♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
24. feb 2010

inak mate niektora nejaku tabulku alebo udaje kolko ma byt NT?je to dolezite pri AFP testoch?ze uz z toho sa da vychadzat??

denisocka
24. feb 2010

do 3mm tuším

ikulka
24. feb 2010

niki práveže na genetike boli super ale v nemocnici ten dr. pako jeden lebo na genetike mi povedali, že na sone pomeria hlavičkua pozrie všetko podrobne a že ak povie že to na downa nevyzerá nemusím ani prísť len čakať na tie výsledky a on mi nič nepovedal len strčil papier do ruky a chodte a ked som sa ho na to pýtala tak sa na mna osopil že to on nevie.... 😠
lucy mne nt nemerali v 14tt som bola na sone a tam povedala že sa nedá zmerať.....

denisocka
24. feb 2010

ikulka,ani mne nemerali,nemaju na to dobrý ultrazvuk ,ani nosovu kostičku nevidno ,bohvie či stehennu kosť

ikulka
24. feb 2010

no už mi asi neostáva nič len čakať do utorka čo mi povedia nové testy...

denisocka
24. feb 2010

ikulka,tu je aj tema v tehotenstve,kde mali baby riziko downa 1:2 a babo bolo zdrave. viem,mne sa teraz lahko hovori,ale poobede som kolabovala. ja čo si za svojej chabej praxe na gynke pamatam,tak žiadny pozitivny skrining nebol oprávneny a všetko to boli plane poplachy

ikulka
24. feb 2010

no deny beriem ťa za slovo a dufam, že máš pravdu

nikitka231
24. feb 2010

ikulka a akoze sa volal ten dr v nemocke??noze daj meno 😠

michaela80
24. feb 2010

lucy ty si uz pribrala 2 kg? ja stale nic este som pol kila v minuse ale brusko mam riadne.....uz do mna podpichla sestricka ze v druhom trimestri by trosku aj pribrat trebalo......a pritom mam taky apetit ze nejem ale zerem.... 😅

michaela80
24. feb 2010

ikulka to bude len planypoplach urcite... v utorok ti povedia ze testy su negativne...

ikulka
24. feb 2010

niki neviem presne ale myslím, že korňan alebo tak nejako mám papiere u našich....

silwietta
24. feb 2010

babule, ja som mala pri malom riziko 1:18, revala som odkedy mi sestricka nechcela nic povedat len to ze mam zavolat neskor ked sa vrati moja lekarka, a nie ten zastupujuci co tam vtedy bol, to mi uz bolo jasne ze neni dobre... potom genetika, amnio, 3 tyzdne cakania a nastastie bolo vsetko ok...

lucy1990
24. feb 2010

Ja som myslela ze ta hodnota NT sa tiez zahrna do tych testov....miska, ano pribrala som 2 kg, z toho 1,5 kg hned na zaciatku, jednak mi narastli prsia o 3 cisla a bola som zvyknuta na uplne minimum stravy, za den som zjedla rozok a jablko..a ked zacali nevolnosti od hladu, tak som musela aj ranajkovat aj vecerat poriadne a tak som nabrala 😉

nikitka231
24. feb 2010

Kornan??tak toho poznam....nemam dobre skusenosti s nim ....masiar jeden... 😠

evitkamalicka
24. feb 2010

ahoj kocky

deni gratulujem k dobrym vysledkom

vidim, ze zas rozoberate vahu, ja som vdaka tej crevnej pliage 3kg v minuse

michaela80
24. feb 2010

jee tak nie som jedina co zatial nepribrala....ale dufam ze sa to uz pomaly rozbehne... ale zase takych 10 -12 kg na vyse mi bude stacit..

lucy1990
24. feb 2010

Ja by som najradsej pribrala do 10 kg..konecnych 62 kg, to by bolo fajn, aj ked najviac co som kedy mala bolo 59 v puberte a to som bola teda riadne rozkysnuta na moje pomery 😖

evitkamalicka
24. feb 2010

ja by som chcela pribrat do 8kg

ikulka
24. feb 2010

no niki hej tak sa volal taký pako arogantný 😠

peta131
24. feb 2010

baby ja som tiez este vobec nepribrala 😖 ale za to vdacim mojim nevolnostiam 🙄 dnes som zase celu noc pregrcala normalne uz som az krv vracala co ma stale napinalo a nic zo mna neslo kedze som mala prazdny zaludok 🙄 a rano som sa zobudila a uz dobre a aj cely den normalne papkam a nic mi neni...no neviem ci sa malemu v noci nieco snivalo ked ma tak vytrapil ☹

michaela80
24. feb 2010

ja som mala od 15 stale 53-54 az do minuleho roku kedy som mala statnice a sup dostala som sa na 59 a nevedela som sa toho zbavit i ked mm povedal ze lepsie vyzeram...a v podsťtate mam zachvilu 30 na krku ...ja som pri malom pribrala na 64 a zt porodnice po 7 dnoch som isla s vahou 54 kg...takze uplne v pohode no to som mala 20 rokov..teraz si myslim ze to bude ine kafco... 😀 😀 😀 😀 😀 .... tak opravujem rada ked sa zmestim cez leto do tych 68 kg.... 😝

peta131
24. feb 2010

ja tiez planujem maximalne 10kg pribrat....no ale planovat si mozem ale ci bude taka aj realita to sa necham prekvapit 😀

michaela80
24. feb 2010

peti mne nevolnosti presli i pri minulom tehu i teraz vlastne s pohybmi.... dufam ze presli a nie je len akesi medzi obdobie.. 😠

peta131
24. feb 2010

joj miska bodaj by si mala pravdu a pohybmi by to prestalo lebo ja uz chcem konecne normalne fungovat a zacat si vychutnavat tehulkovanie lebo zatial si ,,vychutnavam" akurat tak zachodovu misu ☹
pohyby este necitim tak bodaj by si mala pravdu...

michaela80
24. feb 2010

ja som naposledy objimala misu minuly utorok.... od vtedy sa drzim.... uvidime ci natrvalo.... 😀 😀 😀 tak dufam ze aj tebe to zachvilu prejde a nepotiahne sa to s tebou este aj na porodnu salu... 😀 😝

maculienka123
24. feb 2010

peta,stale ti je zle?lebo mne tiez byva este zle.kedy to len prejde 😲 😝

maculienka123
24. feb 2010

ja si s pribratim nerobim stresy,ked mi po porode ostanu nejake kilecka na zadku a stehnach budem len rada,som taka vyzla a vzdy som zavidela babam,co maju plnśie nohy a zadok,je to viac sexi 🙂

denisocka
24. feb 2010

JA SOM MINULE TIEž PLANOVALA,DO 21TT SOM PRIBRALA ASI 1,5G A POTOM SA TO SPUSTILO Až PRIšLO SKORO +17KG 🙄

maculienka123
24. feb 2010

inak to sa cchem vidiet keby som pribrala 17kg,to bude riadna zmena.

michaela80
24. feb 2010

no ved uvidime v lete ake zavratne cisla tu budu padat... 😀 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre