• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
inak mate niektora nejaku tabulku alebo udaje kolko ma byt NT?je to dolezite pri AFP testoch?ze uz z toho sa da vychadzat??
24. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 3mm tuším
24. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki práveže na genetike boli super ale v nemocnici ten dr. pako jeden lebo na genetike mi povedali, že na sone pomeria hlavičkua pozrie všetko podrobne a že ak povie že to na downa nevyzerá nemusím ani prísť len čakať na tie výsledky a on mi nič nepovedal len strčil papier do ruky a chodte a ked som sa ho na to pýtala tak sa na mna osopil že to on nevie.... :angry:
lucy mne nt nemerali v 14tt som bola na sone a tam povedala že sa nedá zmerať.....
24. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka,ani mne nemerali,nemaju na to dobrý ultrazvuk ,ani nosovu kostičku nevidno ,bohvie či stehennu kosť
24. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už mi asi neostáva nič len čakať do utorka čo mi povedia nové testy...
24. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka,tu je aj tema v tehotenstve,kde mali baby riziko downa 1:2 a babo bolo zdrave. viem,mne sa teraz lahko hovori,ale poobede som kolabovala. ja čo si za svojej chabej praxe na gynke pamatam,tak žiadny pozitivny skrining nebol oprávneny a všetko to boli plane poplachy
24. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deny beriem ťa za slovo a dufam, že máš pravdu
24. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka a akoze sa volal ten dr v nemocke??noze daj meno :angry:
24. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ty si uz pribrala 2 kg? ja stale nic este som pol kila v minuse ale brusko mam riadne.....uz do mna podpichla sestricka ze v druhom trimestri by trosku aj pribrat trebalo......a pritom mam taky apetit ze nejem ale zerem.... :sweat_smile:
24. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka to bude len planypoplach urcite... v utorok ti povedia ze testy su negativne...
24. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki neviem presne ale myslím, že korňan alebo tak nejako mám papiere u našich....
24. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ja som mala pri malom riziko 1:18, revala som odkedy mi sestricka nechcela nic povedat len to ze mam zavolat neskor ked sa vrati moja lekarka, a nie ten zastupujuci co tam vtedy bol, to mi uz bolo jasne ze neni dobre... potom genetika, amnio, 3 tyzdne cakania a nastastie bolo vsetko ok...
24. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som myslela ze ta hodnota NT sa tiez zahrna do tych testov....miska, ano pribrala som 2 kg, z toho 1,5 kg hned na zaciatku, jednak mi narastli prsia o 3 cisla a bola som zvyknuta na uplne minimum stravy, za den som zjedla rozok a jablko..a ked zacali nevolnosti od hladu, tak som musela aj ranajkovat aj vecerat poriadne a tak som nabrala :wink:
24. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kornan??tak toho poznam....nemam dobre skusenosti s nim ....masiar jeden... :angry:
24. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

deni gratulujem k dobrym vysledkom

vidim, ze zas rozoberate vahu, ja som vdaka tej crevnej pliage 3kg v minuse
24. feb 2010 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee tak nie som jedina co zatial nepribrala....ale dufam ze sa to uz pomaly rozbehne... ale zase takych 10 -12 kg na vyse mi bude stacit..
24. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som najradsej pribrala do 10 kg..konecnych 62 kg, to by bolo fajn, aj ked najviac co som kedy mala bolo 59 v puberte a to som bola teda riadne rozkysnuta na moje pomery :confounded:
24. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela pribrat do 8kg
24. feb 2010 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niki hej tak sa volal taký pako arogantný :angry:
24. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som tiez este vobec nepribrala :confounded: ale za to vdacim mojim nevolnostiam :rolling_eyes: dnes som zase celu noc pregrcala normalne uz som az krv vracala co ma stale napinalo a nic zo mna neslo kedze som mala prazdny zaludok :rolling_eyes: a rano som sa zobudila a uz dobre a aj cely den normalne papkam a nic mi neni...no neviem ci sa malemu v noci nieco snivalo ked ma tak vytrapil :frowning2:
24. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala od 15 stale 53-54 az do minuleho roku kedy som mala statnice a sup dostala som sa na 59 a nevedela som sa toho zbavit i ked mm povedal ze lepsie vyzeram...a v podsťtate mam zachvilu 30 na krku ...ja som pri malom pribrala na 64 a zt porodnice po 7 dnoch som isla s vahou 54 kg...takze uplne v pohode no to som mala 20 rokov..teraz si myslim ze to bude ine kafco... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... tak opravujem rada ked sa zmestim cez leto do tych 68 kg.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez planujem maximalne 10kg pribrat....no ale planovat si mozem ale ci bude taka aj realita to sa necham prekvapit :grinning:
24. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti mne nevolnosti presli i pri minulom tehu i teraz vlastne s pohybmi.... dufam ze presli a nie je len akesi medzi obdobie.. :angry:
24. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj miska bodaj by si mala pravdu a pohybmi by to prestalo lebo ja uz chcem konecne normalne fungovat a zacat si vychutnavat tehulkovanie lebo zatial si ,,vychutnavam" akurat tak zachodovu misu :frowning2:
pohyby este necitim tak bodaj by si mala pravdu...
24. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som naposledy objimala misu minuly utorok.... od vtedy sa drzim.... uvidime ci natrvalo.... :grinning: :grinning: :grinning: tak dufam ze aj tebe to zachvilu prejde a nepotiahne sa to s tebou este aj na porodnu salu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta,stale ti je zle?lebo mne tiez byva este zle.kedy to len prejde :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si s pribratim nerobim stresy,ked mi po porode ostanu nejake kilecka na zadku a stehnach budem len rada,som taka vyzla a vzdy som zavidela babam,co maju plnśie nohy a zadok,je to viac sexi :slight_smile:
24. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA SOM MINULE TIEž PLANOVALA,DO 21TT SOM PRIBRALA ASI 1,5G A POTOM SA TO SPUSTILO Až PRIšLO SKORO +17KG :rolling_eyes:
24. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to sa cchem vidiet keby som pribrala 17kg,to bude riadna zmena.
24. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime v lete ake zavratne cisla tu budu padat... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok