
24. feb 2010

rosi - no necitim to stale len ked oddychujem, vacsinou ked lezim s mierne pokrcenymi nohami...tak citim take kopnutie

denisocka
24. feb 2010

baby,volala som či su vysledky z TT,tak vraj su a sestrička vravi,že mi vysledok nepovie,že mam volať zajtra lekarovi,že to ona povedať nesmie.tak som sa skoro rozplakala,že je to isto pozitivne,ked sa boji prezradiť,a ona furt,že to lekar mi musi povedať, aže ona sa do vysledkoch nerozumie-šak take ťažke povedať pozit.či negat. ---- tak som sa skoro rozrevala,tak mi vravi,čo stresujem,že si mam zavolať lekarovi zajtra,alebo skusiť ešte o 15.00 ,že ma seminar. ludia,ja sa bojim že to bude pozit ked tak zatlkala

denisocka
24. feb 2010

tie 15 minut su neskutočne dlhe 😔

denisocka
24. feb 2010

ludia,ja sa cela trasiem, ak dnes ten lekar už nedvohne telefon ,tak to do zajtra bude huste

rubinka
24. feb 2010

A to sa hovorí či pozitív alebo negatív? Ja som myslela že sa povie len ten pomer rizika. Akože 1 : 5000 napríklad.

denisocka
24. feb 2010

hej,nam vždy vychadzalo NEGATIv ... a nejaka hodnota a POZITIV a ta nižšia ,menej ako 1:250 tuším

zuzana76
24. feb 2010

denisocka, prosim ta , ukludni sa, podla mna to bude v poriadku, oni fakt nemozu prezradzat vysledky, ako moze skontrolovat ci si to ty?

kedy si bola na odber? kolko trvalo vyhodnotenie?

captainka
24. feb 2010

deni kasli nato...mozno to maju naozaj zakazane, mozno mali v minulosti problemy tak nechce mat problemy zase...dovie nikdy nevies...
musis mysliet pozitivne a preco by si mala mat zle vysledky? ja som nikdy nemyslela nato ze budem mat zle vysledky alebo chore dieta...fakt ze nikdy iba pred tehotenstvom ale teraz ma to ani vo sne nenapadne...

tak hlavu hore, zajtra zavolas lekarovi a vsetko bude OK uvidis 😉

tinka66
24. feb 2010

denisocka - neboj vsetko musi byt ok, sme tu s tebou....hlupu debatu ste mali s tou sestrickou, dobra k....

denisocka
24. feb 2010

jasne,sestrička nema hovoriť vysledky, ale ja som tiež sestrička a proste to preživam zle.som myslela že mi povie

denisocka
24. feb 2010

ja mam teraz v tele hadam všetok adrenalin vyplaveny .... som uplne rozklepana

denisocka
24. feb 2010

ešte sa pamatam,ako som sa pýtala sestričky pri odbere,že či chodia často pozitívne a ona že ani nie.... tak aby som nebola ta pozit,ja 😢

zuzana76
24. feb 2010

deni, kedy si bola na odber?

denisocka
24. feb 2010

zuzi ,ved u nas v SNV v pondelok

rosienka
autor
24. feb 2010

denis- neboj sa, mozno sa do toho moc nerozumie a chce to nechat na kompetentneho, co to k tomu viac povie, tak este nestresuj

captainka
24. feb 2010

hlavne treba mysliet pozitivne...neboj sa vsetko bude v pohode...hlavne nemysli na nic zle...hm??? jedine budes cely den vystresovana a aj male to bude citit

denisocka
24. feb 2010

nerozumieť sa nemože,ked tam robi 25r. bd je strašna poctivka ,že sestrička nepodava informacie,alebo

ja viem žeby sa malo myslieť pozit. , ale proste človek ma strach

zuzana76
24. feb 2010

tento pondelok? a to uz mas vyseldky? ja som bola este v piatok minuly tyzden

zuzana76
24. feb 2010

ale to si volala do labaku, nie? podla mna moj doktor to este nebude mat

denisocka
24. feb 2010

ta super,že lekári maju seminar,tak zajtra .... asi sa mu dnes nedovolam

denisocka
24. feb 2010

zuzka,volala som do nemocnice na oddelenie,tak to už proste maju

zuzana76
24. feb 2010

aha , tak ja mozno zavolam tento piatok mojmu gyndosovi, az nezavola on predtym,ze to je pozitivne

rosienka
autor
24. feb 2010

tak je proste poctivka, co sa drzi zakazov a prikazov...

denisocka
24. feb 2010

už som sa dovolala,ide sa na to pozrieť lekár a že naozaj sestrička mi to povedať nemože ... baby o 5min mam zavolať

denisocka
24. feb 2010

NEGATIVNE !!!!!!!! plačem od radosti .....

halintoa
24. feb 2010

deni: držím palce a nestresuj 😉 , všetko je OK 🙂

zuzana76
24. feb 2010

deni, vidis, tak o chvilu sa dozvies, nieze si sa tych 5 minut obhryzies vsetky nechty 😉

zuzana76
24. feb 2010

no supeeeeeeeeeeeeeeeer, vidis, vsetko je ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre