♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
24. feb 2010

baby ja som hrozny stresman , ja viem , prepáčte ....

zuzana76
24. feb 2010

denis, to nic, aj ja

captainka
24. feb 2010

deni supeeeeeeeeeeeer vidis, treba len a len mysliet pozitivne... 😵 😵 tesim sa s tebou

halintoa
24. feb 2010

deni: 😵 😵 😵

rosienka
autor
24. feb 2010

no vidis, ty nas stresman 😀

denisocka
24. feb 2010

inač,male sa tam stale nejak v bruchu kruti jak šteniatko, je to take mierne bolestive,resp. ta maternica je taka ciliva ked je napätá ...

denisocka
24. feb 2010

čo som vas odplašila???

lulusha
24. feb 2010

deni, blahozelam ti!!!!!! mne tiez dnes brali krv na tie testy, vysledok bude asi v pondelok, zavolaju mi... ja este nic necitim, ale dokina vravela, ze az okolo 20 tt. mozem zacat cosi citit... tak cakam 😎

lucy1990
24. feb 2010

Deni, super!! 😀

denisocka
24. feb 2010

lulu čakaj, a určite možeš citiť skor,ako v 20tt . teda ako kto. ja som maleho citila v 16+ niečo

rubinka
24. feb 2010

Deni z celého srdca gratulujem 🙂

denisocka
24. feb 2010

dakujem ,ja som sa naozaj bala že budu pozit. ,už len preto,že zatial su všetky negat

lucy1990
24. feb 2010

Deni, aj ja sa obavam 😔 ale nemyslim na to, budem to riesit, az ked sa ma to bude tykat...

nikitka231
24. feb 2010

kocky ja som pribrala vaha na zaciatku 55 a teraz mam 58kg nerobi z toho nic extra lebo aj pri malom som tak priemerne priberala...podla mojej karty co som si prestudovala 😉 myslim ze 10 az 12 kg je normalene a optymalne aby som sa dostala po porode na vahu aku som mala

denisocka
24. feb 2010

lucy, ja som sa bala hlavne kvoli tomu,ťe odber robili ked som bola podla PM v 14+6 a podla usg 16+5 . takže som sa bala,že ten rozdiel proste vyjde pozit

nikitka231
24. feb 2010

kurnik ja kym nieco napisem tak je 10 prisepvkov navyse 😀 😀 😀
deni gratulujem !!!!asppon su tu aj dobre spravicky 😉
inak sleduje tu niekto hokej?ako chudacik Bartecko som sa skoro rozplakala ked som videla ako mu z hlavy tecie krv 😢 ale sme im to aspon natreli

lucy1990
24. feb 2010

Deni, co mam hovorit ja, ked u mna je ten rozdiel s PM mesiac...kde mam mat istotu, ze mi dobre vypocital termin 😝 a ja som ku dnesnemu dnu pribrala 2 kg. To je v pohode si myslim...

denisocka
24. feb 2010

tak ale sedia ti ultrazvuky lucy nie??aj mne dali udaje do papierov z usg a nie z kramoch

lucy1990
24. feb 2010

Ultrazvuky ano, max. dva dni hore dole...ale podla pm by som uz bola v 21 tt 😅

denisocka
24. feb 2010

tak sa neboj, bude dobry ten výdledok 😉

ja som sa bala kvoli tomu,že ta moja hlavička na usg bola oproti PM o 17dni väčšia, tak som sa bala že to neni dobre 😅

zuzannas
24. feb 2010

Niki, ja sledujem hokej, ale vzdy iba tak tu poslednu tretinu ked je rano.. 😀 😀

Ja som tiez uz pribrala 2,5 kg a tiez som takto presne priberala aj pri Adamovi..nakonci som mala asi 10kg navrch a ked som odchadzala po 4 dnoch z nemocky uz som mala navyse iba 2kg... 😉

lucy1990
24. feb 2010

Ale tak bol by to taky paradox, ze vsetky baby by mali neg. testy a ja najmladsia by som mala pozitivne...nie? Bodaj by sme vsetky dopadli v pohode...tie stresy nikto nepotrebuje...

denisocka
24. feb 2010

ja mam teraz 55,5 a mala som pôvodnu 54 .... a cca 3mes.pred tým 59 😅 ato som si povedala že už som príliš rozkysnuta,tak som pila miesto malinoviek a sirupu vodu,a zhodila som 5kg za mesiac. no a nato som vykupila v Kenvele trička velk. S a o par týždnov,či dní bum , na teste //

denisocka
24. feb 2010

lucy tak,ja viem ako som sa vnutorne triasla dnes od 14.45 do 15.25 😔 , ako skoro som sa pokakala a dostala infart

nikitka231
24. feb 2010

lucy ked budes mysliet negativne a budes sa stresovat tak sa to prejaví tak klud a
kocky prestante stresova kvoli testom ...vsetky dopadneme dobre!neviem preco ale ja ked som bola prvy krat tehu tak ma to ani nenapadlo ze by mohli byt zle ,pozitivne.tak preco to robite vy??

ikulka
24. feb 2010

ahojkajte dievčatá som tu 2 dni nebola sme spali u rodičov a len behali po dr.... ☹ včera s malou potom do poradne kde mi povedali že mám pozitívne výsledky AFp na downa1:220 tak dnes zas na genetiku znova mi zobrali krv a na sono na ktorom mi nič nepovedli...ešte mi tam nadali že čo chcem že takéto veci sa dajuzistiť len amniocentezou...tak musím čakať do utorka na druhé výsledky no hruuuza.....
idem počítať čo ste popísali

denisocka
24. feb 2010

jejda ikulka,to ma mrzi ... určite je babo v poriadku,len teraz tie ceremonie a strach 😖

lucy1990
24. feb 2010

Nikitka, ved som napisala, ze to neriesim, az ked sa ma to bude tykat 😉 ja som dost flegmos, cize u mna stresy nehrozia, ale obavy o svoje malicke mame snad kazda...ikulka, hadam to bol len nejaky omyl...kolko si mala hodnotu NT?

nikitka231
24. feb 2010

ikulka do frasa ,to co je za pristup na genetike!vsak ked ta tam poslali tak si tam isla tak o co im ide??to su idioti!!ved dr vie co ti radi ...keby sa to dalo zistit len amnioc.tak ti to rovno dr povie nie?? 🙄

nikitka231
24. feb 2010

kocky toto je super stranka a mimi 😉
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=24

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre